Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar ben 60 kıloda çakıldım kaldım ya..gercı cabalamıyom vereyım dıye ama zayıflamak ıstıyom ama aynı zamanda yemek yemek de ıstıyom nsıl olcak bu ıs bılemedım ..yemeyınce sut pek olmuyo ege tosunu emıyo hala cunku...mamayı 2.planda kabul edıyo doymazsa..rejım yapsam olmucak...ooof helede karın bölgem çok fena çok...resmen göbek kaldı:KK14::KK14:bırde bu ara dudaklarımın ustundekı gebelık lekemle ugrasıyom hamıleyken hıc farketmedım de cıl cıl dudagımın ustu sıra sıra sankı bıyık gıbı...almamıs gıbı duruyo...ablam havuçana lakabı taktı bana :KK60:ama çok sınır bozucu...fondotensız ıgrenc oluyo..expigment dıye bır krem yazdı dr.ama kızarttı hafıf...oooff kendımle hıc barısık degılım bu ara dişlerim de kötü olmuş hamılelıkten sonra gecende bakayım dedım de ...emzırmek yaptı herhalde ....korkuyom da dr gıtmeye...mutsuzum işteeee:KK14::KK14:

:2::2: bende de var ayni dertler canimmm, kendimle barisik degilim bende 69'kiloyum su kalan 4 kilo gitmiyo bi turlu, pek bisey de yedigim yok ama gitmiyo iste............
gobek bende de varrrrr, gebelik lekesi yok bende ama ben su gobegime cok sinir oluyorum :KK43: cumartesi bir komsumu gordum "kizzz bu neeee' demez mi karnimi gostererek, sanki kendi cok zayifmiss gibii..........moralim cok bozulduuu :KK43:
cok cirkinimmmmmmmmm tinkerrrrrr :KK43: :KK43: deeee bacim sana ne oluyo fistik gibisinnnnn resimlerini gordukkk face'de ne gobek var ne biseyyyy, sen gobek gormemissin offf catlaklar da sana gosterdigim gibi duruyo halaaa, beyazlasma filan yokkk :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

KIZLAR ELİFFF NAGİŞŞ YOK BU ARALAR...
VALLAHİ ÖZLEDİM HEE...ELİFİ FEVZİ BEY ANASINI AĞLATIYOR HERHALDE...:emir_bebek:

evet ya o koltuklar o aynalar o yemek masaları ....oof o biblolar vede en guzelı benım gıbı cıcek bakamayan kadınlar ıcın yapma cıcekler gercegınden farkı yok..bayılıyorum ..o antık ama modern havası süper de mi..işte odam az olsun ama mudodan düzüneyım istıyom hep..eşimde o antıka gornumlu çalışma masalarına bayılıyor....:KK76:olur bır gun ınsallah

evet ya o eski yıllara aitmiş gibi yaşanmışlıkları varmış gibi duran eşyalarr o ince işçilik çok güzel bende bayılıyorum
inşallah nasib olur :) bakalım kısmett

Kızlar ben 60 kıloda çakıldım kaldım ya..gercı cabalamıyom vereyım dıye ama zayıflamak ıstıyom ama aynı zamanda yemek yemek de ıstıyom nsıl olcak bu ıs bılemedım ..yemeyınce sut pek olmuyo ege tosunu emıyo hala cunku...mamayı 2.planda kabul edıyo doymazsa..rejım yapsam olmucak...ooof helede karın bölgem çok fena çok...resmen göbek kaldı:KK14::KK14:bırde bu ara dudaklarımın ustundekı gebelık lekemle ugrasıyom hamıleyken hıc farketmedım de cıl cıl dudagımın ustu sıra sıra sankı bıyık gıbı...almamıs gıbı duruyo...ablam havuçana lakabı taktı bana :KK60:ama çok sınır bozucu...fondotensız ıgrenc oluyo..expigment dıye bır krem yazdı dr.ama kızarttı hafıf...oooff kendımle hıc barısık degılım bu ara dişlerim de kötü olmuş hamılelıkten sonra gecende bakayım dedım de ...emzırmek yaptı herhalde ....korkuyom da dr gıtmeye...mutsuzum işteeee:KK14::KK14:

tinker diyet yapma ama yemek yemeni saatli şekilde düzene oturt sabah ve akşam olmak üzere mekik çalış
karın egz. yap veya platesın karın hareketlerını yap (meltem çok memnun bu karın hareketelrınden iii geldi ona topladı )
4 haftada farkı farkedersın diye düşünüyorum :) sonucta herkesin yapısı farklı ama

ayrıca dişten herhangi bi sıkıntın oldugunu düşünüyosan gecıktırme cunku eşimde diş etı çekılmeıs vardı ben eyvaahh bu ıyılesmez dıodm
ama bi ilaç bi gargara 2 haftada diş etleri kendıne geldı doktor bide bakım yaptı cillop gibi oldu
emzirme hamılelık doğum hepsi etkılıyo tabı dısleri gecıktıtrırsen ilerler

:2::2: Bende de var ayni dertler canimmm, kendimle barisik degilim bende 69'kiloyum su kalan 4 kilo gitmiyo bi turlu, pek bisey de yedigim yok ama gitmiyo iste............
Gobek bende de varrrrr, gebelik lekesi yok bende ama ben su gobegime cok sinir oluyorum :KK43: cumartesi bir komsumu gordum "kizzz bu neeee' demez mi karnimi gostererek, sanki kendi cok zayifmiss gibii..........moralim cok bozulduuu :KK43:
cok cirkinimmmmmmmmm tinkerrrrrr :KK43: :KK43: deeee bacim sana ne oluyo fistik gibisinnnnn resimlerini gordukkk face'de ne gobek var ne biseyyyy, sen gobek gormemissin offf catlaklar da sana gosterdigim gibi duruyo halaaa, beyazlasma filan yokkk :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

kız benım bacaklarım zayıftır...kalçam vardır ...göbek var ama göbek gibi değil sanki dalağım şişmiş kursak gibi ...kız ben sana oturur halde pozumu göstermıyom da ondan fıstık gıbı durabılırım...:KK60::KK60:kamufleli fotolar onlarrrr:KK1::KK1:aman salla mılletı de ınsan kendıyle mutlu olsa...ben de 4-5 kılo versem yetcek ...senın kocan yıne sana denk benımkı zayıf daima fıt bır adam ben de yanında azman gıbı durmak ıstemıyom..:KK15::KK15::KK15::KK15:hem sanki ben de çatlak yok..ben de de var benımde bacaklarım çatlamıs hamılelıkte zayıflayınca çıktı hepsı ama mor degıl nedense beyaz catlaklar..gobegımdekıler soldu ama yınede burus burus duruyo...:KK43::KK43:bu arada çok çirkin değilsin sadece azcık yıpranmış diyelim biz ona..her ann gıbı..ama bence tek hamılelık degıl dogum sonrası da mahfedıyo ınsanı benım gozlerımın altı mosmor ve şiş genellikle...unıversıte resımlerıne bakıyom 5 yıl oncesı oof be ne tazelıkmısss...şimdi yaşlandık ve de deforme olduk..kız senın memelerı bılmıyom da benımkıler sönmüş birer balon şu anda..çatlak ,bırı buyuk bırı kucuk ve de hala emmekte ısrarcı bı tosun var o sönmüş memelerden nasıl sut gelıyo şaşıyom ben:76:

bu sıralar kazaya kurban gitmezsem iyi zaten,benim herif coştu :KK76::KK76:

eee bi ustalık eseri yakışır bana:KK74::KK74: :KK60::KK60::KK60::KK60:

hahahah ustalık eseriii koptummm yaa :KK60:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:EN YAKIN ZAMANDA İNŞALLAHHHHHHH...

ınsallahhh hayırlısıylaa :KK69:

:2::2: bende de var ayni dertler canimmm, kendimle barisik degilim bende 69'kiloyum su kalan 4 kilo gitmiyo bi turlu, pek bisey de yedigim yok ama gitmiyo iste............
gobek bende de varrrrr, gebelik lekesi yok bende ama ben su gobegime cok sinir oluyorum :KK43: cumartesi bir komsumu gordum "kizzz bu neeee' demez mi karnimi gostererek, sanki kendi cok zayifmiss gibii..........moralim cok bozulduuu :KK43:

ayyyy zamnala gecer yavas yavas ama istikrarlı olunarak verıelbılırkılolarr
önce psikolojık olarak güzel olcazzz önce kafamız güzel olcakk ondan sonraa vücut
stres yaptıkça çirkinleşip yaşlılaşırızz benden söylemesii hadı oynuyrouz kalkınn :KK64: :KK64: :KK64:

evet ya sırada biz varızzzzzzzzz:KK35::KK35::KK35::KK35:

evet one gecenolursa saç baş dalarız demı kız :KK70:

4.olursa vız gelirde, bir de 6 oluverirse bi anda:KK36::KK36: amaninnnnnnn:KK55::KK55:

ustalık eserin 3 kubbeli medrese olmasın bebişim :KK70: yavaş gel :KK60:

Son düzenleme:

:94::94::94::94:YAKIŞIRRRR
evet ya o eski yıllara aitmiş gibi yaşanmışlıkları varmış gibi duran eşyalarr o ince işçilik çok güzel bende bayılıyorum

tinker diyet yapma ama yemek yemeni saatli şekilde düzene oturt sabah ve akşam olmak üzere mekik çalış
karın egz. yap veya platesın karın hareketlerını yap (meltem çok memnun bu karın hareketelrınden iii geldi ona topladı )
4 haftada farkı farkedersın diye düşünüyorum :) sonucta herkesin yapısı farklı ama

ayrıca dişten herhangi bi sıkıntın oldugunu düşünüyosan gecıktırme cunku eşimde diş etı çekılmeıs vardı ben eyvaahh bu ıyılesmez dıodm
ama bi ilaç bi gargara 2 haftada diş etleri kendıne geldı doktor bide bakım yaptı cillop gibi oldu
EVET SPORA YAZILMAK İSTİYOM HEM DE AZCIK SOSYALLEŞİRİM:KK66:DİŞLER KONUSUNDA HAKLISIN BENDE TARTAR YOKKEN RESMEN ALT DISLERIM MAHVOLMUS ...DISLERDE INCELMIS GIBI DURUYO...
4.olursa vız gelirde, bir de 6 oluverirse bi anda:KK36::KK36: amaninnnnnnn:KK55::KK55:

O ZAMAN SÜPERRRR:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

EVET SPORA YAZILMAK İSTİYOM HEM DE AZCIK SOSYALLEŞİRİM:KK66:DİŞLER KONUSUNDA HAKLISIN BENDE TARTAR YOKKEN RESMEN ALT DISLERIM MAHVOLMUS ...DISLERDE INCELMIS GIBI DURUYO...

O ZAMAN SÜPERRRR:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ooooo kızlar toplanmışınız yineee iii laf etmişiniz ancak bitirdm geçmişii :)

tinkeerrr Allaahh sabır versn sanaaa çok fenaaaa insan görünümlü hayvanlkarla uğraşmakkkk

idiliimmm geçmiş olsun yeğeninee tez zamanda çıkar inş. hastanedenn Annesine basbasına sabır versin Allahhh

seliizzzz ismide belirledinizz doğur artık beklioz hadiii :KK1::KK1:

zehseelll oğluşun kocaman olmuş maşallah Allaahh sizlere bağışlasınnn

yeliizzz taşının kızzz ne güzell olurr tatilde yanınıza gelirizz bnmki de çıkar meselesi ehehe

kızlaaarrrr hepinizee tünaydın bu araddaaaa:KK54::KK54::KK54:

tinkeerrr Allaahh sabır versn sanaaa çok fenaaaa insan görünümlü hayvanlkarla uğraşmakkkk

idiliimmm geçmiş olsun yeğeninee tez zamanda çıkar inş. hastanedenn Annesine basbasına sabır versin Allahhh

yeliizzz taşının kızzz ne güzell olurr tatilde yanınıza gelirizz bnmki de çıkar meselesi ehehe

tünaydın bebijim :)

herifler zorluk çıkarmasa bizde yüzmeye yazılıcaktık meloşla ama du bakalım :)

hemen sucu herife at zaten biz senın ne kadann coşkun olduğunu bilmiyoz he mi :KK60:

hoşgeldin canımmm:KK19::KK19:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

tinkeerrr allaahh sabır versn sanaaa çok fenaaaa insan görünümlü hayvanlkarla uğraşmakkkk

idiliimmm geçmiş olsun yeğeninee tez zamanda çıkar inş. Hastanedenn annesine basbasına sabır versin allahhh

Zehseelll oğluşun kocaman olmuş maşallah allaahh sizlere bağışlasınnn

tünaydın canım kızımız öp kokla e mi

X