Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
GÜNAYDIN KIZLARRRR...
hayırlı günler hepinize..benim için gün hiç güzel başlmadı sabahtan beri ağlıyorum:KK5::KK5:tayin yerleri acıklandı bu sabahh ve eşim elazığ kovancılar ilçesi kavalcık karakoluna tayini cıktı ve ev götürelemiyor bunca zamandan sonra 3 yıl ayrı kalıcaz tabi izinlerde gelicek ama bir yerde yaşamadıktan sonra ne önemi varki..:KK14::KK14:cok üzgünümm böyle işin ben taaaaa bilmemnee:KK57:bunca zaman bir bebek için mücadele ettik nerdeyse evliliğimizin 6 yılı bebek peşinde koşmakla gecti ve tam oldu bu defa derken şimdede ayrı kalmak cok acı:KK14:allahım daha beter acı vermesin bu sene mecbur idare edicez seneye dilekce yazıcak merkeze gelmek için umarım o zaman acılarda verirler merkeze vermezlersede mahşer yerinde kim bu işi böyle yapıyosa iki elim yakalarında olsun.
işte böyel kızlarr bana memleket yolundu göründü şimdide kaynana ve anne arasında sorun yaşıcam annem ayrı ev actırmam diyor ama ev acmassam kaynanam benle kalsın der üfffff sorunlar hiç bitmicek galiba kızlarrr..:97.

off şansa bakkkk......ne diycemi bilemiyorum canım yaa...biraz sabret artık bebeğine kavuşacaksınn bunlar da geçer inşallahhh

selam teyzoşlar biz geldik dün doktordaydık 32. haftayı doldurduk ya çalışma izni aldık 5 hafta daha çalışıp doğuma 3 hafta kala izne ayrılacam , kızımı ultrasyonda pek seçemiyorum. :nazar:kilosu 1790 gram olmuş çok şükür herşey yolundaymış tansiyon düşüklüğüme normal dedi bol sıvı tüketmeliymişim, isim konusundada hala kararsızız eşim dün bi isim bulmuş (tanem) bende:emir_bebek: beğenmedim
hemşom doğum günün kutlu olsun ailenle nice senelere inşallah:nazar::nazar:En Büyük KK

teşekkür ederim canımmmm........vaaaayy benim kızım bayağı bi kiloluymuş yaaa 33 haftalıkken 2,700 gramdı yanlış hatırlamıyorsam:44: :44:
tanemi ben beğenmedim ne yalan söylim :KK43:

selammmm çıtırrrlarrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzz bakimm:KK12:

hoşgeldin çıtırrrrrrrr ben iyiyim sen nasılsın?

off şansa bakkkk......ne diycemi bilemiyorum canım yaa...biraz sabret artık bebeğine kavuşacaksınn bunlar da geçer inşallahhh

teşekkür ederim canımmmm........vaaaayy benim kızım bayağı bi kiloluymuş yaaa 33 haftalıkken 2,700 gramdı yanlış hatırlamıyorsam:44: :44:
tanemi ben beğenmedim ne yalan söylim :KK43:

hoşgeldin çıtırrrrrrrr ben iyiyim sen nasılsın?

iyiyim canm nolsunnn aynı çalışıyoz işte kız doğum günü süprizinde güzelmiş hanii ahhh nerde benim kocamda böylee inceliklerrr hiç sevmiyorr:KK47:

günayydınn canlarımmmm....
saat yarım oldu gerçi....:KK53:
nasılsınızz.aradaokuyorum ama herzaman yazamıyorumm...
idilim doğum günün kutlu olsun..sağlıklı sıhhatli ömrün olsunn sevdiklerinlee....
kanka dikkat et kendinee...taşınma kısmı zor değilde yerleşmee berbat bişiyyy...:KK19:
haticee valla çok üzüldümmm...nasıl olur böylee yaa..nasip hayırlısı diycez ama biraz canın
sıkılacak sanırımm.... :KK25:
çiçeklara Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsinn...
yıldızcımm kızına maşallaahhh....kiloları aynı..32 hafta bittiğinde benimde 1800 dü...
selizcimm senin kzınada maşallaahh..çık tatiini yap..gez tozz...yavaş hareket et herzaman..
hiç bişeycik olmaz Allahın izniylee....

