Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Selam kizlar!!!!!!!! nasilsiniz??
Merve gozun aydin balimmmmm, kalp atislarini duymussun :) demir eksikligi varsa bol bol mercimek ye

selammm canm hoşgeldinnnnn evet çok şükür Allahıma... ya mercimek kırmızı yeşil? hangisi yeşil pek sevmemde :)))

ama yesıl çok faydalı bari çorba yaparken bı avuç kat içine karısık yap....buranın batı var sırf yesıl mercımek bende sevmezdım de bu sayede alıstım

ama yesıl çok faydalı bari çorba yaparken bı avuç kat içine karısık yap....buranın batı var sırf yesıl mercımek bende sevmezdım de bu sayede alıstım

ama mercimek çorbasına bayılırımmmmm tek sevdiğim çorbadırrr

hangisi olursa :)) bende hamileykem biraz dusuk cikmisti, hergun mercimek yedim corbasi, salatasiii koftesi aklina ne gelirseee :)

tamam canmssss yemeye çalışırımmm

nasilsin tinker???? ege nasil olduuu?

kizlar su nerelerde uzun zamandir ugramiyor topîge?

ıyı canım senden ege nasıl olsun gecen haftaya gore dah ıyı..am hafıften hırıltısı var ve aldıgı antıbıyotıkler resmn poposunu kavurmus gecmıs oturamıyor bıle ustune dusun mendıl surdurmuyor en son yıkayarak temızleyeyım dedım su deyse bıle agladı ..hametan aldırdım esıme gce gece ..bol bol surdum de rahatlattı merhem...öle yani yarın kontrole gıtcez bakalım dr ne dıyecek yatıs gerekıyor derse hastnedeyız bı kaç gun...umarım ıyıye gıtmıstır bronşiti:KK14:

nasilsin tinker???? ege nasil olduuu?

kizlar su nerelerde uzun zamandir ugramiyor topîge?

ıyı canım senden ege nasıl olsun gecen haftaya gore dah ıyı..am hafıften hırıltısı var ve aldıgı antıbıyotıkler resmn poposunu kavurmus gecmıs oturamıyor bıle ustune dusun mendıl surdurmuyor en son yıkayarak temızleyeyım dedım su deyse bıle agladı ..hametan aldırdım esıme gce gece ..bol bol surdum de rahatlattı merhem...öle yani yarın kontrole gıtcez bakalım dr ne dıyecek yatıs gerekıyor derse hastnedeyız bı kaç gun...umarım ıyıye gıtmıstır bronşiti:KK14:
su evet ne zamandır gelmıyor..muhabbetını ozledık..aslında ozledıgımız o kadar cok kısı var kı...bizleri unuttular

X