Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selam gacılarrr nabersinizzzz ??

anammm bayadır uğramıorumdaa kimseler nerde bu kız dememiş HIIIHHHH :KK19::KK19::KK19:

neyseemm ben yinede söliiimmmm :))

geçtiğimiz hafta kayınvalidemin mevlüsü vardı ordaydım 3-4 gün onu atlattık
sonrada annemler hacca gidicekler die oraya gidip geldim onlarıda uğurladık derken ancak geldimmm hiç bi değişiklik yokk başkadaa geçmişte çok uzun öle bi göz gezdirdimmm tas tamam okjuyamadımm

merveee kalp atışlarını duymuşsunz hadi gözün aydınnn devamıda sağlıkla gelir inş. :))

tinker ege hastaymış çok geçmiş olsunnn inş. ilerlememiştir.

anammm bayadır uğramıorumdaa kimseler nerde bu kız dememiş HIIIHHHH :KK19::KK19::KK19:

sonrada annemler hacca gidicekler die oraya gidip geldim onlarıda uğurladık derken ancak geldimmm hiç bi değişiklik yokk başkadaa geçmişte çok uzun öle bi göz gezdirdimmm tas tamam okjuyamadımm

merveee kalp atışlarını duymuşsunz hadi gözün aydınnn devamıda sağlıkla gelir inş. :))

hoşgeldinnn canımmmmmmm çok sağoll :KK48::KK48::KK48:

aaaaaaaa snei nasılda atlamışızzzz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sagol canım bugun randevu almıs esım aksam ustu dr a gostercez bakalım

Maşallah bitek göbüş çıkmış senin de cicim :)) oğullarımız sağolsun hiç çirkinleştirmediler bizi :KK1: ama senin memişler de hiç büyümemiş sanki, ya da iç çamaşırın bayağı topluyo, benimkiler füze gibi valla, taşıyo çamaşırlardan :KK60: bi de mosmor damarlar çıktı etrafında, rengi karardı falan bööööğğğ :KK43:( kocişe bu haliyle bile güzel görünüyo ama ne göz var herifte beeehhhh :KK60: :KK69:

evet canım sadece göbüş var arkadan gören hiç hamile gibi değilsin diyo.:KK49:.memişlere gelince evet o kadar büyümediler ilk hamile kaldığımda biranda büyüyünce catladılar ama şimdi o kadar büyüme yok :KK34:doğuma yakın biraz daha büyür belki rengide dediğin gibi koyulaştı ve damarlar var.:KK37:.yeğenim gecen soyunurken görmüş hala memişlerini kim ısırdı diye soruyo çocuğun koyu renk olması garibine gitti sanırım.:KK60::KK60:

Maşallah bitek göbüş çıkmış senin de cicim :)) oğullarımız sağolsun hiç çirkinleştirmediler bizi :KK1: ama senin memişler de hiç büyümemiş sanki, ya da iç çamaşırın bayağı topluyo, benimkiler füze gibi valla, taşıyo çamaşırlardan :KK60: bi de mosmor damarlar çıktı etrafında, rengi karardı falan bööööğğğ :KK43:( kocişe bu haliyle bile güzel görünüyo ama ne göz var herifte beeehhhh :KK60: :KK69:

evet canım sadece göbüş var arkadan gören hiç hamile gibi değilsin diyo.:KK49:.memişlere gelince evet o kadar büyümediler ilk hamile kaldığımda biranda büyüyünce catladılar ama şimdi o kadar büyüme yok :KK34:doğuma yakın biraz daha büyür belki rengide dediğin gibi koyulaştı ve damarlar var.:KK37:.yeğenim gecen soyunurken görmüş hala memişlerini kim ısırdı diye soruyo çocuğun koyu renk olması garibine gitti sanırım.:KK60::KK60:

benim hep aklimdaydin canim! :) elifim nasil yaaaaaa

kizlar su nerelerde uzun zamandir ugramiyor topîge?

