Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
nesli naberr...:KK25:
yaa ben lohusalık şeysinemi girdimmm...gereksiz bi agresiflik var üstümdee..mutsuzlukk..anneme gittim bikaç gün kalmayaa..üzdüm annemii..
annem daha mutlu olman lazım yavrum senin Allah nur gibi çocuk verdi sana,,doğum yaptınn dedii...odadan çıkmıyosunn..konuşmuyosunn..mutsuzsunn..durgunsunn dedii...:KK5:
bide eşime karşı aşırı bi kıkançlık oldu bendeee...
napcam ben nesliiiiiiiii....:KK14: :KK14: :KK14:

canım benım normal ama sıkma canını ben lohusayken evde terör estırıyordum bebegı kımseyye vermıyordum:KK1:ses cıkarana bagırıyordum:84:gereksız seyler ama zamanla atlatırsın hormonlar degıstı bırden kolay degıl..canından can koptu..cok zor bır sey ve de sen normal dogurdun...daha cok cok erken fazla gezme canım bana kalırsa evde vakıt gecır..anacıgına nazın gectıgınden ona kızmısındır anneler genıs yureklı olur..bu mutsuzluk degıl sadece korkular ve bıraz da sıkıldıysan ondandır..bende hala var bebekle yasamak cok zor ama guzel bazen acayıp bunalıyorum ama yınede durup bakınca ıyıkı yapmısım dıyorum ama bu yaz ınanırmısın hıc dınlenemedım anam agladı egeden cok bunaldım ınan tokatı arar oldum..ben de hıncımı esımden cıkarıyom oluyo yanı..sıkma kendını geçicek canım

evett..sanırımm oda var bendee.yanii çok güüzel bişey ama sorumluluğundanda korktumm..bundan sonra hep onu düşünerek yaşıycak olmak attığım her adımda ona endeksli olmak bi an korkuttu beni sanırımmm....bide oha diyceksin ama....ilerde eşimle aramızda bi bozukluk olursa(Allah korusun) onu benden alırlarmı diye düşünüyorumm....aramızda kopmıycak bi bağ oldu fevzi şimdi...
offffffff...saçma ama doğum öncesi ve sonrası çok bunaldımm...anlatırımm..korkularım olduu...bu ara iyiyizz ama....bilmiyommm...:KK59:

evett..sanırımm oda var bendee.yanii çok güüzel bişey ama sorumluluğundanda korktumm..bundan sonra hep onu düşünerek yaşıycak olmak attığım her adımda ona endeksli olmak bi an korkuttu beni sanırımmm....bide oha diyceksin ama....ilerde eşimle aramızda bi bozukluk olursa(Allah korusun) onu benden alırlarmı diye düşünüyorumm....aramızda kopmıycak bi bağ oldu fevzi şimdi...
offffffff...saçma ama doğum öncesi ve sonrası çok bunaldımm...anlatırımm..korkularım olduu...bu ara iyiyizz ama....bilmiyommm...:KK59:

evet o duygu korkutucu...öle şeyler aklına getırme...

pşşştttt:KK53: selam kızlar nasılsınızz....yavyummm bana doğumu anlat hadiiiiii çok merak ediyorum şimdi geçmişi okuyup yazdıklarına bakıcam çok merak ediyorum..
benim doğuma çok az kaldıııı:KK64:

canımm sakın korkmaa..korkuttuysamm özürr...dediğim gibi benim canımı sıkan okadar sancı çekipte sonrasındada şeyimin üstüne oturaamamak olduu.bide üstünee çoook sıcak hastane odası eklendii...
ama doğum kısmı çok zorr olmadıı.açılma 4 cm olana kadar ben sancı hissetmedim düşünnn..dr affelim kızz sancısız 4 cm falan dedi..ama tabiki sancı çektiğim dakikalrrr.....voooovvvv tarifsizzz....korkmaa..hayırlısı neyyse o olsun dee..Raabbim bilir en iyisinii...benim yanımda bi kadın vardıı..ahh keşke sezeryan olsaydıı..neyse ayrıntıları sonra konuşuruzz.çok öptümmm...sağoll güzel dilkelerin içinnn...
bebişlerimiz için değer demiii okadarcıkta acı çekiverelim..şimdi herşeyi atlatmış görünüyorsun canım buna sevindim demekki nekdr acı çekersen çek kısa bir süre içinde unutuluyor..Rabbim evlat sevgisini neden annelere daha ağır vermiş işte onun için okdr acıda çeksen okadar yorulsanda o evlat nasıl bir sevgiyse hiçbirşeyi gözün görmüyor..
belki bende senin gibi 2 saatte doğururum..Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin..
ayy kızlar ne bilim rabbim çok büyük hayırlşısı

