Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ohh ne güzel..kız bıkınılı pozunu koydugunu gorunce eşim kızmaz mı benimki furur beniiii:98::98:

kız zatii bu fotoları eşim izmirdeyken yüklemiş kendi facesine ben ordan alıp koydum buraya :)) burda önde su varyaaa digerindede üst görünmüo bunlarıda koymuşşş daha açıklarda varda işte kart izmirde kaldı :))

neslii facede gurup kuralım en az bir milyon sezaryan diyen hatun buluruz diye

o zaman bırsey dıyemem...benim beyim bilir diyon yanii
neslii facede gurup kuralım en az bir milyon sezaryan diyen hatun buluruz diye

aslında grup kuralımda ama sadece bizim topikdaşlar olsun öle bir grup var didiler ama hatırlamıyom ben ...kadınlar kulübünün kendi kulübü var da bızım kendı topiğin var mı ...egeden fırsat bulursam ben bi oluşturayım evde....

var kız var tabikide bizim topigin grubuuuu sen bilmionmukineee

bugun kesin olacak 2 büyük iş kaçırdım şuan bittim yaaa

canımm tebrik ederim tekrardann...geldi geçti çok şükürr.kızını kokla yerimizee...
Bu da demek oluyor ki ben de doğururken hem idili hem de seni bayağı bir anarım heralde değil mi elifi saymıyom o pek cesaret verici konuşmadı doğumu konusunda
yok bacım yok korkmaaa...
o günleerdeki psikoloji bambaşkaa...
ben gerçekten çoook kolay doğum yaptımm.akşam gittik ama sabaha kadarr raaht rahat uyudum odadaa..sabah 8 den sonra asıl sancıları gördümm.10.50 de doğurdumm..son girdiğim nst esnasında zorlandımm..sancılar sıklaşınca..sonra suni sancı ve çatall..çatalda ik üç kere ıkındım okadarrr...yani ben Allah içinn çooook kolay doğurdumm.öyle saatlerce sancı çekmedimm...dikişler bide bebeğin heyecanından iki gün boyunca uyumamakta kötüydü...
bide mesela o günlerdeki psikolojiıyle ikinci çocuğun şakasını bile yapanlara acayip sinirleniyodumm.şimdi daha ılımlıyımm...
yani psikolojik bacımm....
ama tabiki sancılarr kötüü...canından can gidiyoo..aynen selizin ve idilin dediği gibi o an sezeryan olsaydım keşke diyosunn.aynısını bende düşünmüştümm...ama normal öyle düşünmek..

hakkında hayırlısı neyse o olsun cannımmm...hangisinde sen ve egemen sağlıklı olacaksanızz öyle olsun doğumunn...

hahahahha elifi hayal bile edemiyorum dogururken hem bagırır ıkınır hem aman ogluma dikkat edin die fırça kaymıştır o pimpirikim benm
ayy elifi doğururken ben de düşünüyom da hakketten ya...

dedikodumu yapıyonuss heee...ttüüüüüüüüüü...
yok baacılar yaa..
vallaa..
okadar yorulmuştumkii..
hiçbişey yememiştimm...uykusuzlukk ıkınmalar sancılarr...dikiş atılrıken göz ucuyla baktım çocuğa okadarr...
sonra götürdüler..odayaa geçtiğimdede verelim dediler tutamam halim yok dedimm...
yani çocuğum nasıl sağlıklımı iyimi bakıyım demek bile gelmedi aklıma....
bide kaynanam vardı yanımda.ona güvendim sanırımm...
sancılar pimpiriklik bırakmıyo insanda vallaa...
ama sanki çocuğu kaçırcaklarmış gibi uyumuyodumm..iki günn uyuyamadımm..belki dahada fazlaa.açta kalınca ayağa kalktığım ann bayıldımm...
amaaaann geçti gittiii...
eveeeett gelsin ikinciiiiiiiii...

kesinlikle katılıyorumm...benim görümcemde sezeryan oldu ama acayip rahattı doğumdan sonraa.normal yapmış gibiydi..kişiden kişiye değişiyorr..dayanıklılık meselesii...

hehehehehehe gaza geldinnnn bende istiyorum ikinciyiiiii bunu fettettim sıradaki gelsin

hehehehehehe gaza geldinnnn bende istiyorum ikinciyiiiii bunu fettettim sıradaki gelsin

ay valla ciddi ciddi hamileleri kıskanıyorumm.çooooooooooook özel bi duyguymuş behhh...
ama eşim ikincinin şakasını bile kaldırmıyoo..4-5 sene sonra diyoo...:76:

hu huuu napıosunuz kızlarr benim accık işlerim vardı katılamadım muhabbetinize...
ooo yavyumda gelmişşşş çok özledim canım seni yaa

Ayy selizim ya çok duygulandım yazdıklarına ne kadar müthiş bişey belki biz yaşamadık ama sanki yaşamışsın gibi o duyguları hissedip duygulanıyorsun
valla hemen bitane dogurasım geldi hee:))
Rabbim bizlerede nasip eder inşallah...

ay valla ciddi ciddi hamileleri kıskanıyorumm.çooooooooooook özel bi duyguymuş behhh...

