Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
oooooooo kızlarrrrr kim nereye niye taşınıyo yaaaa.........

ayşe laraa sağolun kızlar destek mesajlarınız için

idil canım
çok geçmıs olsun Allah yardımcınız olsun
o tarz ınsanları anlamak çok zor yaaaa nasıl böyle düşüneblıyorlar anlamıyorum evlat bu yaaaa siz bosverın gıtsın yaaaa

bizde öyleyız ıste eşimin maası direk ev kredısıne gidiyo benım maasımla egcınıyoruz ben alısmayınca nanayy yanı
ınsallahh istediğin gibi olkur hepsi tinker en azındna işin rahat onu düşün ne zorluklar altıda çalışa ınsanalr var yanı
okumus etmıs ama her işe sürülen ınsanlar var maalesef

hosbulduk ayse ıyıyım bende oglumu uyuttumda bakayım dedım sızlere

:) bende işlerimi toplıcam daha dokunmadım hıcbırısıne yaa :)

ya tabıı kı öyle mutlşaka uyum sağlarsın :) hem çocuklugunun sadece yazlarıda olsa bı kısmını köyde gecırmıs biri olrk
bunu rahat rahat söyleyebılrıım gercekten bahcenden toppladıgın dıkenın bıle baska tadı var ınsallah ıstedııgnız gibi olur yelızcım
hem sen asosyal bırı değilsin kesın adapte olursun ınsallahh olur :)

vallahi 50 ye olan evler dağ başı olabılır yelızcım ...yani merkeze uzaktır..ama hayırlısı inaşllah güzel olur sizin için vallahi ben zaten akıl erdıremıyorum ıstanbulda nasıl yasanır dıye..ben yapamam buyuk yerde zaten...ama o tanıdığınız datça konusunda haklı...biz tatılı orda yaptık bu yıl tamamiyle bakir bir yer...doğa süper deniz süper..ama datça ve kuşadası arasında dağlar kadar fark var ...datçada paran olcak sadece dınlencen çünkü kışları ölü şehir..kuşadası da karmakarışık bir yapıda doğudan acayip göç aldı ve şu anda ortamı baya pislik...ama istanbuldan daha yaşanabılır oldugu kesin...biz de ev alırsak kuşadasında düşünüyoruz ama şehirden uzak müstakil...bakalım artık...daha var tabi...belki görüşürüz sen kuşadasına gelsen gercı daha sevtapla bıle buluşamadım ama

tınker canım köy ögretmenı olmak çok zor benım abımın esıde o durumda erzurumda köyde sartlar çok zor velılıer yardımcı olmaları lazım ama nerdeeeee Allah sıze kolaylık versın canım bırde sabır

evet canım ...napalım bu da geçer inşallah...sabah da ege bırakmak ıstemedı ...ooof oooffff ...

evet canım ...napalım bu da geçer inşallah...sabah da ege bırakmak ıstemedı ...ooof oooffff ...

ege bakıcıda dımı artık büyüdü hiç bırakmak ıstemıcek çok zor bu arada hiç sünnet düşündünüzmü ben yaptırıcam artık sanırım arastırıyorum

cnm orda dag başı bile yakınki merkezeee baya :)) senelerce orda geçirdim tatilimiii gerçi davutlar tarafında ama olsun :))
dogudan göç almadı aslında onlar şöle yapıolar genelde yazın ordalar ev tutuyolar yaz sezonu çalışıyolar sonrada izmire falan gidiolar ama göçte etseler kesinlikle daha yaşanabilirr bi yerrr

ayyy yeliz çok güzel olur beee... sakin,dingin bir hayat... uffff ne istenir ki başka..
neslim allah sabır versin, inşallah mükafatını alırsın birgün bu fedakarlıklarının.
idilcim çokk geçmiş olsun tekrardan.allah o "insan" ın belasını versin.. gerzek!!!
zehsel oğluş kocaman olmuş beee,maşallah rüzgar'a
ayşecik, sizinde işiniz zor valla.bizde şimdi arsa alıp,içine kendimiz ev yapmayı düşünüyoruz..allah herkesin gönlünden geçeni versin.

ege bakıcıda dımı artık büyüdü hiç bırakmak ıstemıcek çok zor bu arada hiç sünnet düşündünüzmü ben yaptırıcam artık sanırım arastırıyorum

evet canım ..aslında ben gıdınce aglamıyor da bu sabah nıyeyse benı ıstedı bacagıma bır yapısıyo evdede gorsen meme ve anne manyagı ...sünnetı bu yaz yaptırcam canım

canım sökeliyim ya biliyom sökede aynı kuşadası da aynı...bi çarşıyı gezsen anlarsın mevsımlık işçiler dısında baya bi var...birde sökedede kuşadasındada problemler ...ama yinede harika kızım o deniz yeter.....ooohhhh missss...

