Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızzzzzzzzproklaktin hormonu yükselmiş olmasın zeytinin.

Sen git bi onun hormOn testlerini yaptır :KK1::KK1: :KK60::KK60:

:))) bakalım bi yandan çok tatlı ama bi yandanda tehl,keli bişi işte muhtemelen şu anda kendini hamile sanıyo hep yatmak istiyo ve yatagını kazıyo ki bu hareketleri dogumun yaklaştıgında yapılan şeylermiş.daha sonrasında oyuncakları arasından kendine yavrular seçip onları korumaya çalışabilirmiş tabi bu dönemde aşırı asabi kendileri geçen bana havladı haspam :)
tehlikeside şu süt geldigi için ve memeler boşaltılmadıgfı için malesefki memelerde bekleyen süt pıhtılaşırsa eger kiste sebep olabiliyomuş buda kansere allah korusun bakalım veter,nere göstericem

:))) bakalım bi yandan çok tatlı ama bi yandanda tehl,keli bişi işte muhtemelen şu anda kendini hamile sanıyo hep yatmak istiyo ve yatagını kazıyo ki bu hareketleri dogumun yaklaştıgında yapılan şeylermiş.daha sonrasında oyuncakları arasından kendine yavrular seçip onları korumaya çalışabilirmiş tabi bu dönemde aşırı asabi kendileri geçen bana havladı haspam :)
tehlikeside şu süt geldigi için ve memeler boşaltılmadıgfı için malesefki memelerde bekleyen süt pıhtılaşırsa eger kiste sebep olabiliyomuş buda kansere allah korusun bakalım veter,nere göstericem

canımm ya demek bu kadar ciddi durumu.
bencede ihmal etme hemen götür bi veterinere..

yaa bugün ilk defa söyledii ve çok şaşırdım dede ge ge ge ge diyo ellerini de uzatıyo gel gel gel diye :)) çok komikti
bahar baba nene (anne) dede (defne) , mamma, hoşuna giden bişey yiyince miyam miyam diyo :))
ama çok pis kavga ediyorlar ya iki kuzenn, oyuncaklarını çok kıskanıyo

eheheh çok şekerler yaaaa :KK70:

yavyummm burda mısınnn ben ne zamandır giremıyom ya kızlarr...semınerler var 12 ye kadar okulda yıne net yok..evdede telastan pek gıremıyom ama bı duzen tutturayım gırcem ya ozledım sohbetlerı..

kızz burdasın da yine görmüyon ..allah bilir bebeği emziriyon taze anne..neyse ben kaçıyom napam ..:78::44:

evet bende duphalac veriyorum bi süre işe yaradı doktorum 3 ay boyunca kullan dedi fitillerden daha iyiymiş en azından bağırsakları yıpratmıyormuş...ama şimdi etkisi geçtii....sağolasın canım :KK43: çok üzülüyorum ya onu böyle görmeye dayanamıyorum
sen nasılsın? nasıl gidiyo hamilelik?

İyi gidiyo şimdilik canım yaa, bi sıkıntımız yok çok şükür :KK49: oğlum giderek daha da güçleniyo, bu hafta sonuna kadar 1 kg olacakmış, cumartesi kontrolümüz var çok heyecanlıyız :KK53:

günayddınnnnnnnn güzelll hatunlarrrr bugunde açılış bendenn olsunnn herkese bol öpücüklerr:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
Günaydın ciciiiiiiiimmm :KK16:

günaydın cnmmm toplansın kızlarda iki dedikodu yapalım yau :)
Ben geldim bileeeeeeeeeeee :KK3:

İyi gidiyo şimdilik canım yaa, bi sıkıntımız yok çok şükür :KK49: oğlum giderek daha da güçleniyo, bu hafta sonuna kadar 1 kg olacakmış, cumartesi kontrolümüz var çok heyecanlıyız :KK53:

hoşgeldinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK3::KK3::KK3::nazar::nazar:

günaydın kızlar....şero maşallah küçük prens bir kilo mu olmuş :)

bahar dün akşam yine bir ağlama krizine girdi, yavrumun karnı çok sertleşti offfff ne yapıcamı şaşırdım yaa...doktora götürecem akşam randevumuz var... :KK43: artık ne gerekiyorsa yaptıracam....beş aydır kabız bu çocukk geçmedi bi türlü :KK43:

Günaydın ballaaaarrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlarrrrr bizartık ikinci bebişi istiyoruz rabbim'in izniyle daha başlamadık çalışmalara amaaa :KK66::KK66:

günaydın kızlar....şero maşallah küçük prens bir kilo mu olmuş :)

bahar dün akşam yine bir ağlama krizine girdi, yavrumun karnı çok sertleşti offfff ne yapıcamı şaşırdım yaa...doktora götürecem akşam randevumuz var... :KK43: artık ne gerekiyorsa yaptıracam....beş aydır kabız bu çocukk geçmedi bi türlü :KK43:

Ah canım benim yaa kıyamam :KK25: inşallah doktor işe yarar bişeyler önerir de bu sefer, bir an önce kurtulursunuz sen de o da :KK25:

Günaydın ballaaaarrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlarrrrr bizartık ikinci bebişi istiyoruz rabbim'in izniyle daha başlamadık çalışmalara amaaa :KK66::KK66:

Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsuuuuuuuuuuuuuunnnnn :KK23: hayırlı zamanda hayırlı bebiş gelsin inşallah, Allah gönlünüze göre versin cicim :KK49:

Ah canım benim yaa kıyamam :KK25: inşallah doktor işe yarar bişeyler önerir de bu sefer, bir an önce kurtulursunuz sen de o da :KK25:

Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsuuuuuuuuuuuuuunnnnn :KK23: hayırlı zamanda hayırlı bebiş gelsin inşallah, Allah gönlünüze göre versin cicim :KK49:

amin bebemmm inşallah.sağol hayatımmmmmm.
tek korkum Rabbim'in izniyle 9 ay boyunca kullanacak zorunda oldugum kan sulandırıcı iğneler :18::18::18::18:

X