Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
konuyu kapatıyorum ,,

1. kimseye laf fln sokmuyorum

2. kavga etmekten nefret ediyorum

3. derdi olan gelsın benle konussun

sonra durduk yere sorun cıkıyo

Ayşeeeeeeeeeeeeee Allah tamamına erdirsin ciciiiiiiiiiiiimmm artık orucu falan bırakıyosun haa gerçi sen bizden daha fazla biliyosun ne yapman ne yapmamamn gerektiğini bendeki de laf işte
Diğer konuyla ilgili yorum yapmicam, kimseye haksızlık etmek istemem, sanal ortamın azizliği işte, yanlış anlaşılmalar var görüyorum ki, bu da geçecek ama eminim ben, idil de dayanamaz gelir bi süre sonra, o bizsiz, biz de onsuz yapamayız nasılsa

neyyyyyyyyyy...ay yok..okadarr değil benimkii..sıradan depresyon belirtileri iştee...

ayşe Rabbim sağlıkla nasip etsinn yavrunu..kucağınıza alıp koklamak nasip olsun inşallahhh....

Son düzenleme:
Aaaaaaaaaaaaaaaa oğlumla biz 6. kutucuğa geçmişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzz yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Allahım sana şükürler olsun bugünlere kadar sağlıkla geldik, sağlıkla kucağımıza almayı da nasip et yarabbim cümlesiyle beraber

Çiçeğim, Melojjum nabersiniz ay kızlar akşama iftarda ne yemeğiniz var söyleyin bakiyim, ben karar veremedim ne yapsam kocişime

Çiçeğim, Melojjum nabersiniz ay kızlar akşama iftarda ne yemeğiniz var söyleyin bakiyim, ben karar veremedim ne yapsam kocişime

iyilik bebemmmm senden naber.. bizde herşey yolunda çok şükür.sen ve oğluşun nasıl bakalım..
valla annam ne yaptıysa akşam onu yicüük nasip olursa.
sanırım taze fasulye ve pilav ayran olabilüüüü

Ben de taze fasulye ayıkladım şimdi, yanına da çorba yapıcam, dün akşamdan makarnamız da var biraz, belki cacık yaparım yanına da
Biz de iyiyiz tatlım yaa, 3 gündür perişandım aslında, söylemes ayıp bi cırcır oldum, 3 gün mide bulantısı baş dönmesi halsizlik mahvetti beni, ama bugün iyiyim şükür, geçti sanırım, bugün de geçmeseydi doktora gidip tahlil yaptıracaktım enfeksiyon falan mı diye, neyse ki oğlum hareketlerine devam ederek rahatlattı beni, bi de onun için endişelenecektim yoksa :26: böyle işte, tosunum hiçüzmüyo annesini, 4 kilo aldım toplamda,arada ateş basması dışında bi sıkıntım yok henüz, 6. kutucuğa da geçmişiz sonunda şükür

ablaaaaaaa face e bekliorm acilllll !!!!!!

düşmüştüm geldım sısmdıde sen yoksunn

sağol şerocum Allah razı olsun amiinn

valla bugunu tutaım barı dıyorumda cok zorlanıyorum su an

ölcem açlıktaan zaten iğneye başlicam ya tutamam istesemde sizde kocaman olmuşsunzu maşallahh :)

neyyyyyyyyyy...ay yok..okadarr değil benimkii..sıradan depresyon belirtileri iştee...

ayşe Rabbim sağlıkla nasip etsinn yavrunu..kucağınıza alıp koklamak nasip olsun inşallahhh....

teşekkürler elif amın ınsallah hayırlısı olsun :) bebişin nasıl hızlıca büyyodur :)
lohuslaık bunalımı gibi bişery olmuş sanırırm gecer canım normal öyle şeyler kolay şeymı Allah yardımcın olsun :)

ben cok acım yaa evde de yemek yook kociş salata corba yapcak ben gıdene kadar ama bılmıom

Yanına bi de kıymalı ya da domates biber soslu makarna yaparsınız çabucak, bugün de öyle geçer artık yarından itibaren de bırakırsın orucu yediklerine dikkat edersin, hayırlısıyla büyütürsün oğlunu(içime öyle doğuyor) inşallah annesi kanı ne zaman vermeyi düşünüyosun, yarın mı yoksa bu gece miiiiiiiiiiiiiii

slm kızlar ne olmuş ne bitmiş anlamadım ben o yüzden de yorum yapmıyorum.
bizim son günlerimiz artık o yüzden evimizde yürüyerek son hazırlıkları yaparak vakit geçiriyoruz artık
ay_she tebrik ederim canım allah kucağına almayıda nasip etsin

