Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

günaydın idilcim
yeğenının rahatsızlıgı oldugunu bılıyordum ama hastaneye yattıgtını duymamıstım kaçırdım sanırırm çok gecmıs olsunn
duurmunu biliyorum Allah ım anesine babasına yardım etsin ınsallahh onalr sabredıyolar yavrularına artka cıkıyolar
Allah bunları görüyor ve onların sabrına sevgısıne teslımıyetıne ve şefkatli hallerine nice sevaplar yazıyor ınsallah canım

o devlete verın yok ötenazi yaptırın diyen hayvana da evrensel küfürler ediyorum Allah bin belasını versinn
evlat bu ya evlat kanından canından düşünmesi bile kötü Allah ım yarabbim Asıl onun gibi adamları ötenaziyle kaldırmak lazım ortadann

günaydın kızlarrr
kızım yine erkenden uyandırdı bizi

günaydı seliz eylül çok güzel bi isimm :) bizim eşimle tanısma yıldonumuzde eylül ayı oldugundan :) eşim eylul doğumlu oldugundan
bız ette tansıtık ev benım nıkım eylül dü :) bunalrdan mütevellit bende çok severım eylülü kızıma düşünüyorduk kısmet olmadı
bir dahakine ınsallah ama çok güzel isim :)

günaydın tinker valla bu köylerin kimisi çok tertipli düzenli kimisi harbi mal hayvan yapmaz onalrın yaptıgını yaa
ayıp vallahı bıllahı ne diyim artık velileri getırtıp gösterıcen çocuklarınız burada eğitim görsün istiyosanız burada büyük abdestın nereye
yapıldıgını görerek evde de tekraralr bakın burası eğitim öğretim yeri böylemi öğreticez böyle mi eğiticez diye suratlarına suratlarına vurmak lazım
Allah yardımcın olsun....müslüman ınsan bırak lavaboya yapıp öle bırakmayı tuvalete yapınca bile sadece tuvaleti değil kendı ustunude temzılemelidir
hatta çok sık tekrar edilir hoıalar tarafındna kabir azabına 3 şey sebep olur bunalrdan bırıde tuvalet temızlıgıdır ama anlat anlatabilirsenn

ay_she+
ciceklara+
topukluayakkabi
hoşgeldiniz kuzularrrr

Slm bacıımmm dedenin iyi haberine çok sevindim canımm.

Kızlar haftaya gergin başlanmış..

Tinkerr yaa o neasıl bi pisliktir öyle yaaa.
Temizleme hayatımm.mecbur musun ki elalemin p.zev.nklerinin okunu temizlemeye

Idilcim rabbim tez zamanda taylan aşifa versin inşallah...

kızlar hoşgeldiniz..aranızda neşemizi yerine getirecek var mı:86:

Iffet i izledinizmiiiiiiiiiiiiiiiiiii

evet hayatta olamazdım zatennn ben iyi bi yönetici olurum anca ama emrimde çalışanlar hiç sevmez beniii :) boyuna küfür yerim falan :):)))) veteriner olmadıgıma pişmanım amaaaaaa :))

evet bence de...ben de güzel bir mekan işletmeyi falan isterdim..mesela harika deniz ürünlerinin pişirildiği canlı fasılın oldugu...oof ne güzel olurdu...ya da kuaför olmayı isterdim ama kenar mahalle kuaförü değil böle parislere semınerlere eğitimlere katılan sosyetik en az 30 kağıda saç kesen kuaförlerden...sabahları da ilk kendımı hazırlatırdım..pis işleri de elemanlara yaptırıp sadece özel işleri yapan eğitimli bir kuaför...aaaaayyyyyy görende bakımlı biri zanneder

sagoll cnmmmmmmm ben izledimmm ve hatuna bi kez daha aşık oldummmmmmmmmmmmmmmmmm

ayyy bendende iyi kuaför olurr heeee saç yaptırmaya kuaföre hiç gitemmem hep kendim yaparım DDDDDDD

ayşe hoşgeldin canım

evettttttt izledim internetten de mujde arın çevirdiği iffet fılmının mesgur sahnesını ızledım ordakı cemil daha hayvandı ama izlemenizi tavsıye ederim youtubeden...dizi fena değil ama ferhundeciiim biraz yapmacık gibi geldi maşallah en masum halinden bile ....kaş...rlık akıyo kadının...

günaydınnnnnnnnnnn

herkese güzel bir hafta diliyorum
örtmenlerimize de huzurlu ve başarılı bir eğitim yılı...

benim canavarlar iş başında yine bu sabah öykü tutturmuş banyoya girecekmiş.illa oraya doğru gidiyor.kapıyı eliyle ittirip,kafasını çevirip bana bakıyor "bak giriyorum haa" der gibi Naz desen sabah sabah Tuna yı yolmuş geri geri emekliyor ve koltuğun altına giriyor ve sadece kafa dışarda onu da sokmaya çalışıyor ama beceremiyor,sonra da basıyor çığlığı Tuna da garibim bu iki cadıyla ne yapıcam ben diye kara kara düşünüyor ayy ama çok tatlılar yaaa

selizzz kesinlikle Eylül diyorum

kızlar bu aradaaaa allah kısmet ederse kuşadasına taşınmaya karar verdik ama tabi hemen degil şimdi araştırma içindeyizzzzz.temiz havaaaa deniz kum güneşşş falan güzel yerrr valla cem müstakil evlere bakmaya başladı bileeee hemde 68 bine ne güsel evler var yaaaaaaaaaa

