Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Selam arkadaşlar bende en son 26 temmuz ve 26 ağustosta adet oldum eylül ayında ise 25 eylülde 1 kaşık kahve kan geldi.
Şimdiyse akıntı geliyor hep bazen şeffaf bazen se açık kahve tonda şeffaf gibi akıntılar. halsizliğim var ama psikolojikmi bilmiyorum yani bu günlerde işe gitmekten baya sıkıldım halsizliğim ondan olabilir. stres edebileceğim bir konuda var. acaba 10 gün gecikebilir mi sitres dahi olsa. gecikmemin 6. günü ve 9. gününde test yaptım certain marka testlerden. ikiside negatif çıktı yanlız 9. günü yaptığımı sabah ilk uyandığımda yaptım ama heycandan elim titreti 3 damlayı damlatırken 3. yü geç damlattım baya.
Birde korunuyorduk fakat korunmadığımız anda boşalma olmadan birleşme oldu bi kaç kez. hap kullanmıyorum 6 aylık evliyiz.
Kan testi yaptırabilcek vaktimde yok. Fakat 20 güne kadar çıkarsa gideceğim tabi yaptırmaya.:2::2:

fıstıkım naberr??
bende özledim yaa..denk gelemiyoruz..çünkü benim uyku saatlerim değiştii..beyfendi yüzündennn..gece geç yatıyorum.sabah geç kalkıyorumm...
geldiğimdede geçmişi okuyana kadar herkes gidiyo...
ne var ne yokk...
sıra sende...hadi bakimm.çalışmalara devam..tam gazzz... :KK23:
öyle uzaktan olmazz...hanıııııııııımm hanıııııııııııım sende çekeceksin o sancılarıııı... :KK33::KK33:

canımm burda gibi gözüküyorum ama bebek gündüzleri uyumuyorr...
Bu arada ismine hala alışamadımm...:KK53:
ismiyle hitap edemiyorumm..:KK1:
her neysee...bilg.açık oluyor ama başında olmuoyrum..
cevap yazmadım sanma yanii..
çook öptüm senii...

canımm resimleri bende gördümm..çoook güzelsinizz.ama kızınn senden çooook daha güzel üzgünümm..
bayıldım kızınaa.maşallaaaaahhhh..:nazar:

hoşgeldin canımm..
hayırlısı hangisiyse o olsun inşallaaahhh...

sağol canım evet benim minnoşum bitane şimdi uyuyor mışıl mşıl ona bugün mevlüt kıyafeti aldım cumartesi günü mevlüt var cuma günü kırkımız çıkıyor

günaydın bayanlar evet ben de çok heycanlıyım bugün kuzeyimi görücem :98::98:

ya dün dizi de metede süperdi...kızdan iğrensem de ne ateşli öptü kızı de mi...:KK69::KK69::KK69:

ya muhteşem yüzyılda var ya ikisi çakılıyor çok sinir oluyorummm...

eee nasılsınız bakalım diycem ama kimsecikler kalmamış

Ojelerim geldiiiiiiiiiiii

Eklentiler

• $SDC15192.JPG
    $SDC15192.JPG
    89,2 KB · Görüntüleme: 23
  • $SDC15193.JPG
    $SDC15193.JPG
    94,9 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15195.JPG
    $SDC15195.JPG
    91,4 KB · Görüntüleme: 30
  • $SDC15199.JPG
    $SDC15199.JPG
    83,9 KB · Görüntüleme: 25
  • $SDC15202.JPG
    $SDC15202.JPG
    84,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $SDC15203.JPG
    $SDC15203.JPG
    88,7 KB · Görüntüleme: 25
  • $SDC15204.JPG
    $SDC15204.JPG
    84,8 KB · Görüntüleme: 34
  • $SDC15206.JPG
    $SDC15206.JPG
    82,5 KB · Görüntüleme: 37
günaydın kızlaaarrr :) nasılsınız

ayy eşim iş yerine götürecek diye tramisu yaptıydım ama
unutmus almayı dayanamadım sabah sabah aç karnına bi dilim yedim çok güzel olmuş yaa :KK70:
hepinizi çaya bekliyorum hadi bakayımmm :KK68:

