Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yani o haldeki bi kadından da etkilenen olur mu bilemem ....zannetmıyorum tesbih böceği gibi oluyor insan son ayda...:KK1::KK1::KK1::KK1:

hahhahahaa tesbih böceği :KK9: :KK9: :KK9:

inan o anda utanmayacaksın...sen yüce anaç bir tanrıça..:KK1:.allahın verdiği en güzel görev olan analığını gerçekleştirebilmek için emin adımlarla ne denırse yapacaksın..:KK15::KK15:güççç sen deee artıııkkk .ıkı takla at dötünü salla deseler inan insan onu bile yapar insan o anda..:KK1:..ben ege dogana kadar tir tir titremiştim..asla ama asla kıpırdamadım ıgne olurken ..yani görevini tamamlama derdine düşeceksin..diğer unsurlar umrunda bile olmayacak canım...:KK16:bi bakmıssın kollarında yavrun...:emir_bebek::nazar:

cidden de öyle görev gibi :)

allah yardımcın olsun ne dıyeyım 40 ın cıkmadan işlerle mı ugrasıyon en azından 1 ay yanında bırı kalsaydı ya ....30 gun annem bana ellerıyle yemek yedırdı kızlar...ama tabı sezeryanlı olmamın etkısı buyuk te ben ayaklanmıstım ama ılgı hosuma gıttıgınden ses etmıyordum...yatağa tepsıyle gelen yemek kadar guzelı varmı sırf bu ılgı ıcın dogururum vallahi:KK1::KK1:sen de ne zaman tantana bıtecek rahatlayacaksın dıyecem ama şüphelıyım bu seferde gezmeler baslar senın:KK53:

Ay Allahım nedir bu kızın çektiği yaa :KK5: çilen bitmicek mi kızım senin, daha yeni doğum yaptın, ne zoru varmış misafirlerin, azıcık dinlenmeni bekleselerdi yaaaa :KK47:

selam canım hoşgeldin

ay bende bu tip misafiri hiç anlamam tamam ziyaret ediceksin tabııde yanı
eziyet etmeden ziyaret eıdceksın hayırlı olsun diip kalkıcaksın yenı doğum yapmıs emzıklı kadın
yanı hele sabahtan gelınce gece uyudumu bebek kadın uyyabıldımı kalkabıldımı düşünmek laızm
allah yardımcın olsun

sormayın kızlar yaaa ablam nekadar şanslıymışş:63: ozamanlar annem çalışmıyordu iki doğumundada 1 ay ablamdaydı ablam çok rahat etti...ben şansızmışım bu konuda ben evlendim annem dükkan açtı.yinede o haliyle 1 hafta bende kaldı ilgilenmeye çalıştı Allah razı olsun.kayınvaldemde sağolsun 1 hafta hergün sabah 8 akşam 10 geldi işimi gücümü yaptı misafirleriimi ağırladı dolmamı böreğimi yaptırdıı...biz evde komibiyi çok yaktık bizden eve gidince hepside hastalandıı tabi...önce ablamgil sonra annem sonra babalrım sonrada kayınvaldem hastalandı...sonra gelmeyi bıraktılar gelen giden olmasa hiç sorun değilde bide her gelen senin başında kimse yokmu diye soruyorlar:KK47: bide onlara dert anlat işini yoksa...
aslında kayınvaldem 3 gündür iyi ama gelmedi..dün akşam eylülü sevmeye geldiler..eşimde anne bundan sonra yalnız bırakma gel iyileştiysen dedi bugün gelecekti ama hala yok...aman kimseyi istemiyorum artık kızımla başbaşa akşama kadar birlikte olmak istiyorum...şimdi bu geçmiş olsun faslı bitecek sonra 2 yıl ben hediyeli misafir ağırlayacağım:KK37:yani anlayacağınız benim kurtluşum yok....:KK31:

