Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selam kızlarrsss nasılsınızzzzzz

ben kaç gündür geliyorum ojuyorum ama çıkıorum gerii işlerim var hastaneye fln da gidiom fırsatım olmuooo

idilll rejime başlamışsınnn bende başladım bu 2. haftam geçen hafta 3200 kg verdim bakalım bu hafta ne olucak :))
ciceklaraaa anamm 6 günün geçmiş cumayı beklicem diosun çatlar insan ap bi test sende kurtull bizde :)

yelizzzzzzzzzzzzzzzzzz nasılsınnn ???

kızlar bahar 3 gündür mama istemiyo yemeğini filan yiyo ama süte gelince biberonla oynuyoo ısırıyoo ama çok az içiyooo bi sabahları bitiriyo o da çok aç olduğu için herhalde....ikinci bi dişi çıkıyordu ucu filan görünüyordu ama sonra kayboldu bende anlamadım :)) ilk dişi çok kolay çıktı ama ikincisi birazzz zor çıkacak herhaldeee ağrısı filan var mı bilemiyorum kii

ben kaç gündür geliyorum ojuyorum ama çıkıorum gerii işlerim var hastaneye fln da gidiom fırsatım olmuooo

idilll rejime başlamışsınnn bende başladım bu 2. haftam geçen hafta 3200 kg verdim bakalım bu hafta ne olucak :))
ciceklaraaa anamm 6 günün geçmiş cumayı beklicem diosun çatlar insan ap bi test sende kurtull bizde :)

kuzummm iiyim sen nasılsınnnnnnnnnnnnnn :KK19::KK19::KK19: noldu geldinmi avcılara nededilerrrrrrrrrrrrr

hoşgeldin canımmmmmmmmmmmmm iyiyiz sn nasılsın elif kız nasılll tontonummmmm
evet rejime başladım dünden beriiii ..... maşallah kızzz 2 haftada hemen 3 kilo mu verdin ne yiyosun ne yapıyosun peki anlat bakalım

kuzummm iiyim sen nasılsınnnnnnnnnnnnnn :KK19::KK19::KK19: noldu geldinmi avcılara nededilerrrrrrrrrrrrr

bende iiim saolasınnnn evet avcılara gittim sintografi çekildim sonuç cuma günüü dünde endorinolojiye gittim onunda sunucu p.tesi günü bakalım çıksın sonuçlarr ama yeliz avcılar hastanesi ne güsel öylee bayıldım yaaa tertemiiizzz kocamannn :)

Sağol melojjum sen nasılsın. Inşallah temiz çıkar tahlillerin canım yaa.. Yaa ecrinde de 7 gün geçmişti yaptım çıkmamıştı 10. Gün testi tekrarladım o zaman çıkmıştı.
Bundada on günü bekleyim diyorum ama bilmiyorum çoook zorda olsa sabretmem lazım.

Idilcim diş huzursuzluğu olabilir bence sen ona agrı kesici ateş düşürücü şurup ver. Biraz varsa ağrısını alır.

Mervişim :) iş yerinde face yasaklı kullanamıyoruz eve gidince kabul ederim olrmu tatlım.

hoşgeldin canımmmmmmmmmmmmm iyiyiz sn nasılsın elif kız nasılll tontonummmmm
evet rejime başladım dünden beriiii ..... maşallah kızzz 2 haftada hemen 3 kilo mu verdin ne yiyosun ne yapıyosun peki anlat bakalım

bende iimmcanımm elifte yi saolasınnn ama iştahsız bu aralarr ilk haftadan verdim 3 kiloyu bu 2. haftamm perşembe günü doluyo perşembe tartılıcam bakalım 2. haftada ne kdr verdim diye ben geçen sene diyetisyene gitmiştim onun verdiği listeyi uyguluyorumm tekrar aslında kısmadım fazla sadece düzene soktum yediklerimi zamanla azaltrarak gidio liste 3 aylık liste var elimde 3 ayda veririm heralde bakalım ama ben 78 kg ile başladım onun için ilk hafta öle hızlı gitti vücut sudan verio ilk başta artık öle gitmezzz sen kaç kg ile başladın ?

