Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

çok da lülüüüüüü

bu arada ben hep ağdaya gerım valla kndım alamammmm utanıyorfummm ılk aldrdığımda ama yıllar olduuuuuuuuuu alıştımmm ankaradakıı ağdacım superdı yaaa 5 dk da beşilktaş yapardı

gülme hemşom adı üstünde erkek bana belli etmemeye çalışıyo ama üzülüyo, sen değilmiydin son güne kadar şey yaptık normal olsun diye diyen bende normal doğuma faydası oluyomuş diye adamı güvendirmiştim

eevt ya hemşom ben normal istiyorum tırsıyorum biras ama

kız sankiii istediğim için mi yapıyodum doğumu kolaylaştırsın diye hehehhhh eşim de yok demiyordu tabiiii :))

laraaaaaaaaaaa kız ecrin ne zaman emeklemeye ve oturmaya başladı???? baharrr geri geri emekliyo ve hala oturmuyooooo geç mi kaldı sence???

bilemiyorum bizimki ne kadar dayanacak hamilelikte istemiyorum denirdide inanmazdım gerçekten öyleymiş sadece ilgi ve sevgi istiyorum onun haricinde cinsellik ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Bana cevap yazacak arkadaş yok mu ? Yanlış yere mi yazdım sorumu kızlar ??

cnm geri geri başladıysa tamamdır ileri gitmesi an meselesidir.
Geç kalmış olurmu kız maşallah erken bile başlamış.
Ecrin sanırım sekiz aylık falandı emeklemeye başladıgında.
5-6 aylıkkende hafif destekle oturabiliyodu.
Ilk dişimiz 8 buçuk aylık falan dı çıktığında.
Doğum gününe on gün kala da yürümeye başladı kuzucum..

Arkadaşar bişi sorucam nolur yardım edin, regl belirtisi olan göğüslerde acıma ne zaman başlar? Benim reglime şu an 9 gün var ve yaklaşık 11 gündür göğüslerimin çevresinde acıma var, bazı regl dönemlerinde bu hassasiyet olmazdı ya da en erken 1 hafta kala başlardı, sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? ilk sinyali göğüsler veriyo die okumuştum hamilelikte nolur bi yardımmmm????

ne sormuştun ben görmedim

Kızlar merhaba size birşey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :))
nisan 15 te 13 haftalık bebeğimi kaybettim ( tüp bebek tedavisi ) ve 26 günde bir regli olurum hiç şaşmaz 2 gün günlük ped kullandım ve 1-2 damla lekelenme oldu ve durdu bugün normalde 4. günüm ama birşey yok dün test yaptım birşey çıkmadı çantama attım akşam evde çöpe atacaktım elime aldım belli belirsiz bir çizgi ama siz baksanız kesin görmezsiniz :)) belkide ben görmek istediğim için ağustos sonu tüp bebek tedavisine başlayacağım şimdi ben napıyım 18 temmuzda tüp bebek doktorumda kontrolüm varda uzun oldu teşekkür ederim :))

ay ne bilim kız korktum ya....
baharın iki dişi çıktı iki tane de üstte çıkacak... yavaş yavaş oturuyor sanki ama dengeyi sağlayamıyo bi de hep öne doğru eğiliyooo ve kendini arkaya atıyo korkuyorum.....geri geri gidiyo ama emekleyemiyooo çok sinirleniyoo var yaaaa ama yine de iyi gidiyo yaaa yiğenim defneee bahardan 9 gün sonra doğduu o sırt üstüyken yüz üstü dönemiyo hala....yani demekki o kadar da geç kalmadı kızımm

Arkadaşlar bu topik hamilelik belirtileri için birlikte sorma yeri değil mi? Yoksa ben mi yanlış yerdeyim???

canım belirtilere fazla takılma benceeee herkeste aynı belirtiler olmaz bende hiç belirti olmamıştııı yaniii adet olackamışım gibi karnım ağrırdı o kadar....hamileliğin tek belirtisi adet gecikmesidir o kadar...adetin gecikirse test yaparsın pozitifse ne alaaa

valla bence o gördüğün test geçersiz olmuş olabilir bi süreden sonra geçersiz oluyo çünki....ama tekrar bir test yap yada en güvenilir kan testi.

çirkin şeeyyyyy yaaaa :)))))
kız yerim ben onu yerimmm.
Ama yok yemiyim diyetteyim zatiii :))
açııımmm hemde ço aaaaççç

tabi canım her bebek farklıdır
takma diyicem ama elde değil anneyiz işte herşeylrinde bi acabamız var mutlaka bende aynıyım.
Bak bi arkadaşımın oğlu ecrinden 24 gün büyük ama maşallah çocuk annesiyle sohbet ediyo.
Bizimki hala daha kelimelerde cümleye geçemedik bi türlü bende bunu çok takıyodum ama artık kimsenin yavrusuyla yavrumu kıyaslamıyorum.
Zamanı gelince yapacaklar
rabbim'in izniyle

evet canım göğüsler ilk belirtilerden bence bir hafta sonra idrar testi yapman en doğrusu acabalarla yaşaması çok zor yaa bunu eminim herkes bilir.
Benim hamilelik belirtilri aynı adet belirtileri gibiydi cnm.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Çok teşekkürler tabii ki yardımcı oldun ilk kez bu kadar erken göğüslerde hassasiyet hissedince sormak istedim umarım bu kez müjdeyi verebilirim

selam kızlaaaaarrrrrrrrrrrr yorucu birgün dahaaaaaaaaaaannemin dükkana bakıyorum mal almaya gittiler...
eğer anneciğim izin verirse 1-2 hafta sonraaa artık dinlenmeye eve çekilicem.yaniii devlet bile doğuma 8 hafta kala izin veriyordemii...benimde yeter artık kendimi bukadar yorduğum..bi anneme koştur bi kayınvaldemecanım çıktı yemin ederim..
hiççç hiççç kimseee bu kızcağızda hamile demedi....havalar çok sıcak pantolonu ıslanıyor artıkkk düşünün.geçenlerde bi akşam arkadaşımın çocuğunun doğum gününe gittik bidaha hamile aramızda 3 hafta var...kızın etrafındakiler kıza hamile diyee okdr titiz davranıyorlarkii...ablası olsun kuzenleri olsun kızı ayağı kaldırmadılar bilee kendi evinde misafir ettiler kızı kendi suyunu çayını bile onlardan istedi..hem hizmetini yaptılar hem misafirlerini ağırladılar hemde bebeğine baktılar...ogün dedimki yuhhh yanii bana kimse böyle davranmadıı...bırak benim işimi gücümü görmelerini,yardımcı olmalarını,ben milletin peşinde koşturdum halada koşturuyorum..kayınvaldemin misafirlerine akşama kdr ayakta çay döküp bulaşıklarını kaldırıyorum..onun haricinde annemin dükkana geliyorum...Allahım yardım ediyor ama bazenn çoookk üzülüyorum çokta yıpranıyorum...abu haftada bi geçsin artık kendim için ve kızım için dinlenmeye çalışıcam...iştee böyle kızlaaarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…