kızlar ya size bir şey diyeceğim gülmek serbest ama bana bi akıl verin ne olur...dün gece evde banyo yaptım saçlarımı tararken elime böcek gibi bir şey geldi...ben bunu hatırlıyom biryerlerden edim ...bu tam anlamıyla bitti..boz renkli altı bacaklı...hemen eşim baktı saçıma bi daha göremedi..:KK14::KK14::KK14:bugünde sınıfta bit kontrolü yaptım ve en pis öğrencimde dana gibi büyük bi bit buldum geziyordu...:KK14::KK14::KK14:kızlar tüm kızlardada sirke var ölü veya diri..hepsine saçlarınızı kestirin dedim..1.sınıflardaki bi kızda nasıl ağlıyor ben istemıyorum dayımın dugununde saclarımı yaptırcaktım ben diye..kıyamadım ama napıcaz bilmiyom..hadi onu geç ben ne b...k yicem kızlar ya..deliricem 5 yıldır öğretmenim ilk defa oluyo bu kendı kendıme bu gür saçları nasıl temizlerim..ege ye geçerse eşime...:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ayyy hayal bile edemiyorum ya....:KK60:hem gülüyom hem ağlıyorum su anda ...bi fikri vya tavsıyesı olan var mı...paranit diye bı sprey aldım 30 tl bayıldım ..bugunde bıt sampuanı alcam...böcek ilacı gaz yağı en son denıyeceğim bir de emziriyorum ya...paranit kullanılabılıyormus da gaz yagı bocek ılacı sıkamam emzırdıgımden.....:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bundan sonra bana megabitli tinker diyebilirsiniz...öğretmenlikten nefret ediyorummm:KK14::KK14::KK14:

günaydın kızlarrrrrrrrr:KK3::KK3::KK3:

doğuranlar olmuş. hayırlı uğurlu olsunn bebişleriniz. inşallah bu zorlu maratona çabuk alışırsınız.:KK76:

biz 6 ayımıza giricez allah nasip ederse:KK31: ne çabuk geçmiş günler. ne zaman 5 ay olduk hatırlamıyorum bile

günaydın panpişler :KK3::KK3::KK3::KK3:

nasılsınız bakalımm

Günaydın çiçeğiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm :KK16: ben çok iyiyim ve de çok heyecanlıııı :KK69: oğluşumu görücem bugüüüüüüüüüüüüüünnn :KK52:

günaydın kızlarrr :KK55:

Günaydın megabitli :KK60::KK60: :KK60: valla hiç başıma gelmediği için bilemeycem hayatım, umarım bi çözüm bulursun :KK70:

günaydın kızlaaarrr :) nasılsınız

ayy eşim iş yerine götürecek diye tramisu yaptıydım ama
unutmus almayı dayanamadım sabah sabah aç karnına bi dilim yedim çok güzel olmuş yaa :KK70:
hepinizi çaya bekliyorum hadi bakayımmm :KK68:

Ayyyyyyy canım çektiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK56: :KK56: :KK56:

günaydın kızlarrrrrrrrr:KK3::KK3::KK3:

doğuranlar olmuş. hayırlı uğurlu olsunn bebişleriniz. inşallah bu zorlu maratona çabuk alışırsınız.:KK76:

biz 6 ayımıza giricez allah nasip ederse:KK31: ne çabuk geçmiş günler. ne zaman 5 ay olduk hatırlamıyorum bile

Günaydın cicim, hoşgeldin :KK16: maşallah ne güzel büyümüşsünüz bak, zaman gerçekten çok çabuk geçiyo, ben de daha dün gibi hatırlıyorum testi yaptığım günü, ne ara geldik 30. haftaya anlayamadım valla :KK37:

kızlar ya size bir şey diyeceğim gülmek serbest ama bana bi akıl verin ne olur...dün gece evde banyo yaptım saçlarımı tararken elime böcek gibi bir şey geldi...ben bunu hatırlıyom biryerlerden edim ...bu tam anlamıyla bitti..boz renkli altı bacaklı...hemen eşim baktı saçıma bi daha göremedi..:KK14::KK14::KK14:bugünde sınıfta bit kontrolü yaptım ve en pis öğrencimde dana gibi büyük bi bit buldum geziyordu...:KK14::KK14::KK14:kızlar tüm kızlardada sirke var ölü veya diri..hepsine saçlarınızı kestirin dedim..1.sınıflardaki bi kızda nasıl ağlıyor ben istemıyorum dayımın dugununde saclarımı yaptırcaktım ben diye..kıyamadım ama napıcaz bilmiyom..hadi onu geç ben ne b...k yicem kızlar ya..deliricem 5 yıldır öğretmenim ilk defa oluyo bu kendı kendıme bu gür saçları nasıl temizlerim..ege ye geçerse eşime...:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ayyy hayal bile edemiyorum ya....:KK60:hem gülüyom hem ağlıyorum su anda ...bi fikri vya tavsıyesı olan var mı...paranit diye bı sprey aldım 30 tl bayıldım ..bugunde bıt sampuanı alcam...böcek ilacı gaz yağı en son denıyeceğim bir de emziriyorum ya...paranit kullanılabılıyormus da gaz yagı bocek ılacı sıkamam emzırdıgımden.....:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bundan sonra bana megabitli tinker diyebilirsiniz...öğretmenlikten nefret ediyorummm:KK14::KK14::KK14:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ah canimmmm ne diyecegimi bilemiyorummm ogretmenligin cilveleri :)

gunaydin sekerler nasilsiniz gizlarrrrrrrrrrr?

