Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ayyyy heycanlandım ya...denemeler ne zaman nanem ..ara ne zaman bitiyo....

nesli ağzımdan aldın lafı bende soracaktım nezaman diyeee :26::26:

:)) aslında ara bitti 17 eylülden sonra tekrar başlayabilirdik ama bizim herif normal yolla olur umuduyla ha gayret çalışıyo:))
o iş bittikten sonra beni kaldırmıyor sırt üstü dizlerimide kırıp ölece bekletiyor beni:)) bide tam yumurtlama günlerim hiç boş geçirmiyor:)))
bi umut işte onunkisi :)
bakalım kısmet canım eger bu ay bişey olmadıgını görürse napar bilmiyorum belkide der yine tüpbebek tedavisine başlayalım diye...

hayırlısı canım orası hiç ama hiç beli olmaz tıbbın bile açıklayamadığı mucizeler oluyor allahım büyük bencede deneyin nolcak denemekte fayda var..baktınız ugrasmak ıstemıyorsunuz tüp bebeğe devam edersınız...hayırlısı herseyin..

Son düzenleme:

HAYIRLISI OLSUNN CANIM YAAA inşallah normal yolla olurda tedaviye gerek kalmazz...bak ben durdum durdum 2 sene olacaktı neredeyse tam dr a gittiğim ay hamile kaldım onuda şuna bağlıyorummm ben normallde ilişkiden sonra 10-15 dk yatar sonra kalkar banyo ederdim bu sefer izindeydimm evdeyim diye sabah namazından sonra yaptıkk ve öğlene kadar yattımm banyo etmeden zaten abdest olayı bilirsiniz namaz vaktine kadar alınması gerekiyo..normalde böyle denk gelmemişti hiç dedim evdeyken hem dinlendim hemde sabah spremler kaliteli olurmuş yaa öyle oldu diye düşnüüyorumm vaktin olursa dene dicem ama sen her türlüsünü denemişsindir..inşallah en kısa zamanda kalırsınn çok istiyorummm Rabbim boş koymasınnn kimseleriii... ha bide şey sorcamm kaynanangil muhabbeti çocuktan dolayımı aranız bozukk yani neden sana karşı tavırlılarrr

kızlar ben kaçıyorum yarın görüşürüz akşama kanal d yi izleyin de sabah yorum yaparız...:80::80::80:

ona buna değil olacağı varmış olmuş hayatım zamanı gelmiş yavrunun..ben neler denedim 5-6 ay da olmadı sonay aman dedim o kadar özenmedim...ama hep isteyerek yaptık o işi ve her yapmam da güze sonuçlandı...diğer aylarda çok kasmıstım kendımı sadece bebek için yapıyorduk o işi.ama egenın oldugu ay kendımız ıcın oldu hep....artık sıkılmıstık cocuk ıcın sarılıp opüşmekten...zamanı oymus ve de kendını uzmemek ve kasmamakmıs ben de bunu anladım..helekı ıkıncıye karar verırsem oncekı gıbı yumurtlama bıle hesaplamak ıstemıyom..en buyuk hayalım de fatoşun ki gibi tek atısta piyango olması ....çok şey mi istiyom..bırde hıc aklıma gelmesın hamıle oldugum ..bı anda öğreneyım...hahah ne guzel olur ama bende bu merak varken çin takvımıne bile bakmıs olurum yani...

kesinlikleee insan meraklanıyooo anca başka telaşların olursaaa o zaman aklına gelmezz insanınn hayırlısı amaa sen bence fazla beklemicen gibi 3 sene diyonda bende 3 seneye kalmıcak snein 2.bebiş:))))

evet evet inşallah izlicezzz kanal dyi...yorumlaşmakta güzel oluyooo kız bide ben alyazmalım dizisine takıldımmm çok hoşuma gittii

ewet canım dedigin gibi herşeyin hayırlısı Rabbim istedikten sonra herşey olur...bakalım beklicez ve görücez...

inşallah canım benim...işte bazı şeyler sebep olucak Rabbim herşeyin zamanını iyi biliyor bencede biz farkında deiliz...

kayınvalidemle aramın bozuk olmasının tek sebebi eltim...çok uzun bir hikaye ama ben onları Allaha havale ettim...benim iyi niyetime karşılık böyle bir muameleyle karşılaştım ama Allah hepsinin hesabını sorar onlara...

slm kızlarr yorumlar için çok sağolun
nasılsınız
selizcim tebrikler canım
egeye maşallah

selammmmm....

selizcim doğum hikayeni okudummm cokkk güzel anlatmışsınn ne güzel normal doğum istiyordun zaten rabbimde nasip etti..