ben iyiyim çok şükürr..annemlere gidiyorum geliyorumm..bazen sıkılıyorumm...
kuzucuğumaa yatak baktık...berğendim bitane..onu alıcam sanırımm....
Rabbim içinde yattığı günleride göstersin inşallahhh....şaka maka 1 ay kaldı gibi bişiyy...:KK52: :18: :18: :18:
böyle işte canlarımm..hepinizi tek tek öpüyorumm..yine gelürünnnnnnn.... :KK16: :KK16: :KK16:

yavyummmmm sen nasılsın günlerin nasıl geçiyo bakim kendi evine geçebildinmi kaynananda kalıyordun en son kafanda büyüttüğünkadar oldumu????

yavyummmmm sen nasılsın günlerin nasıl geçiyo bakim kendi evine geçebildinmi kaynananda kalıyordun en son kafanda büyüttüğünkadar oldumu????

iyiyim haYATIMM..günlerim gayet sıradan...evdeyimm..arada çarşı arada annemler..onlar geliyorr..kaynanamla hiiiç sorun yokk çok şükür..çok büyütmüşüm kafamdaa...
hatta taşınacaklar...istemiyorum taşınmalarını...yalnız kalırız burdaa...:KK43:(((
sen nasılsın bitanemm...??? :KK71:

GÜNAYDIN KIZLARRRR...
hayırlı günler hepinize..benim için gün hiç güzel başlmadı sabahtan beri ağlıyorum:KK5::KK5:tayin yerleri acıklandı bu sabahh ve eşim elazığ kovancılar ilçesi kavalcık karakoluna tayini cıktı ve ev götürelemiyor bunca zamandan sonra 3 yıl ayrı kalıcaz tabi izinlerde gelicek ama bir yerde yaşamadıktan sonra ne önemi varki..:KK14::KK14:cok üzgünümm böyle işin ben taaaaa bilmemnee:KK57:bunca zaman bir bebek için mücadele ettik nerdeyse evliliğimizin 6 yılı bebek peşinde koşmakla gecti ve tam oldu bu defa derken şimdede ayrı kalmak cok acı:KK14:allahım daha beter acı vermesin bu sene mecbur idare edicez seneye dilekce yazıcak merkeze gelmek için umarım o zaman acılarda verirler merkeze vermezlersede mahşer yerinde kim bu işi böyle yapıyosa iki elim yakalarında olsun.
işte böyel kızlarr bana memleket yolundu göründü şimdide kaynana ve anne arasında sorun yaşıcam annem ayrı ev actırmam diyor ama ev acmassam kaynanam benle kalsın der üfffff sorunlar hiç bitmicek galiba kızlarrr..:97.

canım çok zor bi durum allah kolaylık versin ama sen üzme kendini herşey vardır bir hayır bebeğini düşün kolay gelsin

selam teyzoşlar biz geldik dün doktordaydık 32. haftayı doldurduk ya çalışma izni aldık 5 hafta daha çalışıp doğuma 3 hafta kala izne ayrılacam , kızımı ultrasyonda pek seçemiyorum. :nazar:kilosu 1790 gram olmuş çok şükür herşey yolundaymış tansiyon düşüklüğüme normal dedi bol sıvı tüketmeliymişim, isim konusundada hala kararsızız eşim dün bi isim bulmuş (tanem) bende:emir_bebek: beğenmedim
hemşom doğum günün kutlu olsun ailenle nice senelere inşallah:nazar::nazar:En Büyük KK

ooo kızımıza maşallah senle biz isme karra veremiycez ben dalga geçiyorum kızım doğuduğu zaman nüfüs kaydı için gittiğimize memurun ismini yazdırcam diye ama bu sıralar hazel ve idil isimi geçiyo evede bakalım işte düşünüyoruz
ii raporu almışsın benim daha 15 temmuzda bu arada müdürmle konuştum ve bundan sonra akşamları 7 de çıkabilcem
havalarda ısında sıvı kaybımızada daha çok oluyor 2 kat sıvı tüketmeliyiz bence
cnm hoşgeldinn
maşalah kocaman olmuş kızınn:nazar::nazar:
tanemde hoşş bi isimmm

