Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım benim son haftaların bunlarrrr tadını çıkar diycem amaa çok zor geçiyor..... sabret çok az kaldı idili kucağına alıcaksın inşallah :KK16:

tadını çıkarmak için birazda izine ayrılmak istiyorum canım yaaa evimde olayım kzıımın eşyaşarı ile ilgileneyim kendime ilgileneyim dinleneyim istiyorum.doktorum bu hafta izinli pazartesi gelicek o günde çalışırım salı itibari ile ayrılırım izine bi aksilik olmazsa
esnemekten ağzım yırtılcak şimdi acayip uykum var.

Slm kızlarrrr :KK16: naber nasılsınız?
Herkese hayırlı ramazanlar...Allah tuttugumuz oruçları ve yaptıgımız duaları kabul eder inş...

ne zamandır yoktum özlemişim sizleri ya:KK16:
ben çok şükür iyiyim...toparladım bayagı...düşünmüyorum bile yaşadıklarımı:)

Elif'im bitanem canım doğum yapmışsın hemde normal doğum helal olsun kız sana:) yazdıklarını okuyunca çok duygulandım bide resminize bittim bittim...:KK69: :KK69: seni bir kaç kez aradım ama ulaşamadım bi türlü dün tüm gün telefonun da kapalıydı sanırım fırsatın bile olmuyodur teline bakmaya...
sakın seni unuttgumu düşünme hep aklımdasın canım benim...
Tekrar hayırlı olsun bitanem Allah analı babalı büyütsün...
inş tekrar aradıgımda ulaşabilirim sana sesini duymayı çok isterim öpüyorum bitanem seni kendine ve oğluşuna iyi bak...bol bol kokla benim yerime...:KK69:

Herkese hayırlı ramazanlar...Allah tuttugumuz oruçları ve yaptıgımız duaları kabul eder inş...

Elif'im bitanem canım doğum yapmışsın hemde normal doğum helal olsun kız sana:) yazdıklarını okuyunca çok duygulandım bide resminize bittim bittim...:KK69: :KK69: seni bir kaç kez aradım ama ulaşamadım bi türlü dün tüm gün telefonun da kapalıydı sanırım fırsatın bile olmuyodur teline bakmaya...
inş tekrar aradıgımda ulaşabilirim sana sesini duymayı çok isterim öpüyorum bitanem seni kendine ve oğluşuna iyi bak...bol bol kokla benim yerime...:KK69:

nanemm hoş geldın nasılsın ?

toparla tabıı kı iyisin sen üstesinden gelirsin herseyın canım benım :)

amın canım hayırlı ramazanalr sanada :)

SELAMMM MİLLETTT:KK3::KK3::KK3::KK3:
nasılsınızzzz giriyorum giriyorum kimseler yokk..:KK31:
nihayet ayşemle meloj varlarrr...:KK71:

ayyy biz 6. kutucuğada gecmişizzz kocaman olmuş benim paşamm:21::21:

nanem şekerinnn hoşgeldin balımm..
kız bende öslemişim senii merakta etmiştimmm tabii kendini toparlamana cok sevidnim..

ahh bu arada herkezin ramazanı mubarek olsunnn..
allahım oruç tutanlara sabır ve dayanma gücü versin bu sıcaklada gercektende zor..

gamzelim maşallahh size yaaa :)

yarın öbürgün hu hu doğurdum ben diceksin valla

maşallah size maşallahh :)

hayrılı ramazanlar :)

Son düzenleme:
amınn canım ınsallahh :)

araba gusel bilmem dısarda cok görüyroum bunlardan ama :) işe yarıyokı alıo ınsanlar :)

doğru söylüyosun işe yarıyoki alıyolarr.:KK1:.bayramdan sonra allah izin verirse yavaştan hazırlanıyım artıkın diyorum yavaş yavaş araştırma yapıyorum..:KK31:

yemin ederim az önce aklımdan seni geçirmiştim kızlar nane nasıl haber alan var mı diye yazıcaktım bu kadar denk gelir
ii olmana çok sevindim canım daha da ii olucaksın

maşallah size kocaman oldunuzz

doğru söylüyosun işe yarıyoki alıyolarr.:KK1:.bayramdan sonra allah izin verirse yavaştan hazırlanıyım artıkın diyorum yavaş yavaş araştırma yapıyorum..:KK31:

iyi olur canım ağırlaşınca gezemezsin hem :) gez bak istediğin gibisini al aceleye gelmesin inşş :)