su evet ne zamandır gelmıyor..muhabbetını ozledık..aslında ozledıgımız o kadar cok kısı var kı...bizleri unuttular

selam kızlarr beni merak etmişsiniz sağolunn:KK16:
sizi unutmadım hiç unutur muyum..biz interneti kapadık oyüzden gelemiyorum
çok kullanmıyoruz fırsatta olmuyor zaten biz de kapatalım dedik,şimdi de annemlerdeyim bi bakim dedim..
biz iyiyiz ceren de iyi işte büyüdü iyice :) bütün gün onla geçiyo zaten,çok yaramaz bi dakka durmuyo :)
bende bel fıtığı vardı biliyosunuz fizik tedavi aldım ama geçmedi şimdilik idare ediyorum eskiye
göre daha iyiyim ama ağrılarım geçmedi yeniden doktora gidicez bakalım nolcak..
yani böyle işte hepiniz iyisinizdir umarım artık anneme geldikçe bakarım sizlere..
kendinize iyi bakınn hepinizi ve bebişlerinizi öptümm :KK3::KK3:

mervecim pıtpıtları duymuşsunuz :) çok sevindim Allah tamamına erdirsin canım inşallah..
tinker çok geçmiş olsun canım inşallah kısa sürede atlatırsınız:KK70:

görüşmek üzeree şimdilik hoşcakalın :KK16::KK16:

Son düzenleme:
:KK16:HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN:KK16:

:KK66:Günü Geçen Arkadaşlarımız:KK66:

................

:KK6:Beklenen Regl Tarihleri:KK6:

------------

:KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49:

MART-NİSAN:nazar:
gamzelikız-Mguner-Kötükedisero

EYLÜL:nazar:
ParadiesAngel--??

:emir_bebek:TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar:Yaşama sırası sizde:nazar::nazar::nazar::nazar:

BenIpek ve yavrusu :emir_bebek: Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları :emir_bebek: Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu :emir_bebek: Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu :emir_bebek: Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu :emir_bebek: Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu :emir_bebek: Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları :emir_bebek: Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu :emir_bebek: Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu :emir_bebek: Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu :emir_bebek: Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu :emir_bebek: Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu :emir_bebek: Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu :emir_bebek: Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu :emir_bebek: Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu :emir_bebek: Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu :emir_bebek: Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları :emir_bebek: Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu :emir_bebek: Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu :emir_bebek: Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu :emir_bebek: Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu :emir_bebek: Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu :emir_bebek: Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu :emir_bebek: Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu :emir_bebek: Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu :emir_bebek: Fevzi Ömer 27.07.2011
Yildiz10 ve yavrusu :emir_bebek: Asya 19.08.2011
seastar ve yavrusu :emir_bebek: İdil 28.08.2011
pembedana ve yavrusu :emir_bebek: Aren 31.08.2011
Seliz ve yavrusu :emir_bebek: Eylül 29.09.2011

kızlaaaaaaaaar face eylülün slaytını yüklemiştim...videom kaldırıldıııııııı:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
aynı nesli gibi cem karacanın şarkısıyla bir slyat hazırladım ama gerizekalılar kaldırmışlar yaaa..

(no title) başlıklı videonuzu 8:17am October 14th, 2011'da kaldırdık. Çünkü üçüncü kişilere ait video klip ya da fon müziği gibi telif haklarıyla korunan materyaller içeriyordu. Eğer bunun bir yalnışlık olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki adres yoluyla ihlal olduğunu iddia eden bildiriye karşı bir mesaj gönderebilirsiniz.yazıyor...

karşı bildirimde bulunmak içinde elektronik imza gerekli...:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

artık hiçbirşekilde video yükleyemiyorum..

siz nasıl yüklediniz kızlar ya çok sinirim bozulduuu:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

aaaaa yüzsüzlüğün bu kadarı pess ehueheueehu :KK1:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kahretsinnnnnnnn
çok kullanmıyoruz fırsatta olmuyor zaten biz de kapatalım dedik,şimdi de annemlerdeyim bi bakim dedim..
biz iyiyiz ceren de iyi işte büyüdü iyice :) bütün gün onla geçiyo zaten,çok yaramaz bi dakka durmuyo :)
bende bel fıtığı vardı biliyosunuz fizik tedavi aldım ama geçmedi şimdilik idare ediyorum eskiye
yani böyle işte hepiniz iyisinizdir umarım artık anneme geldikçe bakarım sizlere..

mervecim pıtpıtları duymuşsunuz :) çok sevindim Allah tamamına erdirsin canım inşallah..

selam canmmm çok şükür duydukk amin inşallahhh.... bel fıtıgı çok kötüdür canım yaaa allah kolaylık versin..Allah acil şifalar versin...

Günaydın kızlaarrr

aaa meloş gelşmişş :KK70:

canım çok çok gcmıs olsun daha ıyı olursun ınsallahhh :)

kızlaaaaaaaaar face eylülün slaytını yüklemiştim...videom kaldırıldıııııııı:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
aynı nesli gibi cem karacanın şarkısıyla bir slyat hazırladım ama gerizekalılar kaldırmışlar yaaa..