canım nasılsın bugün slm veremedim sana fırsat olmadı bi

selammmm çıtırrrlarrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzz bakimm:KK12:
slmmm biz iyiyiz bugün biraz uykumuz var o kdar sen nasılsın

günayydınn canlarımmmm....
saat yarım oldu gerçi....:KK53:
nasılsınızz.aradaokuyorum ama herzaman yazamıyorumm...
idilim doğum günün kutlu olsun..sağlıklı sıhhatli ömrün olsunn sevdiklerinlee....
kanka dikkat et kendinee...taşınma kısmı zor değilde yerleşmee berbat bişiyyy...:KK19:
haticee valla çok üzüldümmm...nasıl olur böylee yaa..nasip hayırlısı diycez ama biraz canın
çiçeklara Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsinn...
yıldızcımm kızına maşallaahhh....kiloları aynı..32 hafta bittiğinde benimde 1800 dü...
selizcimm senin kzınada maşallaahh..çık tatiini yap..gez tozz...yavaş hareket et herzaman..
hiç bişeycik olmaz Allahın izniylee....

ben iyiyim çok şükürr..annemlere gidiyorum geliyorumm..bazen sıkılıyorumm...
kuzucuğumaa yatak baktık...berğendim bitane..onu alıcam sanırımm....
Rabbim içinde yattığı günleride göstersin inşallahhh....şaka maka 1 ay kaldı gibi bişiyy...:KK52: :18: :18: :18:
böyle işte canlarımm..hepinizi tek tek öpüyorumm..yine gelürünnnnnnn.... :KK16: :KK16: :KK16:

sizlerin tarihleri not alıyorum benim 28 hafta da 1.198 kilo 39 cm di bakalım 2 hafta nasıl olucak gerçi her bebek farklı olabilirmiş sağlıklı olsunda başka bir şey istemem
nasılsın canım

parasdises ve yavyumm slm kızlarrrrrrrrrr.:KK16::KK16::KK16::KK16:

yavyummm şükür yerleşmişsin hiç bi sorunda yokmuş şimdi dogum telaşşı alışveriş telaşı başlar bide bakmışsınki yavrun kucagındaa:nazar::nazar::nazar:

mervişim nasılsın balımm.:KK19::KK19:

seastar olsun tatlımmmm bende çok yogunum okuyorum ama yazamadım bi türlüü:KK53::KK53::KK53:

ahandaaa bugünkü ocelerim franch yapmıyosun diyenler için mavi ve siyah françh yaptımm:KK1::KK1::KK1:

tırnaklarımda alix avienin siyah ojesi var uçlardada yeni aşkım flormar miracle seri u33 var.sadece yüzük parmaklarımın zemininde u33 sürüp onlarada siyah franch yaptım hoş görünüyolar sevdiimmmmmm:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    $Yeni Resim.JPG
    142,3 KB · Görüntüleme: 29
merhablar kızlarrrr

IDILCIMM DOĞUM GUNUN KUTLU OLSUN HAYATI NICE YAŞLARA İNŞ. :KK71::KK71::KK71::KK71:

offf mert çok huzursuz bugunn napcam ben yaaa yemıo içmıoo emmıyoo bağırıp duruyoo kafam şişti gece de uyumadııı ayağımda sallıorum kuzucuğumu ama bı derdı var anlamıorummmm :kk77:

canım ya ne diyeceğimi bilemiyorum.inşalllah zaman su gibi akıp geçer , dediğin gibi sadece eşinle ayrı kalma sorunu değilde diğer sorunlarında olacak kaynana- anne arasında Allahım yardımcın olsun canım

canım yaaaaaaaaaaa lütfen üzme kendini siz neler yaşadınız neler atlattınız bunuda atlatırsınız sag salim bebeginiz olsunda olmazsa evi merkeze taşırsınız eşin hergün gidip gelir bi çaresi bulunur yaniiiiiiii:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

