Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

allah herkese yaşatsın isteyen nerde varsa...bazen bunalıyrum esıme dıyorum acaba bıraz daha beklesemıydık sonra bakıyoz bırbırımıze..ne olursa olsun hayır ..ya ıyı kı de ege aynı böle bu şekilde olmus..başkasını istemezdim...:97:

Dimi ama yaa kesinlikle katılıyorum

Ayyyy oğluma bu ninnileri dinletiyorum kızlar artık, ama dinlerken dayanamayıp ağlıyorum her defasında yaaa
Kayahan >>>ninni | İzlesene.com Video

Toygar ışıklı ninni | İzlesene.com Video

aminn canımm...insanın kendi yavrusu gibi hiçkimse olmuyor gerçektende iyiki benim yavrum bu olmuş diyor bütün anne babalar...

Arkadaşlar merhaba çok saçma bir soru sorucam bugün reglim bir hafta gecikmiş durumda çok hafif kahverengi akıntı oldu ama şu an o da geçti göğüs hassasiyeti devam ediyor ve ben burada bir arkadaşımızın idrarla gebelik tahmini başlığını okuyarak dün sabah idrarımla deniyim dedim sanki dediği gibi tortu bulut gibi orta üst tarafa doğru görünüyordu sonra aynı idrarla (yani sabah idrarı doğru çıkar mantığıyla) akşam eve geldiğimde test yaptm ve negatif çıktı acaba bu kadar uzun süre beklemiş idrarla sonuçta bir yanlışlk olabilir mi yoksa yine de doğru ölçer mi? bilen arkadaşlar bir yardım etseniz.. hala regl olamadım olup bitince doktora kontrole gitmeyi düşünüyordum ama şimdi kafam çok karışık((

afferin sorumlu annemize

Sabah idrarını akşama kadar bekletip yaptığın testin çok doğru sonuç vereceğini sanmıyorum canım yaa :26: adetin normalde bu kadar gecikir miydi ki? 1 hafta az bi zaman değil, bi de kahve leke geldi geçti diyosun, belki de vardır bişey boşuna umut da vermek istemem ama :26:

Canlarım biz biraz uzanıp dinlenelim, çok bilg. başında kaldık babamız da gelmek üzeredir fırça yemeyelim biraz dinlendikten sonra yine gelmeye çalışırız babişko izin verirse tabii

Çok teşekkürler cevabın için hiç bu kadar gecikmezdi en fazla 1-2 gün o da çok nadir. En iyisi testi yeniliyim ben tekrar çok teşekkürler.

ah ahh ben geçen pepee de yine ağladım ya sen şarkıda ağlıyon da ben çizgi filmde ağlıyom...annelik hastalıklı bir duygu ...pepee bu sefer kardesıne sarkı soluyordu ben yıne agladım ve ıkıncı yapma kararı aldım
aminn canımm...insanın kendi yavrusu gibi hiçkimse olmuyor gerçektende iyiki benim yavrum bu olmuş diyor bütün anne babalar...

canım kusura bakma da sen bayadır yazıyorsun ama ben senın yerınde olsam bılımdısı olan ıdrarda tortu arama belırtılerıne takılmak yerıne gıder bı kan testı yaptırırrım ve kafamı bu kadar yormam sayet 1 haftagecmeyle cıkmadıysa adet gecıkmesı yasıyor olabılırsın ama sen bu kadar kafayı takarsan o adette gelmez benım bır seferınde hıc gecıkmezken sırf bu takıntılar yuzunden 5 gun gelmemıstı ve husran yasamıstım o nedenle bu tarz yazıları okuma ve kan testınde öğren sonucunu...gecmıs olsun allah tez zamanda verırr ınsallah

Son düzenleme:
offfff bahari zorla uyuttum, araba koltuguna koydum salladim uyuyo simdi ama cok oksurdugu için uyaniyo
corba yaptim pek istahi yok sut de icmedi yemek de yemiyo

offfff bahari zorla uyuttum, araba koltuguna koydum salladim uyuyo simdi ama cok oksurdugu için uyaniyo
corba yaptim pek istahi yok sut de icmedi yemek de yemiyo

grip ya yemeyebilir boğazları şişse...kıyamamcanım burda viks var ya ben ökürünce egenın ciğeerlerinin üzerine sürüyom ayak tabanlarına sürüyom..mentollu mentollu nefes acıyo...sıcak havlu koyuyom ciğerlerinin üzerine ..rahatlıyo orda var mı viks

selam kızlarrr..
merveye bakim dedimm.gittimi dr.aa...
bu ara topkeklerle başım dertte..felaket yara olduular..
sanki yanmış gibi soyuldu uçları ve etrafı..kesinlikle emziremiyorumm..yani dayanmaya çalışıyorum yine
ama silikon uçlarla emziriyorum genelde...fatoş söyledi onuda sağolsunn...
onlarlada rahat ememiyo çocumm.son çare sağıyorum iştee...
geçene kadar öyle böyle idare edicez.
tavsiyeleriniz varsa dinlerimm...

selam teyzoşlarrrrr....

dün dr. kontrolümüz vardı nts,yede girdik cok şükür herşey yolundu bir sorunumuz yok..

oğluşum 1 kilo 880 gr olmuş maşallah kuzumaaa..

yazılarınızı takip edemiyorum kusura bakmayın teyzoşlarrr..bizi merak etmeyin diye haber verelim dedik..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…