Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ayşeeeemmmmmm tekrar tebrik ederimm canımmmmmm hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip etsinnn peşinden bende gelirim inşallahhhhhhh aminnnnnnnnnnn

canım çok teşekkürler en ksı azmanda daırıs sana hep dua edicem tabı bakalım benımkı kesınmı :)
yarın bı test dahayapaım ama :) inşallahhh

laracım çok sağol ya :) görüyropum Allah razı olsun çok şaşırıdm ben hıc beklemıodm bu ay zaten ıkı kere

şşoldu ramazna dolayısıyla naısl oldu anlaamdım silik ama gittikçe belırgılnelıo sankı

darısı isteyen herkese ınsallahh :)

vuuhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuu

allahımmm çok sevindim yaaaa hadii bakalım beklioz artıkınnnn

sıradaaa merveee ve yelizzz azimle hırslaa çalışın arkideşlerr

Allahım isteyen herkese en kısa zmnda hayırlısylaa göndersin yavrusunu :)

:)))))) amin amin inşallahh merviş sırada inşallahhh :) ama dedigim gibi geri çekilin heee :))
ayşecimm çok çok tebrikler tekrardan allahım sag salim kucagına aldıgın günleride gösteriri inşallahhh zaiti senin dogum koçun benim heeeeeeee

aminnnnnnnnnnnnnnn kızlarr aminnnnnnnnn rabbim çok bekletmez inşallahhhh hayırlısı olsunnn

yeliz demek ayşenin doğum koçu olcan heeeeeeeee

yelizimmm çok teşekkürler amın ınsallahh tek dileğim o zaten :)

tabıı kı gel buyur çığlıkalrımı duyabılrısın yanıı izin verıom

seliz seastar kızlarr kızçeleriniz nasıl bakalımmmm.
kızçelrimiz çok ii Allaha şükür..ama ben artık ağırlaşmaya başladım.uykusuz geceler,ağrılar,sızılar...
yüzüstü yatmayı çok özledimbu hafta nst'ye giricem...artık yavaş yavaş sonlara geldik..
sen nasılsın canımmm nasıl gidiyor???
inş tatlım bura idilsiz olmaz zaten...keşke bukadar tepki vermeseydi idil..yani enbilim herkesi silip gidicek kadar.belkide dediğin gibi başka sorunlarıda vardır..ama ben idili tanıyorum yaa mutlaka çok üzülmüş ki böyle tepki veriyor olmalı

ayşe ben yazdıklarını defalarca okudum..kendimi idilin yerine koydum..bana yazdıkların çok ağır geldi...daha öncedende söylediğim gibii sanki idil sana çok kötü bişey yazmışta ona karşılık veriyosun gibi..bizim dışardada bi hayatımız var burda vakit geçiremeyiz falan filan bunlar ağır şeyler..idilin burdan başka hayatı yokmuydu..aslında idilin yaptığıı herkese bi jestti bence şahsen bende onunla aynı fikirdeyim eski muhabbeti özlüyorum..ayrıca ertesi günü yazdığınıda okudum...idile ben geldim şimdide sen yoksun sap gibi bıraktın demişsinn..şakayla karışık dalga geçilmiş gibi algıladım..hala neden bukdr kızgın cevaplar verdiğinide algılayamadım...neyse zaten giden gitti idil artık hiçbirşekilde yok önemli olanda bu..sen veya bi başkası suçlu demiyorum,bütün suçu senin üstünede atmıyorum..ama arkadaşlar biraz daha dikkatli olsak şu mübarek günlerde kırmaya kırılmayada gerek yoktu..bu topikte daha öncede yanlış anlaşılmalara kırgınlıklar oldu hala akıllanmadık...

Son düzenleme:

şuan bu habere sevindiğim kadar başka hiçbiirşeye sevinemezdim bukadar....içime doğmuştuu...neden bilmiyorum ama ramazan boyunca topiğe her girdiğimde senin yazdıklarını aradım hep ayşe hamile haberini vermişmi diye...içimden bir ses ramazanda senden bu haberi alacağımızı söylüyordu sana bunu söylemedim olmazsa ümitlenme diye..şuan görünce çok şaşırdım..
belki inanamayacaksın ama şuan ağlıyorum...Allahım kucağına almayı nasip etsin...bu sefer sağlıklı bir şekilde bu dönemi bitireceksin inşallah...

seliz ben zaten sana söylemeıdm onu idile söyledım
idille senden önceden beri tansııyorum ben
kızgın cevap verdıgım flnda yok herkes idilin yerıne konsuuo
bı rahatsızlıgı varsa gelsın idil konussun
başka bişey demıyorum...
benım utanıp sıkılıcam bişey yok msnlerde farklı topikte farklı
konusmuyorum ıkı yuzumde b,ir benım :)

ben böyle güzel bir haberin ardından başka şeyler konuşmak istemiyorum daha fazla..ayşe sadece o anki ruh halinden dolayı sert ve yanlış cevap vermiş diye düşünüyorum..yoksa idilin herkesi silip gitmesi senin suçun asla değill ben idilede çok kızdımm onun yaptığıda yanlıştı...ama keşke herkes biraz daha dikkatli olsa tek isteğim bu...

