Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

benımde kociş hiiiç sormaz arastırmaz bile ben anlatıodm topikte böle güldük böle coştuk die
kociş pc deyken kucana oturup hamıle haberı var topiğe bakmam lazım deince görmüştü ilk :d

ayy ilahii ayşe kociişinde şok olmuştur

eheueheue gecende de maç vardı film izlerken bi yandan da skoru kontrol edıyoduk tmm mı
yeliz aradı merve hamıleymıs diye yaa oleyy diye fln bagırdım ben eşimde diyoki gol haberımı var
hee dedim gol haberi bence bu da gol sayılır ahahahahhahaa koptuk o anda

Son düzenleme:
Şerooooooooo insan o anda çıplak olduğunu unutuyor inan bana :))
benim doğumumda giren çıkan belli değildiiii bir ebe geliyor parmak atıyor gidiyor başka biri geliyor parmak atıyor yanii aprmak atan atanaydıı.. bana da önlük gibi bişey verdiler ama transparandııı ne anladık önlükten

biz kadınlar gerçekten bir alemizzz ilginç yaratıklarızzzz

önlük olmasa neolurkiii o sırada banada parmak atan atanaydıı gerçekten insan canının derdine düşüyormuşş başka hiçbirşey umrunda olmuyormuş...
ben şu kıl olayını takıntı yapardım kesin ama Allahtan 2 gün önce ağdacıya gitmiştimmm

dikişlerin acıyo mu hala selizim? eylülüm nasılllll iyi emiyo muuu??? uykusu nasıllll
göbeği düştü mü yıkadın mı bebişimi ayyy ne meraklıyım ya

Son düzenleme:
selam kızlarrrrrrr
anammmm anca gelebildim bugün.. yarın eşimin yakın bi arkadaşının düğünü var..oraya gidicez ve bugün alışverişe çıktık kocişimle.. ciciler aldım kendime.kociş de "oldu oldu" dedi b ütün gün sıkıntıdan :)))

siyah dar mini etek,altına siyah külotlu çorap, üstüne siyah bi body gibimsi bişey :) , on un üstüne vizon delik delik hırka,ayakkabı olarak da vizon önü arkası kapalı topuklu bişi aldım :)) elime de siyah bi el çantası .. tamamdır bu işşş .
nasıl olcam acaba.hiç hepsini bi anda denemedim :26:

selam canım mutlaka resmını fln koy cok merak ettımmm :) ee bücürüklere bişey almadınmı ehehehe

biz kadınlar gerçekten bir alemizzz ilginç yaratıklarızzzz

:

dikişlerin acıyo mu hala selizim? eylülüm nasılllll iyi emiyo muuu??? uykusu nasıllll
göbeği düştü mü yıkadın mı bebişimi ayyy ne meraklıyım ya
dikişlerim biraz daha iyi.eşim hemen zefiran solüsyondan almış çok rahatlattı..kanamamda çok azaldı ara ara geliyor...eylülün göbeği düştü teyzesiiisalı akşamı anneannesi ve teyzesi geldiler banyo yaptırmaya...buakşam yine yıkayacağız...uykusu normall gece 2-3 kere uyanıyor bazen hemen uyumuyor baya bi bekliyoruzzgündüzde emmeden ammeye uyanıyor arasıra uyanık öyle bakınıp duruyor...akşam babası gelince baya bi uyanık kalıyor çünkü babası uyutmuyor öpe öpe uyandırıyor..ama huysuz değil benim kızım ya maşallah onaaaa

ooooooooooooooooooooooooo beybiiiii eminim çok seksi olacaksın..kesin foto çekinn bak meraktan çatlarızzzz

ben her akşam banyo yaptırıyordum..şimdi iki güne bir ...... iyi bak herşey yoluna giriyo kanaman azalmış...eylülün göbeği düşmüş
kendine dikkat et selizimmmm havalar soğudu üşütme...bol bol emzirrr eylülümüüüü öptüm ikiniziiii

kuzummm çok sağollll sıkı sıkı giyiniyorum gece her uyandığımızda resmen su gibi uyanıyorum hemen üzerimi değiştiriyorum...kızımıda sürekli emziriyorum canım...
evet herşey yoluna girmeye başlıyor..ahh bide yarın akşam kocişşş iş gezisine çıkıyorrrdaha kızım çok küçükkk keşke gitmse ama mecbur biraz ona canım sıkıınben kocam biryere gidince çok mutsuz oluyorum Allahtan pazartesi gelecek...ama 3 gün onsuz kalıcaz

