Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selam kızlarrr..
merveye bakim dedimm.gittimi dr.aa...
bu ara topkeklerle başım dertte..felaket yara olduular.. :KK5:
sanki yanmış gibi soyuldu uçları ve etrafı..kesinlikle emziremiyorumm..yani dayanmaya çalışıyorum yine
ama silikon uçlarla emziriyorum genelde...fatoş söyledi onuda sağolsunn...
onlarlada rahat ememiyo çocumm.son çare sağıyorum iştee...
geçene kadar öyle böyle idare edicez.
tavsiyeleriniz varsa dinlerimm...
ya sorma aynı sorun bendede var slikon ucu beğenmiyor zaten tam emmeye alıştı dedik bu sefer yara oldu yaa kızımda yaramazlık yapıyo ucunu çekiştiriveriyor...
kremde sürüyorum ama fark etmedi daha acıya acıyo emiyo zaten mama takviyeli gidiyoruz doymuyo kızım

selam teyzoşlarrrrr....

dün dr. kontrolümüz vardı nts,yede girdik cok şükür herşey yolundu bir sorunumuz yok..

oğluşum 1 kilo 880 gr olmuş maşallah kuzumaaa..

yazılarınızı takip edemiyorum kusura bakmayın teyzoşlarrr..bizi merak etmeyin diye haber verelim dedik..

maşallah senin oğluna :nazar:

selam kızlarrr..
sanki yanmış gibi soyuldu uçları ve etrafı..kesinlikle emziremiyorumm..yani dayanmaya çalışıyorum yine

bende bir dönem silikonlu uçla emzirmistim. valla bir krem var ama eczanlerde satılan eve gidince ismine balarım yazarım canım o da işe yarıyo.

selam teyzoşlarrrrr....

dün dr. kontrolümüz vardı nts,yede girdik cok şükür herşey yolundu bir sorunumuz yok..

yazılarınızı takip edemiyorum kusura bakmayın teyzoşlarrr..bizi merak etmeyin diye haber verelim dedik..

maşallah canım oglusuna . herşeyin yolunda olmasına sevindim. hatcem..

iyi canım.senden nabe..mert nasıl??

canım mertte biraz daha iyi arada bir öksüsrüyo . gecen hafta daha kötüydü. alerji mafetti oglusumu. sanırım yeni aldıgımız halının tüyünden oldu..

iyiym canım cok sağol..
eve geldimde sizlere haber vereyim dedim..

siz nasılsınızz oğluşun nasıll..maşallahhh koccaman olmuş kuzucuk
..

3 hafta sonra dogum günü var oglumun teyzesi...

aydemet simdiden kutlu olsun yakisiklinin dogum gunu :)
ay baharin dogum gunu de yaklasiyo haaa 3 ay kaldi :))) kuçuk bebegimmmm kocaman kiz oldu ya inanamiyorum bazenn, allah allah diyorum ona bakip, sen ne zaman buyudun daha dunn dogurdum seni :2:

hatçemmmmmmmmmm hersey yolundaymis cok sevindim daha sık uğra yaaa..........

yavyum benimkiler de yara oldu ama bi süre sonra geçiyo kuzum yaaa sık dişini.....insan onun acısına da alışıyo elifim...........hadiiiiii aslanım benimmmmmmm
sütünü sakın sağmaaaa bak benden söylemesiiiiii sütün azalır haaaa..

canlarım benım!tabiki sizleri çok özledim!günlerim çok yogun geçiyor kızlar sormayın tam 28dersim var:KK43: üstüne en yogun kulübe adımı yazmıslar.Bir de hiç biri yetmezmiş gibi stres küpü disiplin kuruluna başkan seçtiler! benım stresım bana yetiyor zaten.Kızımdan uzagım;süt iznimi bile kullanamıyorum...Bu sene neden böyle oldu bilmiyorum ama canım çok sıkılıyor.Suraya bile girip iki kelam laf edemıyorum yahu deliricem!

bu arada bakıcı tutmadım annemle babam bizdeler duruma göre sonrada kayınvaldem gelicek...böylesi daha iyi mi oldu daha kötü mü bilmiyorum ama babam diretti illaki gelelim diye...Dilerim hersey yolunda gider...