ama içinde bulundugum durum çok tuhaf geliyo ulan dogurdugum halde hala acaba hamilemiyim diom
hamileyken bi daha test yapmıcam diodum daha şimdiden başladım vay benim halimee
canım bizi habersiz bırakma lütfennn pozitif yada negatif hakkında hayırlısı olsun..biliyosun Rabbim sana mucize gönderdi hemde hiç umut yokken.eğer şuanda bir bebek daha yoldaysa bundada bardır bir hikmet...
Günaydın kızlar...nasılsınız?
Fatoşşşşum üzülme o kadar yaaaaaa...........
Seliz ve seaster çok az kaldı size yaaa çok heyecanlı :18: :18: :18:
evet tatlımmm çokk az kaldıııı:18::18::18::18:çokk heyecanlıyımmm......

günaydın kızlarrr hayırlı cumalar..:KK16:
diz üstü pc eşime yolluyorum bugün orda internet varmış hiç olmassabu şekilde daha rahat görüşücez.:KK69:.bende evdeki masa üstünü kurup evede internet alıcam koçişimle artıkın bol bol chat yapicizzz..:98:
bu arada dün oğluşuma ilk defa birşey aldım spor ayakkabı minicikk cok heves ettim ama eve gelince kaynam neden aldınız diye kızdı:KK5: daha erkenmiş ne olur ne olmazmış.:KK31:.bir üzüldümm evime cıktım bir ağla bir ağla ben bu anın hayalini 7 yıldır kuruyorum belkide haklı ama hevesimi kırması beni cok üzdü:KK14:..gecen dedimki bayramdan sonra eylül sonu gibi yavaş yavaş eşyalarını almaya başlarım anne dedim daha dur erken dedi galiba doğuma 1 hafta 10 gün kala alıcaz:KK1:
ben olumsuz düşünmemek adına almak istiyorum ya birşey olursa diyipte psikolojimi bozmak istemiyorum acıkcası...sizcede acele ediyommu kızlarrr:44:

neyse hepicinizi öpüyom en kocamanındann..:79:
canım al tabii hiçte erken değil ben 6 aylıkken tüm kıyafetlerini almış oldum...sadece oadsı ve bakım kremleri kaldı..
kayınvalden daha önce defalarca kez üzüldüğünü gördü belki seni hertürlü şeye hazırlamak için öyle yapıyordur ama bence yapmamalı sen Allahın izniyle olumsuz olan herşeyi atlattın...yolun yarsını geçtin...güle güle kullansın paşammm

Son düzenleme:
Kızlar gerçekten topik çok sessiz...inanınnn topiğe haberlerinizi almak için giriyorum ama kimse bişey yazmıyorrr....sayfalar ilerlemiyorrrr.....bazen kızıyorum ama sonra dayanamıyorum tekrar giriyorum bakıyorum belki hamile olanlar doğum yapanlar var diye....ama yokkkk tık yokkk topikte....ne zamana kadar böyle devam edecekkkk......zamanınız mı yok? ....benim de bebeğim varrr ama ben o zamanı bulabiliyorum...gerçekten çok üzülüyorummm eskidennn ne muhabbetler ederdikk şimdiii çok sıkıcı oldu....yani bilemiyorummm bi ben giriyorum sanki yaaa:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: hep böyle mi devam edecek? böyle devam edecekse haber verin de bariii ben de bi daha gelmimm sap gibi kalıyorum topikteee :KK43:(

