Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
merhabalar

yazmıyorum uzun zamandır..kırgınım aslında buraya.. özlemişim..

nanemm döndüğüne çok sevindim..belki kafanı toplamak istediğin için burdan kimseyle de görüşmek istemezsin diye aramak istemedim seni.. ama iyi olduğuna,toparlandığına çok sevindim.. çok özlemişim seni.

elifcim... çok şükür kuzunu almışsın kucağına..rabbim hiiç ayırmasın sizi birbirinizden.. Allah'ım sana ve eşine bağışlasın yavrunuzu..

biz hepimiz iyiyiz çok şükür.. bel fıtığı ve göbek fıtığım var,onlarla uğraşıyorum uzun zamandır.. kuzular hareketlendiler,zorlanmaya başladım.. ama yine de harika bir duygu 3 yavrumun karşılarında beni görünce çıldırması:KK69:

kucaklarının dolmasını bekleyenlere Allah'ım inşallah hayırlısıyla yaşatır bu güzel duyguyu.

kendinize iyi bakın
kuzumm hoşgeldiinnn.msn de konuşuoruz ama olsun :))) kuzularr zorlar tabi seni cnm şu bel ve göbek fıtıgı için dikkat ettt agır kaldırmamaya çalış cnm iice ilerlemesin allah korusun:nazar::nazar::nazar::nazar:

slm kızlarrr
ben yaptırıcam ama yapan kişi arkadaşım zaten beraner yaparız bende yardım ederim ona
pazartesi itibari ile izim başlıyor
dün çok kötü bir gün geçirdim müşterinin biri evrakları masama fırlattı çekti gitti tabi ben başladım ağlamaya engel olamıyorum kendime ellerim fln titriyo kızım da korkttu o da hızlı hızlı vurmaya başladı bana zor sakinleştim şimdide müşteriden uzak duruyoum sadece telefon araması yapıyorum.
anladım canımm bende kararsızımm aslında kendim yapmak istiyorum hem vakit gecer hemde benim yapmam beni daha mutlu eder..
sende müşterilere takılıpta bebeğini ve kendini üzme az kaldı sık dişini..müdürünüze söyle seni müşterilerle muhap etmesin..

Metto eker

canım ben burdan yaptırdım. aynı zmaanda arkadaşım olur. çok güzel yapmıştı
canım baktım gercektende güzel şekerler var fikir oldu bana..
hatıce bız kızkardesımın bebeği için kendımız yapmıstık seker

75 tanesı sepetiyle beraber 25 tl tutmustu çok örnek var nette

eğer ben yaparım ama malzemeyı nasıl alıcam dersen :) benım ıs yerım o hammaddelerın satıldıgı

yerın ortasında her türlüsü var malzemenın istedıkelrını alır kargoyla yollarım sana :)
hayyy allah senden razı olsun ayşemm bende kendim yapmak istiyodum ama burda malzeme yok varsada sıradan şeyler var..
ben internetten bakar beğenir sana söylerim hesap numaranı verirsin parasınıda ordan yollar bu şekilde hallederiz valla cok sağoll..
sence nasıl birşey olabilir aslında şu mini bakılar cok hoşuma gidiyo ha birde cukulu olanlar ama cubuklular ne kadar iyi olur onu bilmiyorum..

merhabalar

nanemm döndüğüne çok sevindim..belki kafanı toplamak istediğin için burdan kimseyle de görüşmek istemezsin diye aramak istemedim seni.. ama iyi olduğuna,toparlandığına çok sevindim.. çok özlemişim seni.

elifcim... çok şükür kuzunu almışsın kucağına..rabbim hiiç ayırmasın sizi birbirinizden.. Allah'ım sana ve eşine bağışlasın yavrunuzu..

biz hepimiz iyiyiz çok şükür.. bel fıtığı ve göbek fıtığım var,onlarla uğraşıyorum uzun zamandır.. kuzular hareketlendiler,zorlanmaya başladım.. ama yine de harika bir duygu 3 yavrumun karşılarında beni görünce çıldırması:KK69:

kucaklarının dolmasını bekleyenlere Allah'ım inşallah hayırlısıyla yaşatır bu güzel duyguyu.