Mervemmm canım arkadasım keseyi görmussunuz!minik kuzun sizinle;Rabbim kalp atıslarını duymayı vee güzel bir hamilelik sonucunda kuzunu sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah!! çok mutluyum canım sızın adınıza dualarımız kabul oldu Allah'ın izniyle...

Maşallah muhabbetler koyu ilerliyor kızlar.geçmişi okumaya gayret ediyorum ama ne kadarını tartısılır tabi :KK43:
hele geçen günkü muhabbeti okudum koptum kızlar az değiliz yani masallah sizlerdeki bu güze enerjiye:)
Vee bu arada dün Ayşemle Meloj geldiler yanıma Çarşamba'ya.Ayaklarına sağlık çok mutlu ettiler benı...Benım için süper geçti günümüz.Elif kız çook tatlı masallah bayıldım kuzuya.İnşallah sırayla hepimiz bir gun bir yerlerde görüşürüz...Bu arada Şerommm ee biz niye görusmuyoruz canım ya?Samsuna geldiğim bir zaman müsait olsanda görussek he birde dogumuna gelicem ınsallah emı !

Selizimmm Eylül bebiş gelsin artıkk beklıyoruz onu sabırsızlıkla:)

Eliff şero .. Naber kızlar...

İyidir canımcım, bi yaramazlık yok çok şükür herşey yolunda :KK49: Mertişkonun doğum günüsü yaklaşmış, maşallah ona yaa büyüdü de yaşına geldi sıpaaaaa :nazar:

selam kızlarrr..

Eh tabi oğluşlar babaları kadar kibar davranmıyo topkeklere dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK23: :KK23: :KK23:

selam teyzoşlarrrrr....

41 bin kere maşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhh :nazar: kuzum benim yaaaa :KK69:

canlarım benım!tabiki sizleri çok özledim!günlerim çok yogun geçiyor kızlar sormayın tam 28dersim var:KK43: üstüne en yogun kulübe adımı yazmıslar.Bir de hiç biri yetmezmiş gibi stres küpü disiplin kuruluna başkan seçtiler! benım stresım bana yetiyor zaten.Kızımdan uzagım;süt iznimi bile kullanamıyorum...Bu sene neden böyle oldu bilmiyorum ama canım çok sıkılıyor.Suraya bile girip iki kelam laf edemıyorum yahu deliricem!

bu arada bakıcı tutmadım annemle babam bizdeler duruma göre sonrada kayınvaldem gelicek...böylesi daha iyi mi oldu daha kötü mü bilmiyorum ama babam diretti illaki gelelim diye...Dilerim hersey yolunda gider...

Mervemmm canım arkadasım keseyi görmussunuz!minik kuzun sizinle;Rabbim kalp atıslarını duymayı vee güzel bir hamilelik sonucunda kuzunu sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah!! çok mutluyum canım sızın adınıza dualarımız kabul oldu Allah'ın izniyle...

Maşallah muhabbetler koyu ilerliyor kızlar.geçmişi okumaya gayret ediyorum ama ne kadarını tartısılır tabi :KK43:
hele geçen günkü muhabbeti okudum koptum kızlar az değiliz yani masallah sizlerdeki bu güze enerjiye:)
Vee bu arada dün Ayşemle Meloj geldiler yanıma Çarşamba'ya.Ayaklarına sağlık çok mutlu ettiler benı...Benım için süper geçti günümüz.Elif kız çook tatlı masallah bayıldım kuzuya.İnşallah sırayla hepimiz bir gun bir yerlerde görüşürüz...Bu arada Şerommm ee biz niye görusmuyoruz canım ya?Samsuna geldiğim bir zaman müsait olsanda görussek he birde dogumuna gelicem ınsallah emı !