bende normal cok istiyorum ama dr. tüp bebek olduğu için riske atmayız dedi sezaryanla olucak galibaa neyse ne yapalım sağlıklı olsunlarda her şekilde doğurmaya razıyız.

hu huuu napıosunuz kızlarr benim accık işlerim vardı katılamadım muhabbetinize...
ooo yavyumda gelmişşşş çok özledim canım seni yaa

fıstıkım naberr??
bende özledim yaa..denk gelemiyoruz..çünkü benim uyku saatlerim değiştii..beyfendi yüzündennn..gece geç yatıyorum.sabah geç kalkıyorumm...
geldiğimdede geçmişi okuyana kadar herkes gidiyo...
ne var ne yokk...
sıra sende...hadi bakimm.çalışmalara devam..tam gazzz...
öyle uzaktan olmazz...hanıııııııııımm hanıııııııııııım sende çekeceksin o sancılarıııı...

bende kaçıyorum hadi görüşürz öptüm hepinizi

canımm burda gibi gözüküyorum ama bebek gündüzleri uyumuyorr...
Bu arada ismine hala alışamadımm...
ismiyle hitap edemiyorumm..
her neysee...bilg.açık oluyor ama başında olmuoyrum..
cevap yazmadım sanma yanii..
çook öptüm senii...

slm kızlarr yorumlar için çok sağolun
nasılsınız
selizcim tebrikler canım
egeye maşallah

canımm resimleri bende gördümm..çoook güzelsinizz.ama kızınn senden çooook daha güzel üzgünümm..
bayıldım kızınaa.maşallaaaaahhhh..

hoşgeldin canımm..
hayırlısı hangisiyse o olsun inşallaaahhh...

kizlar onemli olan, bebeginize sag saglim kavusmak....normal veya sezeryan farketmez, her ikisinde de bebegimize kavusuyoruz onemli olan bu
ama bence normal dogurmak bambaska bisey, ikinirkennn oyle bir enerjiyle ikiniyorsun ki, sonunda bebegine kavusacagini biliyorsunnn onu hissediyorsun..... tabiki canin yaniyooo gelene gidene sovuyorsun ama onu cikarken hissetmek, daha cabuk gormek için son gucunleee ikinmak, o duygu tarif edilemez..bu baska bisey....bence her kadin mecbur kalmadikca sezeryan tercih etmemeli...yani normal dogumdan korkmasin kimse
ben boyle diyorum ama sezeryan yapanlar bana kizmasin.....her dogumun artilari eksileri var ama ben yine de normal diyorum yaaa :) kizmayin bana tinker, zehsel, lale ve digerleri

ya bisey daha soylicem, biraz once yigenimi okuldan aldim, allahim ya bir kiz cocugu gordum ufacik saclari upuzun ama cüce...annesi erkek cocuk yapmak için ugrasmış 4. kızı böyle doğmuş.... kızı görünce içim gitti yeni doğmuş bebek kadar boyu ama yürüyor....çok üzüldüm ya çok etkilendim....

ayyy allahım ya evlerden ırak..allahıma şükürler olsun neleri var değil mi..allahın gücüne gider derler ya kız erkek ayırt etmeyin diye...hakketten de erkek diye diretmeye ne gerek var ya...ben de ıkıncıolursa kız dıyorum ama erkek olursa hıc de uzulmem allah hayırlısı saglıklısını versın ınsan öle bebeklerı gorunce şükrediyo ben de samsun unıversıte hast.de gordum öle bı kaç tane cüce çocuk...hatta bırı aynı bebek gıbıydı aynı zamandada epilepsiymiş.çzekadada vardı bırsey yanılıp yasılıp kaç aylık dedim kadına boş bulundum meğer 4 yaşındaymış...bi daha da kımseye soru sormadım...

günaydın kızlarrrrrr
bugün topiği açmak bana nasip oldu
heyyyyyy kuzeyciler güneycilerrrrr bugün bizim günümüz
ben çocuklar uyanınca anneme gidicem.. bugün annemlerin semtinde pazar var ve körfezin en büyük pazarı.anacım ben bakarım çocuklara sen biraz gez dolaş dedi ben de pazarı gezicem karış karış o yüzdennn size eşlik edemicem
şimdilik hoşçakalın anacımmmmm.erken dönersem yazarım neler aldığımı
heyecanla akşamı bekliyorum ben yaa.. fragmanı çok güzeldi kuzey güneyin.haftaya bomba gibi düşecek bence..

yaaaa ben de istiyorum yığınları deşmeyi...

günaydın bayanlar evet ben de çok heycanlıyım bugün kuzeyimi görücem :98::98:

ya dün dizi de metede süperdi...kızdan iğrensem de ne ateşli öptü kızı de mi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…