Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlarrrrrrrrr bakın benim küçük kutu balıgımaaaa arkadaşım fotografını çekmiş benim için floryada yeni açılan akvaryumda varr.ben bu güzel balıgı bi belgeselde izlemiştim o kadar tatlıki aşık olmuştum en kısa zamandada görmeye gidicem inşallahhhhhhh:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

Eklentiler

• $Yeni Resim.jpg
    $Yeni Resim.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 38
günaydın kızlaarrr..

elifçim senin yine iyi benim 5 aylık hamileyken başlamıştı elimdeki uyuşmalar bilirim ne kötü bişey hiç bi iş yapamıyosun.
Rabbim şifa versin inşallah canım..

günaydın canımmm....
o kadar erkenmiydi yaaa...
işte insan bilmeyince evham yapıyorr....

merhaba canişkom sen mutlululuğa benden yakınsın çanta konusunda acele etsen iyi olur artık ne zaman gelecekleri belli olmaz bu yaramazların

bizim cadının herşeyi tamam az almıştım ama şimdiden arkadaşlardı annemdi derken büssürü kıyafeti oldu,çantamda bi kaç eksik var fotoğraf makinası makyaj malzemesi ayna falan:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:

evet canımm..tembelim ben tembell..aman ne bilimm...yeterki sağlıklı gelsinde geri herşey hallolur modundayımm...
birazdan gidip ufak tefek eksikleri alıcamm...akşamada kontrol varrr...
kilosunu çok merak ediyorummm.... :18:
hemşom nasılsın :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:bahar nasıl
doğuma doğru yaklaşıyoruz önce yavyuma sora bana biraz sabır tüyoları versen :18::18::18::18::18::18::18::18:

evet yaa..ne menem bi konudur buu...sezeryanmı normalmiiiiiiii :18:

Güüüüüüü naaaaaaayyyy dııııııınnn (seda sayan gibi oldu :))) )
nasılsınız kızlaR?
Elifffffffff hala hazırlamadın mı kızzzzzzzzzz çantanıııııııııııı tembelllllll :)

bugünn deterjan alıp başlıycam yakıma yağlamayaaa bacummm....:KK34:

offffffff offfffffffffffffff sınır küpüyümmmmmmmmmmm
kıçımı yesın gorumcemm belkı küçülürrrrrrrrrrr :KK55:

deliiiiiiiii.....:KK1:anammmm odaa ne diye dibinizden ev tutuyoooo..hayret yaaaaaaa.....

Hemşom veeee Elifff merak etmeyinnn herşey çok güzel geçecekk doğum çok iyi olacak sezeryan veya normal farketmez...sonra hemşom sen kızını kucağına alıcaksın elif oğluşunu....böyle düşünün.......emzireceksinizzzzzzzz öpüp koklayacaksınızzz.........eşinizle birbirinize bakıp ''ya bu bizim mi'' diyeceksiniz....inanamıycaksınız bir kaç ay....rüya gibi gelecekk........bunları düşünün güzel şeyler düşünün ağrıları sızılarııı düşünmeyin....Anne olmak kolay değil kızlarrrrrrr elbet acı çekeceğizzz ama Anne olmak çoooooooook güzelll...........bakın bir kaç hafta kaldııı doğumaaaa nerelerden geçtiniz...düşüklerden kürtajlardannnn bi sürü kürrrden yok soğan kürü yok maydonoz kürü......Çocuk sahibi olmak için ne kadar ağladığınızı üzüldüğünüzü düşünün :)

evet idil yaaaa..kesinliklee inanamıycaz bi süree..çünkü bazen diyorumkii bu beşikte bi bebek olacak o bebek benim olacaakkk...
eşimede diyorumm..sonatt ortamızda yatacakk inananbilyomusunn..koklıycaz öpcezzz...
bi süre leyla gibin gezerim artıkkk...
allahım o günleri göstersin inşallahhhh...
doğum şekli konusundada dua ediyorumm..Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsinn..normall doğumun sancısından değilde ıkınamamaktan korkuyorumm...:KK53:
ne bilimm..
hayırlısı neyse o olsun inşallahhhhhhhhh....

