Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
zehsel hosgeldin nasilsin? ruzgar nasil yaramazlik yapiyo mu

hosbulduk cnm ıyıym sen nasılsın?Rüzgar ıyı çok yaramaz bütün evı dagıtıyor her yerı gezıyor tutunarak emekleyerek 1dk durmuyor yerınde sıpa ne enerjı var anlamıyorum ben nerde Rüzgar orda pıtıpıtı pesımde gezıyor mutfakta yanımda hep pantolunumu çekıyor alayım kucagıma dıye ne yemek ne iş yapabılıyorum uyanıkken ancak uyudugunda o da 1 saatte ne yaparsam işte senın kız nasıl bakalım

canm nerden alınıyo bu jel?
canım ebay diye yabancı bir site var ordan almıştım yurt dışından sipariş vermiştim yani ama şimdi yurt dışından kozmetik ve ilaç sipariş verilmiyomuş diye duymuştum..presedin kendi sitesi var ordanda sipariş verebilirsin yada gittigidiyordada vardı ordanda alabilirsin...
birde kendi tanıdığın eczaneye söyleyip eczacında getirdebilir...

hosbulduk cnm ıyyım bende Rüzgar ı uyuttum bakayım dedım buraya kocaman oldu senın bebişte az kaldı dogum hayırlsı ıle

iyi yaptın canım rüzgarda kocaman oldu maşallah onaa...

evet bizde büyüdük iyice az kaldıı ve heyecanda başladıı inşallahh bizlerde sizler gibi sağlıklı kucaklarız yavrularımızı...

bende dogum günü için hazırlklar yapıyorum arastırmalara basladım seker hamurundan pastası sekıllı renklı kurabıyeler ıkram için süslü çıkolatalar üzerınde 1 yazan sonra mısafırlere verılecek hatıralar kadıfe ayak seklınde çerçeve yapılacak ve içine Rüzgar ın resmı konulacak süslenecek gıbı vs. işte baska fıkrı olan varmı

oyoyoyoy benim kiz iyi, su an kucagimda biraz firca attim agladi gonlunu almayacalisiyorum :))
ben uyanikken de her isimi halledebiliyorum...yemek yaparken zaten dolaplari karistirmayi cok seviyo.....ya da trt cocugu aciyorum o izlerken hallediyorum her isimi hehe

kizlar bahar kopekleri cok seviyo ya, disarda bi kopek goruyorsa hemen ustune atlamak istiyo....oynamak istiyo ablamin da bi kopegi var biber diye onunla oynamak istiyo ama kopek pas vermiyo kizima hehehe bi kopek mi alsam bahara ya napsam

amın cnm ınsallah

nerde tv ızlemıyokı benımkı açıyom çızgı fılm bakmıyor bıle hep pesımde valla napalım öle büyüyecek işte
sakın alma köpek çok küçük daha Bahar canm

2 kere çıkmıs yazım

Son düzenleme:

canm ben bunu adetten kaç gün sonra kullanacam kusurabakma senide meşgul edıyom

Son düzenleme:
canm ben bunu adetten kaç gün sonra kullanacam kusurabakma senide meşgul edıyom

estağfurullan ne meşkuliyeti..
ben ovulasyon testiyle kullanmıştım canım ama eğer yumurtlama günlerimi biliyorsan yumurtlamadan 1-2 gün önce kullanmaya başlarsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…