Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

anlaıdm canım ınsallah düzelir çok sıkıntılı bi durumm

ayşe kurabiyelerin çok güzel olmuş yaaaa ....yelizin ojeleriii ayşenin yemekleriii :)

teşekkürler idill :) valla yapayım satayım diyorum ya boşa durmuşum bu zamana kadar

selammm kızlarr nasılsınızzzz

ayşeee kurabiyer çok güzelll ellerine sağlıkkk sen bana kalırsa bir an önce aç şu cafeyiii böyle güzel şeyler kapış kapış gider

idil canm geçmiş olsun baharımızaaa enkısa zamanda atlatır inşallah

ayşe kıs test sonucum geldiii progesteron 15,19 sence bu değer iyimidir adetimin 20.günü yapıldıı netten bakıyorum şuannn sende bi bakarmısın??

eliff canm sende anlarsınn bu testten sence iyimi kötümü ???

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız.....

yelizcem nasılsın. gecmiş olsun sanırım deden rahasız. geçmişi pek okuyamadım. sanırım rahatsız. allah acil şifalar versin.

idil cnm bahar kabızmıs ayy çok zor benim igende bebekliginden beri kabızlık cekiyo. çok zor biliyorum . ayy düşün simdi kakamı yapcam bile demez. kemiğim geldi der .. canım benim ya. artık bol bol sıvı seyler yedir canım ( lifli )

aysecim nasılsın.

ellerine sağlık. bende mertin dogum gününe yapmak istiyorum bunlardan kekini yaparımda. sen üstündeki renki sekerli hamurları hazırmı aldın balım..uzun olmazsa bir tarif verebilirmisin...üstü için

günaydın cnm

hoşgeldin iyi sayılırım saol evet dedem rahatsız baya kötü durumu bekliyoruz hayırlısı inşalah

iyiyim canım sen naıslsın :)

şeker hamurunu denemeler yapmak için almıstım ben...evde de yapabilrisin tabı ama çok ince çekilmiş
pudra sekeri almalısın jelatının kokmamalı ayarını tuturmalısın dınlendırmelısın gibi şartları
oldugu ıcın hazırını kullandım internette birsürü şeker hamuru tarıfı var bana sorarsan hazır al hiç ugrasma
derim astarı yüzünden pahalıya gelıyo cunku :)

sen pastamı kaplamak istiyosun ? ben bıkere pasta kaplamayı denedımde pek başarılı olamadım
pandispanyan çok düzgün traşlanmış olmalı oncelıkle bu onemlı guzel bi goruntu ıcın

sağol canım ahh ahh cafe işi kaldı sımdılık bakalımmm :) referans degerlerı yokmu mervee
bir de foliküler faz lutel faz menapos neye göre ölçüldü senın degerınn ????

Merveee

siklusunun 20. gününde yapıldıgına göre progestranın luteal faz dönemınde ölçüülmüş

luteal faz referansına görede normal gözüküyo canım :)

Merveee

siklusunun 20. gününde yapıldıgına göre progestranın luteal faz dönemınde ölçüülmüş

luteal faz referansına görede normal gözüküyo canım :)

heee evet canmmm normalmişşş hatta biraz daha iyimişşş kaliteli yumurtlama olmuş sanırımmmm iyi ya çok sevindimmm aklımdaki soru işaretleri gitti tek soru işaretiiii testlerimiz normal çıkıyo ve ben hala hamile kalamıyorummm anlamadım gittii:s

aayy canım çok sağolllll...duygulandım yahuu...

günaydın beybiii...

kızlar günaydınnnnnnnnn...

günaydın elifff :)

evettt entresann :) senınle gerçekten ilgilenecek bi doktor bulmalısınnn

ya ismek kursuna gidicemde gitara mı gideiimm ingilizceye mı gıdeyım bılemedımm

ayyyyyy vallahiiiiiii sinir oldummmmmmmmmmmmmmm bu kadın malllllllllllllllll yaaaaaaa bu kız kurularının hepsi aynııı yeminle bizim ofiste çalışan bi hatun var sanat tarihçi 1400 alıyo yolunuda alıo bişi yaptıgı yok netten araştırıyo sunuyo ebemde yapar onu
şimdi utanmadan zam istiyo :)) gerekçede şu ben gidiorum geliorum dışarıya sürekli bütüm günümü alıyo eve gidince yoruluyorum dio yaaaa delircem şimdi girip agını burnunu dagıtcam

yeeliizzzz dedene çok geçmiş olsunnn Allah hepinize sabır versin inş. dedenin durumu düzelir Allah şifa versin (

AYY asıl bombayı sölemedim ben sizlere zeeytinn yalancı gebelik yaşuyorrr.memelerinden süt gelio kuzumun yaa

kızlar nabersiniz? biraz önce yengem geldi yiğenim Defneyle...baharı görseniz hem çok seviyo defneyi hem saçlarını yoluyo
biraz uzaklaşınca da ''Dede ge ge ge ge '' diyo hahaha poposunu yediğimmmmmm

kızlar nabersiniz? biraz önce yengem geldi yiğenim Defneyle...baharı görseniz hem çok seviyo defneyi hem saçlarını yoluyo
biraz uzaklaşınca da ''Dede ge ge ge ge '' diyo hahaha poposunu yediğimmmmmm

iidir şeker senden nbrrr :))

maşallah cadıya bahar bayaa ilerletmiş konuşma olayını elif daha sadece baba,aba,ber(ver) böle şeler sölüo

hehe benklerin oyunuda süper oluo demi yaa eliflede dayımı kızı oynuolar hem kavga hem oyun ikisi bir arada

yaa bugün ilk defa söyledii ve çok şaşırdım dede ge ge ge ge diyo ellerini de uzatıyo gel gel gel diye :)) çok komikti
bahar baba nene (anne) dede (defne) , mamma, hoşuna giden bişey yiyince miyam miyam diyo :))
ama çok pis kavga ediyorlar ya iki kuzenn, oyuncaklarını çok kıskanıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…