Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar selam işlerim ypgun giremiom o yüzden çok ama takip edomm .bu arada cumartesi günü kedicigin teki sokakta cemin üstüne atlamış resmen beni al eve die cemde almamış tabi ama ben işten gelirken aradım mahallede buldum kedicigi aldım hemen eve çok tatlı hemde çok uysal ve yumuşacık.zeytinlede çok ii anlaştılar zeytin bi dk ayrılmıyo hayvanın peşinden :KK1::KK1::KK1: Aaama sahiplendirmem lazım kuzuyu cem delircek yoksaaa :) işte bunlarda birlikte görüntülenmek istemeyerek yüzlerini kapattıkları fotolarıı :)

selam canım hoşgeldınn :)
kız ben bılıyodum sen bıgun o eve kedı getırecektın biliyodum tebrıkler :)

kız hakketten çok tatlılar da adamı evden kaçırtçan sonra....nıhayetınde onun da evı ....ben hayvan olan evde cok huzursuz oluyorum halamın var kopegı ....ama yınede huzursuz oluyorum ...bu lesi cinsi diyorlr ya adı da tüylü...ama bence salyalı konmalıydı adı....çok akıllı bırsey..bır gun bızım eve geldıler bunlar sokeye...bırakamamıslar bıryere annem de takmaz ole seylerı getırın dedı..bende evde regl agrısı ceken bır ergenusum o zaman...yatıyom evde tüylü ve ben varız..bu geldı oyun falan ıstıyor..ama ben nasıl gotuyum..bırde agzımın yanına gelmıs uyurken...dil dısarda salyalar akıyor...iğrenç bır nefes kokusu...o kokyla uyanmısım dusun..bı bagırdım tüylü git yanımdan diye....kovaldım..ama içli hayvan bır kustu...sahıbı enıstem gelınce..bir ağlamak nasıl şikayet ediyor...enıstem hemen anladı bırsey mı oldu dıye...ben kem küm...dıyemedım...ama nasıl utanmıstım...ama o kokuyla uyanılır mı yaaaa....o nedenle ben kus dısında bı hayvana bakamam..hemstır maceram var..o da benı ısırınca sonlandı...:KK1::KK1::KK1:

eheueheu :d
ayy ben köpeklerı cok severım kedılerıde severım ama uzaktaann
köpekleri böle mıncırasım fln gelıo :)

kız hakketten çok tatlılar da adamı evden kaçırtçan sonra....nıhayetınde onun da evı ....ben hayvan olan evde cok huzursuz oluyorum halamın var kopegı ....ama yınede huzursuz oluyorum ...bu lesi cinsi diyorlr ya adı da tüylü...ama bence salyalı konmalıydı adı....çok akıllı bırsey..bır gun bızım eve geldıler bunlar sokeye...bırakamamıslar bıryere annem de takmaz ole seylerı getırın dedı..bende evde regl agrısı ceken bır ergenusum o zaman...yatıyom evde tüylü ve ben varız..bu geldı oyun falan ıstıyor..ama ben nasıl gotuyum..bırde agzımın yanına gelmıs uyurken...dil dısarda salyalar akıyor...iğrenç bır nefes kokusu...o kokyla uyanmısım dusun..bı bagırdım tüylü git yanımdan diye....kovaldım..ama içli hayvan bır kustu...sahıbı enıstem gelınce..bir ağlamak nasıl şikayet ediyor...enıstem hemen anladı bırsey mı oldu dıye...ben kem küm...dıyemedım...ama nasıl utanmıstım...ama o kokuyla uyanılır mı yaaaa....o nedenle ben kus dısında bı hayvana bakamam..hemstır maceram var..o da benı ısırınca sonlandı...:KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: cnm benim beslemedigim hayvan yok gibi yau:) bu garibancıkta öyle uyumluki kalsa hiçbi sorun yaşamam yani hele dün uyuyodu bende yanına gittim böle uykulu uykulu kalktı ayaga resmen okşadı yüzümü o minik patileriyle böyle yanagıma koydu patisini resmen okşuyo cem bile şok oldu :) çok çok güsel bişi cem istemio elimden geldigince sahiplendirmeye çalışıcam ama eger sahiplendiremezsemde dışarı bırakamam çok soguk :KK43:((( cemlede nasıl başa çıkcam bilmiorum bu garibanın tuvalet sorunuda yok küçücük kutuya kum koydum gidip oraya yapıo :) zeytinde veterinerdeydi dün memesinde mastismi ne bişi oluşmuş süt intihabı uyuşturup temizlediler garibin memesini bide antibiyuotik yaptılar tabi bütün bunları yaparken uyuşturdular neyse bitti işleri aldım bunu kucagıma eve kadar taşıdım agırlaşmış ii ce sıpa

