Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ay nasıl totom biliyomusunn...çizgi çizgii..öyle damar gibi değill..ve morr.ayyy bir iticiki... :KK5: yani bacağımda göbeğimde çıksa anlıycamda toto ne alakaa... :KK37:
kayınvalidemle aramız çok iyii...hiç öyle korktuğum gibi değilmiş bi arada olmak en azından şimdilikk...ben gidiyorum o geliyorr...bebeğe alışveriş yaptık işte geçenlerdee...
sen nasılsınn???kızın nasıl...neler aldınız küçük hanımaa...allahım o kadar güzel kız kıyafetleri varki varkiiiiii..bayıldımmmm....:KK69:
canım çok sevindim kayınvaldenle aranızın iyi olmasına...totonda çıkan çizgilere gelince bşver aldırma geçmezsede kim görecek:KK1:eşin seni her halinle beğenir zaten
bende iyiyim canım kızımda çok ii Allaha şükür...ohhh sizde kıyafet alışverişi yapmışsınızz güle güle giysin paşa..bizde hemen hemen tüm kıyafetlerini aldık kızımın pembiş pembiş..işte yeni doğanları,hastane çıkışları,0-3,3-6ları tamamlandı..emzikleri alındı..birkaç şıngırak..battaniyeler,alt açma,uyku tulumu vs gibi..kremleri falan kaldı..puseti anakucağı falan onları alıcaz işte...sen neler aldın oğluşuna maviş maviş...kız kıyafetleri daha çok çeşit ama artık erkeklerede var güzel şeyler...
ay ya ..canım üzgünüm ama onlar çatlak yakında diğer yerlerdede başlarr..benımkılerın morlugu yenı gectı ama cızgıler hala mevcut...napalım boşverrrr

canım sağol ya...fotoyu ılk fırsatta koycam daha bılgısayara aktarmadım fotoları ..ama elbısem harıka yaaa...bı elbısem şifon uzun çok hoş bır mor normal askılı ama ıs sırtta bıtıyo acayıp bır sırt dekoltesı varrrr çok seksüüüüü...diğerı de mını straplez elbıse....o da zayıf gosterdı bayadugunde cekılırsem koyarım yıne...

hamılelık nasıl gıdıyor bayanlar<<***:KK19:

iyi gidiyor valla çok şükür Allahtan çok sıcaklar yok bu sene böyle idare ediyoruz..elbisenii merak ettim bende mor çok severim...düğün nezamana??iyice bronzlaş kızzz kıyafet süper durur.neyse artık düğünde çekilen resimlerine bakarız..

evet nihayet beklenen foto geldii... $foto&#287;raf0059_001.jpg $Foto&#287;raf0044.jpg
burası marmaris:KK9: ..

canım çok sevindim kayınvaldenle aranızın iyi olmasına...totonda çıkan çizgilere gelince bşver aldırma geçmezsede kim görecek:KK1:eşin seni her halinle beğenir zaten
bende iyiyim canım kızımda çok ii Allaha şükür...ohhh sizde kıyafet alışverişi yapmışsınızz güle güle giysin paşa..bizde hemen hemen tüm kıyafetlerini aldık kızımın pembiş pembiş..işte yeni doğanları,hastane çıkışları,0-3,3-6ları tamamlandı..emzikleri alındı..birkaç şıngırak..battaniyeler,alt açma,uyku tulumu vs gibi..kremleri falan kaldı..puseti anakucağı falan onları alıcaz işte...sen neler aldın oğluşuna maviş maviş...kız kıyafetleri daha çok çeşit ama artık erkeklerede var güzel şeyler...

iyi gidiyor valla çok şükür Allahtan çok sıcaklar yok bu sene böyle idare ediyoruz..elbisenii merak ettim bende mor çok severim...düğün nezamana??iyice bronzlaş kızzz kıyafet süper durur.neyse artık düğünde çekilen resimlerine bakarız..

