Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kıııııııııızzzzllaaaaaaaaaaaaaaarrrr bugün çok güzel bi gündü benim için, okuldaki en yakın arkadaşım bugün için bayan öğretmenleri çaya davet ettiğini söyleyip beni de çağırmıştı, ben de oturmaya gidiyorum diye gittim, bi de eve girerim ki ev süslenmiş, hoşgeldin bebek yazıları, balonlar süslemeler, bebek pastası , hediyeler Allahım allahım :KK52: Alkışlarla karşıladılar beni, BABY SHOWER partisi yapmışlar bana yaa :KK8:, bi tarafta da HAPPY BİRTHDAY yazıları falan, yarın da doğum günüm, onu da beraber kutladık, öyle güzel geçti ki, bütün gün ağzım kulaklarımda gezmekten, 32 dişimi göstererek poz vermekten başıma ağrılar girdi valla :KK37: pastalar börekler yedik, bol bol fotoğraflar çektirdik, arkadaşım gelen herkesin adına anı kartları hazırlamış, herkes kartlarına benim için yazılar yazdı, sonra yarışmalar düzenlemiş, oyunlar oynadık, birinde A'dan Z'ye bebek eşyaları yazma yarışması, en hızlı ve en çok bilene hediye vardı :KK53: birinde de herkes göbeğimin ölçüsünü tahmin etti, göbeğim 107 cm.di en yakın bilen 108 yazmış, ona da hediye vardı :KK49: çok eğlenceli, çok güzeldi, harika bişeymiş bu baby shower yaa :KK8:
Bütün resimler arkadaşların makinalarında, en yakın zamanda alıp gösteririm size deeeeeee :KK16:

ooooo süper bir süpriz olmuş...arkadaşlarını tebrik ediyorum valla..çokk güzel düşünmüşler...

merhaba arkadaşlar nasılsınız
ara ara gırıp okuyoum yazılanları ama yazamıorum o kadar yoğunum kı anlatamma yaaaa
mert buyuyorr arkasından koşturmalar yuksek lısans yapmayı düşündum onunla uğraştım 2 haftadır ama sanırım olmayacakk umıdımı kaybettım anlayacağınızz snra ev iş okul bakıcı vs vs vs derken hepsi bırbırıne gırdı bır de sureklı mısafırım gelıor bu aralarr :)

benı de ne çok merak etmişsinız cıdden her bırınıze ayrı ayrı teşekkur ederım saolun :KK25:

selizcım senı tebrık etmiştim yınelıorum maşallahh allahım analı babalı buyutsun eylul bebeği:nazar:
pembecım kalp atışlarını duymuşsun rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsın:nazar:

herkesler ıyı okuduğum kadarıylaaa ... ben de ıyıyım anlattığım gbı okul iş toplantılar mert yurumeye başlamak usere onun peşinden koş temızlık utu derken hepsi bana bakıo halıyle yoruluyorum hem de baya baya yoruluyorummm

sizlerde aklım kendınıze ıyı bakın :KK19::KK25::KK25::KK25::KK5::KK5::KK5:

ara ara gırıp okuyoum yazılanları ama yazamıorum o kadar yoğunum kı anlatamma yaaaa
mert buyuyorr arkasından koşturmalar yuksek lısans yapmayı düşündum onunla uğraştım 2 haftadır ama sanırım olmayacakk umıdımı kaybettım anlayacağınızz snra ev iş okul bakıcı vs vs vs derken hepsi bırbırıne gırdı bır de sureklı mısafırım gelıor bu aralarr :)

benı de ne çok merak etmişsinız cıdden her bırınıze ayrı ayrı teşekkur ederım saolun :KK25:

selizcım senı tebrık etmiştim yınelıorum maşallahh allahım analı babalı buyutsun eylul bebeği:nazar:
pembecım kalp atışlarını duymuşsun rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsın:nazar:

herkesler ıyı okuduğum kadarıylaaa ... ben de ıyıyım anlattığım gbı okul iş toplantılar mert yurumeye başlamak usere onun peşinden koş temızlık utu derken hepsi bana bakıo halıyle yoruluyorum hem de baya baya yoruluyorummm

merhaba canım :) hoişgeldin kız ne yürümesi 8 aylık hoş çocuktan çocugada değişir ama :)
maşallah ona :)

günaydın kızlarr..güzel bir hafta geçirmek dileğiyle[/b]:KK55:

Son düzenleme:

Selizcım senı tebrık etmiştim yınelıorum maşallahh allahım analı babalı buyutsun eylul bebeği:nazar:
Pembecım kalp atışlarını duymuşsun rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsın:nazar:

Herkesler ıyı okuduğum kadarıylaaa ... Ben de ıyıyım anlattığım gbı okul iş toplantılar mert yurumeye başlamak usere onun peşinden koş temızlık utu derken hepsi bana bakıo halıyle yoruluyorum hem de baya baya yoruluyorummm

daha dur bakalım gokçe hanım...ben dun çıldırdım evım hıc temız kqlmıyo aksam kaça kadar temızlık yaptım heryer meyve lekesı ...kırıntı...oyuncaklar nerelerden cıkıyor bı gorsen...1 ay once yıkadıgım halılarım leş gıbı olmus ınan aglıyacaktım dun....ege buyusun herbırseyı atıcam yenı alıcam ....:KK14::KK14:

günaydın ayşe...koşturmak derken emeklemeyi kastediyo herhalde..yoksa çok erken gerçi ben 9 aylık yurumusum...:KK9:

günaydın canım :)

evet sanırırm öyle :) yürümedende koşturtabiliyolar mesela elif tek dizine yuklenıp kaya kaya evi dagıtmayı
basarıyo ona buradan kocmana bi aferım diyorum :KK70:

oo maşallah sana :) ben çok kilolu oldugum ıcın yasımı gecene kadar yuruyemnemısım :KK70: dusuyomusum pat pat :KK70:

günaydın canım :)

evet sanırırm öyle :) yürümedende koşturtabiliyolar mesela elif tek dizine yuklenıp kaya kaya evi dagıtmayı
basarıyo ona buradan kocmana bi aferım diyorum :d

oo maşallah sana :) ben çok kilolu oldugum ıcın yasımı gecene kadar yuruyemnemısım :d dusuyomusum pat pat :d

:KK1::KK1::KK1::KK1:ama bacaklarım resmen o şeklini almış eğrilmiş..annem uyurken ıkı yandan tahta baglıyormus...sayesınde düzelmiş bacaklarım ..ilkel bir yöntem ama ..işe yaramıs:KK1::KK1:

aaaaaaaa nesli ben snei dün rüyamda gördümmmm bize foto koyuyordunnn ama kendini beğenmiyordun hiç herbi yerine laf atıyordunn yanaklarına domates yanaklı saçlarınaa başka bişe tam konuşmalarını unuttummm:KK1::KK1::KK1::KK1: bi kaç tane foto koymuştun bende bu kız neresini beğenmiyoo halbuki çok güzel bi kız diyordumm:))

günaydın kızlar nasılsınız?
merve canım kalp atıslarını duymussunuz bebegın çok sevındım

Veeeeee oglumun dogum gününe 1 hafta kaldı ama bız bu cumartesı kutluyacagız ınş hazırlıklar devam edıyor kurabıyelerımızı ayse yapıyor sagolsun ıkram için üzrıne tulum gıydırılmıs çıkolatalarımız hazırlanıyor mısafırlere verılecek hatıralar hazırlanıyor ve 1 seklınde pastamızında sıparısını verdık çok heyecanlıyım:KK52:

Veeeeee oglumun dogum gününe 1 hafta kaldı ama bız bu cumartesı kutluyacagız ınş hazırlıklar devam edıyor kurabıyelerımızı ayse yapıyor sagolsun ıkram için üzrıne tulum gıydırılmıs çıkolatalarımız hazırlanıyor mısafırlere verılecek hatıralar hazırlanıyor ve 1 seklınde pastamızında sıparısını verdık çok heyecanlıyım:KK52:

ayy çok güzel yaaa ayşeeeee kıss becerikli hatunnn foto koyda bi bakalımmm nasıl bişe yapıyonnn:KK33::KK33:

X