Kızlar yaa normal doğumda doğumhaneye tamamen çıplak mı alıyolar yaaa :KK17: içinde hiçbişey olmadan önlük mü giydiriyolar, yani üstte de mi bişey olmuyooo :26:

bana sancı odasındayken önlük verdiler giyin diye..sonra doğum anı gelince doğumhaneye aldıılar..önlüğümü sıyırıp oturdum yani tamamen çıplak değildim...doğum hanede 2 tane kadından başka kimse yoktu hiç çekinmedim yani...zaten tinkerinde dediği gibi o can havliyle hiçbişeyi umursamıyorsun..ama ebe bana doktoru çağırayımmı dediğinde hayır dedimm erkek bi doktor istemedim ama çekindiğimden değil rahat bağırıp çağıramam diyee:KK1:bide nöbetçi salak doktorla sabahtan kavga etmiştim oyüzden istemedimm:KK9:

sormayın kızlar yaaa ablam nekadar şanslıymışş:63: ozamanlar annem çalışmıyordu iki doğumundada 1 ay ablamdaydı ablam çok rahat etti...ben şansızmışım bu konuda ben evlendim annem dükkan açtı.yinede o haliyle 1 hafta bende kaldı ilgilenmeye çalıştı Allah razı olsun.kayınvaldemde sağolsun 1 hafta hergün sabah 8 akşam 10 geldi işimi gücümü yaptı misafirleriimi ağırladı dolmamı böreğimi yaptırdıı...biz evde komibiyi çok yaktık bizden eve gidince hepside hastalandıı tabi...önce ablamgil sonra annem sonra babalrım sonrada kayınvaldem hastalandı...sonra gelmeyi bıraktılar gelen giden olmasa hiç sorun değilde bide her gelen senin başında kimse yokmu diye soruyorlar:KK47: bide onlara dert anlat işini yoksa...
aslında kayınvaldem 3 gündür iyi ama gelmedi..dün akşam eylülü sevmeye geldiler..eşimde anne bundan sonra yalnız bırakma gel iyileştiysen dedi bugün gelecekti ama hala yok...aman kimseyi istemiyorum artık kızımla başbaşa akşama kadar birlikte olmak istiyorum...şimdi bu geçmiş olsun faslı bitecek sonra 2 yıl ben hediyeli misafir ağırlayacağım:KK37:yani anlayacağınız benim kurtluşum yok....:KK31:

kolay gelsin ne diyeyim vallahii..benim hiç öle dertlerim yok uzakta olunca 3 -5 kısı anca geldı...ama anamlardan babamladan uzaktayım ...herkeste bı dert ıste ne edersın:KK31:

kızlar eylülün odasını gördünüz mü ben bayıldım yaaaa çok güzel olmuş gerçekten çok sevdimmm baharın odasının dekorasyonunu nasıl es geçtiğimizi anladımmm resimlere bakarken :)))))))))

ayyy bende bayıldım bayıldım odasına rüya gibi valla:)
güle güle kullanırlar inş :KK69:
öle deme kız baharında odası çok güzeldi bence:KK16:

evet yaaa bende bayıldımmm herşey çok güzel çok tatlı duruyo sağlıcakla kullanırlar inşallah

evet ya ben de bayıldım esıme de gosterdım...yuvarlak cercevelere bıttım..oyuncak kutusu da cok guzel bır ayrıntıydı bence cunku ıhtıyac oluyor...perı kızının odası gıbı olmus saglıkla buyusun odasında ben oda yaptım ama kendı evımız olamadıgından cok ayrıntı yapamadım ama cok guzel seyler var tabiii