:KK1::KK1::KK1: hoşbuldum canımm

:KK1::KK1::KK1: hoşbuldum canımm

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: cnm benim beslemedigim hayvan yok gibi yau:) bu garibancıkta öyle uyumluki kalsa hiçbi sorun yaşamam yani hele dün uyuyodu bende yanına gittim böle uykulu uykulu kalktı ayaga resmen okşadı yüzümü o minik patileriyle böyle yanagıma koydu patisini resmen okşuyo cem bile şok oldu :) çok çok güsel bişi cem istemio elimden geldigince sahiplendirmeye çalışıcam ama eger sahiplendiremezsemde dışarı bırakamam çok soguk :KK43:((( cemlede nasıl başa çıkcam bilmiorum bu garibanın tuvalet sorunuda yok küçücük kutuya kum koydum gidip oraya yapıo :) zeytinde veterinerdeydi dün memesinde mastismi ne bişi oluşmuş süt intihabı uyuşturup temizlediler garibin memesini bide antibiyuotik yaptılar tabi bütün bunları yaparken uyuşturdular neyse bitti işleri aldım bunu kucagıma eve kadar taşıdım agırlaşmış ii ce sıpa

gecmıs olsun...kız dogurmadan nasıl mastıt oluyo ....:KK30::KK30:

salm kızlar şimdı geldım eve

tınker bıraz bıraz yuruyur mert kağan emeklemeye de başladı tabıkı
knşmalarımız da tam anne baba dede gel gel alkış maşallah hepsiını dıoruz ama dişlerımız hala çıkmadı :nazar: bu arada ben 7.5aylıkken yurumuşum bırden ayağa kalkmışım herkes şaşırmış abım de 8.5 aylıkken yurumuşş olabılıyor yanıı :emir_bebek::emir_bebek:

temızlık konusuna gelınce ellerımde egzama çıktı sanırım sureklı yıkamaktan temızlık yapmaktann off offf allahım sağlık versın de yaparım :44:

salm kızlar şimdı geldım eve

tınker bıraz bıraz yuruyur mert kağan emeklemeye de başladı tabıkı
knşmalarımız da tam anne baba dede gel gel alkış maşallah hepsiını dıoruz ama dişlerımız hala çıkmadı :nazar: bu arada ben 7.5aylıkken yurumuşum bırden ayağa kalkmışım herkes şaşırmış abım de 8.5 aylıkken yurumuşş olabılıyor yanıı :emir_bebek::emir_bebek:

temızlık konusuna gelınce ellerımde egzama çıktı sanırım sureklı yıkamaktan temızlık yapmaktann off offf allahım sağlık versın de yaparım :44:

merhaba arkadaşlar nasılsınız
ara ara gırıp okuyoum yazılanları ama yazamıorum o kadar yoğunum kı anlatamma yaaaa
mert buyuyorr arkasından koşturmalar yuksek lısans yapmayı düşündum onunla uğraştım 2 haftadır ama sanırım olmayacakk umıdımı kaybettım anlayacağınızz snra ev iş okul bakıcı vs vs vs derken hepsi bırbırıne gırdı bır de sureklı mısafırım gelıor bu aralarr :)

benı de ne çok merak etmişsinız cıdden her bırınıze ayrı ayrı teşekkur ederım saolun :KK25:

selizcım senı tebrık etmiştim yınelıorum maşallahh allahım analı babalı buyutsun eylul bebeği:nazar:
pembecım kalp atışlarını duymuşsun rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsın:nazar:

herkesler ıyı okuduğum kadarıylaaa ... ben de ıyıyım anlattığım gbı okul iş toplantılar mert yurumeye başlamak usere onun peşinden koş temızlık utu derken hepsi bana bakıo halıyle yoruluyorum hem de baya baya yoruluyorummm

sizlerde aklım kendınıze ıyı bakın :KK19::KK25::KK25::KK25::KK5::KK5::KK5:
gökçecim sorma merak ettik valla bende sormuştumm seni..baya bir yoğunmuşsun.buarada tşk ederiz teyzesiii amin......
mert yürümeyemei başladı ayyy:KK53:
daha dur bakalım gokçe hanım...ben dun çıldırdım evım hıc temız kqlmıyo aksam kaça kadar temızlık yaptım heryer meyve lekesı ...kırıntı...oyuncaklar nerelerden cıkıyor bı gorsen...1 ay once yıkadıgım halılarım leş gıbı olmus ınan aglıyacaktım dun....ege buyusun herbırseyı atıcam yenı alıcam ....:KK14::KK14:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Eki Görüntüle 274437

işte bunun gıbı olacak ama Rüzgar yazacak üzerınde
çok güzeller yaa ben doğuma yaptıramadım inş eylülün doğum gününe istiyorum.....ayşe eniyisini yapar zaten...:KK9:
Canım ya facebooktaki üyeliğimi kapattım... açık kalmış akşam eşim gördü kızdı bana....gizli gizli takılıyorum diye:2:
aboooooooooooooooooooooooooooo:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:kızz deme yakalandınmıııı hem nie kızarki zaten arkadaşların bi bizdik..benimki hiç kızmaz öle şeylere arkadaşlarımın arasında dünya kadar erkek avr hiç bakmaz bileee

slm kızlar nasılsınız ben bayağı bi yoğunum yaa idil hanım tüm vaktimi alıyor artık gülmeye fln da başladı konuşup duruyoruz bütün gün ...
ana kucağı alıcam ama karar veremedim kızlar ya fikrş olan varmı ??
Tıpış Tıpış Bebek Mağazaları - Kraft Maxi Salıncak Pembe - 180.00 TL

bi bu model bi de şu arasında kaldım kullanna fikri olan varsa yardımcı olsun lütfennn

Hepsiburada.com : Fisher-Price Yağmur Ormanı Anakucağı | Anne / Bebek / Çocuk

canım ben hem salıncak hemde titreşimli anakucağı aldım...salıncağı fisher price aldım çok memnunum harika bişey..anakucağına baby2go aldım oda fena değil...
ilk gönderdiğin linkteki kraft fiyat olarak uygun kullanışlıda bişeye benziyor hem salıncak hem anakucağı gibi...yerinde olsam 2.seçenektekini almam bi anakucağı olarak çok pahallı.okadar para verdikten sonraa salıncaklı al daha iyi...

aboooooooooooooooooooooooooooo:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:kızz deme yakalandınmıııı hem nie kızarki zaten arkadaşların bi bizdik..benimki hiç kızmaz öle şeylere arkadaşlarımın arasında dünya kadar erkek avr hiç bakmaz bileee

ya canim soyledim kadinlarkulubundeki kizlar var diye ona face actigimi soylemedigim için kizdi....faceni kapat veya kapatma demedi ama ben kapatmak istedim,

bu arada kizlar baharin saclarini kestim :) haha biraz yamuk oldu amaaa idare etsin artik napalimmmm
iste kuzumun yeni imajiiiii