29 30 temmuz..yuklerim canım

gunaydınnnn kimsecikler yok galiba........... biz dün baharla havuza gittik çok sevdi 3 saat kalabildik orda ağlamadı...suyu çok seviyor kızım yaaa.....sonra çok yorgun düştü tabi hemen uyudu :) sizler nasılsınız ne var ne yok? tinker ege çok tatlı olmuş yaaaa mayosunu yesinlerrrrr

selammm kızlarrrrrrrrrrr :KK16::KK16:

yavyum popnda çizgiler oluşmuşş sanırsam dogumdan sonra tamamen geçmesede yavaş yavaş toplar kendiniii :nazar::nazar:

selizzcim sen gezerken doguracan anlaşılann:KK61::KK61::nazar::nazar:

tinkerrrr egenin fotolarına bittim yauuuuuuu kocaman olmuş maşallahhh anlaşılan denizide çok sevdiii:nazar::nazar::nazar:

benim haftasonum güzel geçtiii.cumartesi arkadaş bulgaristandan rakı getirmiş demlendik azıcıkkk rakı gibi degilde tekila gibiydi aynııı el yapımııı

pazar günüde sinemaya gitttikkk kartal die bi filme girdik iikide girmişiz şahane bi filmmm:KK19::KK19:

gunaydınnnn kimsecikler yok galiba........... biz dün baharla havuza gittik çok sevdi 3 saat kalabildik orda ağlamadı...suyu çok seviyor kızım yaaa.....sonra çok yorgun düştü tabi hemen uyudu :) sizler nasılsınız ne var ne yok? tinker ege çok tatlı olmuş yaaaa mayosunu yesinlerrrrr

hoşgeldin.. maşallah bahara suyuda sevmiş :nazar::nazar:

sağol canım ege koca oğlan oldu yaa....bizimki de bayılıyor suya...çıkınca ağlıyo...hem çivi gibi soğukken girse bile:KK9:

yavyum popnda çizgiler oluşmuşş sanırsam dogumdan sonra tamamen geçmesede yavaş yavaş toplar kendiniii :nazar::nazar:

selizzcim sen gezerken doguracan anlaşılann:KK61::KK61::nazar::nazar:

tinkerrrr egenin fotolarına bittim yauuuuuuu kocaman olmuş maşallahhh anlaşılan denizide çok sevdiii:nazar::nazar::nazar:

benim haftasonum güzel geçtiii.cumartesi arkadaş bulgaristandan rakı getirmiş demlendik azıcıkkk rakı gibi degilde tekila gibiydi aynııı el yapımııı

pazar günüde sinemaya gitttikkk kartal die bi filme girdik iikide girmişiz şahane bi filmmm:KK19::KK19:

daha da var foto da koyamadım onları da yuklerım sonra...oooh ben içkiden soğudum malum gun sonrası ...canım hıc cekmıyo...:KK50:

sağol canım ege koca oğlan oldu yaa....bizimki de bayılıyor suya...çıkınca ağlıyo...hem çivi gibi soğukken girse bile:KK9:

daha da var foto da koyamadım onları da yuklerım sonra...oooh ben içkiden soğudum malum gun sonrası ...canım hıc cekmıyo...:KK50:

evet yaaa bol foto istiyoruz ege maceralarındannn yakışıklı velettt:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ben bi soguyamadım yauu :KK1::KK1::KK1: cem ben ve iki arkadaşı vardı evde öyle bi içkiki hiç rakı gibi degil aynı tekila viski karışımı bişi zaten susuz içiloo cemle arkadaşlardan biri içemedi zaten :KK1::KK1: biz içtik :KK1::KK1:

günaydın topiğim
ben biras kötüyüm iki gündür bel ağrısı çekiyorum sanki adet olcak gibiyim öğleden sorası için izin aldım gidecem dinlenecem :KK50::KK50:
tinkercim ege çok büyümüş maşallah seninde tatilin güzel geçiyomuş sevindim benden ötürüde yüz olurmu
hemşom kurban nerelerdesin gelmiyonmu memlekete
yavyum herşey yolundaymış maşallah o morluklar benim heryeirmde var du sayim ; göbek, basenler, totolar, bacaklarımın teeeeeeeee dize kadar hatta dizden aşağıdada var
yelizcim bakıyorum hafta sonun güzel geçmiş kafayı çekmişin ne kadar efkarlısında eşinin içemediğini sen içtin :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:zeytini evlatlıkmı verdin yoksa

herkese merhaba sabah yoğundum şimidi de öyle
ii bi haftasonu geçirdim havada güzledi mide yanmalarım dışında çok şükür bi sıkıntım yok yarın kızımıda görücem inş doktor amcası resimlerini cd çekicek yarın
eee sizlerde ne var ne yok

evet nihayet beklenen foto geldii...Eki Görüntüle 218396 Eki Görüntüle 218399
burası marmaris:KK9: ..

ama ama kırmızı slipli olacaktıı..alçocum gibiiiiiiii... :KK33:
amaa çok tatlı olmuş bu oğlann beeehhh..... :KK76:

hastane çıkışı..çıtçıtlı badi alt pijama..bikaç takımm bunlardan ..yatağı..uyku setii...havluu...
bunlar iştee...kremi şampuanı falan kaldıı..onlar alıncak...öyle iştee... :97:

inşallah gider canım yaa..acayip kötü duruyooorrr... :KK19:

günaydın topiğim
ben biras kötüyüm iki gündür bel ağrısı çekiyorum sanki adet olcak gibiyim öğleden sorası için izin aldım gidecem dinlenecem :KK50::KK50:
tinkercim ege çok büyümüş maşallah seninde tatilin güzel geçiyomuş sevindim benden ötürüde yüz olurmu
hemşom kurban nerelerdesin gelmiyonmu memlekete
yavyum herşey yolundaymış maşallah o morluklar benim heryeirmde var du sayim ; göbek, basenler, totolar, bacaklarımın teeeeeeeee dize kadar hatta dizden aşağıdada var
yelizcim bakıyorum hafta sonun güzel geçmiş kafayı çekmişin ne kadar efkarlısında eşinin içemediğini sen içtin :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:zeytini evlatlıkmı verdin yoksa

sendedemi varrrr.... :26:
inşallahh geçer yaaa....

ama ama kırmızı slipli olacaktıı..alçocum gibiiiiiiii... :KK33:
amaa çok tatlı olmuş bu oğlann beeehhh..... :KK76:

hastane çıkışı..çıtçıtlı badi alt pijama..bikaç takımm bunlardan ..yatağı..uyku setii...havluu...
bunlar iştee...kremi şampuanı falan kaldıı..onlar alıncak...öyle iştee... :97:

inşallah gider canım yaa..acayip kötü duruyooorrr... :KK19:

sendedemi varrrr.... :26:
inşallahh geçer yaaa....

:KK1::KK1:bulamadım bacım ya..mavi siyah ooof elif çok şanssızız yaa erkek bebeklere hiç bir şey yok :KK59:

günaydın herkese
sabah sağlık ocağına gittik izleme vardı kalp atışlarını dinledik kızımın yaramaz hiç durmadı sürekli tekmeledi beni
ayaklarıma fln baktı hemşire ödem şişlik fln var mı diye şuan için yok çok şükür akşamada kızımı görücem bakalım çok heycanlı yaaaa
sizlerde ne var ne yok

günaydın herkese
sabah sağlık ocağına gittik izleme vardı kalp atışlarını dinledik kızımın yaramaz hiç durmadı sürekli tekmeledi beni
ayaklarıma fln baktı hemşire ödem şişlik fln var mı diye şuan için yok çok şükür akşamada kızımı görücem bakalım çok heycanlı yaaaa
sizlerde ne var ne yok

günaydın canımmmm ohh maşallah kızınaaaaa::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bende bişi yok iş güç oje felannn:KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar merhaba

herkes iyidir umarım :)