ben gecen ay ikna etmiştim ki tutmadı ama 1 2 defa denedim

varya adet oldum ben dogumdan sonra adetliyken bir mide bulantısı baş dönmesi göz kararması aaa bide en bombası yemeklerden tiksinmeye başladım ulan acaba mı dedim ama adettim ve 7 gün sürdü üstüne görmede olmaz die testte yapmadım

anammm sendede ne azim var öle kızımmmm sıranı bekle ben dogurmadan 2.dogurmak yassaaaak o kadar kardeşimmm:))

herkes yemege gitti galiba şekerim bi biz kaldık

sen yedinmi bakim yemegini hııı

evet kız dönmüşsün..doğum yaptıktan sonra bir msjını okumuştum senin keşke normal doğursaydım diye..ama öyle oluyor yaa işte insan herşeyi unuyor..öyle olmsaydıı kimse bir taneden başka doğurmazdı...

bendeeeeeeeee sezeryannnnnnnnnnnnn

normal doğumda öyle bir sancı çekiyosunkii sezeryanın kaç katııı kadar zor....bana kolay doğurdun dedikleri halde saçımı başımı yolmuştum...benim demek istediğim doğurduktan sonra çok rahatlıyorsun ben bebeğimi aldım otururak emzirdim..sabah odama bir kız getirdiler amileattan yeni çıkmıştı sezeryandı daha ayılmamıştı bilee inliyordu resmen...bebeğini alıp emziremedi ağladı..ben emzirirken bana nasıl baktı içim gitti..hatta annem kıza yardım etti bebeğini emzirmesi için..çok uğraştılar ama kızın canı çok yanıyordu...çok bağırdı...ben ondan çok etkilendim...kız bana bakıp keşke normal doğursaydım keşkeee deyip durdu ben bebeğimi bile emzirirken kıza karşı tuhaf oldum...
tabikide sizlerde emzirmişsinizdir bebek aç kalacak değil yaa ama canın acıya acıya emzirmek var güle oynaya emzirmek var onu kastettim..tekrar doğum yapacak olsam hangisini tercih ederim bilmiyorum ama doğurduktan sonra iyikide normal olmuş dedim...
ben nesliye katılıyorum ben sezeryanı tatmadan onu bilemem normal doğum yapmayanda onu bilemez...önemli olan kolay doğurup doğuramamak...yoksa çok sezeryan var tabikide memnun kalan..Allah herkese hayırlısını nasip etsin...biz bide okadar sancı çekiyoruz kaçgünde dikiş acısı....bence aslında kolay olan hiçbişey yok canından can çıkıyor sonuçta ama evlat öyle bir sevgiki herşeyi unutuyormuşsun...şuan bana doğum yapacak biri ne tavsiye edersin diye sorsa kesinlikle bişey sölemem sen ne istiyorsan onu yap derim çünkü ben akşama kadar sancıyı çekim hastaneye gidincede 1 saattede doğurdum ama günlerce doğuramayanlar var...ben ertesi sabah kalktım odadan çıktığımda odalara bakarak yürüyordum sezeryanların hepsi inliyordu belkide ondan çok etkilendim...ama kuzenim sezeryan yaptıı çok rahattı..ben herşeyin doğal olanının güzel olacağını düşünüdüğümden normal doğumu tercih ettim...sonuçta günahlarından arınıyosun derler...Allahım öyle istemiş diye düşündüm hep..ama herkesinn tercihi..mesela nesli sezeryanından çok memnunduu iyikide normal yapmamış...Allah herkese gönlüne göre versin...
inşallahhhhhhhhhhhhhh canımmmm okadar dua ediyorumkiii Allahım en kısa zamanda herkese nasip etsin.....bende hep okur duygulanırdım çok yakında sizinkileri okuyup duygulanacğız inşallah....

ayy evet nesli sen neden yoksunnn
vallahi bilmiyom hatırlamıyom kiiii
ya bu erkekler nıye böle sankı kendılerı doguruyo da karar alıyorlar benımkıde ıstemıyorda ben kız dusuncesı sokuyom aklına da yenı yenı heveslenıyor...ama ben yapıcam 2.yi
anammm sendede ne azim var öle kızımmmm sıranı bekle ben dogurmadan 2.dogurmak yassaaaak o kadar kardeşimmm:))

sen yedinmi bakim yemegini hııı

nanem sen doğur biraz büyüt sonra ben 2.yapıcam kısmet olursa inşallah....

inşallahhhhhhhhhhhhhh canımmmm okadar dua ediyorumkiii Allahım en kısa zamanda herkese nasip etsin.....bende hep okur duygulanırdım çok yakında sizinkileri okuyup duygulanacğız inşallah....

saol canım benim inşallahhh Rabbim dualarımızı geri çevirmez..

nanem sen doğur biraz büyüt sonra ben 2.yapıcam kısmet olursa inşallah....

sözmüüü tamam canım inşallah Rabbim hayırlısını nasip etsinn

senin enbuyuk avantajın bebeğin kilolu olmaması canım..bak her işte bır hayır var..ay aslında içimde uhtede lkalmadı degıl acaba nasıl olurdu dıye ..ama hayırlısı tabi..genel anestezi olarak yapılan sezeryanlarda acı çok oluyor.acıyla uyanıyorlarmış ya..ben ayıktım hep..agrı oldukca iğne yaptılar ..ama öle aham aham ağrı olmadı hiç..ne güzel öle yada böle anne olmak doğumdan itibaren sonrası da dahil hiç kolay birşey değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…