Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar sanal alemin en kötü yanı bu olsa gerek..iletişim de jestler ve mimikler olmadığı için bazen yazılanlar yanlış anlaşılabilir..ama biz uzun zamandır burdayız ve de idilin sitemi de söylenmesi de biyerde şakayla karışıktır ..ne bileyim açıkçası ona karşı yazılanlar bana da biraz ağır geldi..ama konuşularak belki çözülebilirdi..ayşe de idil de henüz birşey yazmamış..belkı de farklı bır sebeptır ne bıleyım...ya da kımse yok dıye bır muddet gelmek ıstemeyebılır..ama bu şekilde yaşanan olaylar benı çok üzüyo bee..anasını satayım stres atmaya geliyoz bu topiğe ama dön dolaş yine birşeyler yaşanıyo...ben kendi adıma yaz tatilinde hergun gıremesem de takıp edıyorum...fırsat buldukçada yazıyorum...ama sezon açılsın her gun burdayım...:78:

kızlaaarr günaydınlarrr herkese hayırlı haftalarımız olsun inşallah inşallah.

yelizzzzzzzzzzzzzz doğum günün kutlu olsun bebeğimmmm nice seneler ainşallah ailenle birlikte....

nesli naber canımmm tatil nasıl gidiyooo.
ege oğlan iyilermi..

seliz seastar kızlarr kızçeleriniz nasıl bakalımmmm.

elifffffff fevzinin yeni resimlerini bekliyorum heyecan be büyük bi meraklaa.

fatoşcum senden naber.kızcağızın nasıll. ne oldu testi tekrarladınmı bakalım.

aydemetçim sana da şimdiden iyi tatiller hayatımmm.

ayşem nasıl dı eskişehir bakalım hafta sonu..

kızlarr yaaaa pembe ile görüşen yokmu aranızda .uzuuuuunn süredir oda uğramıyo topiğe artık..:44::44::44:
topuklu da gitti....
idilimdee gelmio artık.

sag salim gelsinde cnm gerisi boş keyfi ne zaman isterse gelir artıkın çok çok teşekkkürlerrr

ayşenin yazdıklarını görünce bende şaşırdım açıkçası.ama ayşeyi az çok tanıdıgım için sanıyorumki idili kırmak için yada incitmek için yazılmış bi yazı degildir.sadece duygusunu verememiş.ama şöyle bir durum varki sonuçta idil bi kişiye kızsa bile gitmeside acaip oldu biraz hadi kk ya girmiosun anlarım ama neden facesinide kapatmış. dedigim gibi bende zamanında çok bagrındım topige nolduuu kimse yok artık gelmiolar diye hemen hemen benzer yorumlar banada yapıldı ama gitmeyi düşünmedim bile.yani idil bence zor bi dönemden yada sıkıntılı bi dönemden geçiyodur buda üzerine tuz biber olmuştur ve biraz yanlız kalmak istemiştir yoksa burda kimseye kalıcı bi şekilde kırıldıgını düşünmüyorum ben idilin.en kıza zamanda gelir bak görürsünüzz

cnm çok çok zordur tahmin ediorum ama geçicek zaten çok şükürki topikte kimse bu sendromu tam anlamıyla geçirmedi gerçekten geçiren kişi gördümde çocugu camdan atarken yakalamışlar güvercin geldi o söyledi burdan at diyodu allahım evlerden barklardan uzak kılsın inşallah .
çok çok teşekkürlerrr

kesinlikle katılıyorum mimikler olmayınca olay karışıyo biraz..

çiçekçimmm sabah sabah mesjını alınca çok mutlu oldummm dündü dogum günüm ama olsunnn :))
:)) ben pembeyle görüşüyorumm 3 haftası falan var aresinin gelmesineee
sen nasılsın canımmm

çiçekçimmm sabah sabah mesjını alınca çok mutlu oldummm dündü dogum günüm ama olsunnn :))
:)) ben pembeyle görüşüyorumm 3 haftası falan var aresinin gelmesineee
sen nasılsın canımmm

o nie gelmio tpiğe peki yaaaa ayyy maşallah maşallah 3 haftasımı kalmış yaaaa Allah'ım nazarlardan korusun.
ay nebilim hayatım sabah okudum hafta sonu doğum gününmüş hemen yazim didim di
hafta sonu pek girmiorum nete face ondan atlamışım kuzum kusura bakma..

hayırdır yelizcim neden uykusuz kaldın bakim sen yoksa gece yarılarına kadar kocişle doğum günümü kutladınız heee de bakem sen bana

idille şurda çok zmanadır bi hukukumuz var az çok beni tanıyo

gercekliği olan şeyler yazdım yalan dolan değil dövmek için yazmadım eger öyle bi niyetım olmasaydı sonradan ısımı

gücümü bırakıp idili beklemeye topiğe gelmezdım nasıl oluysoa herkes o ılk yazdıgımı görmüşi sonradan yazdıkalrımı

kimse görmemiş ben o gün akşama kadar topikteydım ve idili bekledim eger deger vermesem beklemezdim bile

idilin nedne ortada olmadıgı kesin bile değil ama herkes beni çoktan suçlamış

hepinizi alkışlıyorum arkadaşlar tebrıkeler.bana ne kadar deger evrdiğinizi görüyorum sabah sabah

müjde vermeye girmiştim topiğe....suçlu oldugumu düşünmüyorum hiçbişekilde

o kadar naz çekilmicekse bu ne biçim arkadaşlık.

cnm onu banladılar sonradanda girmedi zatei faceden konuşuyorum bende arada.
olurmu cnm çok teşekkürlerr

ayşeeeeee yyaaaa yapma böleee.
ben ilk yazdığını sonradan yazdıklarınıda okudum canımm.
tamam birazcıkk sert ama böle kimselere haber vermeden herkesi silip atacak kadarda kırıcı değildi hayatım.
sanırım idil in moralide bozuk olabilir.
ortada büyütülecek bişey olmadığını düşünüyorummm.
kırgınlık küslük olmasın kimse Arasında lütfennnn.
hayırdır kız ne müjdesiiii.yoksaaaaaaaaa

ayşeeeeeeeeeeeee

efet efet efet sanırsak ayşe hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ama silik çıkmış ama kesin yaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım bende onu dıyorum varsa bi derdi konussun ben burdayım ama keısn dğeil ben idile bişi dmeıyorumda

burada hüküm veren arkadaşlara dıyorumm

evet test yaptım sanrırım hamıleyım çift çizgi

5 gün gecıkmem var

efet efet efet sanırsak ayşe hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ama silik çıkmış ama kesin yaaaaaaaaaaaaaaaaa

:92::92::92::92:

canımmmmm ne kadar sevindiğimi umarım bu smile lar anlatır.
sağlıklı sıhhatli bi 9 ay geçirmeni diliyorum canım.
Rabbim sağ salim kucağına aldığın günleride göstersin inşallah.

ayyy hafta başında süperrrrrrrr muhteşemmmmmmm bi haber buuuuuuuuuuu

ayşeeeemmmmmm tekrar tebrik ederimm canımmmmmm hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip etsinnn peşinden bende gelirim inşallahhhhhhh aminnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…