ay_she+
ciceklara+
TopukluAyakkabi
hoşgeldiniz kuzularrrr

günaydın hoşbulduk şekerimm :)

valla tınker şartlar ne kadar ıyı olursa olsun ınsan dediğin şeyleri özlüyo bazen ben senı anlıyorumm :)
ben öğretmen olmayı çok isterim hatta hep dıyorum 4-5 sene gecsın gidip bi de coğrafya öğr. okıycam diye :)
şu an dil eğitimine yoğunlaştım da üni ye fln gidemem bırz zaman gecsın

ben salak müdürümuz yuzunden işe tahammul edemıyorum artık eve geldım dedım ben dyaanamıyorum evımız var ama mutlu değilim
çalışmak istemıyorum hep konsuu oluyodu zaten sonra eşim dedi tamam evı satalım krediyi kapatalım kırada gecınrıız nasılsa die konustuk öyle
sonra bızım ev deger kazanmıs bız 100 e almıstık 160 a çıkmıs degeri bankada 90 verın kapatalım dıo öyle bişi yapcaz ınsallah 70 bın karda oluyoruz
bende evde oturup bebek büyütmeyı planlıyorum bı an once evı satarsak ınsallah öyle işte dayanamadım patladım yanı artıkk
ev sahıbı olucaz ama kafayı sıyırcam düşünmektenn stresten :44: üstüe daha az kredi çekıp 2+1 alırız naalım dublex olmayıversın yanı
evımde olayım yeter kı

hoşgeldin cnmmm.maşallah sıpalaraaa

kuşadasında ne iş yapcanız kızzz.....anaaa :26:

harikalar yaaaa.....kızlar fena gibi..garibim bi tane böcük kaldı aralarında iki çiçeğin...

öle tabi ölümlü dünya bugun varız yarın yokuz...ama bız mecburuz ben calışmazsam tek maaşla bı halt edemeyız yazları tatıl bıle yapamayız..ege ıcın katlancaz ılkokula baslayana kadar ege bolgesıne yakınlaşırız herhalde....ayyy ılk hedefım afyon....afyona atansak 4-5 saatte memleket...ınan bu kadar sıkılmam...

ne dıyosuuuuuuuunnnn :) kociş söyleyıp duruo zten bana yaa
bizim müğdür tasındı çok ıyılermıs cok guselmıs faln dıe he desem bı dahakı ayaordayız ama ben orda tek basıma napacam yauu :)
hakkınızda hayırlısı olsun canım senın adına sevınırım ferahalrsın yenılenırsın :)

günaydın şekerimmm oyy yaa böcüklere bak yta yerım hepsini onalrınnn yeerr :) maşallahhh

merhaba kızlar nasılsınız

merhabaa :) iyiyim canıms en naıslsınn :)

ayşe hoşgeldin canım

hoşbulduk canım :)

eheueheuhe koptummm
bende cafe patisserie tarzı bıyer açmak ıstıyodum da böyle gramafon olucak plakalr calıcam nostaljık mekan flnn
ahh ahh meloşla açmayı panlıoduk ama kosgeb ters köşe yaptıı :)

hoşgeldın canım :)

kuşadasında ne iş yapcanız kızzz.....anaaa :26:

cnm şimdi bizim ev 100-110 arası falan degeri kredide artık ana paradan düşmeye başladı yani bizim düşüncemiz şu birazdaha dişimizi sıkıcaz ve ana para biraz düşünce krediyi bi anda kapatıcaz sonrada burdaki evi satıp alabilirsek ordan iki tane eev alıcaz birini kiraya veriri digerinde otururz cemde muhasebeci oldugundan ordada otel falan çok oldugundan bi firmanın yada otelin muhasebesine girse 1000 b,le alsa şükür geçiniriz yani. çünkü şimdiki işyerinde 1450 alıyo ve hiç mutlu degil cem burda 10 senedir çalışıyo onunla aynı zamanda işe giren bi hatun var patronun onunla ilişkisi var cemler msn kayıtlarından yakaladılar ve hatun kendini patron sanıyo iyiden iyiye ve çok salak bi kız dönüp yüzüne bakmazsın çirkinde bişi ama işte patron ne paralar yediriyo ve cemleri ezdiriyo cemde dayanamıyo artık ve böle bişi düşünmüşş para kazanmasamda agzımın tadı yerinde olur hiç degilse diyo.istanbulda yaşamak zor yaaaa erkenden kalksan bile dışarı çıktıgında hep koşuşturma hep telaş sinir yani.bide adada evler şu anda 60-70 bin arası ama kışın iyice düşüyo 50 ye bile rahat bulunuyo hemde dubleksler

cnm orası öyle ama inan insan heryerde kuruyo düzenini bak ben ist a geldigimde bi tane arkadaşım yoktu şimdi kapısını çalacagım birsürü insan var ki hiç akrabam olmamasına ragmen burda ege güzel yaaaa çok güzel hemde bide insanın kafası rahat oluyo.cemin dayısının bi arkadaşı var yeşilköyde kaçtane evi vardı adamın sattı hepsini datçaya yerleşti geçen gelmiş ist buluştular cemde gitti adam diyomuşki bu kadar senemi burda harcadıgıma yanıyorum o kadar güzelki hayatım şimdi hele sabah kalkıp kendi yetiştirdigim domatesi salatalıggı kahvaltıda yemek gibisi yok diomuşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…