tekrar tekrar tebrik ederimmm...topiğin böyle güzel haberler ihtiyacı var...ayşe biliyomusun senin kızın olacak galiba...bakalım buda tutacak mı??
bekledin bekledin şu mübarek günlerde kavuştun bebeğine...Allahım tamamına erdirsin...

teşekkürler ama sabah sabah yani geldim tokatımı yedim topikten sevıncım flnda kursağımda kaldı

seliz...kimse demiyokı ayşe yardım ettı bıze ayşe şöle yaptı böle yaptı herkes

sadece kusurumu büyütüyo bende bunlara krıılıyorum ve hiç gitmedim duruyorum burda

teşekkür ederim ben hiç beklemıyrodum rüyamda görsem inanamazdım ama oldu kısmet

biz gene korunmaya calışlıyorduk bakalım hayırlısı olsun hakkımızda

bend ekonusmak ıstemıyorum seliz ama bak görüyrosun ki kendımı savunmak zorunda kalıyorum hemde yok yere

derdi olan gelsınm konussun gitmekde neymıs bende kımlere kımlere kırıldım bak burdayım

inşallah seliz hayırlısı olsun cinsiyetının hc onemı yok Rabim sağlıkla versın ınsalahh herkesee

iki yüzü bir olmayan kim..burdada kime ne demek istedin anlayamdım...kim msnde farklı burda farklı konuşuyormuş onuda anlayamadım...bak ayşe işte böyle imalı şeyler konuşmayalım...şimdii herkes yanlış anlayacak,üstüne alınacak...şimdi sen ikiyüzlü diye banamı dedin başkasınamı dedin böyle böyle ortalık karşıo işte...

hayırlısı olsun inşallah...
ben herzaman seninde yanında oldum ayşe..daha önceki vukaatlarda seni haklı bulduğumda senin yanında olmadımmı?seni burda herkes sevio kimsede kötü bişey demio...
biz madem burda bir arkadaşlık sürdürüyorsak yanlışımızı doğrumuzuda söylemeliyiz...
hevesin falan kursağında kalmasın sakın bu habere herkes çok sevinecek...
belki birgün idilde geri döner ve anlatır bize neden bukdr kırıldığını bunları ozaman konuşuruz..

cinsiyetinin tabikide bir önemi yok önemli olan sağlıklı olması..ben içimden geçeni söylemiştim sadece...

adasım ne güzel haber . çok duygulandım gözlerim doldu. sag salim yavrunu kucagına alırsın işalla bitanem.ben esk deyim...
çok yazamıyom. mert yaramaz durumuyo.. öptüm cnm eşini ve seni çok tebrik ederim.....

al bide burdan yak ıma etmedım kımse ıcın söleemdım kendım ıcın söledim

dusundugum budur anlamında bask abısey duusnmuyorum anlamında

bişeyleri ne kadar cok cekıyosunzu ustunuze yaa

aşk olsun yemın ederim laf falan soktugum yok ıma da etmıyorum 0-6 yas grubuna göre yazıcam budnan sonra

sinirden fıttrıcam sımdı aşk olsun ya aşk olsun yuh

zehir oldu günüm teşekkürler

tesekkurler canım ya ınsallah hayırlısı olsun tesekkurler :) Allah razı olsun

bence yazdıklarını tekrar tekrar okuyup sonra göndermelisin...bizler 0-6 yaş grubu seviyesinin üstüne çıkamadığımız için yanlış anlıyor olabiliriz...yazdıkların kırıcı oluyor...hemde çokk kırıcı...günüm zehir oldu diyerek bizi suçlaman yanlış ayşe..ben konuyu daha fazla uzatmak istemediğimi bugünü zehir etmek istemediğimi yazdım sen yazdın ikiyüzü falan karıştırdın..şimdide bizi 0-6 yaş grubunun seviyeine düşürdün..neyse ayşe neyse senin günün zehir olmasın..ben daha fazla hiçbirşey söyemiyorum...istediğin düşündüğün gibi olsun...

seliz ben sana bişey mı dedim laf sokuosn dedın laf sokmuyorum dedimm bide sen tartısma cıakrtıyosun

hem konuyu kapatayım dıyosun hemde bunu mu ıma edıyosun sunumu ıma edıyosun dıyosun

kırmak ıcın yazmıyorum dıyorum anlamıyosun ben sana daha ne dıyeyeım

sinirle yazıyorum evet cunku sınır oldum durduk yere herkes asmış kesmiş beni bi geldım hobbaa

bide sen üstüne katmner oh bıse dmeke ıstemıorm sende hamılesın

sana dmeedıgım seyelri üstüne cekıosn iyi asıl sen ekndın bilirsin bana her yer paris

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…