Selizimmm Eylül bebiş gelsin artıkk beklıyoruz onu sabırsızlıkla:)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ayşeler buraya geldiler de bana hiç haber bile vermediler yani öyle miiii aşkolsun :63: küstüm valla, sorarım ben onlara :KK43:
Tatlışkom biz ne zaman istersen görüşürüz zaten, benim hiç öyle bi sorunum yok, bu sene programım öyle rahat ki, sadece 3 gün okuldayım, o da öğlene kadar, sonrası hep boş :21: sen yolun merkeze düştüğünde bana bi alo de yeter şekerim :13:

ya sorma aynı sorun bendede var slikon ucu beğenmiyor zaten tam emmeye alıştı dedik bu sefer yara oldu yaa kızımda yaramazlık yapıyo ucunu çekiştiriveriyor...
kremde sürüyorum ama fark etmedi daha acıya acıyo emiyo zaten mama takviyeli gidiyoruz doymuyo kızım

canım doğumdan sonrada olmuştu benim ama bu bambaşkaa.göğsümün kenarları sanki yanıkk.soyuluyorr...düşünnn...
silikon uç biraz işe yaradı ama bu seferde çok dökülüyorr.emme süresi uzuyorr.çocukta sinirleniyo..yavrum benimm..
kızın nasıll..nezaman göstereceksin onu bizee...
bende bir dönem silikonlu uçla emzirmistim. valla bir krem var ama eczanlerde satılan eve gidince ismine balarım yazarım canım o da işe yarıyo.

tamam caNIMM..yazzzz...
yavyum benimkiler de yara oldu ama bi süre sonra geçiyo kuzum yaaa sık dişini.....insan onun acısına da alışıyo elifim...........hadiiiiii aslanım benimmmmmmm
sütünü sakın sağmaaaa bak benden söylemesiiiiii sütün azalır haaaa..

hadi yaaa..bi süre,, yani yaralar geçene kadar hem silikonla,, hem sağmayla idare etmem lazımm.çook acıyoo..öyle böyle değill... :KK5:
doğumdan sonra olduğu zaman kan gelmişti,, ama o bile bunun yanında hiç kalırr..
inşallah azalmaz yaaaaaaa....:KK25:

İyidir canımcım, bi yaramazlık yok çok şükür herşey yolunda :KK49: Mertişkonun doğum günüsü yaklaşmış, maşallah ona yaa büyüdü de yaşına geldi sıpaaaaa :nazar:

Eh tabi oğluşlar babaları kadar kibar davranmıyo topkeklere dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK23: :KK23: :KK23:

41 bin kere maşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhh :nazar: kuzum benim yaaaa :KK69:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ayşeler buraya geldiler de bana hiç haber bile vermediler yani öyle miiii aşkolsun :63: küstüm valla, sorarım ben onlara :KK43:
Tatlışkom biz ne zaman istersen görüşürüz zaten, benim hiç öyle bi sorunum yok, bu sene programım öyle rahat ki, sadece 3 gün okuldayım, o da öğlene kadar, sonrası hep boş :21: sen yolun merkeze düştüğünde bana bi alo de yeter şekerim :13:

canım akıllarına mutlaka gelmiştir ama belkide imkanın olmaz diye mi düşündüler acep...hatta seni bile andık...ah ah Serom sorma benım tam 28saat dersım var :KK43: ama illaki yolumuz düşüyor Samsun'a mutlaka arıcam canım bir sonraki sefere.ınsallah görüşürüz...

elifcim kusura bakma anca girebildim yemek felan..
kremin ismi lanoise. bu kremi sürebilirsin canım. sonra ömer emsede kremin zararı olmaz. bide benden tavsiye bol bol emzir. ayy yara cok zor benim gögsümden kan bile gelmişti ya . annelik böle bisey. damarlar tıklaıymıs benim. doktora gitmiştik. iltihap gibi olmus sütler. tıkanmıs. sonra gögüs ucundan bir kan gelmişti. o zaman doktor demişri eger kanamasaydı . acılmasaydı, keserek acıyolarmıs...neyse gecti ama insan o an acıyı bile düsünmüyo...