kızlarrr ben çıkıyorum bankaya gidicemm sonra görüşürz öptüm hepinizii byyy

selam kızlarr evettt buhünlerde kimse gelmiyo gelenlerde slm vermiyo zaten siz ikiniz hariççç :KK71::KK71::KK71:

gökçec,m ben kaçırdım orda bi yeremi taşınıyosunuz yine yoksa şehirmi degiştiriyosunuz.
kolay gelsin cnm zor ev olaylarıı:KK61::KK61::KK61:

telimden faceye giremiorum ya kafayı yicem ojelerimide yükleyemedim:KK5::KK5:

huhuuuuu kimse yok muuuuuu??? kızlar ben rejime ve spora başladımmmm 9 kilo vermem lazım en az.......
bu arada yarın doğum günüm ama eşim unuttu galibaaaaaa....kesin unutmuşturrrr yaaa.....................neyse yarın ola hayrola :))

sizler nasılsınız? yeliz seaster gökceeee kimecikler girmiyo topiğe ara sıra giriyorum ama kimse yokkk...

kendinie iyi bakkınn

YELİZCIM aynı şehırde farklı eve taşınıoruz ev sahıbımız kendı evıne taşınacakmış salak adamm
g...t kadar şehırdee kıralar 500 şaka gbı yaa allahım sanbır ver yanııı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

idilcim maşallah sana sen zaten baya zayıfladım dıordun yıne mı rejıme başladın kızz
valla ben doğumdan snra 10 kılo verdım ama 13 kılom daha var diyetırsyen eşliğinde devam edıorumm 3 hafta da 3 kılo verdım ben . emzırdiğim için ona gore uygulanan bı dıyetttt hayırlısııı bakalımmm

sağol canımmmmmm inşallah kilolarımı da veririm yaaaa kendimi ç.ok çirkin hissediyorummmmm

bakalım artıkkkkk sürpriz yapıcak mı yoksa unuttu mu :) sen naptın gittin mi doktora?

dün gitmedim doktora aradım konuştuk 2 defa yengemde ebe benim onunlada konuştuk merak etme haraketli bebek her zaman iyidir cvp aldım o yüzden içim rahat

kızlar selammm
nasılsınız bakalım.
ya sabahtan girdim ama yazamadım birilerinin dikkatini çekmiş sanırsam :KK51::KK51: (baş harfi yeliz :KK1: )
kızlar ya moralim çok bozuk akşam ecrin çok ateşlendi hemen acile götürdük doktor kulaklarına baktı ve ooo çok kızarmış dedi.
sanırım kulakları iltihap yaptı.
yeni bi şişe antibiyotiğe başladık ateş düşürücüler derken.
yine bir sürü ilaç :KK50: :KK50:

ve size bi haber daha bugün itibariyle adetim 6 gün geçmiş durumda akşam hastane dönüşü eczaneye uğradıgımızda bi tanede test aldım ama henüz yapmadım sanırım cuma yada cumartesi yaparım.
öyle pek fazla şüphemde yok ama.... hayırlısı olsun artık ne diyim.
tek korkum bu ay boğazlarım şiştiği için antibiyotik kullandım.
eğer bebiş varsa bişey olur diye korkuyorum
öncelikle geçmiş olsun canım sonrda hayırlısı olsun istiyormuydun bebek ben mi atlamışım o kısmı hatırlayamadım da

Selammmmmm kıslar nasılsınızzz:KK71::KK71::KK71:

Idil canım doğumgünün kutlu olsun daha nice nice yıllaraa canımmm merak etme eşin unutmamıştır çünkü yanlış hatırlamıyorsam sen onun için bişiler hazırlamıştın ki unutursaa artıkkk bakarsın çaresinee:KK47::KK47:

cnaım nasılsın ?