$Photo0763.jpg

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kızzz yükleyene kadar öldümmm araştırdım soruşturdum şikayet ettim geri yüklediler videomu:KK1::KK1::KK1:
canım ziledim ben maşallahhhhhhhhhhhh çok çok güsel lolmuşşş:nazar::nazar::nazar:
çok sağol canımmmmm nesliden çaldık müziğide:KK1::KK1::KK1:facedeki yorumunu okudum zaten tşk ederiz teyzesi:))
ya canim soyledim kadinlarkulubundeki kizlar var diye ona face actigimi soylemedigim için kizdi....faceni kapat veya kapatma demedi ama ben kapatmak istedim,
ayyyy kapatma yaa baharın fotolarını falan görüyoduk sen benim kızımın büyüdüğünü nasıl göreceksinn:KK50:
bu arada kizlar baharin saclarini kestim :) haha biraz yamuk oldu amaaa idare etsin artik napalimmmm
iste kuzumun yeni imajiiiii

Eki Görüntüle 274783

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:vuuuuuuuuuuuuuuuu süper olmuşşş iyi becermişsin yine ben hayatta kesemem kuaföre falan götürseydin yaa Allah yerim ya büyüdüde saçlarını kestirmişşşş:nazar:

kızlar buarada ben zaten griptim:KK5:eylülede geçtiii:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:yavrumun burnu akıyor dün çok kötü tıkandı burnu tıkanınca hiç ememedii:KK14::KK14::KK14:babası istanbuldaydııı hemen ablamgille hastaneye götürdük acile yapacak hiçbişey yok sadece serum fizyosol verdiler burnuna sıkıp burun aspiratörü ile çekiyoruz biraz rahatladı Allahtan ateşi yoktu yoksa hastanede yatıracaklardı :KK5::KK5::KK5:daha küçük yaa koruyamadım bebeğimiiiii:KK5::KK5::KK5::KK5:bugün babası geldi sabahtan babası geldi geleli uyuyor yemin ederimm sanki hissetti kızım babasıyla birlikte uyuyorlar:KK69:

kızlar buarada ben zaten griptim:KK5:eylülede geçtiii:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:yavrumun burnu akıyor dün çok kötü tıkandı burnu tıkanınca hiç ememedii:KK14::KK14::KK14:babası istanbuldaydııı hemen ablamgille hastaneye götürdük acile yapacak hiçbişey yok sadece serum fizyosol verdiler burnuna sıkıp burun aspiratörü ile çekiyoruz biraz rahatladı Allahtan ateşi yoktu yoksa hastanede yatıracaklardı :KK5::KK5::KK5:daha küçük yaa koruyamadım bebeğimiiiii:KK5::KK5::KK5::KK5:bugün babası geldi sabahtan babası geldi geleli uyuyor yemin ederimm sanki hissetti kızım babasıyla birlikte uyuyorlar:KK69:

canim kendine cok dikkat etmen lazim, emziriyorsun.....keske maske takarak emzirseydin eylulu canim yaaa.....
serumla temizle burnunu surekli.....yapacak baska bisey yok daha kucucukk..
ve bol bol emzirrr en iyi ilaççç anne sutu selizzz eylulume iyi bak

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kızzz yükleyene kadar öldümmm araştırdım soruşturdum şikayet ettim geri yüklediler videomu:KK1::KK1::KK1:

çok sağol canımmmmm nesliden çaldık müziğide:KK1::KK1::KK1:facedeki yorumunu okudum zaten tşk ederiz teyzesi:))

ayyyy kapatma yaa baharın fotolarını falan görüyoduk sen benim kızımın büyüdüğünü nasıl göreceksinn:KK50:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:vuuuuuuuuuuuuuuuu süper olmuşşş iyi becermişsin yine ben hayatta kesemem kuaföre falan götürseydin yaa Allah yerim ya büyüdüde saçlarını kestirmişşşş:nazar:

canim kuafore goturmek isterdim deeee durmuyooo zillii....zorla kestimmm saclarindaki tokalari tek tek cikariyo atiyo, ama yakisti kuzuma yaaa :)
canim eylulun resimlerini msnime yollarsin artik napalim, esime karsi cok mahcup oldum gizli gizli face actim soylemedim, aslinda ilk basta soyleseydim bisey demezdi belki.....

X