büyüdü valla masallah yası geldı artık sagol canım
asıl senınkılere masalah onlarda büyüdü ve emınım çok tatlılar evde pıtır pıtır 3 tane çok zor ama çok baskadır onlarla olmak

dimi dimiiii kesinlikle hakkımızda hayırlısı olsunnnn

evet canım ..aslında ben gıdınce aglamıyor da bu sabah nıyeyse benı ıstedı bacagıma bır yapısıyo evdede gorsen meme ve anne manyagı ...sünnetı bu yaz yaptırcam canım

ay bu erkek çocukları hep böyle demekkı aksam babası içerıde oynatmak ıstıyor Rüzgar ı yok ınatla yanıma mutfaga gelıyor ısrarla bacagıma yapısıyor tutunup kalkıyor sortumu çekıstırıyor acayıp annecı erkekler bende yasına gırmeden yaptırıcam kısmetse sünnetını

ay_she+
ciceklara+
TopukluAyakkabi
hoşgeldiniz kuzularrrr

kızlar hoşgeldiniz..aranızda neşemizi yerine getirecek var mı:86:

canımm ya sen daha iyisini bilirsin ama.
ben erkek çocuklarını ya ilk 6 ay içinde ya da 2 yaşından sonra sünnet ettirilmesi gerekir diye duymuştum.
sanırım psikolojileri açısından sorun olabilir diyee

aynen aynennnnnnnn

kızlaaaaarrrrrr nst'den geliyorummmm ama doktorum muayenede bizi bekliyor şimdi sonucumuzu götürücez.nst çekilirken biraz sancılandım...graifkte busefer bir tuhaf çıktı :18:inş bu hafayı idare eder..
buarada kızımın ismini herkes eylülden yana kullanmış....şimdi eşimde aradı eylül olsun yıllarca eylül olsun istedik vazgeçmeyelim dedi...hemde eylülde doğma ihtimalide var
ayşecim benimde eşim eylül doğumlu dündü doğumgünü...23eylülde çıkma yıldönümümüz...
yani karar kılındııı kızımın ismiiii eylülllll

buarada çok heyecanlıyım yorumlarınızı tam okuyamadım birileri sinirlenmiş irileri kızmışşşş her kim sizi kızdırdıysagece karabasanlar bassınnnnsanırım tinkeri herzamanki gibi okulu yoruyor tinkerim sende biranönce düzgün biryerlere atanırsın sen atansan senin yerine başka öğr gelecek oda çekecek aynı sıkıntıları ama napalım sen uzun zamandır ordasın yine iyi sabrettin inş mükafatını alırsın...o tuvaletleri o hale getirenler daha beterinde boğulsunlarrrçiğdoşumm seninkilerrde çoşmuşlar yinee tunamın saçını başını yoluyormuş cadılar yawrum kıyamam ben onaa kızlar daha cadı oluyor burdanda bu anlaşılıyor...yelizzz sen nereye taşınıon bacımmm tam okuyamadımda idişkomm o kadını elime verseleryiğenine Allah acil şifalar versin çokk zorrr söylenecek söz bulamıyorummm insanların derdi başından aşkın bide döyle denzi salaklarla uğraşıyorlar...idişkom Allah sanada ablanada ailenede sabırlar versin....
sanırım doğru anlamışım yorumlarım yanlış kişilere değildir inş....heyecandan hiçbişey görmüyorum

oglumun son hallerı dün ve öncekı gün çekılmıs resımlerı masallah dıyın

Eklentiler

• $IMG_3114.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 53
  • $IMG_3152.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 116
  • $IMG_3162.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 101
  • $IMG_3183.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
ayyy eşimin hayali o 2+1 ama kendı zevkımle diyo...bırde biz içini muda conseptten almayı hayal edıyoz hep...tabi hayallll
bızımkı yasına bastı vallahı acıkcası tam arastırmadım ama kıyamıyom kiiii...bir de ege pipisiyle çok oynuyor seviyo onu falan...o fazla deriyi çekiştiriyo duruyo...çok oynuyo bende korkuyom
canımm ya sen daha iyisini bilirsin ama.
Ben erkek çocuklarını ya ilk 6 ay içinde ya da 2 yaşından sonra sünnet ettirilmesi gerekir diye duymuştum.
Sanırım psikolojileri açısından sorun olabilir diyee

vallahi arastırmadım ben canım ama bende 2 yasından önce diye biliyorum cunku 2 yasında cinsel kimlik oturuyor o nedenle sakıncalı..bız de 2 den once halletmeyı planlıyoz ya hayırlısı belkıde sömestrede bilmiyom:44::44:

canım sünnet ya 2 yasına kadar yapılmalı yada 6 yasından sonra en dogrusu bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…