Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
bi zamanlar öleydi psikopata baglamıstım amaartık oynamıyom hepsı bosa kaldı isimleri görsen birde yarılırsın gulmekten

kızzz neymiş o isimler merak ettim :)))

tokatlibacı@hotmail.com dan...tokatlı banu vardı ya....:))cibir deli vardı..bizim köyün delisi....hımmm.....manyak manyak adlar yaniii.sıkma....

:KK60: :KK60: :KK60: ayy nesliii sen adamı öldürürsün valla:))

birinide bana ver kızzzzz kardeşimin face'ini meşgul etmemiş olurum tabi istersen canım :KK34:

Son düzenleme:
Nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ben şimdi 32. haftanın bitiminde çalışabilir raporumu alıcam dimi :KK16: benim 32 haftam haftaya cumartesi bitiyo ama, cumartesi mi yazdırmam lazım raporu, yoksa pazartesi de olur mu bilemedim ben yaa :KK16:

Nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ben şimdi 32. haftanın bitiminde çalışabilir raporumu alıcam dimi :KK16: benim 32 haftam haftaya cumartesi bitiyo ama, cumartesi mi yazdırmam lazım raporu, yoksa pazartesi de olur mu bilemedim ben yaa :KK16:

kız bişe sorcamm 32.haftadan sonra çalışabilir raporu kaç hafta daha çalışmana izin veriliyoo 4 haftamı

Okişşş...:KK1:

Cıbırr deliyi istiyom cıbır deliyi istiyooooooooommm :KK60: :KK60: :KK60:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
no no no onu ben istiyom :KK60: :KK60:

anamm ne kadar çabuk geçiyor zaman canım ya maşallah:)

X