Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Ooooooohhh ne güzel bak, seni rahatlatmak için herşeyi de yapmışlar, devlette de iyi, anlayışlı ebeler hemşireler varmış demek ki Allah öyleleriyle karşılaştırsın herkesi

oyy paşam benim adıyla büyüsün inşAllah çok güzel bir isimmm

anamı aglatacak bu belli

kaşıkla sorunumuz yok aptamil tahıllıları falan kaşıkla bayılıyor yemeye
meyvaları tek tek deniyorum yiyo ama kusacak gibi yiyo
yogurtu sütle mayalıyom hiç mama ile yapmadım onu deneyim
bende pekmez damlatıyorum kan yapsın die kan damlası kabız yaptı asyayı onu veremiyorum
ya resmen oynatıyo dün bir çorba yaptım bak

tavuk haşladım dittim suyuna havuç patates sarımsak azıcıkta damates haşladım robattan geçirdim azıcıkta zaytinyagı
ama igrenç sarımsak kokuyordu anam bir yedi ki şap şup
dengesiz işte ne yiceni bilmyo sıpa

..................................................

Son düzenleme:
ayy seliz helal olsun kızzz okuyunca bile tuhaf oldum benn valla çok büyük bir başarı normal dogum

ne diyeyim canım allah yardımcın olsun...arada benımkıde yapıyo yazın gıttıgımde ama gelenlde uyar dedıklerımıze...ama benım kaynanam ınatcı o konuda...
aminnnn
amann ne hafızası kız,kalmadı bende hiç bişi.. denk gelmiştir de farketmişimdir.. yoksa bu veletlerle hiç bişi hatırlayamam ben:44:
yorgunummm kızlar yaa.. sabah olsun istemiyorum hiç
ben deeee dicem ama senin yanında yorgunlugum solda sıfr...allah guc kuvvet versın canım....
canım kahvaltıyı karısık ege hıc sevmedı..ben ayrı ayrı verdım hep..bak egenın kahvaltısı şu...sana da vereyim tarifi..eti cici bebenın vıtamınlı bebek ekmegı bır dılım ..labne peynırı cevız ..ıkı gune bır de yumurta ama ben buyudugu ıcın bıldırcın yumurtası verıyom...sen şöle yap vıtamınlı ekmegı sutle bı guzel ısla ..yada pekmezlı sıcak suyla o da olur ..yarım cevızı rendele yada döv ekmegın ustune sur...yumurtayı da sarısını vercen onuda ne kadar verıyorsan ayrı tut..haslama sevmıyorsa kırma dene bakalım napcak...ama dıs olmadıgından haslama daha ıyı..tek tek ver ...yoğur senın mayaladıgını mı sevmıyor acaba ..bir de hazır yogurt denesene bakalım tepkısı ne olacak...
tinkerrrrrrrrrrr bana corba tarifi versene kizzz, nasil bisey yapsam bilmiyorummmmmm sende tarif cokkkkk

hımmm..ne olabilir ...şehriye çorbası yap..domatesli tavuk yada et sulu ooohhh....şehriyesini bol koy..yada domatesli değilde terbiyeli de yapabılırsın...

bu hafta sonu yapıcam hemen malum sadece hafta sonu ben kahvaltı verebiliyom :2:

benim kaynana piyasada yok

kizzzzzz sacli mi dogdu eylullll, hep merak ediyordun ya bahar gibi sacli dogsun diyordun
evet canım saçlı doğdu simsiyah saçları varrrama daha banyosunu yapmadığı için yapışıkk
ağlama canımmm ama gerçekten çok güzel duygu...bencede zayıf olduğu için kolay doğdu ebelerde öle dedi zaten.bi akdın daha vardı yanda bağıran o benden çok sonra doğurdu 3.500 gram doğurdu..artık daha fazla doğuranlar napıyor bilemiyorum...bebeğim sağlıklııı ebe bebeğin çok sağlıklı maşallah dediği an dünyalar benim oldu zaten....
Ooooooohhh ne güzel bak, seni rahatlatmak için herşeyi de yapmışlar, devlette de iyi, anlayışlı ebeler hemşireler varmış demek ki Allah öyleleriyle karşılaştırsın herkesi
amiinnnn canımmmmm
http://lb1f.lilypie.com/06PHp2.png

seliz ticker yaptim sana umarim begenirsin
tşk ederim canımmmm hemen bunu koyuyorummm
ayy seliz helal olsun kızzz okuyunca bile tuhaf oldum benn valla çok büyük bir başarı normal dogum
sağol tatlım vete bencede çok büyük bir başarı bak yaşamadığın ahlde sen bile biliyosun bide yaşasan görsennn çok büyük bir mucizeeee
selam kızlar nasılsınız?
seliz tekrar tebrıkler canım
tşk ederim canımmmm

bende seni arıcaktım canım ya nasılsın konuşamıyoruz bayagıdır sünnet olmuş rüzgar oğlan hayırlı olsun erkekime

ıyıyım cnm sen nasılsın evet cnm oldu 10 gün oldu ıyılestı çok sukur yavrum sagol tatlım asya nasıl

kızıma yeni bir tickerrr yaparmısın teyzeleriii

maşallah ya geçmiş olsun ne guzel de mi canım ben sana ozel mesaj attım tıckerını sen demeden yapmıstım bıle...

idişkommm normal doğum yapmamda payın çok büyük çok tşk ederim iyiki beni o şekilde yönlendirdin cesaret verdin...ama doğumu yaparken sana baya bi sövdüm haberin olaaa2.bir çocuk şuan asla düşünmüyorum acım daha çok yeniii biraz unutuyum belki..ama sezeryana karşıyım hala...ben bebeğimi doğurdum emzirdim....ayakta dolaştırdım...sezeryanları gördüm inlemekten bebeklerini bile emziremiyorlardıııı çok kötü.....evet iyikide normal doğurmuşum.......

maşallah ya geçmiş olsun ne guzel de mi canım ben sana ozel mesaj attım tıckerını sen demeden yapmıstım bıle...

canım çok teşekkürlerrr görmedim valla....heyecanla size yaşadıklarımı anlatıcam diyee bakmamışım..buarada cep telefonuma attığın msj 3 kere falan gelmişşş

haa bide ayşeeeeeeeeeeeee senmi aradın beni kuşum eşim ayşe diye biri aradı seni dedi...ist'du tel dedi....

Bu da demek oluyor ki ben de doğururken hem idili hem de seni bayağı bir anarım heralde değil mi elifi saymıyom o pek cesaret verici konuşmadı doğumu konusunda

kurban olurum onun simsiyah saclarina kizzzzz.........seliz iyiki fazla kilolu degilmis eylul, bahar 4kilo dogdu valla anam agladi cikarana kadar enerjim tukendiii son gunlerde normalden vazgecmistin ama bence en iyisini yaptin seliz, iyiki normal dogum yaptin......selizzzzzzz yuz ustu yat bol bol, gobek kalmasin....

canım o sonradan gelenleri ege yolldı..hatta bı kerede aramıs telefonu kaçırıyo arada bırseyler yapıyo....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…