Hakketten ya öğretmenler niye saçlarını kısacık kesiyormuş şimdi anladım umarım başkada çıkmaz...delircem yoksa çok huylandım ya ben de bilmem bit falan ama kucukken bi kere olmustuk ilkokulda yıne okulda salgındı...ev ahali komple bulaşmıstı babam annem ablam dedem babannem düşünün..ordan hatırlıyom nasıl kazındıysa hafızama....inanın çocuklarla birebir ders işliyorum ya az sayı oldugu için hep yanlarında yapışık vaziyetteyim ellerinden tutuyom yazı yazmaları için haşır neşir mecburen oluyorsun..ama artık yaklaşmam ya.....geçen yıllarda hiç denk gelmemişti bu yıl oldu ilk kez..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Neyse herkese günaydın:KK43:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ah canimmmm ne diyecegimi bilemiyorummm ogretmenligin cilveleri :)

gunaydin sekerler nasilsiniz gizlarrrrrrrrrrr?

Günaydın idilişkooooooomm :KK16: Bahar nasıl ?

Hakketten ya öğretmenler niye saçlarını kısacık kesiyormuş şimdi anladım umarım başkada çıkmaz...delircem yoksa çok huylandım ya ben de bilmem bit falan ama kucukken bi kere olmustuk ilkokulda yıne okulda salgındı...ev ahali komple bulaşmıstı babam annem ablam dedem babannem düşünün..ordan hatırlıyom nasıl kazındıysa hafızama....inanın çocuklarla birebir ders işliyorum ya az sayı oldugu için hep yanlarında yapışık vaziyetteyim ellerinden tutuyom yazı yazmaları için haşır neşir mecburen oluyorsun..ama artık yaklaşmam ya.....geçen yıllarda hiç denk gelmemişti bu yıl oldu ilk kez..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Neyse herkese günaydın:KK43:

Canım benim kıyamam yaa :KK70: evdekilere bulaşmadan geçer inşallah sıkma canını :KK34: artık çocuklara yaklaşırken de daha temkinli olursun :KK34:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: megabitli tinker hee bayıldım bunaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kuzucummmm ben bu konuda çok bilgiliyimmmmm :)) hakkaride 3 sene yaşadıgım içinnn ilkokulda sürekli bitlenirdimmmm :))))))))) hattaaa lisede kuşadasında tatilde bile bitlendimmm saçlarım gür oldugundan vazgeçilmez yuva bitler için :KK60::KK60::KK60::KK60: şimdi bit gelir saça yumurtlar yani sirke bırakır vede giderrrrr seninki gidemeden yakalamışsın ama muhtemelen sirke bırakmıştırrrr ilaçtan sık sonrada çok ince bi telli tarakla eşin tutam tutam tarasın saçlarını ve sirkeleri öldürsünn mutlaka onlarda sıkınca çıtlıyo aklında bulunsun ve aynı kepek gibi görünüyolar beyaz ve saça yapışmış oluyolarrrr

Günaydın idilişkooooooomm :KK16: Bahar nasıl ?

Canım benim kıyamam yaa :KK70: evdekilere bulaşmadan geçer inşallah sıkma canını :KK34: artık çocuklara yaklaşırken de daha temkinli olursun :KK34:

tesekkur ederim canim bahar iyi uyanmadi hala :)) egemennnn nasilll zipliyo mu hopluyo mu napiyooo halay mi cekiyo :)

tesekkur ederim canim bahar iyi uyanmadi hala :)) egemennnn nasilll zipliyo mu hopluyo mu napiyooo halay mi cekiyo :)

Ay neler yapmıyo kiiiii :emir_bebek: eşşek sıpası oğlum benim, hele yatarken öyle bi vuruyo ki bazen beni de zıplatıyo yerimden :KK1: :KK1: :KK1: bugün 3 boyutluya girecez, okadar ösledim ki yavyumuuuuuuu :KK69:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: megabitli tinker hee bayıldım bunaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kuzucummmm ben bu konuda çok bilgiliyimmmmm :)) hakkaride 3 sene yaşadıgım içinnn ilkokulda sürekli bitlenirdimmmm :))))))))) hattaaa lisede kuşadasında tatilde bile bitlendimmm saçlarım gür oldugundan vazgeçilmez yuva bitler için :KK60::KK60::KK60::KK60: şimdi bit gelir saça yumurtlar yani sirke bırakır vede giderrrrr seninki gidemeden yakalamışsın ama muhtemelen sirke bırakmıştırrrr ilaçtan sık sonrada çok ince bi telli tarakla eşin tutam tutam tarasın saçlarını ve sirkeleri öldürsünn mutlaka onlarda sıkınca çıtlıyo aklında bulunsun ve aynı kepek gibi görünüyolar beyaz ve saça yapışmış oluyolarrrr

sirkeler bayaz mı oluyor aaaaaa sınıftaki kızların saçında hep bayaz beyaz vardı saça yapısık aaa..delircem yaaaa:KK14:

X