evet benim de dikkatimi çeken:44: birşey daha var facebookta da göremiyorum:KK43: zannedersem artık aramıza katılmayacak..kırıldı mı acaba...ama biz baharsız ne yaparız idilcim okuyorsan bana ulaşsana yaaa:KK50:

idile özel mesaj da atamıyorum..idilcim zannedersem bi sorun var ...ama ben çok üzüldüm şimdi ya...:KK43:

kızlar yaaa biri idile bişeymi söylediii..alt tarafı sitem etmiş kızz...misafir olarak görünenlere kızmıştır oo...niye okuyosunuzda selam vermiyosunuz diyee...haksızda sayılmazz....
facedede yok:KK43:((( :KK5: :KK5: :KK5:
numarası yokmu kimsede???

yok herhalde ben de baya bi merak ettim..üzüldüm de..ya biz birbirimize sitem de yaparız ne bileyim şaka da yaparız ..aşmış olmamız lazım böle şeyleri...sitem ettiyse de idil sevdiğinden etmiştir..acaba o gün yazılanlara mı bozuldu ki..facebooktan da silmiş bizleri anlayamadım ki...

idiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiimmmmmmmmmmmm nereye gittttttttttiiiiiiiiiiii yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
kuşuuuuuuummmmm bizi bırakıpp gitmezzzz yaaaaa:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
sanırım yazılanlara bozulduuu:KK5::KK5::KK5::KK5:idil bizi çok özlediği için sitem etmiş sadece üstüne çok gidilmiş....idil kırılgandır bizi niye silmişşş onu anlayamadımmm:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:ben baharı çok özlerim ama yaaaaaaaaaaa bişeyler yapın kızlar:KK43:

idiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiimmmmmmmmmmmm nereye gittttttttttiiiiiiiiiiii yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
kuşuuuuuuummmmm bizi bırakıpp gitmezzzz yaaaaa:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
sanırım yazılanlara bozulduuu:KK5::KK5::KK5::KK5:idil bizi çok özlediği için sitem etmiş sadece üstüne çok gidilmiş....idil kırılgandır bizi niye silmişşş onu anlayamadımmm:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:ben baharı çok özlerim ama yaaaaaaaaaaa bişeyler yapın kızlar:KK43:

şimdi okudumda ayşeye belki kırılmış olabilir :S ama bırakıp gitmezdi sanmıyorum tek sebebin o oldugunu bence az uzak kalmak istemiş olmalı.yaz bitsin gelir mutlaka bırakmaz o burayı kimsenin bırakamadıgı gibi :S
ben kendi adıma konuşuyum işlerim yogun oldugu için ve topige kimsse girmedigi için bende çok sık eskisi gibi girmiyorum arada girip okuyorum yazılanları cvp verebiliosamda veriorum zaten... onun dışında msn den yada faceden yada telden alıyorum haberleriii.
tabi ilk yaz başladıgında bende baya bi sitem etmiştim kimse yok eskisi gibi olmucak die ama biliorumki olucak yani dönücek eskiye

Son düzenleme:
casnım evet ben eskıssehrıdeım su an :) pazar akşamı dönces ama trenle doncez bız fatih eksp.
siz neyle gelceksınzı es es e :)

ben gelicem sen dönecen esk den bende pazar günü saat 5,5 esk olurum trenle geliyom bende.cum eksp. geliyom. denk gelseydik çok güzel olurdu. çünkü istanbulda cok uzak oturuyoz.

yelizcim dogum günün kutlu olsun balim.

bayrama kadar giremeyebilirim. hepinizi öpüyorummmm.......

selammm kızlarr biz eve vodem aldık ama malesef sadece balkonda çekio :)) akşamları girebilirim sanırsamm artıkk :)

bu arada bugğn benim dogum günüm yarında arkadaşlarım gelecekkk kutluycaz iftar yaptıktan sonraaaa :))
seliz seninde baya az kalmış dogumuna ya şaka gibim vallaa dün gibi daha allahım inşallah sag salim kucagına aldıgın günleride gösterir prenseninin

elif sende lohusa sendromu yaşıyomuşsunnn.geçicek inşallah hemen hemen her kadın yaşıyo işte gaette dogal sonuçta hayatın birden degişiyo artık kendin için degil onun için yaşıyosun.şükürki çok .çok kötü geçirmiosun neler var çünkü.allah korusun.bu arada bebişin fotolarını koysana görelimmm .maşallah