canlarım merabalarr...
haberi almışsınızz ablamdan...evet ben dün 11de oğlumu kucağıma aldımm..Rabbim izin verdi çok şükürr...
salı akşamı nst için hastaneye gittiğimizdde sancı çıktı ve alttan muayene ettiler.2 cm açıklık çıktı..
doğum başlamışş.sabaha kadar bkliycez dedilerr..ve yatış verdilerr...
ben şaşkın tabii...
ve korkak...ağlamaya başladımmm....eşime sarılıp hüngür hüngür ağladımmm...
neyse sabaha kadar bekledik ve sabah girdiğim nst de yine sancı çıktı açıklık 4 cm olmuştu...
sancılarım giderek arttıı...ve korkularımdaa....
doğumhaneye alındımm tekrar ve yine nstt...sancılarım dayanılmaz olduu..açıklıkk giderek arttı 5-6 cm..derken 6-7 cm...
ve sonra suni sancı...ölüyorum dedimm...
yapamıycam diye bağırmaya başladımmm...KESİNLİKLEE TARİFİ OLMAYAN Bİ SANCII...
kendini çaresiz hissediyosunn...allahım yardım ett diye bağırdım sürekliii....
suni sancıdan sonrası çatalll....ıkınmalarr ve oğlummmmm....
Allahımmm onun içimden çıktığını hissetmekk.ama okadar yoruldumkii..hemen kucağıma alamadımm...
o küçücük bedeni kucağıma alamadımmm...düşünün okadar mecalim yoktu...bağırmaktan boğazlarım acıyoduu...
işte sonrası tahmin edeceğiniz şeylerr...
Rabbime şükürler olsun sağlıklı..benim dikişerim varr..onlar sorun oldu...rahat oturup kalkamıyorumm...
bidaha doğum yapsan normal tercih edermisin deselerr düşünürümm...korkutmak istemiyorum ama gerçektende normalin öncesi zorr..hoş benim içinn sonrasıda zor olduu...dikişlerr uykusuzlukkk...
evet sancıları unuttum şimdi ama o an yaşadığım çaresizliği unutamam..
neyse geldi geçtii..
şimdi tek sorunumm sütümün gelmeyişi..hemşireler ve herkesss ısrarla zamanla geleceğini sürekli emzirmemi söylüyor ama göğüslerimm çok acıyorr..canımdan can gidiyor ama...yeterki emsinn diyorummm...aç kalıyo diyee içimm gidiyorr...
çok üzülüyorumm.
rabbim yardım etsinn inşallahhh...size oğlumu ilk gördüğüm anı koyuyorumm..öpüyorummm hepinizi....iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederimm....
elifcimm yazdıklarını okuyunca biran normal doğumdan vazgeçtim diyebilirim..korkttum biran..tarifi bile mümkün olmayan bir acı nasıldır onu düşünüyorum..heleki en korktuğum şeyy o kesik..oturup kalkamadıktan sonra sezeryan olurum daha iyi diye düşünüyor insan..
neyseki sen atlattın darısı başımıza..oğluşunla ilk buluşmanı gördüğümde ağladım..çok duygulandım...mükemmel bir duygu ols gerekk.
eşini ve seni tekrardan tebrik ediyorum...Allahım size bağışlasın biricik oğlunuzu...kendine çok dikkat et..
kızlar sezeryan doğum videosu izledim inanınnn midem bulandı ne cesaret var sizde yaaa :96: :96: :96:
Dailymotion - sezeryanla canlı doğum anı - Bilim ve Teknoloji Kanalı anammmmmmmmmm :KK36: :KK36:
kesinlikle idişkomm sezeryan beniii daha çok korkutuyor.ama elife baksana çok acı çekmişşşş:18::18::18::18:acı çekmekle bitse hala oturup kalkamıyormuş..:KK5:

nanemm hoşgeldin..seni merak etmiştimm seni iyi gördüm..
tabikide toparlanacaksın sen güçlü bir kızsınn....lütfen özletme kendiini uğra ara ara..çok öpüyorum seni....
teşekkür ederizz teyzoşşş:KK69:darısı en kısa zamanda sana ve bütün isteyenlere olsun..:KK49:

ayşemm bu araba nasıl sence fikir versene bana:KK34:

Quinny Zapp Xtra 3 Tekerlekli Bebek Arabas Rocking Black iin En Uygun Fiyat Garantisi

tatlım 3 gün önce bu pusetten aldım harika bişey kesinlikel tavsiye ederim..

herkese hayırlı ramazanlar....
oruç tutamadığım için hiç ramazan gibi gelmedi bana:KK30:havalar çok sıcak gün çok uzun herkese sabır versin Rabbim...