GÜNAYDINN KIZLARR HEPİNİZEEEEEEEEEE.....:KK16:

kız baharın kilosu da öyle bişeydi galiba...seninki de tosunnn olacak :))))
dombilik bebikleri çok severim ben ya
kızlarrrrrrrrr bakın benim küçük kutu balıgımaaaa arkadaşım fotografını çekmiş benim için floryada yeni açılan akvaryumda varr.ben bu güzel balıgı bi belgeselde izlemiştim o kadar tatlıki aşık olmuştum en kısa zamandada görmeye gidicem inşallahhhhhhh:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

bana bütün balıklar güzel geeliyor fakat bu sıradışı bi balık ilgi çekici :KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın canımmm....

evet canımm..tembelim ben tembell..aman ne bilimm...yeterki sağlıklı gelsinde geri herşey hallolur modundayımm...

deliiiiiiiii.....:KK1:anammmm odaa ne diye dibinizden ev tutuyoooo..hayret yaaaaaaa.....

evet idil yaaaa..kesinliklee inanamıycaz bi süree..çünkü bazen diyorumkii bu beşikte bi bebek olacak o bebek benim olacaakkk...
eşimede diyorumm..sonatt ortamızda yatacakk inananbilyomusunn..koklıycaz öpcezzz...
doğum şekli konusundada dua ediyorumm..Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsinn..normall doğumun sancısından değilde ıkınamamaktan korkuyorumm...:KK53:
ne bilimm..

dombilik bebikleri çok severim ben ya

bana bütün balıklar güzel geeliyor fakat bu sıradışı bi balık ilgi çekici :KK16::KK16::KK16::KK16:

bende seviyorum geçenlerde kaynanam telefonda diyokiiiii ''gurbannnn fazla kilolu etmennnn şu çocuğu'' öyle bir sinir oldum kiiii bende yok anne onun kemikleri iri dedim :KK70: :KK70:

Günaydınnn tatlım

Elif ben neden korkuyordum biliyo musunnnn sancılardan filan değilll ıkınırkennn altıma ederim diye :)))))) cidden bakkk....çünkü normal doğumdaaa kaka yapanlar varmışşş....hadi çiş neyse deee kaka düşünsene rezillikkkkkkkkkkkkk.... :)))))))))))

günaydın canımmm....

ne bilimm..

ahh ahhhhhhh işte gıcıklık olacak yaaaa ondan aldıı oro.......uuu :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

haydaaaaaaaaaa deliye bakkkkk kızzzzzzzz ona mı kızdın sana yorum yapmadım diyeeee oyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyyy..........yaniiii kusura bakma ama ecrin hanımın güzelliğindennnn kimseyi göremez oldummm maşallah yaa çok tatlıı :) seni de beğendimmm kızzzzz bakışlarınnnnn çokkk nasıl desemmmm baştan çıkartıcııı :KK70: enişteyi böyle mi kandırdın kız yoksa hehehhehehe
bu arada iltifatların için çok teşekkür ederimmm utandırıyorsun beni :p

çooook mersii canımmmmm.
bak o son gönderdiğin link benimde çok hşuma gitti canım.

kızzlar bu arada ben pazar günü diyete başladım.
ve bu sabah tartıldıgımda 1kg 200 gr. eksilmişim nasıl mutlu oldum anlatamam.
hamile kaldıgım kilo ile bugünkü kilom arasında 8 kilo var inşallah tez zamanda gider onlarda.
yalnız çok istikrarlıyım bu sefer..:KK51::KK51:

günaydın canımmm....

ne bilimm..

GÜNAYDIN ANASI VE OĞLUUUUUUU:nazar::nazar::nazar::nazar::KK1::KK1:

günaydın canımmm....

ne bilimm..

günaydın bacum isim değişikliğimi oldu yavru kuşta

Kızlar merhaba size birşey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :))
nisan 15 te 13 haftalık bebeğimi kaybettim ( tüp bebek tedavisi ) ve 26 günde bir regli olurum hiç şaşmaz 2 gün günlük ped kullandım ve 1-2 damla lekelenme oldu ve durdu bugün normalde 4. günüm ama birşey yok dün test yaptım birşey çıkmadı çantama attım akşam evde çöpe atacaktım elime aldım belli belirsiz bir çizgi ama siz baksanız kesin görmezsiniz :)) belkide ben görmek istediğim için ağustos sonu tüp bebek tedavisine başlayacağım şimdi ben napıyım 18 temmuzda tüp bebek doktorumda kontrolüm varda uzun oldu teşekkür ederim :))

bende seviyorum geçenlerde kaynanam telefonda diyokiiiii ''gurbannnn fazla kilolu etmennnn şu çocuğu'' öyle bir sinir oldum kiiii bende yok anne onun kemikleri iri dedim :KK70: :KK70:

Günaydınnn tatlım

Elif ben neden korkuyordum biliyo musunnnn sancılardan filan değilll ıkınırkennn altıma ederim diye :)))))) cidden bakkk....çünkü normal doğumdaaa kaka yapanlar varmışşş....hadi çiş neyse deee kaka düşünsene rezillikkkkkkkkkkkkk.... :)))))))))))

ay evet canımm duydumm...benim yengem ebe hemşire o söylemişti neler varr altına edenler falan demişttiiii...
Rabbim mahçup etmesinn yaaaaaaa.....:26:
ahh ahhhhhhh işte gıcıklık olacak yaaaa ondan aldıı oro.......uuu :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

boşver canımm..Rabbimize havale ett...sen yuvanın huzurunu bozmaa sakınn...o yokmuş gibi davranmaya çalışş..onun adı geçecek olduğundaa la ilahe illallah dee...rahatlamaya çalışş...çünkü başka türlü eline bişey geçmiyormuş baksanaa.....
sallaa gitsinn....:KK34:

günaydın bacum isim değişikliğimi oldu yavru kuşta

yok hayatımm..eşimin adı o...yavyumun adıı fevzi ömer olacak Allah nasip edersee....
ay bu arada ben bugün kuaföre gidicemm ağda içinn....
çok utanıyorummm....:18:
kadınada dedimm çok utanıyorum ama gelicem doğuma yakın diyee..
aman ne utanıyosunn millet nerelerini aldırıyo sen sadece bacak aldırcakmışsın diyoo...
ayyyy...ne zor yaaaa....:18: :26:

slm günaydız kızlar nasılsınız
benim karnım acıktı yaaa
sizlerde ne var ne yok
günaydın canım biz henüz acıkmadık
vatana millete hayırlı uğurlu olsunnnn kızlarrrrr aldımmmm onuuu En Büyük TÜRKİYE
hayırlı olsun bahar baby güle güle kullansın

Günaydınnn tatlım

zayıf olsalar bu sefrde çocuğa bakamıyo derler bakma sen kaynana millletine
hemşom hislerime tercüman oldun bende ondan korkuyorum

bu arada doktor ilişki yasağı verdi :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:bana göre hava hoş zaten istemiom ama eşim üsüldü

ay evet canımm duydumm...benim yengem ebe hemşire o söylemişti neler varr altına edenler falan demişttiiii...
Rabbim mahçup etmesinn yaaaaaaa.....:26:

boşver canımm..Rabbimize havale ett...sen yuvanın huzurunu bozmaa sakınn...o yokmuş gibi davranmaya çalışş..onun adı geçecek olduğundaa la ilahe illallah dee...rahatlamaya çalışş...çünkü başka türlü eline bişey geçmiyormuş baksanaa.....
sallaa gitsinn....:KK34:

günaydın canım biz henüz acıkmadık

hayırlı olsun bahar baby güle güle kullansın
zayıf olsalar bu sefrde çocuğa bakamıyo derler bakma sen kaynana millletine
hemşom hislerime tercüman oldun bende ondan korkuyorum

bu arada doktor ilişki yasağı verdi :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:bana göre hava hoş zaten istemiom ama eşim üsüldü

hahahaha kız çok güldüm eşin üzüldü haa....bu erkekler neden böyle yaaa :)))) karnımız burnumuzdaykennn şey mi istiyo canımızzz allah allah yaaaaaaa
hemşom sende mi altına etmekten korkuyon? sana bir tavsiyede bulunayım sancıların başladığı andaaa yemeyi içmeyi bırak....gerçi ben bir gün öncesinden hastanedeydim öğle bana yemek vermişlerdi 23:29'da bahar hanım dünyaya geldiii ama yine de altıma etmedimmm :))))) doğumdan sonra zaten muhakkak ki keseceklerrr bi süre tuvaletini yapamıyorsunnn dikişkerin patlayacakmış gibi oluyo....kız sen normal mı düşünüyordun ki??? gerçi elbistanda sezeryan hiç düşünemiyorum bileeeeeeee :KK52::KK52::KK52::KK52:

yok hayatımm..eşimin adı o...yavyumun adıı fevzi ömer olacak Allah nasip edersee....
ay bu arada ben bugün kuaföre gidicemm ağda içinn....
çok utanıyorummm....:18:
kadınada dedimm çok utanıyorum ama gelicem doğuma yakın diyee..
aman ne utanıyosunn millet nerelerini aldırıyo sen sadece bacak aldırcakmışsın diyoo...
ayyyy...ne zor yaaaa....:18: :26:
pardon canım
aman bacaktaki ağdadan ne utanacan
benim bacağın üst kısımlarnda yok sadece diz altı onuda epilatörle alıyorum yanlız bu ara hormonlardanmıdır bilmem çok hızlı büyüyolar

X