Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
tınker Rüzgar da pıpısı ıle çok oynuyor hepsınde var demekkı bu bakalım arastırıyorum artık bende çok zorlanıyorum sünnet konusunda kıyamıyorum ama napalımkı

cnm hadi bakalım hakkınızda hayırlsıı olsun inşallahhhh biz allah kısmet ederse kuşadasına taşınmak istiyoruz

Kızlar dün taksim gezi parkında sahaf fest e gittik çok güzeldiiii
bisürü kitap ve dergi aldımm ucuza ucuzaa o 15-20 tl lik klaiskler kitaplar hep 2 tl 3 tl di :)
gitmek isteyen varsa söyleyım 24 ne kadar uzatılmış festıval :)

plak da almak istiyodum ama çalacak bir plak çalarım yokki

Birde istiklalde yürürüken Cin Conların maçı vardı ya dün
böyle marşlar söyleyerek gecıyolardı işte sevdamız şöle sonsuz böle sonsuz diye
yauu dıyorum sizin kocanız belli ne sevdası ne aşkı dıyorum haha koptuk kocişle baya dalga gectık
yelizz üstüne alınma bebem senle alakası yok

oooooooo kızlarrrrr kim nereye niye taşınıyo yaaaa.........

ayşe laraa sağolun kızlar destek mesajlarınız için

arkandayız şekerim

İnşallah nasib olur canım :) valla istanbulda arsa almak yerine 5 tane daire alırsın çok pahalı ya ama bilmiyorum annem burada kzıkardeşim burada
herkes burada aslıdna bende dingin bi hayat istiyoruma ma kısmett amın canımmmm

haydi hayırlı olsunc anım adı oybirliği ile koyduk adını bakalım doktor ne dicek sne ne arada derede baglanıyon yaa :)

Son düzenleme:

grafikte bu sefer tuhaf cikti derken, sanci mi cikti??? bence bu kizzzzz bir haftaya kalmaz dogacak soyliyim sanaa :) evet eylul olsun kizzzzzz
hadi bizi haberdar et gelismelerden seliz optum

Eki Görüntüle 258714 Eki Görüntüle 258715 Eki Görüntüle 258716 Eki Görüntüle 258717

oglumun son hallerı dün ve öncekı gün çekılmıs resımlerı masallah dıyın
harika maşallah kuzuya erkek adam olmuş annesi bu ...
hadi bakalım adıyla yaşasın kızımız...eylül böle nazlı duygulu romntik bir kız ismi gibi...adı gibi olsun inşallah
canım sünnet ya 2 yasına kadar yapılmalı yada 6 yasından sonra en dogrusu bu
ben de öle biliyorum canım ...
tınker rüzgar da pıpısı ıle çok oynuyor hepsınde var demekkı bu bakalım arastırıyorum artık bende çok zorlanıyorum sünnet konusunda kıyamıyorum ama napalımkı

evet delırcem ama ...bırde benım totomu açıyo ilk fırsatta nasıl gülüyo nasıl..gecen yerlerı siliyom ..ben de malum pozisyondayım ..arkadan koştu geldı eşofmanımda zaten uflesen düşcek gibi bi sıyırdı ..benım toto ortada ...nasıl gülüyo edepsiz....kapalı yerdekı seylere bu ara pek meraklı anlayamadım gıttı...

oglumun son hallerı dün ve öncekı gün çekılmıs resımlerı masallah dıyın

maşallahh sübhallah canım ayyy doğmusta büyümüş heygidi hey dimi :) love story gibi oldu

ayyy eşimin hayali o 2+1 ama kendı zevkımle diyo...bırde biz içini muda conseptten almayı hayal edıyoz hep...tabi hayallll

tinker yalnız mudo on numaraa benımde hayalımm ahh ahh :)

zehsel oglun cok yakisikli masallah ve cok buyumus!!!

kizlar bu arada ben adet oldummmmmmmm

eee idil ben didim sana bebem hadi hayırlı olsun :)

Son düzenleme:

kiz ne bilim insan stres oluyo
Selizden sonraaaaaa kimler varrrr doguracakk olan????

cnm hadi bakalım hakkınızda hayırlsıı olsun inşallahhhh biz allah kısmet ederse kuşadasına taşınmak istiyoruz

grafikte bu sefer tuhaf cikti derken, sanci mi cikti??? bence bu kizzzzz bir haftaya kalmaz dogacak soyliyim sanaa :) evet eylul olsun kizzzzzz
hadi bizi haberdar et gelismelerden seliz optum

kızlarrrr çok sağolun gidiyoruzzz doktoraaa ben sizi haber vermek içinn her halikarda bağlanırımkızımın isminide koyduk....yaa 1 hafta daha dursun cumartesi kınamız var....:18::18::18::18::18::18::18::18:
sizleri seviyorummmm

Kızlar ben 60 kıloda çakıldım kaldım ya..gercı cabalamıyom vereyım dıye ama zayıflamak ıstıyom ama aynı zamanda yemek yemek de ıstıyom nsıl olcak bu ıs bılemedım ..yemeyınce sut pek olmuyo ege tosunu emıyo hala cunku...mamayı 2.planda kabul edıyo doymazsa..rejım yapsam olmucak...ooof helede karın bölgem çok fena çok...resmen göbek kaldıbırde bu ara dudaklarımın ustundekı gebelık lekemle ugrasıyom hamıleyken hıc farketmedım de cıl cıl dudagımın ustu sıra sıra sankı bıyık gıbı...almamıs gıbı duruyo...ablam havuçana lakabı taktı bana ama çok sınır bozucu...fondotensız ıgrenc oluyo..expigment dıye bır krem yazdı dr.ama kızarttı hafıf...oooff kendımle hıc barısık degılım bu ara dişlerim de kötü olmuş hamılelıkten sonra gecende bakayım dedım de ...emzırmek yaptı herhalde ....korkuyom da dr gıtmeye...mutsuzum işteeee

kiz ne bilim insan stres oluyo
Selizden sonraaaaaa kimler varrrr doguracakk olan????

e ben varım

rica ederiz canım....aa ne kınasıı ?? neyse sonra yazarsın doktora git :)

Son düzenleme:

evet ya o koltuklar o aynalar o yemek masaları ....oof o biblolar vede en guzelı benım gıbı cıcek bakamayan kadınlar ıcın yapma cıcekler gercegınden farkı yok..bayılıyorum ..o antık ama modern havası süper de mi..işte odam az olsun ama mudodan düzüneyım istıyom hep..eşimde o antıka gornumlu çalışma masalarına bayılıyor....olur bır gun ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…