kızlar buarada eşimle 3 günlüğüne tatile çıktık..ankaraya ve eskişehire alışverişe gittik...çokta iyi geldii her ikimize...buarada 30 haftalık olduk ama yolda hiç zorlanmadım..yalnız 15 dk'da bir her benzinlikte tuvalete durdukk artık tutamıyorum...:KK9:

ankaradan kızımızın pusetini falan aldık...haticecim daha öncede bahsetmiştimm azönceki sorduğun arabadan aldık...yalnız heryerde fiyat 750 falandı..jokerde 785di..biz özelcan bebedn aldık.hemşerimiz olduğu için 750den 625'e düştü..karta böldürdük..senin verdiğin linkte nidirimliymiş 585 gayet iyi bir fiyat..ben heryeri gezdimm 750nin altında bir fiyat yok..bak biz pazarlık yaptığımız halde sadece 625'e düşürebildik bunu kaçırma hemen al..
ben kırmızısını aldımmm süper bir model kesinlikle tavsiye ederim..
$xredd[1].jpg
ana kucağını almadım ben aynısı ablamda var ondan alıcam çünkü onun ana kucağı ile işi bitti hemde oto koltuğu olarak kullanıyorsun
$8609558645501856.jpg
eşim internetten asla alışveriş yapmaya ikna olmaığı için gidipte aldık..sen internetten all daha uygun fiyatlar..gece 1 de geldik..eşim o yorgunluğa oturdu puseti kurdu:KK69:baya bi uğraştıı..sonunda başardıı.puset kurulu bir vaziyette baş köşede duruyor:KK1:
kızımıza oyuncaklar aldık..tireşimlii çıngıraklar aldık..pusete taktık...baya bi havaya girdik..
buarada kızlar sonunda professionel fotoğraf makinamı aldıı kocişim:KK69:sanırım onuda kızı için aldııı:63:olsun kızımın zayesinde bende geçiniyorummm:KK1:
kısaydı ama güzel bir tatildii....kaldığımız otelde bizi sivrisinekler yedi :KK47: onun dışında geyet memnundukk..
buarada 30.haftamdayım..artık sizede söz verdiğim gibi son 2 ay kala dinlenmeye çekildim evime..akşama kayınvaldeme hazır yemeğe gidicez...birazda benim sefam olsun...:KK53:

herkese hayırlı ramazanlar....
oruç tutamadığım için hiç ramazan gibi gelmedi bana:KK30:havalar çok sıcak gün çok uzun herkese sabır versin Rabbim...

kızlar buarada eşimle 3 günlüğüne tatile çıktık..ankaraya ve eskişehire alışverişe gittik...çokta iyi geldii her ikimize...buarada 30 haftalık olduk ama yolda hiç zorlanmadım..yalnız 15 dk'da bir her benzinlikte tuvalete durdukk artık tutamıyorum...:KK9:

ankaradan kızımızın pusetini falan aldık...haticecim daha öncede bahsetmiştimm azönceki sorduğun arabadan aldık...yalnız heryerde fiyat 750 falandı..jokerde 785di..biz özelcan bebedn aldık.hemşerimiz olduğu için 750den 625'e düştü..karta böldürdük..senin verdiğin linkte nidirimliymiş 585 gayet iyi bir fiyat..ben heryeri gezdimm 750nin altında bir fiyat yok..bak biz pazarlık yaptığımız halde sadece 625'e düşürebildik bunu kaçırma hemen al..
ben kırmızısını aldımmm süper bir model kesinlikle tavsiye ederim..
Eki Görüntüle 233084
ana kucağını almadım ben aynısı ablamda var ondan alıcam çünkü onun ana kucağı ile işi bitti hemde oto koltuğu olarak kullanıyorsun
Eki Görüntüle 233085
eşim internetten asla alışveriş yapmaya ikna olmaığı için gidipte aldık..sen internetten all daha uygun fiyatlar..gece 1 de geldik..eşim o yorgunluğa oturdu puseti kurdu:KK69:baya bi uğraştıı..sonunda başardıı.puset kurulu bir vaziyette baş köşede duruyor:KK1:
kızımıza oyuncaklar aldık..tireşimlii çıngıraklar aldık..pusete taktık...baya bi havaya girdik..
buarada kızlar sonunda professionel fotoğraf makinamı aldıı kocişim:KK69:sanırım onuda kızı için aldııı:63:olsun kızımın zayesinde bende geçiniyorummm:KK1:
kısaydı ama güzel bir tatildii....kaldığımız otelde bizi sivrisinekler yedi :KK47: onun dışında geyet memnundukk..
buarada 30.haftamdayım..artık sizede söz verdiğim gibi son 2 ay kala dinlenmeye çekildim evime..akşama kayınvaldeme hazır yemeğe gidicez...birazda benim sefam olsun...:KK53:

dinlen canım dinlen wc konusunda sen bide ilerde gör bak daha neler yapıcak kızın geceleri bile uyandırcak wc ye gidiceksin aaa hiç birşey yok kızın seninle oyun oynuyor olucakkkk

