Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

nezaman izne ayrılacaksın canım..doğuma 8 hafta kala izin yokmu??
2 ay bari evimizde dinlenerek geçirelim demi ama
valla ramazandada kimseyi yemeğe almayı düşünmüyorum..bizim davetler başladı bu sene saedece gidicem ben alımcam seneyede ben alırım...
zaten çoğu akşamda kayınvaldemgilde yeriz...sahuru bile bazen orda yapmayı düşünüyorum...
yeter artık birazda beni düşünsünler... sende k.çok dikkat et....[/QUOTE]
canım iznşm başladı ama sonrasına aktarıyım diye çalışıyordum ama nu hafta son dayanamıycam artık ...
boşver canım yaa o teleşa hiç girme yorma kendini sağol canım

Günaydın kızlar, nasılsınız?
canım bu fisherprice fena değil ben abimlere almıştım titreşimli ve müzikli ama 9kiloya kadar kullanabiliyorsun....

Nane toparladığına sevindim, özlemişiz seni.........

Hemşomdan haber var mı Yelizzzzz sende numarası vardı galiba Yıldızın........çok merak ettim elif doğurdu belkiii yıldız da doğurmuşturrr

günaydınn hayırlı sabahlarr aslında tünaydım desem daha mantıklı galiba..

selizzz canım sende aynı arabadan almışsın ve cok güzel demişsin onayladığına göre bende alıyım o zaman ama ben bayramdan sonra almaya başlıcam şimdiden alırsam kayınvaldeden laf yemiyeyim..
ama kırmızımı yoksa siyahmı karar veremedim.:44:.siyahın rengi solarsa diye düşünceiyim kırmızıda oğlana gidermi onu bilemiyom..neyse o zaman gelsinde karar vereyim bari..

slm kızlar nasılsınız biz çalışıyoruz işte uykumuz var ah şurda bi koltuk olsa bi yarım saat uyusam

idilcim geçen gün konuştum ben telde dogurmamış ama oldukça zorluyomuşş beklio oda bakalım

kızlar selammm

nanecim toparlamışsın kenndini çokk sevindim cnm hayırlısıyla daha da iyi olucaksın inşallah.özletme kendinii

hatce haklısın hee siyahın rengı guneste solarmı acab sormak lazım çünkü bazı kumaslar soluo bazıları
solmuyo kaliteye göre değişir :) kırmızı erkeğe de gider kızada bence :)

seliz aldıkalrın çok güzel güle güle kullanın :)
benım tek kafama takılan o elektirikli sallanan şey
pek sağlıklı gibi gelmedi bana....ana kucağı çocuk oturamazken ama yatmakta istemediği zaman
meyilli koyabıleceğin bi yer bu olmalı yoksa sallanmaya ihtiyacı olan bi bebeğin annesinin kollarında
sallanmasının daha uygun olduğunu düşünürüm...bu benim düşüncem sen kendin bilirsin tabıı kı :)
ama şu bi gerçek ki bu sektörde herkes anne babaların cebını boşaltmaktan başka bişey düşünmüyor.

hatce haklısın hee siyahın rengı guneste solarmı acab sormak lazım çünkü bazı kumaslar soluo bazıları
solmuyo kaliteye göre değişir :) kırmızı erkeğe de gider kızada bence :) .
valla ayşemm görümcemin eskiden arabası siyahtı rengi soldu gitti hiç hoç olmadı..belki kullanmadan kullanmaya fark edebilir ama ne bilim siyah içime sinmedi bende kımızı almayı düşünüyorum kızda erkekte kullanıyor kırmızıyı sonucta..
selam kızlar nasılsınız??? kimsecikler yok topikteee

selam idilimmm evet kimseler yok cok tenha topikimiz artıkın...

KISLRRRR
bebek şekeri yptırdınızmı yoksa kendinizmi yaptınızz..

slm kızlarrr
ben yaptırıcam ama yapan kişi arkadaşım zaten beraner yaparız bende yardım ederim ona
pazartesi itibari ile izim başlıyor
dün çok kötü bir gün geçirdim müşterinin biri evrakları masama fırlattı çekti gitti tabi ben başladım ağlamaya engel olamıyorum kendime ellerim fln titriyo kızım da korkttu o da hızlı hızlı vurmaya başladı bana zor sakinleştim şimdide müşteriden uzak duruyoum sadece telefon araması yapıyorum.

KISLRRRR
bebek şekeri yptırdınızmı yoksa kendinizmi yaptınızz..

hatıce bız kızkardesımın bebeği için kendımız yapmıstık seker

75 tanesı sepetiyle beraber 25 tl tutmustu çok örnek var nette

eğer ben yaparım ama malzemeyı nasıl alıcam dersen :) benım ıs yerım o hammaddelerın satıldıgı

yerın ortasında her türlüsü var malzemenın istedıkelrını alır kargoyla yollarım sana :)

canım yaa kötü bi durum ne mal insanlar var ya görüyomusunn

hamıle bı kadına yapılıcak bısey mı yanı bu...bırde son gunlerın zaten sinir oldum

merhabalar

yazmıyorum uzun zamandır..kırgınım aslında buraya.. özlemişim..

nanemm döndüğüne çok sevindim..belki kafanı toplamak istediğin için burdan kimseyle de görüşmek istemezsin diye aramak istemedim seni.. ama iyi olduğuna,toparlandığına çok sevindim.. çok özlemişim seni.

elifcim... çok şükür kuzunu almışsın kucağına..rabbim hiiç ayırmasın sizi birbirinizden.. Allah'ım sana ve eşine bağışlasın yavrunuzu..

biz hepimiz iyiyiz çok şükür.. bel fıtığı ve göbek fıtığım var,onlarla uğraşıyorum uzun zamandır.. kuzular hareketlendiler,zorlanmaya başladım.. ama yine de harika bir duygu 3 yavrumun karşılarında beni görünce çıldırması

kucaklarının dolmasını bekleyenlere Allah'ım inşallah hayırlısıyla yaşatır bu güzel duyguyu.

kendinize iyi bakın

canım bizde seni özeldik canım benim. neden kırıldın sekerim. bu aralar cok tenha bende girip okuyom. ama hiç bir zaman kopamıyoz birbirimizden.
canım ya allah sana güç kuvvet sabır bol bol versin.hareketlenince işin dahada zor. bel fıtıgıda var sende dimi. canım benim yaaa.. işallah yardım eden birileri vardır sekerim sana. benim kayınvalidem üst katta biz ikimiz birine yetişemiyom seni dşünmesi bile çok zor.. bizimkide şimdi oyunlara basladı. oynamazsak numaradan aglamalar felannn.
ayy ayy neler yaparlar seninkiler kimbilir.
öpüyorum canım seni. kendine iyi bak .

ahh canım .. ayyy ne insanlar var ya.. sinir oldum. son günlerin canım kızının gelmesien cok az kaldı. işleri takma kafaya.. insanlarıda,. çık artık izine. bol bol dinlen sekerim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…