kendinize iyi bakın
canımm ne oldu harola neden kırıldınn..
bu arada cok gecmiş olsun bel fıtığı cok zor bendede başlangıcı var umarım ilerleyen zamanda ilerlemez..
seninn kuzucuklarını yerim benn maşallahh gerceketen cok tatlılarr allahım sana güc kuvvet versin kuzucuklarına bakmak için..

ben hazır aldım canım . istanbulda eminönünde cok uygun. buzdolabı süsü olan kokululardan almıstım. facede resmleri vardı . bakarsın canım...üzerinede isim yazmıstım

günaydınnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım?

günaydınnnnn günaydınnnn kıslarrrrrr...

iyiyim ayşemmmm sen ne yapıyorsun? yavrukuşuma yeni biberon aldımm daha incee tutması içinn ama sevmediii sütünü içmedii bu biberonla, ne yapıcamı şaşırdım ya hep ben mi tutacam biberonunu :2:

hatce haklısın hee siyahın rengı guneste solarmı acab sormak lazım çünkü bazı kumaslar soluo bazıları
solmuyo kaliteye göre değişir :) kırmızı erkeğe de gider kızada bence :)

seliz aldıkalrın çok güzel güle güle kullanın :)
benım tek kafama takılan o elektirikli sallanan şey
pek sağlıklı gibi gelmedi bana....ana kucağı çocuk oturamazken ama yatmakta istemediği zaman
meyilli koyabıleceğin bi yer bu olmalı yoksa sallanmaya ihtiyacı olan bi bebeğin annesinin kollarında
sallanmasının daha uygun olduğunu düşünürüm...bu benim düşüncem sen kendin bilirsin tabıı kı :)
ama şu bi gerçek ki bu sektörde herkes anne babaların cebını boşaltmaktan başka bişey düşünmüyor.
evet canım haklısın birçoğu fuzuli masraf..ama insan görüncede imreniyor nefis işte.bende şöyle düşünmüştüm normal anakucakları bebeği çok sıkıştırıyor yani gezmelerde falan anneler onun içinde uyutuyorlar bebeklerini bana pek sağlıklı gelmiyor..bu bahsettiğim bebeği daha rahat ettiriyor gibi geldi..
hemde bebek gazlı olursa titreşimi sayesinde belki rahatlar diye düşünmüştüm...belki oyun halısı alırım size bi fikirlerinizi sorayım dedim..tşk ederim tatlım..
KISLRRRR
bebek şekeri yptırdınızmı yoksa kendinizmi yaptınızz..
canım bende yaptırıcam ama içime sinen değişik bir model bulamadım..burda malzemeler satılmadığı için mecbur yaptırıcm..yoksa kendi ellerimle yapmayı tercih ederdim...
aslında ankaraya gittiğimizde suluhana falan gittik ama modellere bakamadım bile çok çeşit vardı bide hiç beceremem bu işleri yanımda fikrini soracağım bi ablam falan olsaydı alırdık birlikte..kapı süsü baktım güzelleri 40 liradan başlıyordu vazgeçtim..okdr para değmez..bide buraya bakıcam belki uygun ve güzel bir model bulabilirim..
hatıce bız kızkardesımın bebeği için kendımız yapmıstık seker

75 tanesı sepetiyle beraber 25 tl tutmustu çok örnek var nette

eğer ben yaparım ama malzemeyı nasıl alıcam dersen :) benım ıs yerım o hammaddelerın satıldıgı

yerın ortasında her türlüsü var malzemenın istedıkelrını alır kargoyla yollarım sana :)
canım çok uygun tutmuş..bende değişik bir model arıyorum şu biblolulardan çok görüldü öyle bişey düşünmüyorum..geçenlerde gördüm bitane bebeği leylek getiriyordu çok güzeldi..ama farklı olsun istiyorum.şu çerçevelilerde çok pahallı.ben 100 tane yaptırıcm..tanesi 4 lirayadı.400 liaraya geliyor okdr para vermek istemiyorum boşu boşuna..
merhabalar

kendinize iyi bakın

canım neden kırgınsınnn:KK5:bişeymi oldu???
özledik senii hoş kimse gelemiyor artık...bende ara ara gelip bakıyorum ne var ne yok diye..sen nasılsın??bebişler nasıl???

