Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

hahah enteresan vallaa :)

kızlar işlem tamam çiçekcimm ojeperest oldu adııı blogumun işte buda fotosu
ayşeee daha önce senin yaptıgının dışına çıkmadan bişiler hazırladım çok hoştu çünküü sadece çerçeve içine almadım onun yerine kenarlara blur verip yumuşattım :) sonrada tanıttıgım oje lerden birinin şişesini kesip yapıştırdım ve işteee

Eklentiler

• $SAVE.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 37
ya fix oldu saat akşam 6 ile 10 arası uyumuyor idil yaaa uyutmaya çalışıyoruz uyumuyo 2 gündür aynısını yapıyor bugünde şimdi karnı tok altı temiz gazı yok saat 6 dan beri uyanık uyutamadık esniyor ama uyumuyo kucağımda dalıyo yatağına koyuyorum açıyo gözlerini sizce bu kadar uykusuz kalması normal mi?
birde bişey sroucam şuanda yaptırmam gereken bir test var mı? işitme testi sarılık fln bakıldı

kızlarrr naberr???
geliyorum ama yazamıyorumm..temizlik yapıyoruz ablamlaa...afedersiniz g-t kadar ev ama bitmiyo temizliğiii...küçük ev çok kötü yaaa...acayip karışıyo..eve fazladan 1 poşet girse göze batıyo koyacak yer yok çünküü((
her neysee...yarın kuran okutucaz Allah nasip edersee...fevzi içinn..sizde gelinnnn.. ayy şaka biyana ne iyi olurduu... :97:benimm anne olma yolundaki çabalarımın en büyük şahidi sizsinizz...en çok siz hakediyosunuzz..dimi ama...:81:

oğluşş inat ediyo uyumamak içinn..bi iş yapıyorum bi onunla ilgileniyorum derkenn günler nasıl geçiyor anlamıyorumm...geçmişi pek okuyamadımm..öptüm sizi...

moralim çok bozuk ((((( dedem bagırsak kanseri oldu ( bu ayın beşinde ameliyat oldu ve kanseri temizlediler kendini toparlaması için yogun bakımda kalıcaktı iki üç gün kendine gelmişti iyiydi durumu ama malesef bu sabah dikişleri patlamıi ve cigerlerinde ödem oluşmuş acil ameliyata almışlar ameliyat çok riskliymiş aama şükür atlatmış fakat kendine gelmemiş daha doktoru 72 saat içinde uyanırsa kurtulur ama herşeye hazırlıklı olun demiş (( az önce annemle konuştum kendine gelmeden böbrekleride iflas etmiş ( diyalize baglamışlar ((((((((((( allahım inşallah yardımcısı olur ama sanırım durum kötü (( fransada oldukları için göremiyoruzdaaaa ((((((( ben neysede annem görebilseydi keşke bir sene oldu görmeyeli(((((((((( ve şimdi çok kötü durumuuu ((((((((( dualşarınızı esirgemeyinn lütfen (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ya yeliz Allah var bak bugun ben dicektım sana yenı bı resım yapalımmı diye yenı fotoların daha güzel dicektim
gayet hoş olmus ama basit durmus gibi yanlış anlama sordun diye söylüyorum :) ben picasada yapmıstım istersen
bi kaç örnek daha yapayım sana veya istersen sen bıde picasada dene canım nasıl istersen öyle yapalım :)
bu olsun dersen bunu koy orasıu senın bölgen çünkü :)

hoşgeldın elif :) küçük evın temzılıgı zor cidden dediğin gibi bşey girse eve göze batıyo
Allah kabul etsın keşke gelebılseydık kısmett :)

canım çok çok gecmıs olsun Allah acil şifalar versin çok üzüldümm

Dedem makinaya baglı yaşıyabiliyomuş şu andaaa (((((((((((((((((((((((((((( doktor pazartesiye kadar süre vermiş eger pazartesiye kadar durumunda bi düzelme olmazsa annem teyzem ve dayım bi karar vermek zorunda kalıcaklar beklemek çok zor görememek :(((((((

canım Allah kabul etsin..gelebilsek ne iyi olurdu...hemde fevzimizide görmüş olurduk...küçük ev gerçekten çok dağılıyor bende ablamdan biliyorum..benim evide temizlemesi çok zor ama uzun süre gidiyor dağılmadığı için.herşeyin bir zorluğu var malesef.mesela şimdi doğuma hazırlık evi temizleticem ev büyük diye duvar silmeye gelmiyor kimse hepsi birden kaçışıo

yeliiizzziiiimmm çok üzüldüm Allah acil şifalar versin...çok kötü bir durum inş düzelir.ama enönemlisi inş Allah çektirmez..annen görse çok ii olurdu fransaya gtiem şansı yokmu??
umarım iyi haberler verirsin bize..çok geçmiş olsun.

