Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

merhaba seastar,
bence hiç korkma normal dogumdan,Allah yardım ediyor yaa bende epidural normal dogum yaptım çok korkuyordum ,düşün ben kan aldırmaktan bile korkan insandım herkes hayret etti bana,ama çok şükür normal dogum yaptım her yönden en iisi normal dogum,kendini toparlaman,bebişini anında görmen anlatılmaz bişey..eger tercih senn elinde olursa normal dogum yap,epidural dogumuda tavsiye edermm daha az acı çekmeek istiyorsan :) nacizane fikrimi söylemek istedim..

Eki Görüntüle 231933
kızla r yardım edin bu ne şimdi bugün adet günüm dayanamadım sabah yaptım ve böle çook silik çıktı ilk defa defa daha önce defalrca yaptım isterse saatler geçsin çizginin eseri bile çıkmıyordu baktığımda ilk defa çıktı ve daha adette olmadım birde benim gecikmelerim olmaz günü gününe olurum yorumlarınızı bekliyorum inşş hamileyimdir:26:

canım yanlış bir sey yazıpta umut vermek istemem ama belki hamile olabilirsin..daha ilk gününmüş belki oyuzden silik çıkmıştır..inş. öyledir hayırlısı diyelim..tam kesin sonuç almak için en az 1 hafta geçmesi lazımm..

olabilir geçsin bakalım 1 2 gün yine yaparım belki daha belirginleşir Allahım inşş vardır

canım annelık ne kadar yakışmış...ömrün bundan sonra fedakarlıkla geçecek...anladıgım kadarıyla zor geçmiş biraz ama atlattın ya sagsaglım alman çok önemli ...kız bu uşak çok fırlama bir şey olcak benceee...egeye ortak geldi..bu kadar mı babaya benzer kııız o gözler o bakışşş aynı fotolardakı babası...ama üzülme sonradan dönüyorlar genelde ama bu dönse dönse ne kadar döner bılmıyom çünkü resmen babanın fotokopisi...maşallah allahım nazarlardan korusun..yüzündeki o annemsi bakışı görünce çok duygulandım yaa...tekrardan tebrikler..ayrıyetten de helal olsun..göğsüne gelınce her emzırme oncesı ve sonrası bol bol lansınoh sur..cunku dıger turlu tahrıs olur..unutma ..memelerı donusumlu emzır mumkunse yaka ıgnesı gıbı cıkarma bebek yapısık kalsın...1 haftadan sonra beyazımsı sut gelır...oncesı seffaf bır sıvı gelıyor kolostrum ılk bır hafta uretılıyor bebege cok faydalı o nedenle acıyacak yara bıle olbılecek ama emzırmeye devam..fatos da guzel solemıs...o da ben de gecende memede sorun yasadık ama ben emzırdıkce rahatladım...yanı emzırmek hem anneye hem bebege faydalı canım..sıvı bol bol al...bebegı gobek dustukten her gun sonra yıka ...sıcaklar fena yapar kuzuyu...çok aglarsa mama ver ezıyet etme derım...olakı mama alacak olursan ki ben ılk yırmı gun vermedım ..sonra doymadıgını anlayınca bı kere vermıstım aptamıl pre al...ok...bı sıkıntın olursa cepten ulaş hayatım ...çok öptüm

kızlar slm deneyimlerinize dayanarak soruyorum banada yardımcı olurmusunuz hamilemiyim diye beklemedeyim buay..adet öncesi karın çok şişerya o şişlik olsada hamile kalan varmıydı aranızda..
bebek istiyorum allahım inşallah isteyen herkeze bizede sağlıklı hayırlı bebek nasip eder...

yaaaa gördünmü bebeğimm bence sezeryan gerçekten cesaret ister

yok kıııızzz videoyu nizlemezsen zaten ameliyetı da görmüyorsun ...o zaman no problemm...yada ben çok şanslıydım çok rahat bır dogum ve sonrası yaşadım..işte herbırı ayrı tecrube...

hiç sorma kızzzz sezeryanla doğum yapanlarrr helal olsun kızlarrrrrr :) sezeryan cesaret ister asılll

ayyy benim yara hala geçmedi biliomusun ne kısmetsizim şişlik indi şükür ama 1cm yarık var ucunda ama inatla emziriyom dediğin gibi yaka ignem oldu acı çeksemde emzirmeyi çok seviyorum çok şükür ki kızımda seviyo elif normal dogurduysa meme acısı hiç bişi degildir yanında eminim ve inanıyorum bol bol emzirip oğluşunu saglıkla doyurucak

slm bende yeni katılıyorum aranıza ayın 6 sında regle olmam gerekiyor bakalım bekleyip görelim birlikte hayırlısı

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN

Günü Geçen Arkadaşlarımız

................

Beklenen Regl Tarihleri

------------

HAMİŞLERİMİZ

ARALIK-OCAK-ŞUBAT-MART
Yildiz10--minikaren-seastar-seliz-gamzelikız-Mguner

NİSAN-MAYIS-HAZİRAN
Kötükedisero

TEMMUZ
??????????

TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ
Yaşama sırası sizde

BenIpek ve yavrusu Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu Fevzi Ömer 27.07.2011

selam kızlar ya benim bu ayın 29da adet olmam lazımdı ama olmadım dün biraz kahverengi lekem oldu şimdide çok az var ve miğde bulantım var ben ayın 27de kan testi yaptırdım sağlık ocağında 0.6 çıktı ama adetim neden geçıkti bilmiyorum hiç geçikmezdi acaba böyle yaşayan varmı içinizde lütfen yardım ya ne yapmam lazım

canlarım günaydınlaaaaaarrrrr

Tüm İslam aleminin ve hepizin Ramazan ayı mübarek olsun.
Hayırlı Ramazanlar olsun cümlemize inşallah

Günaydın kızlar hayırlı ramazanlar diliyorum hepinize...

günaydın kızlarrr ......
nasılsınız ?
ben biraz yorgunum havada sıcak ya bi de gece uyku düzenim zaten yoktu dün gecede eşime eşlik edeyim diye sahura kalktım bişeyler hazırladım iyice sersem gibi oldum leyla gibi dolanıyrum ortalıklarda kasıklarımda çok ağrıyor.

hayırlı beraketli ramazanlar

canım benim son haftaların bunlarrrr tadını çıkar diycem amaa çok zor geçiyor..... sabret çok az kaldı idili kucağına alıcaksın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…