(no title) başlıklı videonuzu 8:17am October 14th, 2011'da kaldırdık. Çünkü üçüncü kişilere ait video klip ya da fon müziği gibi telif haklarıyla korunan materyaller içeriyordu. Eğer bunun bir yalnışlık olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki adres yoluyla ihlal olduğunu iddia eden bildiriye karşı bir mesaj gönderebilirsiniz.yazıyor...

karşı bildirimde bulunmak içinde elektronik imza gerekli...:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

artık hiçbirşekilde video yükleyemiyorum..

siz nasıl yüklediniz kızlar ya çok sinirim bozulduuu:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

alla alla enteresanmıs ılk kez duyuyorumm böle bişi

sağol canım tesekkur ederım ara ara yıne ugra cerenımızı de öp benım ıcın

Kıııııııııızzzzllaaaaaaaaaaaaaaarrrr bugün çok güzel bi gündü benim için, okuldaki en yakın arkadaşım bugün için bayan öğretmenleri çaya davet ettiğini söyleyip beni de çağırmıştı, ben de oturmaya gidiyorum diye gittim, bi de eve girerim ki ev süslenmiş, hoşgeldin bebek yazıları, balonlar süslemeler, bebek pastası , hediyeler Allahım allahım :KK52: Alkışlarla karşıladılar beni, BABY SHOWER partisi yapmışlar bana yaa :KK8:, bi tarafta da HAPPY BİRTHDAY yazıları falan, yarın da doğum günüm, onu da beraber kutladık, öyle güzel geçti ki, bütün gün ağzım kulaklarımda gezmekten, 32 dişimi göstererek poz vermekten başıma ağrılar girdi valla :KK37: pastalar börekler yedik, bol bol fotoğraflar çektirdik, arkadaşım gelen herkesin adına anı kartları hazırlamış, herkes kartlarına benim için yazılar yazdı, sonra yarışmalar düzenlemiş, oyunlar oynadık, birinde A'dan Z'ye bebek eşyaları yazma yarışması, en hızlı ve en çok bilene hediye vardı :KK53: birinde de herkes göbeğimin ölçüsünü tahmin etti, göbeğim 107 cm.di en yakın bilen 108 yazmış, ona da hediye vardı :KK49: çok eğlenceli, çok güzeldi, harika bişeymiş bu baby shower yaa :KK8:
Bütün resimler arkadaşların makinalarında, en yakın zamanda alıp gösteririm size deeeeeee :KK16:

Kıııııııııızzzzllaaaaaaaaaaaaaaarrrr bugün çok güzel bi gündü benim için, okuldaki en yakın arkadaşım bugün için bayan öğretmenleri çaya davet ettiğini söyleyip beni de çağırmıştı, ben de oturmaya gidiyorum diye gittim, bi de eve girerim ki ev süslenmiş, hoşgeldin bebek yazıları, balonlar süslemeler, bebek pastası , hediyeler Allahım allahım :KK52: Alkışlarla karşıladılar beni, BABY SHOWER partisi yapmışlar bana yaa :KK8:, bi tarafta da HAPPY BİRTHDAY yazıları falan, yarın da doğum günüm, onu da beraber kutladık, öyle güzel geçti ki, bütün gün ağzım kulaklarımda gezmekten, 32 dişimi göstererek poz vermekten başıma ağrılar girdi valla :KK37: pastalar börekler yedik, bol bol fotoğraflar çektirdik, arkadaşım gelen herkesin adına anı kartları hazırlamış, herkes kartlarına benim için yazılar yazdı, sonra yarışmalar düzenlemiş, oyunlar oynadık, birinde A'dan Z'ye bebek eşyaları yazma yarışması, en hızlı ve en çok bilene hediye vardı :KK53: birinde de herkes göbeğimin ölçüsünü tahmin etti, göbeğim 107 cm.di en yakın bilen 108 yazmış, ona da hediye vardı :KK49: çok eğlenceli, çok güzeldi, harika bişeymiş bu baby shower yaa :KK8:
Bütün resimler arkadaşların makinalarında, en yakın zamanda alıp gösteririm size deeeeeee :KK16:

ooo ne güzel olmuş canımm süper bişey ama dımı :KK70: çok sevındım adına
:KK70: bi arkadsımla beraber bizde melteme yapmıstık :KK70: pembe beya balonalr fln
bişde meltemın teee liseden bayadır görüşmediği arkadaslarını flknda cagırmıstım çok güzel olmstu :KK70:
tek fiyasko ben son mısafırı almaya gıottıgımde meltem eve benden once gelmsıktı ehehe artık napoalımm :KK70:

harika bir süpriz olmuşş bayıldım...oooh şımarmaya layıksın zaten hayatım....:KK12::KK12::KK12:

X