selam kızlar....offffffffff çok sıcaaaaaaaaaakkkkkkkkk Allah oruç tutanlara sabır versin...susatmasın inşallah...:KK37:
biran geçen sene aklıma geldi...bebek için nekdr çok uğraşıyorduk.ramazanda bile yılmamıştık devam etmiştik...ne günlerdi gelip geçti...:KK61:
:KK61:şimdi göbüşümde..vee içerde halay falan çekio galiba pat kütt baya bii zorluyor artık:KK53:
sizlerde ne var ne yok???ramazan nasıl geçiyor...

slm arkadaşlar progesteron sonucum 6.4 cıktı hakkında bılgısı olan varmı drum cevaplamadı dogru duzgun yumurtan catlamış dedı gönderdı

selam kızlar nasılsınız ne var ne yok kızımla ilgileniyorum ev işleri falan derken pek giremiyorum buraya ama çok özledim muhabbetleri ama sanırım çoğunuz tatilde topikte çok kişi olmuyor

selam kızlar....offffffffff çok sıcaaaaaaaaaakkkkkkkkk Allah oruç tutanlara sabır versin...susatmasın inşallah...:KK37:
biran geçen sene aklıma geldi...bebek için nekdr çok uğraşıyorduk.ramazanda bile yılmamıştık devam etmiştik...ne günlerdi gelip geçti...:KK61:
:KK61:şimdi göbüşümde..vee içerde halay falan çekio galiba pat kütt baya bii zorluyor artık:KK53:
sizlerde ne var ne yok???ramazan nasıl geçiyor...

selam canım hoşgeldinnn...
valla cok sıcakk heryerimden ter fışkırıyo allahım kolaylık versin oruçlulra..

bebek şekerini internet beğenicem ayşeme malzemelerini söylücem o göndericek benim el maharetim vardır yaparım ama seninde dediğin gibi burda malzeme bulma imkanım yok dışardada beğendiklerim co pahalı...

şu biblolu magnetler cok sırdan bende değişik bişeyler istiyom..

AYŞEMMMMMM bize değişik bebek şekeri fikirleri versene...

ben senin kızının pat küt vuran ayaklarını yerimmmmmm...
bizim sıpada geceleri uyutmuyo hiç..

selam kızlar nasılsınız ne var ne yok kızımla ilgileniyorum ev işleri falan derken pek giremiyorum buraya ama çok özledim muhabbetleri ama sanırım çoğunuz tatilde topikte çok kişi olmuyor

hoşgeldin hayatım büyüttünmü kızı...
evet herkeşler tatilde tatilde olmayanlarda artık bebişleri var giremiyolar...

selam canım hoşgeldinnn...
valla cok sıcakk heryerimden ter fışkırıyo allahım kolaylık versin oruçlulra..

bebek şekerini internet beğenicem ayşeme malzemelerini söylücem o göndericek benim el maharetim vardır yaparım ama seninde dediğin gibi burda malzeme bulma imkanım yok dışardada beğendiklerim co pahalı...

şu biblolu magnetler cok sırdan bende değişik bişeyler istiyom..

AYŞEMMMMMM bize değişik bebek şekeri fikirleri versene...

ben senin kızının pat küt vuran ayaklarını yerimmmmmm...
bizim sıpada geceleri uyutmuyo hiç..

ooo desene senin oğlan geceleri uyutmayacak seni...benim kızım çokk uslu geceleri,sadece sabahları ve akşamları çok hareketli..diğer saatlerde daha sakin..
tabii gittikçe hareketler ağırlaşıyor..30.haftamdayım çok şükür...şurda 8-10 hafta kaldı..düşününce çok heyecanlıyorum...

evet ayşee bize değişik birkaç model bulsana..belki birleştirmek kolay oolur..benden fikir çıkmıyor işte...
benim kınamda ablam kutu yaptırmıştı..onalrın üstünede tüy ve boncuk yapıştırmıştık çok orjinal olmuştu öyle değişik bişyeler olsun istiyorum kutu kına gecemde yapıldı daha farklı ne olabilir..
kapı süsüde bulamadım doğrudüzgün aslında çok vakit harcamayacaktım böyle şeylere ama umduğumu bulamadım ilk çocuğum biraz özenmek istiyorum..
ayşe değişik fikirlerini bekliyoruzz....yalnız ben 100 tane yaptırıcam...çok pahallı olmasın...sepetim var.onu ablamdan alıcm..sadece bebek şekeri ve kapı süsü lazım..

