Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın canlaaaaarrrrrrr

Ya kızlarrrr hayko cepkin ve nilüfer in aşk kitabı şarkısını accayiiip dinleyesim var bugüüüünn..
Ama burdaki pc den indremiyyoooomm ben (((

yeliz kuzum bi el atsan olmamı???

Nasılsın bu arada

günaydınnn günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

ama bugün kimseler yokki.

evet buyudu teyzesiii kocaman olduuuu kızım.....
sen nasılsın nasıl gidiyo hjamilelik artıkk ağırlaştınn uyuyabiliyor musun geceleri....

sagol canimmm ben de iyiyim bulanti yok mu hala

kızzz sabahhhh biraz bulantım oldu ama geçtiiii çok şükürrrrr

evet evet 7.haftadayızz çok şükürrr haftaya gidicem canım kalp atışları içinnn sen nasılsınnn zorlanıyormusun???

gunaydin, canim...nasilsiniz? ege nasil? (ege koyacaktiniz dimi adini) az kaldi dogumaaaaa heyecan var mi heyecannnnnn :18: :18: :18:
evet canım şimşek ege koyucaz...
doğuma az kaldı ve beni heyecan basıyor aklıma gelince kalbim carpıyor allahım sağlıklı kollarıma almayı nasip etsin banada inşallah...

evet buyudu teyzesiii kocaman olduuuu kızım.....
sen nasılsın nasıl gidiyo hjamilelik artıkk ağırlaştınn uyuyabiliyor musun geceleri....

yavrum benim yaaaa teyzesi yesin onuuu..

hamilelik iyi gidiyor hayatımm artık benim sıpa iyice canımı yakar oldu hatta bazen karnımdan fırlayıp cıkıcak gibi oluyor .:))

geceleri uyuyorum bir sorunum yok şimdilik ilerleyen haftalarda sanırım uyuyamam...

yokkk kızzzz bişe canımçekmiyoooo ama yemekleri çok iştahlı yiyorummm

kız benim ilk haftalarda beyaz peynir istiyodu canım :)))) yok mu hiç canının çektiği bişey iskenderrrrrr beyti filan

az kaldı inşallahhhh kucağına alıcaksın bebeğini canım......ben de heyecanlanıyorumm valla doğumlardaaa sanki ben doğuracammm

slm adetlerim düzenli yumurtlamam normal ama hamile kalamıyorum tahlillerde temiz benim gibi olan varmı?ayrıca hamile kalmak için PRESEED Jel varmış kullanan varmı?

evet evet 7.haftadayızz çok şükürrr haftaya gidicem canım kalp atışları içinnn sen nasılsınnn zorlanıyormusun???

inşallah canım hayırlısıyla onuda duyarsın...

bende iyiyim daha henüz o kadar zorlanıcak bir durumum olmadı rahat gidiyor..sadece oğluşş cok kıpırdak canımı yakıyor...

az kaldı inşallahhhh kucağına alıcaksın bebeğini canım......ben de heyecanlanıyorumm valla doğumlardaaa sanki ben doğuracammm

aminn canım inşallahhhh...

ayy ilahi idilimm cok tatlısınn..ne güzel işte bizimle heyecanımızı paylaşıyon..

slm adetlerim düzenli yumurtlamam normal ama hamile kalamıyorum tahlillerde temiz benim gibi olan varmı?ayrıca hamile kalmak için PRESEED Jel varmış kullanan varmı?

canım kaç ay oldu çocuk düşünelı ne zamandır korunmuyorsunuz
ben kullandım preseed ve ılk ay hamıle kaldım Allah ın ıznı ıle

canım o dediğin jeli ben kullandım hamilede kaldım ama boş gebelik oldu...tabi kullanıpta normal hamilelik yaşayanda var...sen bilirsin yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…