Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selizcimm artık normal öyle ağrıların olmasıı..bebik hazırlanıyor gelmeye..artık eskisi gibi olmazz....o gelmeye hazırlandıkça sana sinyaller verecekk...sakın kendini yormaa bu ara..erken doğum riskin artarr....gerçi erken doğum sayılmazz günün geldi gibi bişeyy...
bu arada listene baktımm.kız nekadar çok şey almışsınn.yazıkkk o kadar almaa.demirbaşları alsaydınn gerisini doğumdan sonra ihtiyaca göre alırdınn...
bende neler neler alıcam dedimm...ama biraz işgüzarlıktan biraz etrafımdan duyduklarımdan çoook eksiğim vardı ama hiçç eksikliklerini hissetmedimm...
sağlıklı gelsinn prensesss ,,onu kucağınaa alll..ohoooo ne eksiği ne fazlası hiiç umrunda olmıycakkkk..ayyyyy...ne müthiş bi heyecannn..aaahhhh aahhh...

biraz fazla aldık galibaa neyse artık olan olduuu inş sağlıklı bir şekilde güle güle kullanırız bebişimle
günüm geldi gibi bişey dr.9ekim ama öncede gelebilir demişti şuan daha hazır değiliz biliyormusun daha odası bile gelmedi..tüm herşey haftaya tamam olacak.son günler zor geçiyormuşş insan biranönce bebeğini kucağına almak istiyor...
senin oğluşun nasıl??doğduda büyüdü bile..
bundan sonra heran hazırda beklicez yani öylemi..sanırım sende 38.haftanda doğum yapmıştın yada 39muydu senin gibi doğurusam haftaya doğuruyorum ayy çok heyecanlıyım yaaaaaa eliifffff......

canım inşallah bi avazda çatır çatır doğuracaksın..odası hazır olmayıversın canım ne olacak sen çantanı hazır et acıl durum ıcın yeterkı zaten ılk haftalar kucagından ayırmıcan kı sureklı emmek ısteyecek cunku...bunları dusunme hersey hallolur..saglıkla gelsın yeterkı...sakin ol stres yapma..ok

bir sorum olacak.gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı .sabah baktığımda 2 çizgi vardı. 2. çizgi çok bekletildiği için çıkmış olabilir mi?

seliz doğuma çok az kaldıı, senin kadar olmasa da ben de çok heyecanlıyım...topiğimizin bir bebişi daha olacakk yakında...yeliz merve ve ayşenin başına inşallahh..onların da hamile kalmasını çok istiyorum...
bu arada selizim bu prensesinnn adı ne olacakk....prenses mi diycez heppp isim bulamadınız mı hala?

bir sorum olacak.gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı .sabah baktığımda 2 çizgi vardı. 2. çizgi çok bekletildiği için çıkmış olabilir mi?

testin sonucu negatif demekki 5dk içinde ikinci çizgiyi görseydin pozitif olurdu ama sonra geçersiz sayılıyooo

işin garip yanı ben 1 dk bile dolmadan koydum bir kenara beş dk fılan beklemedim. En iyisi tekrar alıp denemek sanırım.çünkü ikinci çizgi beş dakika içinde mi çıktı yoksa daha uzun sürede mi bilmiyorum cvplar için teşekkürler..

kızlar günaydınlar....bugün eşimin doğum günü...ama hiçbir süpriz hazırlamadım daha doğrusu hazırlayamadımsadece hediyesini alabildim..inanın hiçbişey düşünemiyorum sadece doğuma konsantre olmuş durumdayız...çantamı hazırladık sonundave bugün tam 37 haftalık oldukkkdün gece kızım hiç olmadığı kadar sert vuruşlar yaptı inanılmaz hareketliydi resmen çıkmak istiyor gibi zorluyordu babası kızını severken çok değişik bişey oldu kızım sağ tarafıma ve rahimime aynı anda bir baskı yaptıı ama çok kuvvetlii elektrik çarpmış gibi oldum saçlarımın dibine kadar hissettim...birden bağırdım ve hüngür hüngür ağlamaya başladımeşim doğuruyorum sanmışş beni kucağına bi aldııı hemen götürcem hastaneye korkma dedi ama o benden çok korktu sonra hemen geçti sebebini anlayamadık ama korktuk bayaa:18: hala niye öyle bişey oldu çözemedimm o korkuylada hemen hastane çantamızı hazırladıkkk sonunda
bugünde sabah erkenden kalktım banyomu yaptım çamaşırlarımı attım makinaya,eşim uyanınca yıkanan halılarımı sericez...sanırım kızım ekime kalmıcak öyle hissediyorum...