çiçekkk nerdesin sen bakemmmm hiç görünmüosun msjda atmıyosunnn :Ç))

bu arada geçen hafta içi sanırım ben yıldıZLA konuştum henüz dogum yapmamıştı yarın veya pazartesi arıycam ama facede görüyorum sürekli sanırım hala dogurmadııı merak edenlereee :)

yelizz.... doğum günün kutlu olsun...eşinin yerinde olsam sana oje ve bidonla aseton alırdım:KK1:şaka şaka...nice mutlu yıllara ...beklentilerin gerçekleşmesi dileğiyle

selammm kızlarr biz eve vodem aldık ama malesef sadece balkonda çekio :)) akşamları girebilirim sanırsamm artıkk :)

bu arada bugğn benim dogum günüm yarında arkadaşlarım gelecekkk kutluycaz iftar yaptıktan sonraaaa :))
seliz seninde baya az kalmış dogumuna ya şaka gibim vallaa dün gibi daha allahım inşallah sag salim kucagına aldıgın günleride gösterir prenseninin

elif sende lohusa sendromu yaşıyomuşsunnn.geçicek inşallah hemen hemen her kadın yaşıyo işte gaette dogal sonuçta hayatın birden degişiyo artık kendin için degil onun için yaşıyosun.şükürki çok .çok kötü geçirmiosun neler var çünkü.allah korusun.bu arada bebişin fotolarını koysana görelimmm .maşallah

çiçekkk nerdesin sen bakemmmm hiç görünmüosun msjda atmıyosunnn :Ç))

bu arada geçen hafta içi sanırım ben yıldıZLA konuştum henüz dogum yapmamıştı yarın veya pazartesi arıycam ama facede görüyorum sürekli sanırım hala dogurmadııı merak edenlereee :)
evet canımm daha dün gibi hamileyim diye haber verdiğim..çok çabuk geçti....6-8 hafta kaldıı...bakalım kızım nezaman gelecek...buarada doğum günün tekrardan kutluu olsun...nice mutlu ve ojeli senelere...:KK1:
şimdi okudumda ayşeye belki kırılmış olabilir :S ama bırakıp gitmezdi sanmıyorum tek sebebin o oldugunu bence az uzak kalmak istemiş olmalı.yaz bitsin gelir mutlaka bırakmaz o burayı kimsenin bırakamadıgı gibi :S
ben kendi adıma konuşuyum işlerim yogun oldugu için ve topige kimsse girmedigi için bende çok sık eskisi gibi girmiyorum arada girip okuyorum yazılanları cvp verebiliosamda veriorum zaten... onun dışında msn den yada faceden yada telden alıyorum haberleriii.
tabi ilk yaz başladıgında bende baya bi sitem etmiştim kimse yok eskisi gibi olmucak die ama biliorumki olucak yani dönücek eskiye
bende öyle düşündüm...hatta geçmişi okurken daha idilin gittiğini öğrenmeden ayşenin yazdıklarını okuyunca şok oldum...idil sadece eskiyi özlediğini bizleri özlediğini söylemiş...bunda ne varki...hatta sanırım önce zehsel yazmışş senin bebeğin uslu olabilir ama benimki yaramaz falan aha dedim idil buna bozulmuştur..sonra ayşenin yazdıklarını okuyunca asıl ozaman şok oldum......sankiii idil çok kötü bişey yazmış gibi cevaplar verilmiş...ben olsam bende bozulurdum...ama idil böyle bişey için bizi bırakmamalı..
yani bizim bişeyden haberimiz bile yokk bizi neden silmiş:KK5:

Son düzenleme:
idilcim bebeği olanın bebeği var durmuyo bu bir yaz mevsımındeyız herkes tatilde bu iki ramzandayız herkes halsiz
bu üç çalışanalr var işler yoğun bu dört başka sebep istiyo musun ?

