Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın canım dediğin gibi onat pek sık duyulan bi isim değil ama anlamını çok sevdim, bi de benim kulağıma da hoş geldi açıkçası dediğin gibi zamanla alışılır elbet
evet canım hiç duymadıgım bi isim ondan sanırsammm :))) alışmaya başladım bile paşanın ismineee
günaydın karaböcüğüm
günaydınnn
Biz oğluşumla kahvaltı hazırlamaya gidiyoruz teyzoşlar yine geliriz

ohh afiyet olsunnn ogluşunla sanaaa

aaaa ilk defa tahminim tutmadi :))) kiz demistim bennn bak sennn bi kaynana daha eklendiii topigimizeee cadoloz kaynanaaaaaaaaa

neşeliii tırnaklarrrrrrrrrrr

orijinallllllllllllllllllll

zeytin hanım uyutmadı bi türlü yatagın kenarına geldi patisiyle elime vurup durdu kalkıyım diye agzındada top :))) bende dayanamadım en sonunda kalktım balkona çıkardım hanımı aldım elime makası kırptım bi güzzel tüylerini :))) azcık kaldı uzun yerleri bugünde oraları kırpcam :))))))

şerooo canm oğluşun varmış göbüşteee hayırlı evlat olur inşallah annesini hiç üzmezz. ismide çok güzel..

selamm kıslarrr nasılsınızzz

iyidir valla ne olsunnnnnnnnnnn bahar hanıma egzersiz yaptırıyorummm :))) oturması içinnn bi gelişmee varrrr

acele etme canm otururda dikelirde yürürdeee biizm bi tanıdığımızın çocugu 2-3 yaşlarında yürümeye başladı normali 1 yaşında ayaklanması merak etme baharda o potansiyel var:))) oturtturunca yanlarına yastık koyy destek alsın..gerçi yapıyorsundurda

ben demiştimmmmmmmmmmmm nagişşşşşşşşşşşşşş Tuttu tahmınım yıneeeeeee Allah sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsın inş. Kaynanaaaaaaaaaaaaaaa nberrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…