mervecim nasılsın canım, bu dönem proramın cokmus.. bende mert 4 aylıkken çalısmaya baslamıstım. annenin bakması iyi canım çünkü bakıcı baksa. böle rahat olmazsın. benimde kaynanam bakıyo. ama çok sükür çok iyi bakıyo. su an benimde işler yogun artık onlar beni arıyoooo. mert bugün telefonu göstweeriyomus.. anneme... aradılar vu vu vuu diyo.
yerim ben oglumu ya.. çok özleniyo ama napalım onların gelecegi için be canım. bizde katlanacaz.
seni çok öpüyorum iyi akssmlar

kremin ismi lanoise. bu kremi sürebilirsin canım. sonra ömer emsede kremin zararı olmaz. bide benden tavsiye bol bol emzir. ayy yara cok zor benim gögsümden kan bile gelmişti ya . annelik böle bisey. damarlar tıklaıymıs benim. doktora gitmiştik. iltihap gibi olmus sütler. tıkanmıs. sonra gögüs ucundan bir kan gelmişti. o zaman doktor demişri eger kanamasaydı . acılmasaydı, keserek acıyolarmıs...neyse gecti ama insan o an acıyı bile düsünmüyo...

offf..bende yemek yaptımm..yaktım dolmaları yaaaaaaaaaaaaa...:KK14: :KK14: :KK14: :84:
canımm allah korusunn...öyle tıkanma falan olmaz inşallahh....tamam emzircem bol bol..sağol canımbenim.öptümm seni...:KK34:

mervecim nasılsın canım, bu dönem proramın cokmus.. bende mert 4 aylıkken çalısmaya baslamıstım. annenin bakması iyi canım çünkü bakıcı baksa. böle rahat olmazsın. benimde kaynanam bakıyo. ama çok sükür çok iyi bakıyo. su an benimde işler yogun artık onlar beni arıyoooo. mert bugün telefonu göstweeriyomus.. anneme... aradılar vu vu vuu diyo.
yerim ben oglumu ya.. çok özleniyo ama napalım onların gelecegi için be canım. bizde katlanacaz.
seni çok öpüyorum iyi akssmlar

canım masallah oglusuna...yerım ben onun vu vu larını annesını aramaların:) büyüdü bile dimi Ayse...zaman hızla akıp geçiyor....
Sorma canım ya programım cidden çok yogun...ama neysekı gözum arkada değil dediğin gibi...annemler iyi bakıyorlar.babamda anneme yardımcı oluyor.ama yınede vakıt bulamıyorum birçok seye:KK43: gücüm kalmıyor okuldaki veletlerden:KK43: Allah yardımcımız olsun canım.ben de senı ve kuzunu öpüyorum...kendınıze iyi bakın

Eliff canım kuzucuk nasıl?iyisiniz demi?

Senınde göğüslerin yara oldu demi :KK43: ay ilk zamanlar ben de çok çekmiştim...resmen ağlıyordum emzirirken...ama zaten şimdi sütüm çok azaldı yine emiyor Bilge hoş ama sütüm çok az agırlıklı mama yiyor..ama zamanında ben de silikon gögüs ucu almıstım...bir de lansinoh ve garmastan kremleri var çok iyi geliyor yaralara..haberın olsun canım...tez zamanda düzelsın ınsallah yaralar...ama belli bir zamandan sonra geçiyor merak etme.

Eliff canım kuzucuk nasıl?iyisiniz demi?