neslicim çantamı hazırladım nihayet ama şu odası gelseydii herşeyi tam hazır olsaydı iyi olacaktı çünkü kıyafetlerini bile hazırladık başka bir dolapta..onları yerleştirmemiz gerekiyor,yukardaki odada herşey yığılı bir vaziyette oda gelmeyince ordaki döküntü kalkmıyoryani evimin düzeni yok..daha bebeğimin odasının halısı perdesi yok ya yarın onları halledicez işte..çok bereciksizmişizz yaa bu saate kadar kaldı eksikler...neyse dediğin gibi hayırlısı olsun sağlıklı bir şekilde gelsin kızım dünyaya en önemlisi o zaten...

idişkommmmm tşk ederim canım benim heyecanımı paylaşıyorsundoğumdan hiç korkmuyorum Allahın izniyle atlatıcam her kadın gibi...isim konusuna gelince biz eşimle 23eylül 2003te çıkmaya başlamıştık ozamandan beri eşimle kızımız olursa ismi eylül olsun falan diyorduk hep...şimdi eylülde doğma ihtimalide var eğer eylülde doğarsa eylül ama yinede babamız biraz daha bakalım biraz daha düşünelim diyor..neva var bide ama babamız onu hiç sevmedi..yani babamızın huysuzluğundan kızımın ismini tam koyamadık bi..ama gönlümden geçen eylüll

neva da eylül de süper ama bence eylül harika..eylülde doğmasa bile anlamı var si eylulde çıkmaya başlamıssınız demi ama..

arkadasşlar mrblar..2.5 aylık evliyim bugün son adetimin 32ci günü cok az bir mide bulantısı var gecen ay baya bi ümitlendik fakat tam adetimin 31 günü adet oldum sizce hamilemiyim yardımcı olursanız sevinirim

slm kızlar artık idilim gündüz uykuları azaldı karnı tok altı temiz ama o uymuyo mesela saat 2.30 dan beri uyanık saat 17.30 oldu norml mi acaba böyle olması aslında uykusu var ama inat edyo sanki
topuklu canım allah kolaylık versin sana
selizcim merak etme normal canım sancılarının olması bende sırt üstü rahat ediyordum yatarken

canımmmm eylül çok güzel bir isimmm bence eylülde doğmasadaa....bahar da aralıkta doğdu ama hayatımızın baharı olduğu için baharr koydum isminiii yoksa kışş bebeği :) bence eylül çok güzelll vazgeçmeyinnnn
canım o elektrik çarpması gibi bana da olurdu bazennn çok ağır bir baskı gibi dimi? artık prenses hanımmm çıkmam istiyorrrr hazırlıklı ol anne her an çıkabilirim diyorr :) daaa sen niye hüngür hüngür ağlıorsun kızzzzz :)) ağlama aaaa

evet evet bencede eylül ismi çok güzelll selizzzz allah kolaylık versin....sağ salim kucağına alırısn inşallahhhh

idilcimm güzel dileklerin için teşk ederimmm sıraaa bizede gelir inşallahhhhh

heyyyyy gızlarrrrrrnasılsınız bakimmmmm

neva da eylül de süper ama bence eylül harika..eylülde doğmasa bile anlamı var si eylulde çıkmaya başlamıssınız demi ama..

kızlar bizde eylül koymayı düşünüyorduk yıllardır ama eşim nedense biraz daha düşünelim diyordu bugün bide Alya çıkardı.Eylül'mü olsa Alya'mı diye karar veremedi beyefendi.ama ben nedense Alya'ya pek ısınamadım ünlülerin falan sıkca koydukları bir isim...sanırım eylül eylül alışmışım yıllarca başka isim kulağıma hoş gelmiyor..
sizlerinde hoşuna gitti eeee daha ne isteriz...ama yinede tam bir karar çıkmadı

günaydın kızlarrr..okullar açıldı ve yine bir sürü sorun...gecen yıl heryerı temızleyıp bıırakmıstım tuvaletler dahil..yaz boyunca bahcemde ınsaat varmıs ve işçiler olsun koydekıler olsun tuvaletı kullanmış ama kullanmak denılebılırse..leş gıbı...afedersınızde buyuklerını lavaboma kadar yapmıslar...allah belalarını versınler ne dıyeyım başka bırsey demıyecegım..ama ben 5 yıldır hep temızlıyorum bu yıl ınat ettım elımı surmeyecgım..artık buyuk öğrencım de yok kucukler de yardım edemez zaten elletmem onlara...napıcam velıler tenezzul edıp 15 gundur ugramadı bı yardım lazımmı dıye...bıktım vallahı bıktım ya...insan gorunumundekı hayvan hepsi..lavaboyada buyuk yapılır mı ya..sorsan en buyuk müslüman onlar ama..

bence eylülll....

selammmm kızlarrrrrrrrrr

tinker yeni eğitim öğretim yılınız hayırlı olsunn

ayyyyy nedenn öyle pislemişler okuluuuu kesin çor çocuk işidir amaaaa işteeee ıyyyyyyyyy...... profilineee çilekeş köy öğretmeni yazmışın ona ayrıca koptummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…