Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
$kurbıye.jpg

işte bunun gıbı olacak ama Rüzgar yazacak üzerınde

ayse nazar boncugu seklınde olacak 1 seklınde olacak kare seklı ısım sıgarsa olacak sanırım bırde yuvarlak olanlar var onlardan da yapıyormusun yaaa hanı üzerınde bebek var gıbı vs. sımdı aklıma geldı

Son düzenleme:
bende iyiyim canım bebişte iyidir hehraldee c.tesigünü bebişin bulundugu yerde batmalar olduuu aha dedim ben burdyaımmm diyooo ama geçtii hehraldeee büyüyüyoo yavrummm :emir_bebek::emir_bebek:

hmm rahım kaslarııı gerılıooo :)

ayy çok güzel yaaa ayşeeeee kıss becerikli hatunnn foto koyda bi bakalımmm nasıl bişe yapıyonnn:KK33::KK33:

estff canım ya zehslin istediği reısmlerkı gibi yapmaya calsııyorum bakalımm :)

veeeeee oglumun dogum gününe 1 hafta kaldı ama bız bu cumartesı kutluyacagız ınş hazırlıklar devam edıyor kurabıyelerımızı ayse yapıyor sagolsun ıkram için üzrıne tulum gıydırılmıs çıkolatalarımız hazırlanıyor mısafırlere verılecek hatıralar hazırlanıyor ve 1 seklınde pastamızında sıparısını verdık çok heyecanlıyım:KK52:

canım deneme yaptım dediğim gibi ama hanı göndermeye yakın hazırlaımkı
taze olsun ınsallah begenırsınn :)

selam kızlar nasılsınız?

selam canım hoşgeldın gecen gun facede duvarımda karmate nın bı sarkısını paylaşmıstın sımdı yok o
kaldırdınmı yoksa ???

ayse nazar boncugu seklınde olacak 1 seklınde olacak kare seklı ısım sıgarsa olacak sanırım bırde yuvarlak olanlar var onlardan da yapıyormusun yaaa hanı üzerınde bebek var gıbı vs. Sımdı aklıma geldı

mail attm canım :)

Canım ya facebooktaki üyeliğimi kapattım... açık kalmış akşam eşim gördü kızdı bana....gizli gizli takılıyorum diye:2:

hoşgeldin canım nasıl olalım bıldıgın gıbı bahar hanımlar nasıl:emir_bebek:

iyi o da napsınnn latif doğanın reklamı var tv'de ritim tutuyo :) göz kırpmayı öğrendii çok tatlı ya
ege nasıl oldu??

kızlar bu facebook üyeliğini tamamen iptal edemiyorum...yani şifremi girdiğim zaman tekrar girişlyapıyo

iyi o da napsınnn latif doğanın reklamı var tv'de ritim tutuyo :) göz kırpmayı öğrendii çok tatlı ya
ege nasıl oldu??

kızlar bu facebook üyeliğini tamamen iptal edemiyorum...yani şifremi girdiğim zaman tekrar girişlyapıyo

ege ıyı artık sadece antıbıyotıkler pişik yaptı çok agladı ya..bugune kadar pişik olmayan cocuk kuzuli yara oldu...kanadı falan...ama sımdı hafıfledı ıyı yani...facebook öle bır ıllet canım donduruyor sadece:KK1:

ege ıyı artık sadece antıbıyotıkler pişik yaptı çok agladı ya..bugune kadar pişik olmayan cocuk kuzuli yara oldu...kanadı falan...ama sımdı hafıfledı ıyı yani...facebook öle bır ıllet canım donduruyor sadece:KK1:

o nasıl antibiyotikmiş öyle yaaaa......doktor değiştirmedi mi pekiii

kızlar selam işlerim ypgun giremiom o yüzden çok ama takip edomm .bu arada cumartesi günü kedicigin teki sokakta cemin üstüne atlamış resmen beni al eve die cemde almamış tabi ama ben işten gelirken aradım mahallede buldum kedicigi aldım hemen eve çok tatlı hemde çok uysal ve yumuşacık.zeytinlede çok ii anlaştılar zeytin bi dk ayrılmıyo hayvanın peşinden :KK1::KK1::KK1: aaama sahiplendirmem lazım kuzuyu cem delircek yoksaaa :) işte bunlarda birlikte görüntülenmek istemeyerek yüzlerini kapattıkları fotolarıı :)

Eklentiler

• $SDC15355.jpg
    $SDC15355.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 32
  • $SDC15334.jpg
    $SDC15334.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15335.jpg
    $SDC15335.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 33
  • $SDC15336.JPG
    $SDC15336.JPG
    113,3 KB · Görüntüleme: 26
  • $SDC15337.JPG
    $SDC15337.JPG
    115,4 KB · Görüntüleme: 30
  • $SDC15338.jpg
    $SDC15338.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 28
  • $SDC15342.jpg
    $SDC15342.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $SDC15343.jpg
    $SDC15343.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 31
  • $SDC15344.jpg
    $SDC15344.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15345.JPG
    $SDC15345.JPG
    89,9 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15347.jpg
    $SDC15347.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 31
  • $SDC15348.JPG
    $SDC15348.JPG
    95,9 KB · Görüntüleme: 32
  • $SDC15351.jpg
    $SDC15351.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15353.jpg
    $SDC15353.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 34
kızlar selam işlerim ypgun giremiom o yüzden çok ama takip edomm .bu arada cumartesi günü kedicigin teki sokakta cemin üstüne atlamış resmen beni al eve die cemde almamış tabi ama ben işten gelirken aradım mahallede buldum kedicigi aldım hemen eve çok tatlı hemde çok uysal ve yumuşacık.zeytinlede çok ii anlaştılar zeytin bi dk ayrılmıyo hayvanın peşinden :KK1::KK1::KK1: aaama sahiplendirmem lazım kuzuyu cem delircek yoksaaa :) işte bunlarda birlikte görüntülenmek istemeyerek yüzlerini kapattıkları fotolarıı :)

kız hakketten çok tatlılar da adamı evden kaçırtçan sonra....nıhayetınde onun da evı ....ben hayvan olan evde cok huzursuz oluyorum halamın var kopegı ....ama yınede huzursuz oluyorum ...bu lesi cinsi diyorlr ya adı da tüylü...ama bence salyalı konmalıydı adı....çok akıllı bırsey..bır gun bızım eve geldıler bunlar sokeye...bırakamamıslar bıryere annem de takmaz ole seylerı getırın dedı..bende evde regl agrısı ceken bır ergenusum o zaman...yatıyom evde tüylü ve ben varız..bu geldı oyun falan ıstıyor..ama ben nasıl gotuyum..bırde agzımın yanına gelmıs uyurken...dil dısarda salyalar akıyor...iğrenç bır nefes kokusu...o kokyla uyanmısım dusun..bı bagırdım tüylü git yanımdan diye....kovaldım..ama içli hayvan bır kustu...sahıbı enıstem gelınce..bir ağlamak nasıl şikayet ediyor...enıstem hemen anladı bırsey mı oldu dıye...ben kem küm...dıyemedım...ama nasıl utanmıstım...ama o kokuyla uyanılır mı yaaaa....o nedenle ben kus dısında bı hayvana bakamam..hemstır maceram var..o da benı ısırınca sonlandı...:KK1::KK1::KK1:

X