Senınde göğüslerin yara oldu demi :KK43: ay ilk zamanlar ben de çok çekmiştim...resmen ağlıyordum emzirirken...ama zaten şimdi sütüm çok azaldı yine emiyor Bilge hoş ama sütüm çok az agırlıklı mama yiyor..ama zamanında ben de silikon gögüs ucu almıstım...bir de lansinoh ve garmastan kremleri var çok iyi geliyor yaralara..haberın olsun canım...tez zamanda düzelsın ınsallah yaralar...ama belli bir zamandan sonra geçiyor merak etme.

canım ikisinide duydum.lansinoh kullandım bende ama bi işe yaramadı..ama hala sürüyorummm...belki faydası olur diyee...
kuzucuk iyi teyzesi..çok şükürr.ufaktan agulara başladı..:KK69:.

canım ikisinide duydum.lansinoh kullandım bende ama bi işe yaramadı..ama hala sürüyorummm...belki faydası olur diyee...
kuzucuk iyi teyzesi..çok şükürr.ufaktan agulara başladı..:KK69:.

ooy büyümüşte agu lar mı yapmaya başlamış..yerım ben onun agızlarını masallah kuzuma!
off bilirim canım çok fena bir acıdır:KK43: ama zamanla gçicek hiç merak etme

günaydın kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3:

mervem egelmişşş elifim gelmişşş hoşgeldiniz canlarr.
elifçim geçmiş olsun canımm o göğüs udcu yaraları berbat bişi.
her anne tadıyo mutlaka onun acısını.
bende lansinoh kremin faydasını görmüştümm.
tez zamanda iyileşsin topkekler inşallah

mervecim yoğun bir programdasın Rabbim yardımcın olsun hayatım.
benim adaşımada anane ve dedesi bakıyo demek.
bencede bakıcıdan daha iyi canım en azından biraz büyüyene kadar.
benim kızçeme de ananesi bakıyo.

nasip olursa bizim de yaklaşık iki hafta sonra doğum günümüz var.
ahhh be annecim ahh be kuzucum daha düne kadar karnımda tekmeler savururken sen. ne zaman doğdunda ne zaman büyüdünn :KK5::KK25:
ikinci yaşın bile bitiyo Allah'ın izniyle
zamaaaaaan bu kadar acımasızmısın bu kadar hızlı geçmek zorundamısın sen yaaaa:KK36::KK36::KK36::KK36:

günaydın kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3:

mervem egelmişşş elifim gelmişşş hoşgeldiniz canlarr.
elifçim geçmiş olsun canımm o göğüs udcu yaraları berbat bişi.
her anne tadıyo mutlaka onun acısını.
bende lansinoh kremin faydasını görmüştümm.
tez zamanda iyileşsin topkekler inşallah

mervecim yoğun bir programdasın Rabbim yardımcın olsun hayatım.
benim adaşımada anane ve dedesi bakıyo demek.
bencede bakıcıdan daha iyi canım en azından biraz büyüyene kadar.
benim kızçeme de ananesi bakıyo.

nasip olursa bizim de yaklaşık iki hafta sonra doğum günümüz var.
ahhh be annecim ahh be kuzucum daha düne kadar karnımda tekmeler savururken sen. ne zaman doğdunda ne zaman büyüdünn :KK5::KK25:
ikinci yaşın bile bitiyo Allah'ın izniyle
zamaaaaaan bu kadar acımasızmısın bu kadar hızlı geçmek zorundamısın sen yaaaa:KK36::KK36::KK36::KK36:

gunaydin balim! nasilsin? bakiyorum sabah sabah duygusala baglamissin kiz
annelik iste yaaaa, cocuklarimiz buyuyup gidiyoo! simdiden kutlu olsun ecrinimin dogum gunuu:KK9:
biz bugun cok guzel bir gece gecirdik, bahar bir ara uyandiii oksurukten , ama sonraaaa bir uyuduu pir uyuduu hala uyanmadi yani dusunun :) ne yapsin canim kizim iki gundurrr uyku yuzu gormedi :KK31: için gidiyo oksurdukce ya anammm ne zor bisey ya

selizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kiz nerelerdesin sen dogurdun sandik yaaa :KK3: merak ettik valla
nedir son durumlarrr

X