haticecim buarada göbüşünü gördüm artık baya belli...maşallah sanada oğluşunuda:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar bebişime birsürü elbise askısı aldımmm:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
$bebekaskisi-gunes(1).jpg $bebekaskisi-kelebek(1).jpg $pembe-kumas(1).jpg $orgu2.jpg $kelebek01(1).jpg $aslan01(1).jpg $prenses01.jpg $ugur01.jpg
toplam 12 adet aldım...internette çok araştırdım burdaki fiyatlar çok uygun geldi bana....
http://bebekaskisi.com/index.php?ah%FEap-bebek-ask%FDlar%FD,6

Son düzenleme:

anamm bunlarrr cok güzel bende oğluşuma alim barimm:KK69:..
şiparişimi verdim bileee hehehehe...

Son düzenleme:
Günaydın kızlar...nasılsınız bakalım? beni soracak olursanız çooook yorgunum bahar hiç uyumadı gecee........ağladı durduuu....yine diş sıkıntımız var anlıycanızzz 4 dişi çıktııı ama yoookkk yetmiyo üstte iki tane daha çıkaracakkk allahtan yemesinde bi sorun yokk yemeğini sütünü filan yiyo ama uyumuyooo....

Seliz askılar çok ciciymişşşş :) güle güle kullanın

Hatçem nasılsın yaaa nsaıl gidiyo hamilelik?

Ayşe MElojjjj Merveee sizler nasılsınız?

YElizzzzzz yaaa eşime gösterdim o bebişin resmini, neresi benziyo filan dedi banaaa, defneye (yani yiğenime) daha çok benziyormuşş.....ablamlara da gösterdim şok oldularrrr :KK1: bi bebek baharıma bu kadar mı benzer yawww saçlarrr kaşlar aynııı

Tinkerrr Ege'nin resimlerine bitiyorum........çok can yakacakkk çooookkk........ :nazar: maşallah diyimmmmmm

Hemşomu da çok merak ediyorum yaaa acaba doğurdu muuuu .......... ??
Bebişi olanlar çok meşgul galiba, merveee, fatoş elifff gökcee,SU! diğerleri tatilde zatennn bi biz tatile gidemedikk ? :KK1:

Günaydın kızlar...nasılsınız bakalım? beni soracak olursanız çooook yorgunum bahar hiç uyumadı gecee........ağladı durduuu....yine diş sıkıntımız var anlıycanızzz 4 dişi çıktııı ama yoookkk yetmiyo üstte iki tane daha çıkaracakkk allahtan yemesinde bi sorun yokk yemeğini sütünü filan yiyo ama uyumuyooo....

Seliz askılar çok ciciymişşşş :) güle güle kullanın

Hatçem nasılsın yaaa nsaıl gidiyo hamilelik?

Ayşe MElojjjj Merveee sizler nasılsınız?

YElizzzzzz yaaa eşime gösterdim o bebişin resmini, neresi benziyo filan dedi banaaa, defneye (yani yiğenime) daha çok benziyormuşş.....ablamlara da gösterdim şok oldularrrr :KK1: bi bebek baharıma bu kadar mı benzer yawww saçlarrr kaşlar aynııı

Tinkerrr Ege'nin resimlerine bitiyorum........çok can yakacakkk çooookkk........ :nazar: maşallah diyimmmmmm

Hemşomu da çok merak ediyorum yaaa acaba doğurdu muuuu .......... ??
Bebişi olanlar çok meşgul galiba, merveee, fatoş elifff gökcee,SU! diğerleri tatilde zatennn bi biz tatile gidemedikk ? :KK1:

bu arada kızlarrrr bahar artık oturuyorrrr

tatlımm üzülme bu geçici bir durum rahatlatıcı jel falan kullanıyormusun bir doktoruna danış..gerçi neyaparsan yap o dişler çıkacak ve ağrı yapacak..
ablam hep derdi en sıkıntılı dönem diş çıkarma dönemi diye..Allah yardımcısıları olsun...bebişlerede zor valla.hem dertlerini anlatamıyorlar hemde ağrı çekiyorlar..
baharın oturduğunu gördüm faceden yerim ben onu büyüdü valla koskoca kız oldu..enazından benim kızın ablası olduuu...
askılarım güzel demi kız hemde uygun fiyata aldım diğer yerlerde çok pahallıydı:)))

X