çok üzgünüm..anneannen vefatmı etmişti..Allah yardımcısı olsun yelizim yaa...orda kimle beraber kalıyor deden?

çok üzgünüm..anneannen vefatmı etmişti..Allah yardımcısı olsun yelizim yaa...orda kimle beraber kalıyor deden?

yok ananem sag dayım ve teyzem orda yaşıyor yani annemin bütün sülalesi orda bi annem burda .ananeme haber vermemişler sadece ameliyattan çıktıgını ve iyi oldugunu biliomuş allah korusun bişi olursa sakinleştirip söylüycekler (((((((((((((((( annemin gitme şansıda yok pasaportu falan yok çünkü devam ettirmemiş vatandaşlıgını ((( allah korusun ama bişi olursa helalleşemiycekte (((((((((((((((((((( makinaya baglıymış işte tek bildigimiz o ki sanırım buda vücut işlevde degil demek oluyo eger düzelmezse annemler karar vermek zorundaymış göremeden böle bişeye nasıl karar verecekki ((((((((((((((((((((((((((((

Son düzenleme:

annen için çok zor bir durum yeliz..kararı teyzene va dayına bıraksa bir türlü kendide karara katılsa bir türlü..hakkında hayırlısı olsun dedenin.Allahım çektirmesin öyleside zor.
dua edicem inş düzelir.bu dünya böyle malesef hepimiz yaşlanıcaz ve hepimiz bu yollardan geçicez..oyüzden hep derim Allahım çektirmeden alsın.bak negüzel deden sağlıklı bir şekilde yaşamış bu zamana kdr gelmiş.neolur üzülme yelizcim.

Yelizcim canım cok üzüldüm Allahım yardımcınız olsun
acil sifalar versin dedene,insallah durumu düzelir sagligina kavuşur
canım dualarım sizinle..

meraba arkadaşlar hamilelikte bacak ağrıması ve gögüs uçları çıkması bi belirtimi?:44:

ayyyyyy ne güzelllll bi haber.
bloguda bi katkım olduysa ne mutlu bana canımmmmm...

canımmmm ben yaptırmadım ama sanırım birde kalça çıkıklıgı için bi muayne olması gerekiyo.
doktorunuza bi danış istersen.
uyku işin gelince inan ben ecrin'in koca gece uyumayıp sabah 8 de uyudugunu bilirim.hiç bir sıkıntısı yokken hemde. sabaha kadar bakınıp durmuştuu..
istersen rezene anason çayı demleyip iç biraz.
hem sütüne katkısı olur hemde anason uyku için bire bir

Allah kabul etsin hayatımmmmmm.Rabbim asker mevlitlerinide okutmayı nasip etsin inşallah.

Yeliziiimmm canımmmmm Rabbim şifa versin dedeciğine inşallah.
Dilerim Allah'tan bugün çoook güzel haberler alırsınız inşallah.
Dualarım dedenle canımmmm

Yelizcim canım cok üzüldüm Allahım yardımcınız olsun
acil sifalar versin dedene,insallah durumu düzelir sagligina kavuşur
canım dualarım sizinle..

niyekiiiiiii:)))

Yelizzz Rabbim yardımcınız olsunn...acil şifalarr dilerimm...Rabbim hepimize hayırlı ölümler versinn...

Yeliziiimmm canımmmmm Rabbim şifa versin dedeciğine inşallah.
Dilerim Allah'tan bugün çoook güzel haberler alırsınız inşallah.
Dualarım dedenle canımmmm

kızlar allah razı olsun çok sagolun durumunda bi degişiklik yok malesef (( inşallahh biranönce kendine gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…