Yanına bi de kıymalı ya da domates biber soslu makarna yaparsınız çabucak, bugün de öyle geçer artık yarından itibaren de bırakırsın orucu yediklerine dikkat edersin, hayırlısıyla büyütürsün oğlunu(içime öyle doğuyor) inşallah annesi kanı ne zaman vermeyi düşünüyosun, yarın mı yoksa bu gece miiiiiiiiiiiiiii

herkese merhabaaa
bir kaç gündür giremiyodum bi bakayım dedim ama pek anlamadığım bişile rolmuş neyse.ben szinle bişi paylaşmak istiyorum.dah aöncede anlatmıştım 2 ay geçti üstünden bi ilişki yaşamıştım.evli olmadığım için tam bi birleşme olmamıştı.ka testleri ultrasonlar falan da gebe olmadığımı göstermişti zaten.benim sıkıntım şu şimdi
. ertesi gün bir iki damla kan geldi vajinamdan.sonrasında haftada bir,on günde bir gibi sürelerle sadece peçeteye silerken toplu iğne başı gibi kan geliyor.önemsememiştim geçer diye ama 2 ay oldu hâlâ çok seyrek de olsa bir damla kan geliyor.doktor kontrolüne gittiğimde beni nasıl bir tedavi şekli bekler? yani bana kalsa hiç gitmeyi bile düşünmüyorum beni rahatsız eden bişi değil çünkü ama acaba önemli bişi midir ki off bi bilen olsa da az çok bi yorum getirse bana yaa...tanıdığım bi doktorda yok telefonla sorayım.burdaki doktorda izne çıkmış yok 1 hafta. sizce önemli bişi midir kızlaar...?

ayşecim hamileymişsin ayy çok sevindimm yaa
tebrik ederimm canım,Allah sağlıkla doğurup büyütmeyi nasip etsin inşallah

selam kızlarrr nasılsınızz uzun zamandır giremiyorum çünkü bel fıtığı çıktı bende de
yani daha önce vardı tedavi olmuştum geçmişti ancak hamileliğin son ayında yavaştan
kendini göstermeye başlamıştı..bu zamana kadar durabildim ama son bir haftadır çok fenayım
ayağa bile kalkamıyorum sürekli istirahat ediyorum..annemler yanımda kızıma bakıyolarr..
tedavi olarakta doktor ameliyat olmamı söyledi,yani öyle büyük bişe deilmiş ancak
çok ters yerdeymiş o yüzden çok sancı yapıyomuş..ama istersen önce fizik tedavi deneyebilirsin
dedi..biz de şimdi başka bi doktora daha gidicez,o yüzden karar veremedik..işte böylee bundan dolayı da
giremiyorum sürekli yatıyorum..şimdi de size haber vereyim diye geldim..yine duruma göre haberdar ederim..
bu arada bazı yanlış anlaşılmalar olmuş üzüldüm ama inşallah düzelir eskisi gibi birarada oluruz..
ben de sürekli giremiyorum ama takip etmeye çalışıyorumm...hepinizi öptümmm görüşmek üzere

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN

Günü Geçen Arkadaşlarımız

................

Beklenen Regl Tarihleri

------------

HAMİŞLERİMİZ

ARALIK-OCAK-ŞUBAT-MART
Yildiz10--minikaren-seastar-seliz-gamzelikız-Mguner

NİSAN-MAYIS-HAZİRAN
Kötükedisero

TEMMUZ-AĞUSTOS
ay_she--??

TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ
Yaşama sırası sizde

BenIpek ve yavrusu Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu Fevzi Ömer 27.07.2011

merhaba canım iyiyim ne olsun vallahı tatıl cok hızlı gectı bee....yarından sonra datça palamutbükündeyiz..bir haftada orası sonra hey onbeşli onbeşli tokatyolları taşlııı
evet bende öle dedim ya sanal ortamda iletişim gerçekten çok zor..bazı yazılanlar belki mimiklerle falan yumuşak ifadeler haline gelsede bu ortamda onlar olmadığından sert olarak algılanabılıyor..gereksız yere uzatmamak lazım..

geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…