bücürler bize eşlik edemeyecek maalesef.. yoksa millet düğünü bırakır bizi izler onlar babaanesiyle takılacaklar.. ki zaten o saatte uyuyor olacaklar
selizim allah kavuştursun.sağ salim gitsin dönsün eşin yanına.. eylülle yalnız kalmanın tadını çıkar sende bu arada

günaydın kızlarrrrrrr merveye msj attım bekliorummm cvpp arıyorum şu andadaaaa ve meşgule attı sanırsam doktordaaa

kızlar merve kalp atışını görmüş suyuda iyiyimiş herhangi bi sorun yokmuş

Ooooooohhhhhh maşallah

çoooookkkkk sevindiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmdarısı kucağına almasına olsun inşalllahhhhh

hay maşallah ya...allahım tamamına erdırsın...

kızlar çok teşk ederimmm güzel dilekleriniz için rabbim isteyen herkese nasip etsinnn içim nasıl rahatladı anlatamamm tahlil yapıldı sonuçlariyi dedi dr ama ben baktım demir düşük çıkmış zaten demir hapıda verdi bide ayın 26 sına randevu verdi anomali taraması için bunu anlamadım ama araştıracağımmmm bakalım neymiş

ayyyy ayşe harbiden gol yaniiii

Son düzenleme:
günaydın kızlar çooook yorgunum ya dün bi dk oturamadım...iş iş iş bıktım vallahi evi temizle 10 dk sonra batıyo....işten ve en çok ta çamaşırdan çok sıkıldım ...hele bebeğinkini ütülemeden de olmuyor bayılcaktım dun..ıkı sele utuledım..bugundee var 2 sele....

şerooo ve naneeeeee
kızlar msn nize face adreslerınzı ve şifrelerini yazdım ...girerseniz bi bakın....k.k grubuna ve kendımle arkadasta yaptım ...

merve bak ne okudum
....anomali testi..Bebeğinin bu yönden incelenmesini isteyen her gebeye yapılabilir. Birçok ülkede fetal anomali taraması rutin olarak her hamile kadına yapılmaktadır..
yani başta sorun var mı yok mu onun için yapılıyormuş endişelenme temiz çıkaacak inşllah...ama 18-24.haftalarda diyo sana nıye bu kadar erken yapılıyor onu anlamadım ...erken donemlerde çok iyi sonuç vermeyebılırmıs ama ne guzel dr un teferruatçı herhalde bana bole bır test yapılmamıstı..

evet canm bende böyle okudum hatta baktımm tarihee daha 10.haftam oluyoo neden erken yapılıyo anlamadım bu dr a da ilk defa gittim hastaneye geçici gelmiş ama iyi bi dr du çok kibardı adam çatlak için losyon yazdı bide..işte dediğin gibi demir olayı kafama takıldıı pekmeze abanayımm benn kaç gündür pekmez içcek oluyorum her sabah unutuyorummm akşamda hiç aklıma gelmiyoo..

eheueheuhe evet canım gol kız bende yazdıydım alıntılamamaışsın neysem hamıssın gozunden kaçmıstır saymıomm

fetal anomali testımı anaa benım hıc haberım yok böle bişiden hemen dagarcıgıma eklemem lazım
ama güzel doktorun ilgilenıo demekkı bakıyo hadi bakalım :)

günaydın tınkercım ayy bende dıom nane face mı acmss sen mıydınn ilahii :) şero yu görmedım ama

hmmmmmmmmsssssssss bi sorun cıkmaz ıns....Türkiye de rutin olrk yapılmıyo galiba
Türkiye de toksoplazma troid testını bıle yapmayan geriğzekalı doktorlar varken bunu beklemıyorum bile
sırf toksoplazma tetsı yapılmadıgı ıcın bı arkadasımın 3 yasındkaı oğlunun bı gozunde %90 görme kaybı var doğdugundan beri
neysekı mikrop beyne ulasamadan pasif hale gelmiş de gözle kurutllmus çocuk.....doktorla da mahkemelık olduydular
Allah kimseye yasatmasın

Günaydın Milleeeeett :)

mervecim halis muhlis full organik pekmezim var bizim köyde yapıyorlar agactan toplayıp kaynatıyolar
çok yok ama bi minik kavanoz yollayım sana adres yaz bana mesajdan :) bi arkadasa yolladıydım
baya ıyı geldı degerleri düzeldi kızın 15 günde :)

günaydın kızlarrrrr
tinkerim saol bebegim face için:)))süper oldu valla:)

mervemmmm canım benimmmm çok sevindim pıt pıtları duymuşsunuz
Allah tamamına erdirsin inş bitanem ohh nasıl da rahatlamışsındır dimi canım benim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…