Hayat sadece burası değil günümüzü kendimizi vakfedemeyiz buraya dışarda hepimizin sorumluluklarının
olduğu bi hayat var..Burada arkadaşlığımız var haber alıyoruz görüşüyoruz konuşuyoruz tamam çok güzel
çok da memnunuz bundan ama kimse buraya dvamlı yazmak zorunda dğeil yani kimsede bunun hesabını soramaz
nedne gelmiyorsun neden yazmıyorsun diye

sen gelip bakıyorsundur vaktın vardır girersın ne güzel kımse yoks anedne sap gibi hissediyosun ki
kendını sanki bi bulusms için herkes söz vermıs ama sen gelmıssın baska kımse gelemmeiş,gibi
hissetmene gerek yok

bence çok yersiz olmuş bu sitemin sohbetleri özlüyorsundur bende çok özlüyorum ama
elimde dğeil katılamıyorum ne yapayım ????

ayşe bu yazdıklarına bir anlam veremedim ben...kusura bakma ama kızı bi dövmediğin kalmış...sen yanlış anlamışsın galiba idil sadece bizi özlemiş hani sana kötü bişey yazmamış..
idilin sitemi bence hiç yersiz değill tamam herkesin işi gücü var ama idilin eski muhabbeti özlemesi suç değil..
bence senin cevabın daha yersiz olmuş..

şuanda idile hiçbir şekilde ulaşamıyorum..facede yok k.k'dende gitmiş....:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
kimsede numarası falan yokmu:KK5:nasıl ulaşıcaz şimdiiii offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

pşşştttt:KK53: Selam kızlar nasılsınızz....yavyummm bana doğumu anlat hadiiiiii çok merak ediyorum şimdi geçmişi okuyup yazdıklarına bakıcam çok merak ediyorum..
Benim doğuma çok az kaldıııı:KK64:

canımm okumuşsunn..çok zor oldu dersem yalan söylemiş olururmm..beni zorlayan sancılar sabah 8den sonra başladı...10:50de doğum gerçekleştii...çok şükür...dediğim gibi benim canımı sıkan dikişlerim yüzünden oturamamak olduu...ama hepsi geldi geçtii..çok şükürr rabbimee oda bende sağlıklıyızz....hep hayırlısı hangisiyse o olsun dee....:KK71:

bu arada geçen hafta içi sanırım ben yıldızla konuştum henüz dogum yapmamıştı yarın veya pazartesi arıycam ama facede görüyorum sürekli sanırım hala dogurmadııı merak edenlereee :)

evet canımm..yaşıyorumm maleseff..bazen iyi oluyorumm.bazen tam bi bunalımm..deli deli şeyler geliyor aklımaaa....neysee..geçer inşallahhh...
Doğum günün kutlu olsunn canım.nice nice yıllara inşallahhh...fotoları akşam koyarım bakarsınn oldumu...öptümm...

nesli naberr...:KK25:
yaa ben lohusalık şeysinemi girdimmm...gereksiz bi agresiflik var üstümdee..mutsuzlukk..anneme gittim bikaç gün kalmayaa..üzdüm annemii..
annem daha mutlu olman lazım yavrum senin Allah nur gibi çocuk verdi sana,,doğum yaptınn dedii...odadan çıkmıyosunn..konuşmuyosunn..mutsuzsunn..durgunsunn dedii...:KK5:
bide eşime karşı aşırı bi kıkançlık oldu bendeee...
napcam ben nesliiiiiiiii....:KK14: :KK14: :KK14:

canımm lohusa sendromuna girmişsin..benim ablamda girmişti...dediğin gibi odasından çıkmıyordu bebeği kimseye vermiyordu..herkese bağırıyordu..ama merak etme bu dönem çok kısa sürüyor..şimdi evin kalabalık gelenin gidenin esksik olmuyordur..onunda etkisi var.çünkü düzenin bozuldu..eski sakin hayatını özlüyosun..bebiş için uyanıyosun uykusuz kalıyosun..terliyosundur bunalıyosundur..korkuların arttı,endişelerin çoğaldı..çok doğal...emin ol ben lohusalık sendromuna girdiğimde sen eski hayatına çoktan dönmüş olacaksın...

