Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

evet nette öle yazıyor ama bana da yapılmadı..troidi ve toksoplazma yapılmıstı ama..ama dedıgın gıbı bazı mal dr lar var sankı labaratuvarda kendılerı yapıyor testı gerzeklık ıste ıste demı elın mı yorulur...anlayamıyorum bende ıslerının cıddıyetlerının farkında diiller...

rica ederim hayatım adın nanem soyadın şeker miıydııı..memnun oldum

ayy evet ayşemmm gözümden kaçmışş çok özür

kızlar elif yok kaç gündür merak ettim nerde bu kız ev işleri bebek bakımı arasında kayboldu gitti..du ben bi mesaj atayım hanıma

günaydın nanem nasılsın iyimisinnn :)

yani yaz kağıda gec sendne cıksın....canınla oynuyoalr resmen
yazık annesi ne bıcım üzülmüştü kız günlerce aglamıştı degermı hıc yanı ufak bi test
ve tedavi edilme gibi bişey yok bikere hücreler ölmüş demişti prof. Hep öyle kalıcak yanı cocuk

canım merhaba benimde demir vücudumda hiç yok denecek kadar az ... ve kanım çk düşük dün acile gittim..7 çıktı....pekmez iyi geldiğini söylediler...mesaj atamadığım için buraya yazdım...organik birşeyler yemem gerekiyor...pekmez de buna dahil ....eğer mesaj gönderebiliyorsanız iletişime geçelimmi...çünkü organik ürünler bulmak çok zor...

çocukar taze ceviz toplayıp hergün getırıyor vallahi yiye yiye zeka küpü olucam yakında

ayyy canım sağol yaaa zahmet olmasınnnn uğraşma boşverrr

allah razı olsun canımmm duyduk çok şükür darısı başınıza inşallahhh en kısa zamanda

kızlar elif yok kaç gündür merak ettim nerde bu kız ev işleri bebek bakımı arasında kayboldu gitti..du ben bi mesaj atayım hanıma

yaa nesli 2 gündür benimde aklımdaa elif gelmez olduuu bende merak ettim napıyomuşş sor bakalımmmm

kçaırmiyceksin üleenn kaçırmiyceksinnn eheueheue

allah ımm bununla nasıl yaşıyciğim nasıl nasıl nasılll

ölürüm kahrımdannnnnnn noluyyyy affettt beniii

çocukar taze ceviz toplayıp hergün getırıyor vallahi yiye yiye zeka küpü olucam yakında

ohhh daha ne istiyosun kızzzz valla olsada taze taze yesek ıhmmm ben çok severim cevizi :)

ayyy canım sağol yaaa zahmet olmasınnnn uğraşma boşverrr

allah razı olsun canımmm duyduk çok şükür darısı başınıza inşallahhh en kısa zamanda

inşallah canım benim saolasın....

demir eksikliğimi çıktı canım sende yeni gördüm...bol bol pekmez ye canım hatta pekmezi yogurda kat da ye canım... artık daha çok dikkat etmelisin kendine yediklerine içtiklerine tamammıııı

evet canmm yaaaa ama dr üstünde durmadı sonuçlar iyi dedi sonra ben bi bakim dedimmm değerlere 43,3 normali 50-161 arasıymışşş demir bağlama normal çıkmışşş öyle işte canm pekmezle düzelir hehralde:)

fevzi bey izin vermiyodur anasına ki girsin :)))

iyiyim ayşemmmm sen nasılsın tatlımmm:)
herhalde ondandır ya da ınternetı kopup duruyordu belkı kesıldıyse ondan gıremıyordur...o fevziyi yerim ben ya çok datluuu...
demir eksikliğimi çıktı canım sende yeni gördüm...bol bol pekmez ye canım hatta pekmezi yogurda kat da ye canım... artık daha çok dikkat etmelisin kendine yediklerine içtiklerine tamammıııı
kız yogurda katmıyacan..cunku kalsıyum ıceren urunler demırın tkısını bozuyormus...tabı kanıtlanmamıs ama ole bır sey var..o nedenle pekmezı meyvelerle onerıyorlar..
yaa nesli 2 gündür benimde aklımdaa elif gelmez olduuu bende merak ettim napıyomuşş sor bakalımmmm

ölürüm kahrımdannnnnnn noluyyyy affettt beniii
sordum cevap beklıyorum
ohhh daha ne istiyosun kızzzz valla olsada taze taze yesek ıhmmm ben çok severim cevizi :)

inşallah canım benim saolasın....

senın yerınede yıyorum canım..lömbür lömbür oldu zaten..ooof acayip iştah var bu aralar ne etcem ben yaa....

canım eger demir baglama normalse çok önemli deil demir eksikliği eger o da düşük olsaydı o zaman ilaç verirdi sana...yani gıdalarla bu eksiklik giderilebilir ilaca hiç gerek yok canım...bol bol pekmez ye sen yogurt katma ama:))

hmm onu bilmiyodum canım annem bize öle yapardı pekmezi yogurda katar yedirirdi...
ama dedigin mantıklı canım...

ohh yw canım benim yerimede yeee:))
olsun olsun süt olsun sana hep yediklerin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…