:KK64::KK64::KK64::KK64:kızlar kızımın odasını beğendinize çok sevindim...herşeyi acele oldu ama sizlerden aferin aldımmmm:KK9:
ileride kızı olacaklara fikir oldu....erkek olsaydı nasıl bir oda yapardım bilmiyorum birazda pembişler hava kattı..
nesli oyuncak kutusu benim fikrimdi...çünkü biliyorumki ileride oyuncakları oturma odasına taşıyacak bende özellikle tekerlekli yaptırdımki oyuncak kutusuyla görütüp getirsin diye.hatta babası kızımın boyuna göre tutacak yerler yapmış:KK1:

kolay gelsin ne diyeyim vallahii..benim hiç öle dertlerim yok uzakta olunca 3 -5 kısı anca geldı...ama anamlardan babamladan uzaktayım ...herkeste bı dert ıste ne edersın:KK31:

sorma bacım yaa aynen öyle...gelen gidenede kızmamak lazım herkes bişeyler yapıp getiriyor onlarda hatıra geliyor..birileri doğuruncada biz gidiyoruz..ama 1 ay başıma annem yada kayınvaldem dursun isterdim ilk 1 hafta çok rahattım çünkü..sadece kızımla ilgilenmiştim...

kızlar buarada eylülüm salı günü ilk banyosunu yaptı....bugün yine yapacak...suyu sevdimi bilmiyorum okadar acıkmıştıki elini emmekle meşguldu:KK1:

hepsi gelri gecer canım sıkma canını :) baya kalabalık sülalenız varmıs ama aşiretmsıınız nesiniz bebem annayamadım :KK70: eheueheu

2 yıl hedıyelı misafir nası oluyo onu anlayamadımm ben :)

hepsi gelri gecer canım sıkma canını :) baya kalabalık sülalenız varmıs ama aşiretmsıınız nesiniz bebem annayamadım :KK70: eheueheu

2 yıl hedıyelı misafir nası oluyo onu anlayamadımm ben :)

yooookkkk kızz ne aşiretiii:KK1:eşimin sülalesi çooook kalabalıkkkk buranın yerlisi onlar...oyüzden bütün şehir gelecek valla:KK37:bizim evlendiğimizde ne el öpmemiz bitti nede hoşgeldin altınları..valla bak ben nişanlandım herkes evimize ilk geliyosun diye altın taktılar sonra bayramda taktılar.sonra hıdırellezde.sonra bie evlenince el öpmesine..zengin olmuştum kızzz gerçi altın ozaman bukadar pahallı değidli ama:KK1:buranın çok enteresan adetleri var...yani avrmışşş bilmiyorduk.benim annem ankaralı babam trabzonlu..ama buraya taşınmışlar burda taşınıp evlenmişler bizde böyle adetler yoktur...2 yıl boyunca ağırlyacağım çünkü hepsi birden gelmeyecek sırayla herkes kendi yakınlarıyla..kayınvaldemin akrabaları,kayınpederimin akrabaları sonra arkadaşları,apartman komuşları bnm kendi apartmanım,annemin birkaç akrabası,ablamın gelin olduğu sülale,eşimin arkadaşları benim arkadaşlarım ve anneleri,4 tane günüm var onlar gelir...yanii nerden baksan 1,5 yıl sürer:KK53:

...................................................

Son düzenleme:
yooookkkk kızz ne aşiretiii:KK1:eşimin sülalesi çooook kalabalıkkkk buranın yerlisi onlar...oyüzden bütün şehir gelecek valla:KK37:bizim evlendiğimizde ne el öpmemiz bitti nede hoşgeldin altınları..valla bak ben nişanlandım herkes evimize ilk geliyosun diye altın taktılar sonra bayramda taktılar.sonra hıdırellezde.sonra bie evlenince el öpmesine..zengin olmuştum kızzz gerçi altın ozaman bukadar pahallı değidli ama:KK1:buranın çok enteresan adetleri var...yani avrmışşş bilmiyorduk.benim annem ankaralı babam trabzonlu..ama buraya taşınmışlar burda taşınıp evlenmişler bizde böyle adetler yoktur...2 yıl boyunca ağırlyacağım çünkü hepsi birden gelmeyecek sırayla herkes kendi yakınlarıyla..kayınvaldemin akrabaları,kayınpederimin akrabaları sonra arkadaşları,apartman komuşları bnm kendi apartmanım,annemin birkaç akrabası,ablamın gelin olduğu sülale,eşimin arkadaşları benim arkadaşlarım ve anneleri,4 tane günüm var onlar gelir...yanii nerden baksan 1,5 yıl sürer:KK53:

ooooooo anladımm fenaymıs ama hedıyeler fln güzeldirde neyse Allah yardımcın olsun :)

sizin hepinizin 5 kalbi var benim niye hala dört taneee:KK47:

senın mesaj sayın 3039 benım mshjj 7818 :)

benim de 6501 miş...herhalde 6502 olmuştur...:KK53::KK53:

eheueheu eşim bazen topiğe bakarken yanıma gelıyo nee 12 bin bilmemkacıncı sayfaa mıı
yuh ya nasıl yapiosnz böle nee konsuuyosnz inanamıyroum hiç bi forumda görmedım böle bişey ben diyo :)
e bızım mesajlarda lak lak konusa konusa oluyo yedibinsekizyüzbilmemkaçç :KK70: :KK9:

:KK64::KK64::KK64::KK64:kızlar kızımın odasını beğendinize çok sevindim...herşeyi acele oldu ama sizlerden aferin aldımmmm:KK9:
ileride kızı olacaklara fikir oldu....erkek olsaydı nasıl bir oda yapardım bilmiyorum birazda pembişler hava kattı..
nesli oyuncak kutusu benim fikrimdi...çünkü biliyorumki ileride oyuncakları oturma odasına taşıyacak bende özellikle tekerlekli yaptırdımki oyuncak kutusuyla görütüp getirsin diye.hatta babası kızımın boyuna göre tutacak yerler yapmış:KK1:
süper yaaaa...harika bir fikir...inşallah oyuncakları taşıyarak getırır bızımkı gıbı raflardan fırlatırsa bılemıyecegım:KK1:
eheueheu eşim bazen topiğe bakarken yanıma gelıyo nee 12 bin bilmemkacıncı sayfaa mıı
yuh ya nasıl yapiosnz böle nee konsuuyosnz inanamıyroum hiç bi forumda görmedım böle bişey ben diyo :)
e bızım mesajlarda lak lak konusa konusa oluyo yedibinsekizyüzbilmemkaçç :KK70: :KK9:

kesınlıkle benımki bence siz manyaksınız bile dedi.ne bu be rüyada bıle tanımadıgınız kısılerı goruyonuz diyo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

süper yaaaa...harika bir fikir...inşallah oyuncakları taşıyarak getırır bızımkı gıbı raflardan fırlatırsa bılemıyecegım:KK1:

Kesınlıkle benımki bence siz manyaksınız bile dedi.ne bu be rüyada bıle tanımadıgınız kısılerı goruyonuz diyo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ahh tinkerim erkekler bizi anlayamaz :KK9: :KK9: Kaynatmak kocaları çekiştirmek
vazgeçilecek bişey değil yani internettende olsa olacak bu :KK9: :KK9: çalışan kadının kaynatma yeri forumlar :KK24:

kesınlıkle benımki bence siz manyaksınız bile dedi.ne bu be rüyada bıle tanımadıgınız kısılerı goruyonuz diyo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ahh tinkerim erkekler bizi anlayamaz :KK9: :KK9: Kaynatmak kocaları çekiştirmek
vazgeçilecek bişey değil yani internettende olsa olacak bu :KK9: :KK9: çalışan kadının kaynatma yeri forumlar :KK24:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
benimkii hiç ilgilenmiyor bile ya hayatta bakmaz bu kadın internette napıyor kimle konuşuyor hiç sormaz...
o sormadan ben anlatıyorum böyle böyle diyee anlamsız anlamsız bakıyor..çünkü bizde eşlerimize bir topik açsak gelip burda bizim gibi konuşmaya kalksalar heralde 3 sayfa anca ilerler:KK1:

X