haa birde demişsin yaa Allah korusun eşimle ilerde bişey olursa bebeğimi benden alırlarsa diye korkuyorum diye..o korku bende şuan bile var..bazen düşünüyorum şuan içimde onu benden Allahımdan başka kimse alamaz..ben nereye gitsem mecbur benimle geliyor.ben yaşamasam bebeğim şuan yaşayamaz..bukadar emek veriyosun 9 ay karnında taşıyosun,doğduktan sonraki vereceğimiz emeği hiç söylemiyorum bile...sonra ilerde bişey olursa bebeğimi benden almaya çalışırlarsa diye bir korku sarıyo içimi zaman zaman..ama çok saçma Allaha şükür iyiyiz mutluyuz..işte anne olmak nasıl bir duyguysa insana herşeyi düşündürüyor...

Son düzenleme:
canımm lohusa sendromuna girmişsin..benim ablamda girmişti...dediğin gibi odasından çıkmıyordu bebeği kimseye vermiyordu..herkese bağırıyordu..ama merak etme bu dönem çok kısa sürüyor..şimdi evin kalabalık gelenin gidenin esksik olmuyordur..onunda etkisi var.çünkü düzenin bozuldu..eski sakin hayatını özlüyosun..bebiş için uyanıyosun uykusuz kalıyosun..terliyosundur bunalıyosundur..korkuların arttı,endişelerin çoğaldı..çok doğal...emin ol ben lohusalık sendromuna girdiğimde sen eski hayatına çoktan dönmüş olacaksın...

Haa birde demişsin yaa allah korusun eşimle ilerde bişey olursa bebeğimi benden alırlarsa diye korkuyorum diye..o korku bende şuan bile var..bazen düşünüyorum şuan içimde onu benden allahımdan başka kimse alamaz..ben nereye gitsem mecbur benimle geliyor.ben yaşamasam bebeğim şuan yaşayamaz..bukadar emek veriyosun 9 ay karnında taşıyosun,doğduktan sonraki vereceğimiz emeği hiç söylemiyorum bile...sonra ilerde bişey olursa bebeğimi benden almaya çalışırlarsa diye bir korku sarıyo içimi zaman zaman..ama çok saçma allaha şükür iyiyiz mutluyuz..işte anne olmak nasıl bir duyguysa insana herşeyi düşündürüyor...

ya aptalca bi düşünce ama zaman zaman korkuyorumm.allah korusun ilerde bi durum olurda ayırırlarmı bizi diyee..bence tam olarak lohusalık sdendromu buu...:KK43: Allah korusunn..eşim ben bebeğimiz sağlıkla sıhhatle yaşayalımm bir ömürr..

Idill okuyorsann lütfen topiği terketmee...başkasına kızxdıysan kızmadıklarının ne suçu varr..bizim hiçmi hatrımızz yokk....:KK47: :KK5:

ya aptalca bi düşünce ama zaman zaman korkuyorumm.allah korusun ilerde bi durum olurda ayırırlarmı bizi diyee..bence tam olarak lohusalık sdendromu buu...:KK43: Allah korusunn..eşim ben bebeğimiz sağlıkla sıhhatle yaşayalımm bir ömürr..

Idill okuyorsann lütfen topiği terketmee...başkasına kızxdıysan kızmadıklarının ne suçu varr..bizim hiçmi hatrımızz yokk....:KK47: :KK5:

Allah korusun öyle şeyleri aklına getirmemeye çalış...bizde dün gece eşimle çok kötü tartıştık..şuan konuşmuyoruz..:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:insan böyle zamanlarda dahada kötü şeyler aklına getirebiliyor..inş canım bir ömür boyu beraber mutlu mesut yaşarsınızz..

fevzi ömer beyler nasıllar....uyuyormu sık sık??

evet idil eğer topiği okuyorsan yada haber alıyorsan bir şekilde lütfen gelll....elifin dediği gibi hiçmi hatrımız yok..bizim ne suçumuz vardı bizide terkettin...:KK5::KK5::KK5:hem ben yakında doğum yapıcam bakk sen olmadan nasıl gidicem normal doğuma:KK14:beni başından beri normal doğuma teşvik eden sendin..eğer gelmezsen gerii normal doğurmam baaaakkkkk:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

X