Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
fevzi bey izin vermiyodur anasına ki girsin :)))

iyiyim ayşemmmm sen nasılsın tatlımmm:)

HAMDOLSUN BENDE İYİYİMMM TAKILIYORUMM KOCİŞİMİ YOLLADIM ANKARAYA EĞİTİME
BİZİM ORAYA TASINMA GİBİ Bİ DURUMUMUZ VAR HENÜZ KESİN OLMASADA
EŞİMİN KARİYERİ İLE ALAKALI VE ANKARADAKI TEK TANIDIGIM SENSIN NANEEE
ANKARAYI SEVMEM ICIN BI NEDEN SÖLE BANA HIC SEVMIOM NEDENSE :s

çocukar taze ceviz toplayıp hergün getırıyor vallahi yiye yiye zeka küpü olucam yakında

EHEUEHEU MAŞALLAHH COCUKLAR ISI BILIO ÖĞRETMENIMIZ NE KADAR ZEKÜÜ OLURSA BİZDE O KADAR ZEKÜÜ OLURUZ DIOLAR BAK :)

ayyy canım sağol yaaa zahmet olmasınnnn uğraşma boşverrr
allah razı olsun canımmm duyduk çok şükür darısı başınıza inşallahhh en kısa zamanda

YOK CANIM YAZ ADRESINI PAZARTESI VERIRIM KARGOYA :)

yaa nesli 2 gündür benimde aklımdaa elif gelmez olduuu bende merak ettim napıyomuşş sor bakalımmmm

ölürüm kahrımdannnnnnn noluyyyy affettt beniii

EHEUEUEHEUEHU :) EVET YA ELKİF YOK ORTALARDAAA HEE

MESAJ ATTIM ÇOK GECMIS OLSUN

hehheheheh tamam canm katmam zaten yiyemem ayrı yemeyi tercih edderimm

selamün aleyküm herkese... ben 06 ekim bhcg bakıldı 0,1 çıkmıştı dün bakıldı yani 13 ekimde 5,76 çıktı SAT 20 eylül daha önce dogum yaptım fakat bebeğimi kaybettim sizde ben hamilemiyim değilmiyim...
birde dogumdan sonra düzenli adet oluyorum son 3 adetr tarihim 01 gaustos-26 agustos-20 eylül normald ebugün yarın adet olmam lazım

fikrinizi alabilirmiyim?

demir eksikliğine sadece pekmez iyi geliyor mu yani pekmez demir eksikliği için yeterli mii..birde kansızlık için önerileriniz var mıı?**

sorma ya ne adres ama de mi...

bayıldım ben

ayyy gerçektenmi canımmmm valla gelin gelin burayaaaaa ne süper olur amaaa...

ankarayı sevme nedenine gelince onu henüz bende bulmuş değilim
şimdi ankarayı anlatmayayım sonra vazgeçersiniz felan:)))
ama ankaranın en iyi yanı herşey elinin altında ne ararsan var tabi istanbulla karşılaştırılmaz o konuda ama:))
en iyi tarafı ulaşım çok rahat her yere kolaylıkla ulaşımı var öle saatlerce yollarda geçmiyor vaktin...ha gidilecek çok yer varmı yok... gidilebilecek en iyi yerler alışveriş merkezleri o da çokça mevcut burda:))
ha bi kaç yeşillik alanıda var gölleri de var:)

hehheheheh tamam canm katmam zaten yiyemem ayrı yemeyi tercih edderimm

tamam canım:)))

Son düzenleme:

vallahi denize ve yeşile alışkın insan ankarayı sevemez bozkır resmen yaaa...ben memlekete gıderken en cok ankara afyon arası deliriyorum...heryer bozkır....ama afyon sonrası yemyesıl mis gibi ege havası....ankara çorum arası da bozkır ama amasya tokatta yeşillik allahtan...ama ankara da dediğin gibi alışverıs merkezlerı cok guzel..ben kızılayı da sevmıstım ...atakule falan oraları da fena değil ....ama dogal guzellık yok işte...

canım eger gitme durumumuz olursa diye düşününce oh ya en azından nane orda
en azından 4-5 yıl kalcaz gene ist gelcez en azından sık sık gıder gelırım çok uzak yer değil
diye avutuyorum kendımı hayırlısı olsun bakalım kesın değil ama ister istemez tedırgın ettı bu olay benı
yani ist doğdum büyüdüm ben ve istanbulsuz hayat bilmiyorum :)

sağol canım göl iyiymiş olur bak en aızndna bi su bırınkıntısı var boğaz kadar olamsada
ist da da zaten hep avm ler var anca yazları açık hava :) hayırlısı olsun hakkımızda

aleykumselam canım çok gecmıs olsun Allah ım tekrar sağlıkla nasibetsın ınsallahhh
bilemıyorum madem erkenden bhcg baktırdın gun asıırı yaptırıp yükselıyormu dıye kont etmelısın
gun asırı ıkıye katlamalı

bıldırcın yumurtası tüket canım...kuru üzüm ...keçi boynuzu bunlar aklıma geliyor:26:

çokk teşekkürler birde hergün mü tüketeceğim yumurtayı... yoksa haftada 3 veya 4 kere mi..bilgilendirirsen sevinirim..kaynatacakmıyım yoksa tavamdamıı..hiçbir bilgim yok bu konuda...kusura bakmayın...

eskişehirle ankara benzıyoalrmı pekı tınker eskişehırı bılıyorum gayet guzel biyer havasıda güzell

çokk teşekkürler birde hergün mü tüketeceğim yumurtayı... Yoksa haftada 3 veya 4 kere mi..bilgilendirirsen sevinirim..kaynatacakmıyım yoksa tavamdamıı..hiçbir bilgim yok bu konuda...kusura bakmayın...
kaynatarak daha fazla faydalanabılırsın..haftada 3-4 kez yeter...çok besleyıı cunku
eskişehirle ankara benzıyoalrmı pekı tınker eskişehırı bılıyorum gayet guzel biyer havasıda güzell

orayı görmedim ama çok güzel anlatıyorlarrr muhtesem bır yapısı varmıs

sorma canım sormaaa bende bir samsunlu olarak ankarayı pek sevemedim dedigin alabildigine bozkır herşey yapay, doğal güzellik adına hiçbişey yok...ama napıcaksın işte mecbur kalınca insan alışıyor onada...
alışveriş merkezleri olmasa napardı bu ankaralılar bilemiyorum:))

sen gelll bebegim ben seni mutlu etmek için elimden gelen herşeyi yaparım:))
istda yaşayan herkes büyüsüne kapılıp bi türlü vazgeçemiyor istdan :)

hayırlısı olsun bitanem gelirsen ben hep burdayım :)

elif cevap vermedi bana....hayırdır inşallah ....

Fevzi uyutmamıştır belki gece fırsat bulmuşturda uyuyodur...biraz daha bekleyelim bakalım...
merak ettim bende şimdi...

ben eskişehirede gittim eskişehir güzel bir yer ama bana sorsan eskişehirmi ankarayamı tercih edersin ben ankara derim..eşimi eskişehire göndericeklerdi ama bende eşimde gitmek istemedik..

kaynatarak daha fazla faydalanabılırsın..haftada 3-4 kez yeter...çok besleyıı cunku

orayı görmedim ama çok güzel anlatıyorlarrr muhtesem bır yapısı varmıs

evet ya eskısehır çok güzel biyer caddeleri sokakları ...... kayınvalidemlerin evi porsuk nehrının kenarında hemen
hem yerlesım yerlerı hem sehır çok düzenli ben cok sevıyorum cidden
gidip gezmeni tavsiye ederim :) Bide diğer anadolu şehırlerı gibi değil herseyı rahatca bulup ulaşabılıyosun
avmleride güzel :) bide plaj fln yaptılar yapay deniz yaptılar küçük ama sevımlı bı sehır öle işte :)

nanemmm sağolasın canım benımm :) hayırlısı olsun bakalım kısmette varsa kaçıs yok :)

e ama yanı karadeniz gibi yeşilliğin böğründen cık gel ankaraya tabı sevmek zor :) karadenizin yeşili nerede var

ama işte doğdugun yer değil doydugun yer :)

ben eskişehirede gittim eskişehir güzel bir yer ama bana sorsan eskişehirmi ankarayamı tercih edersin ben ankara derim..eşimi eskişehire göndericeklerdi ama bende eşimde gitmek istemedik..

hımmmmmmmm :)

aynen öle bizde tokata doyuyoz ama mutlumuyuz burda orası meçhul...ama aç kalıp memlekette olmaktan ıyıdır tabi..napalım...

Eliften mesaj geldi evdekı netı iptal etmısler ama yıne baglatcaklarmıs ıyıymıs yani...

Ela Lale el ele.
Ela lale al.
Talat et al.
Talat tel al.
Ata atla.

Son düzenleme:

dimi canım dimiiii :))
hayırlısı olsun bitanem inşallah...kesinleşirse mutlaka haber ver bana olurmu ayşemmmm:)

Eliften mesaj geldi evdekı netı iptal etmısler ama yıne baglatcaklarmıs ıyıymıs yani...

ohhh çok şükürrr:))
bian önce baglatsın şu zımbırtıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…