ben tahlil sonuçlarımı aldım hematolojideki sonuçlarım gayet iyi değerlerim şu an normal seyrediyor
fakat hematologum genetık inceleme yapırmıştı onda da mthfr 677 c t heterezigot çıktı
faktör 5 leiden normal çok şükür ki yanı tek bişeyde problem var sadece bu ay yenıden kan vermedım
bebek düşündüğüm zaman kan vericem inşallah cunku ztaen degerım su an normal mthfr olayı da
hafif seyrediyormuş şu an yapılıcak bişey yok yani gebe kalındıgında da diyet uygulamam gerekıcekmıs
çünkü protein almamam gerekıyormuş

yalnız ciddi ciddi şişkinliklerim oluyo ellerimde ayakalrımda hele sabah uyandıgımda ellerimi bi 5 dk hiç
hissetmıyorum ve kullanamıyorum :KK43: bunun ıcın endokrınolojıye gidicem bakalım bıde oraya gostercem
böyle işte iyiyim hoşum çalışıyorum siz napiosunuz :)

17 yaşındayım, bakireyim, düzensizlik yaşıyordum 2 aydır adet görmüyordum ve 10 gün önce erkek arkadaşım istemeden genital bölgeme bir miktar boşaldı vajinama geldimi ikimizde bilmiyoruz bugün ise kanamam oldu ama biraz koyu renkte hamile olma olasılığım var mıdır? lütfen bilenleriniz varsa cevaplayabilir mi?

Son düzenleme:
17 yaşındayım, bakireyim, düzensizlik yaşıyordum 2 aydır adet görmüyordum ve 10 gün önce erkek arkadaşım istemeden genital bölgeme bir miktar boşaldı vajinama geldimi ikimizde bilmiyoruz bugün ise kanamam oldu ama biraz koyu renkte hamile olma olasılığım var mıdır? lütfen bilenleriniz varsa cevaplayabilir mi?

sanmıyorum korkma bişey olmamıştır o sperm içer bile girmiş olsa dere tepe bayır bi yolu var

dölleyecek yumurta bulmak o kadar kolay bişey değil :) kanamanda rahım fazla kasılmıştır

ondan olmuş olabilir ee heycanlı şeyler bunlar genede dikkat et yaşın küçük daha farketmeden

nasıl boşalıyo onu da anlayamıyom neyse Allah görsün sizi ne diyim :)

hastası var mikroplusu var hivlisi var aman dikkat

Son düzenleme:
günaydın canımmmm ohh maşallah kızınaaaaa::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bende bişi yok iş güç oje felannn:KK1::KK1::KK1::KK1:

bende kırmızı ojeleirmi sürdüm bugün bizimkiler dalga geçiyo kızın ojeli doğacak diye :KK60::KK60:

kızlar merhaba

herkes iyidir umarım :)

ben tahlil sonuçlarımı aldım hematolojideki sonuçlarım gayet iyi değerlerim şu an normal seyrediyor
fakat hematologum genetık inceleme yapırmıştı onda da mthfr 677 c t heterezigot çıktı
faktör 5 leiden normal çok şükür ki yanı tek bişeyde problem var sadece bu ay yenıden kan vermedım
bebek düşündüğüm zaman kan vericem inşallah cunku ztaen degerım su an normal mthfr olayı da
hafif seyrediyormuş şu an yapılıcak bişey yok yani gebe kalındıgında da diyet uygulamam gerekıcekmıs
çünkü protein almamam gerekıyormuş

yalnız ciddi ciddi şişkinliklerim oluyo ellerimde ayakalrımda hele sabah uyandıgımda ellerimi bi 5 dk hiç
hissetmıyorum ve kullanamıyorum :KK43: bunun ıcın endokrınolojıye gidicem bakalım bıde oraya gostercem
böyle işte iyiyim hoşum çalışıyorum siz napiosunuz :)
sonuçlarına sevindim canım umarım şişkinliklerin içinde önemli bir sorun çıkmaz

X