canımmmm yaa çok üzüldümmmm vardır bi hayır yaa ilçede bi ev tutma şansınız yokmu yani daha yakın olursun 3 sene nasıl geçcek cnaım yaa eşin olmayınca memlekette illaki sorunlar olucak ah be gülüm izinlerde de olsa görürşücez dmeişsin ama elazığ nereee fethiye nereee ama en azından elazığn ilçesinde olsan daha iyi olurdu nebilim bi an öyle düşündüm gerçi siz bunları düşünmüşsünüzdür ama işte kısmet canm şimdi böyle olcak diye düşünürsün ama olaylar farklı gelişir başka bi boyut alır çok yıpratma kendini eğer olaylar dediğin gibi gelişecekse vardır bi hayrı canm

canım çok zor bi durum allah kolaylık versin ama sen üzme kendini herşey vardır bir hayır bebeğini düşün kolay gelsin

kızlarr hepinize cok teşekkür ederimm destekleriniz için..
merkeze yerleşme konusunu düşündük ama 2 haftada bir gelebilecekmiş ee o dönemde kim gelirde yanımda sürekli kalır annemin kocası var evi var kaynvalde dersen 15 günden fazla kalmaz ee ben yanlız hamile hamile nasıl kalayım zaten doğum allah izin verirse kasım sonuna denk geliyor tam kışın ortası kışında kardan köy yolları kapanıyormuş ee kışın hiç görüşemicez belki eşimle yani bu durumda en mantıklısı memlekete yerleşmek diye düşündük..
şimdide sorun şuki annem ev tutarsan eşyalrı actırmam diyor eşimse acılcak diyor eşyalar acılsa bile annem bizde kalırsın diyor ee kayınvalde bende kalsın dicekk yani yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal inşallah 1 yıl sonra merkeze gelirse bende giderim hiç olmassa bu sounlara 1 yıl katlanmış olurum yoksa bu şekilde 3 yıl gecirmek gercekten cok zor..
benim şimdi öncelik düşüncem bebişim ve onun sağlığı bunca zaman onca zor şeylere katlandık bunada katlanırız diye düşünüyorumm...,
allahım yar ve yardımcım olsun bundan sonra 1 koca değil 9 koca olucak karışann.:KK1:

haticecim üzülme demesi kolay ama üzülme lütfen kızların dediği gibi ilçeye taşınma durumunuz olur belki ha ??

gökçecim yine isyanlardasın. bak canım ne kadar sinirlerin bozulursa bozulsun sakın merte bağırma hatta gerginliğini ona hiç belli etmemeye çalış. yoksa çocuk o negatf elektriği alıyo ve dahada huzursuzlasıyo.

elifçim bak büyüttüğün kadar olmamış kaynana meselesi canım gördünmü ? ne güzel ayyy çok az kaldı doğumuna inşaalah Rabbimsağ salim kavuştursun sizi ve tüm hamiş arkadaşlarımızı.

merviş çıtır :) selam canım sen nasılsın.

seastar seliz yıldız kızçeleriniz nasıl bakalım sizede bol tepikli bir gün diliyorum :KK1:

haticecim üzülme demesi kolay ama üzülme lütfen kızların dediği gibi ilçeye taşınma durumunuz olur belki ha ??

sabah cok kötüydüm ama şimdi daha iyiyim..iyi yerinden bakmaya çalışıyorum..
ilçeye taşınma 1 yıl sonra belki inş. dilekceyi dikkate alırlar..

Kıslar hatrımı sormuşsunuz o ara cvp veremedim iyiyimbende sıcaklarla boğuşuyoruzz

hatcem hayırlısı ne ise o olsun gülüm memlekete yerleşmen şuan için en iyisi görünüyor sabret bakalım ama annende kalman daha rahat olur arada kaynanayıda yoklarsınn sonra gelmedi gitmedi olur iki annede mekik dokursun artıkınnn hayırlısı gülüm sağlık olsun yeterki

X