kızlar şu titreşimli çek bırak oyuncağını bulmak için baya bi uğraştık..koskoca ankamallda bile yoktu..eskişehir esparkta bulduk..
bu titreşimli oyuncakların pembesini yapmamışlar..birde hep zürafa kedi fare onlar hiç hoşuma gitmedi..anlamadığım bu istediğim oyuncak inretnette heryerde var ama eşim internetten almama kızdığı için bi youncağı 2 saat aradım..sonunda buldum..şimdilik eşimle biz oynuyoruz kızım gelincede o oynayacakk:KK55:
Eki Görüntüle 233096

birde şu titreşimli anakucakları çok hoşuma gitti..normal anakucaklarında bebekler sıkışıyor ben çok üzülüyorum evde o anakucaklarını kullanmayı düşünmüyorum oyüzden bunlardan almak istyorum hemde gazlı bebekler için çok iyiymiş titreşimli kendini sallıyor bebekte uyuyor..fisher price beğendim ama chicco modelindede mp3 takıp dışardan dinleme imkanı var..
$pr_01_5072_max[1].jpg $pr_01_4334_max[1].jpg

birde şu oyun halılarını beğendim..
$pr_01_3757_max[1].jpg $pr_01_4367_max[1].jpg $pr_01_1867_max[2].jpg

oyun halısımı titreşimli anakucağımı karar veremedim...sonuçta biri uyuması biri oynması için ama her ikindede oyalanacak.her ikisini birden almaya gerek duymadım..sizce hangisi daha mantıklı olur...fiyat olarakta pek bir fark yok..tireşimli anakucakları 160-200 arası..oyun halıları 100-150 arası...

dinlen canım dinlen wc konusunda sen bide ilerde gör bak daha neler yapıcak kızın geceleri bile uyandırcak wc ye gidiceksin aaa hiç birşey yok kızın seninle oyun oynuyor olucakkkk

valla ben şimdiden öyleyim geceleri mutlaka uyanıyorum..çok su içtiğim içinde ikide bir tuvaleti ziyaret etmek zorunda kalıyorum...
senin nekdr kaldı canım..sıra sende galibaa.....

QUOTE=Seliz;20315342]valla ben şimdiden öyleyim geceleri mutlaka uyanıyorum..çok su içtiğim içinde ikide bir tuvaleti ziyaret etmek zorunda kalıyorum...
senin nekdr kaldı canım..sıra sende galibaa.....[/QUOTE]

yıldız var sanıırm benden önce eylül 6-7 gibi diyo doktorum bakalım bayağı bi heycanlıyım aslında
bu arada o oyun halıları fln çok süperlerr bende beğendim alıcam
buarada boluya alışveriş merkezi açıldı bayağı bi büyük bolunun ihtiyacı vardı böyle bişeye yaklaşık 100 e yakın mağaza var içinde hepsi tam açılmamış açılcakmış ebebek fln da gelicek onu bekliyorum almak için eylül başından açılıyormuş

offf kasıklarım çok ağrıyo bugün yaaa bankada pek yoğun deli olcam şimdi ....

QUOTE=Seliz;20315342]valla ben şimdiden öyleyim geceleri mutlaka uyanıyorum..çok su içtiğim içinde ikide bir tuvaleti ziyaret etmek zorunda kalıyorum...
senin nekdr kaldı canım..sıra sende galibaa.....

yıldız var sanıırm benden önce eylül 6-7 gibi diyo doktorum bakalım bayağı bi heycanlıyım aslında
bu arada o oyun halıları fln çok süperlerr bende beğendim alıcam
buarada boluya alışveriş merkezi açıldı bayağı bi büyük bolunun ihtiyacı vardı böyle bişeye yaklaşık 100 e yakın mağaza var içinde hepsi tam açılmamış açılcakmış ebebek fln da gelicek onu bekliyorum almak için eylül başından açılıyormuş

offf kasıklarım çok ağrıyo bugün yaaa bankada pek yoğun deli olcam şimdi ....[/QUOTE]

nezaman izne ayrılacaksın canım..doğuma 8 hafta kala izin yokmu??
2 ay bari evimizde dinlenerek geçirelim demi ama
valla ramazandada kimseyi yemeğe almayı düşünmüyorum..bizim davetler başladı bu sene saedece gidicem ben alımcam seneyede ben alırım...
zaten çoğu akşamda kayınvaldemgilde yeriz...sahuru bile bazen orda yapmayı düşünüyorum...
yeter artık birazda beni düşünsünler... sende k.çok dikkat et....

hayırlı ve bereketli ramazanlarr kızlarrrrr ben iftarı bekliyorum ama geçmedi bi türlü zamn yahuuu çokk susadımmmmm:84:

X