Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın ballaaaarrr

Kızlarrrrr bizartık ikinci bebişi istiyoruz rabbim'in izniyle daha başlamadık çalışmalara amaaa

günaydınnn hadi bakalım hayırlısıyla gelsin inş. bebişinn :)

cesaret edip de test yapamıyorum açıkcası

idiiill korkunun ecele faydası yokkk test yappp bizide meraktan kurtar hadi git test alll çabukk yap yauuu

günaydın bebemmm senden naberrr

kızz yeliz nerelere kayboldun bakimm.

Mervişim senden naber

iidir şeker noolsun takılıorzz işteeee eliff kaç gecedir uyumuyo desem yeridir sabahta erkenden kalkıo bende uykusuz dolanıom haliylee öle işteee

Günaydın ballaaaarrr

Kızlarrrrr bizartık ikinci bebişi istiyoruz rabbim'in izniyle daha başlamadık çalışmalara amaaa

günaydın canımm :)
ayy hadi hayırlısı bakalımmmmm hemen gelır ınss...

amin bebemmm inşallah.sağol hayatımmmmmm.
tek korkum Rabbim'in izniyle 9 ay boyunca kullanacak zorunda oldugum kan sulandırıcı iğneler :18::18::18::18:

kan pıhtılaşması ıcınn ???

günaydın idil yaa ballı süt çok ii gelıomus denıcem bende kabız olunca ınss olmam da

İyi gidiyo şimdilik canım yaa, bi sıkıntımız yok çok şükür oğlum giderek daha da güçleniyo, bu hafta sonuna kadar 1 kg olacakmış, cumartesi kontrolümüz var çok heyecanlıyız

Günaydın maşallahhh :)

arılarla geldimmmmmmmmmm blogdan önce burdaaa DDD

çiçekk ikinci bebek heeeeee hade hayırlısı olsunnnnnnnn

tekrar günaydın kızlarr

Eklentiler

• $SDC14728.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 39
hoşgeldinnnn yafrummm

iyiyim cnms senden nbrr

iyilik çok şükür nolsun biraz fatura biraz sohbet günü bitirmeye çalışıyoz işte Senin tatil nasıl gidiyo bakeem

iidir şeker noolsun takılıorzz işteeee eliff kaç gecedir uyumuyo desem yeridir sabahta erkenden kalkıo bende uykusuz dolanıom haliylee öle işteee

neden acaba bi zoru mu var acaba cadının.
Gerçi ağlamıyosa yoktur bişiyide.
Belik uykuyu sevmeyecek hanfendi

tekrar günaydın kızlarr

günaydın bebem değişik olmuş hoş olmuş bence..
evet canım ikinci bebe Allah izin verirse.

ayşem hoşgeldin aslında kan pıhtılaşması değilde bi bebek kaybım varya o yüzden önlem amaçlı kullanmıştım ecrinde.
büyük ihtimal bundada kullanırım.

ama hamilelikten önce şu dişlerimi halletmeliyim dolgu olan dişim bi haftadır çok ağrıyo.
antibiyotik içiyorum şimdi bitsinde bi gidem gelem diş doktoruna bakalım ondan sonra daaaaa

tekrar günaydın kızlarr

uwwwwwwww güzel olmuş kıssss nası yaptın böyleee

bende bitirdim işleri takılıyorummm izin bitti benimmm hiç işe gelesim gelmedii hatta söyledim müdüre soğudum diye oda 4-5 güne alışırsın dedi

ayşeeeeee cadısııı bi ben kaldımmmm beni niye atlıyonnnn heeeeeee

hehehehhe neyse ben görmemişim ben düzeltiyorum hemennnn günaydınnn yafrummm

Son düzenleme:

tekrar günaydın kızlarr

günaydın yelüsss :)

enaamm arı ama ne güzel olmuş böle elleri süt üste tutunca akrısık gibi durmus ama

ellerine sağlık şekerim :)

ya kızlar bişe sorcam biz bebek için çalışmalara baslamıstık regl olmadan bi hafta önce sonra işte bu hafta regl oldum ama acayıp ıstahım acıldı canım bişeyler istio süreklı eşimde hamilesn bence dio acayip yıorum olabilirmi ya öle bişe benide huylandırdı nolur konu hakkında bılgısı olan bı cvp:18::18::18::18::18::18::18:

demekki hala adet olmadınn

evet evett idil adet olmadınnn tam olarak kaçıncı günündesinnn insan istemesede meraklanırr ayyyyyy

günaydınnn hadi bakalım hayırlısıyla gelsin inş. bebişinn :)

idiiill korkunun ecele faydası yokkk test yappp bizide meraktan kurtar hadi git test alll çabukk yap yauuu

şimdi kızlarrr doğumdan sonra benim adet düzenim bozuldu ben en sonn ayın 10'unda filan adet oldum galiba...en son 21.gün adet oldum şimdi bir ayı geçti bekliyorum kızlar ya adet olurum herhaldeeee yani inşallah

günaydın yelüsss :)

enaamm arı ama ne güzel olmuş böle elleri süt üste tutunca akrısık gibi durmus ama

ellerine sağlık şekerim :)

teşkürr kuzularrrrr :))) ellerimi üst üste tuttum çünküüü sol elimde arılar sag elimdede o arıların konması için çiçekler çimler yaptımm :))

bu arada bunu önerende kociştiii

ağlamıo evet uyanıo ama sürekli e o uyumayınca ağlamasada malum bende uyuyamıorm bakalım şimdi için zor ama sonrası iççin uykuyu sevmez inş. :)))

günaydın mervişşşş

günaydın meloşş

face sohbet su an bakımdadır çık izir diliyiriz diyo :)

:))) yazdıklarım gitmedi ztn sana :)

teşkürr kuzularrrrr :))) ellerimi üst üste tuttum çünküüü sol elimde arılar sag elimdede o arıların konması için çiçekler çimler yaptımm :))

yeliz ama bencede güzel olmuşşş eferrimmm

yavyummm burda mısınnn ben ne zamandır giremıyom ya kızlarr...semınerler var 12 ye kadar okulda yıne net yok..evdede telastan pek gıremıyom ama bı duzen tutturayım gırcem ya ozledım sohbetlerı..

kızz burdasın da yine görmüyon ..allah bilir bebeği emziriyon taze anne..neyse ben kaçıyom napam ..:78::44:

yavrukuş geçmişi okuyım diyorum bu arada fevzi uyanıyorr..o arada eşim alıyor pc yii...bi daha bakabilene aşkolsunnn...
artıkın başlasın muhabbetlerr..bende mümkün mertebe katılıcam aranızaa...

kızlarr günaydınn...

adamda karsı cıktı olmuo baktıkı napsın oda katılmıs sana ii fikir ama

regl iken vallahı benımd eıstahım acılır herseyı yıyesım gelır bıde aşeieirim
yanı cok benzer bırbırıne regl olmussunuz zaten bebek olmaz kı bu durumda hadı ustune gordunuz dielim
üstüne görme kanamsı az ve kısa süreli olr

ayşeeeeee cadısııı bi ben kaldımmmm beni niye atlıyonnnn heeeeeee

hehehehhe neyse ben görmemişim ben düzeltiyorum hemennnn günaydınnn yafrummm

sen unutulacak hatunmusunnn

hee coraspin verir bence yaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…