bende iiim saolasınnnn evet avcılara gittim sintografi çekildim sonuç cuma günüü dünde endorinolojiye gittim onunda sunucu p.tesi günü bakalım çıksın sonuçlarr ama yeliz avcılar hastanesi ne güsel öylee bayıldım yaaa tertemiiizzz kocamannn :)

inş sonuçların ii çıkar sonuçların nasılsın iyimisin

dün gitmedim doktora aradım konuştuk 2 defa yengemde ebe benim onunlada konuştuk merak etme haraketli bebek her zaman iyidir cvp aldım o yüzden içim rahat

öncelikle geçmiş olsun canım sonrda hayırlısı olsun istiyormuydun bebek ben mi atlamışım o kısmı hatırlayamadım da

cnaım nasılsın ?

inş sonuçların ii çıkar sonuçların nasılsın iyimisin

SAĞOL HAYATIM
Allah nasip ederse istiyoruz ikinciyide daha çalışmalara falan başlamamıştık :KK1:
bilmiyorum bakalım ya bekleyip görcez.

bu arada hareketli bebek iyidir sağlığının yerinde olduğunu gösterir diye duymuştum bende.

evet canım çok güzeldir hastanemiz hatta hastaneden çıkıp düm düz e5 e yürüyünccee bizim evin önünden geçio

YELİZCIM aynı şehırde farklı eve taşınıoruz ev sahıbımız kendı evıne taşınacakmış salak adamm
g...t kadar şehırdee kıralar 500 şaka gbı yaa allahım sanbır ver yanııı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

idilcim maşallah sana sen zaten baya zayıfladım dıordun yıne mı rejıme başladın kızz
valla ben doğumdan snra 10 kılo verdım ama 13 kılom daha var diyetırsyen eşliğinde devam edıorumm 3 hafta da 3 kılo verdım ben . emzırdiğim için ona gore uygulanan bı dıyetttt hayırlısııı bakalımmm

hımm anladım canımmmm umarım gönlüne göre bş yer bulursunnnnnn:KK19::KK19::KK19:

selammm selammm kızlarrrr nasılsınızzz kimseler yok artıkın topiktee herkeşler tatil moduna girdi sanırım..
bizde evde gezmede derken pek gelemiyorum gelsemde pc sorun var acıyorum kapanıyor kendi kendine hatta yelizle msn,de görüşürken kapandı sanki kızın suratına kapattım gibi oldu...
zaten önümüzdeki haftaya internet kapanıyo önümüzdeki hafta sonunada cumartesiye taşınırız galibaa öyle işte yuvarlanıp gidiyozz..

Tombul sosislerim nabeeeeeeeeeeeeellll :KK35: biz bikaç gündür çok yoğunuz, o yüzden giremedim hiç, taşınma telaşlarımız başladı artık, haftaya yeni evimize geçiyoruz, herşeyi yavaş yavaş temizleyip havalandırıp kaldırıyorum artık, kendimi çok yormamak için posta posta her gün uğraşıyorum işte, biyandan da yeni evimiz için iç kapı, perde ve oturma grubu arayışları var tabi :44: koşturmakla geçiyo günler :KK37: bu hafta doktora gidip bi bebeğimi görmek istiyorum, perşembe ya da cumaya randevu alırım heralde, taşınmadan iyi olduğunu görürsem taşınırken daha içim rahat hareket ederim en azından :KK49: belki cinsiyetini de görür bu sefer diye umuyorum ama bakalım :KK49: bizden bu kadar canlarım, öpüyoruz hepinizi en kocamanından :KK16: doktora gidip gelince yazarım yine durumları, hoşça
kalııııııııııııııınnnn :KK3: :KK3: :KK3:

Merhaba kızlar ben çalışıyorum bılıosnz ondan şapamıom sabahları :)

koştur koştur ıse gidiom koştur koştur gelıom öle yoğun :) ay bıde pazar gunu uykudayken donuyom dıe bi düştüm

yataktan bacagımı nası çarptıysam acıo hala yara oldu :KK70: tocişde pek güzel dalga gectı korkuluk yaptıralım die :KK70:

ama bende hata gecen muhtesem yuzyılı ızlerken dedıydım ksokoca kadın yataktanmı dusecek korkuluk yapmıslar die

ahanda yataktan dustum yani hürremin ahını aldım akidişler :KK9: :KK9: :KK9:

ayh öle işte bende dıyete basladım bugun ıkıncı gunumdu tam gaz devam edıorm hadı bakalımm pazar gunu tartılıcam bakalım :)

herkesi öpüom sulu sulu :KK54: :KK54: :KK54:

Sağol melojjum sen nasılsın. Inşallah temiz çıkar tahlillerin canım yaa.. Yaa ecrinde de 7 gün geçmişti yaptım çıkmamıştı 10. Gün testi tekrarladım o zaman çıkmıştı.
Bundada on günü bekleyim diyorum ama bilmiyorum çoook zorda olsa sabretmem lazım.

Idilcim diş huzursuzluğu olabilir bence sen ona agrı kesici ateş düşürücü şurup ver. Biraz varsa ağrısını alır.

Mervişim :) iş yerinde face yasaklı kullanamıyoruz eve gidince kabul ederim olrmu tatlım.

şekerimmm hayırlı olsunnn diyim sımdıden :KK70:

antibiyotık aldıgın ıcın korkma cunku aldıgın ılaçlar ılk haftalar bebege zarar vermıyor

hakkınızda hayırlısı olsun canım ee ıkıncı bebıs de olunca calıscanmı yavrum yaa :KK70:

:KK1::KK1::KK1::KK1: ahhh ah sormayın bende 60 tan ne iniyom ne çıkıyom bende zayıflamak istiyomm ama beceremiyomm bi kaçgün üstüne düşüyom sonrası aldırmıyomm aslında boyuma göre iyide biraz totom ve bacaklarımm genişledii :KK1::KK1:

evlendıkten sonra benımde kılo almadan dırek totom genısledı tabıı sonrada kılo aldım nedne aceba yaa :S

kocişde aşkım kıllo ver ama toto aynen kalsın dıo eheuehueheu :KK1: :KK1: :KK1:

arkadaşlar bn aranıza yeni katıldım 6 aylık evliyim hiiiiç korunmamamıza rağmen tık yok :KK43: ank. sivasa gelin geldim burası çok soğuk devamlı idraryollarım iltahaplanıyor:KK50: yeni yeni ilaç tedavisiyle toparlandım bu ayda ümitle beklemedeyim adetime 8 gün var 5 gündür karnım ve sağ kasığım ağrıyor sık aralıklarla üşütmüşmüyüm diyorum fakat kabızım bilemiyorum inş. tahmin ettiğim şeydir rabbim hepimizin gönlüne göre versin arkadaşlar

evet canım çok güzeldir hastanemiz hatta hastaneden çıkıp düm düz e5 e yürüyünccee bizim evin önünden geçio

ehehe bende hastaneden çıkıp dümdüz e5 e yürüdüm demek bilmeden sizin evin önünden geçmişim :) cuma bida gidicem bina adını yazda bakiimmm cuma günü :KK1::KK1:

Merhaba kızlar ben çalışıyorum bılıosnz ondan şapamıom sabahları :)

koştur koştur ıse gidiom koştur koştur gelıom öle yoğun :) ay bıde pazar gunu uykudayken donuyom dıe bi düştüm

yataktan bacagımı nası çarptıysam acıo hala yara oldu :KK70: tocişde pek güzel dalga gectı korkuluk yaptıralım die :KK70:

ama bende hata gecen muhtesem yuzyılı ızlerken dedıydım ksokoca kadın yataktanmı dusecek korkuluk yapmıslar die

ahanda yataktan dustum yani hürremin ahını aldım akidişler :KK9: :KK9: :KK9:

ayh öle işte bende dıyete basladım bugun ıkıncı gunumdu tam gaz devam edıorm hadı bakalımm pazar gunu tartılıcam bakalım :)

herkesi öpüom sulu sulu :KK54: :KK54: :KK54:

şekerimmm hayırlı olsunnn diyim sımdıden :KK70:

antibiyotık aldıgın ıcın korkma cunku aldıgın ılaçlar ılk haftalar bebege zarar vermıyor

hakkınızda hayırlısı olsun canım ee ıkıncı bebıs de olunca calıscanmı yavrum yaa :KK70:

evlendıkten sonra benımde kılo almadan dırek totom genısledı tabıı sonrada kılo aldım nedne aceba yaa :S

kocişde aşkım kıllo ver ama toto aynen kalsın dıo eheuehueheu :KK1: :KK1: :KK1:

geçmiş olsun ablaaa nasıl düştün bak yaaa cık cık

slm kızlar nasılsınız?
bildiginiz gibi cuma akşamı ufak bir ameliyat geçirdim...çok şükür iyiyim şuan biraz agrılarım var o kadar..
hepinize çok çok teşekkür ederim beni merak etmişsiniz...
kaderimizde bunu da yaşamak varmış nasip böleymiş bilemeyiz şer gördüğümüz şeylerdede bir hayır vardır muhakkak...
maaelesef ilk tüpbbebek denememiz dış gebelikle sonlandı...aslında doktorumla konuştum dış gebelik riski tüpbebekde daha yüksekmiş ben %1 ihtimal oldugunu düşünüyordum ama öle deilmiş...çünkü embriyoları rahme yerleştrikten sonra doktorlar daha sonrasına müdahale edemiyorlarmış tüpler açık oluncada büyük bir risk oluşturuyormuş dış gebelik için..geçen hafta degerlerim gayet iyi yükselmişti hatta keseyide görmüştük ama doktor kesenin rahim içinde oldugunu ama sol tüpün agzına çok yakın bir yerde oldugunu sölemişti başka bir doktora yönlendirdi ankarada çok ünlü bir doktor sarp bey...sarp bey saolsun beni rahatlatmıştı ama cuma günü tekrar sarp beye gittiğimizde kesinlikle dış gebelik oldugunu ve hemen tedaviye başlanılması gerektiğini söledi...aslında ameliyat olmadanda dış gebelik giderilebiliyor iğne yöntemiyle ama sürekli takip gerekiyor anlayıcagınız uzun bir süreç bende istemedim hemen olsun bitsin istedim...önce çok üzüldüm kendimi tutamadım agladım ama şimdi çok daha iyiyim saolsun herkes çok destek oldu...inş birdahaki tüpbebek denememiz 3 ay sonra... doktor dinlenmem gerektigini söledi...3 ay sonra inş tekrar aynı şeyleri yaşamak nasip olmaz Rabbim her zaman hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin..
tüplerin tıkanık olması ne kadar iyi bişeymiş aslında tüpbebek için tabiki... tüplerimin tıkanık olmasını çok isterdim:))ne tuhaf dimi...bazen çok saglıklı olmak iyi deilmiş:)))
sizleri çok özledim ya doktor 14 gün rapor verdi evde yatıcam ohh degmeyin keyfime:)))burayada gelirim sık sık yoksa iyice sıkılır patlarım evde:p
nane iyi olduğuna çok sevindim arkadaşım...dış gebelik durumuna çok üzüldümm ama bundada vardır bir hayır belki 2.denemenizde bu olasılık daha düşük olur..
ama sen güçlü bir kızsın bunuda atlattın inş...şimdi 3 aylık bi dinlenme sürecinden sonra tekrar deneyeceksiniz bu sefer olur inş bunları yaşamak çok zordur eminim..
ama elinde sonunda bebeğine kavuşacaksın kucağına alacaksın...çünkü sen hamile kalabiliyorsun..hiç kalamayanlarda var.inş herşey yoluna girer nanem hiç üzülme.
zaman kaybediyorum diyede hiç üzülme.bebeğin olduktan sonra ömrün hep bebekle geçecek..ben şimdiden bidaha hiç eskisi gibi olamıcaz'ın derdine düştüm:KK1:herşey gönlünce olsun nanem kendine çok ii bak....:KK54:
kızlar denizlideyim şu anda ınternet kafedeyim yanımda da oyun oynayan veletler var ..ne gunlere kaldık yahu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:il dısı tayını yapıyoruz eşimle dua edin de kurtulayım tokattan...öptüm sizleri fıstıklar ...bu arada egenın keyfı yerınde babannesıyle çok ıyı anlaştı:63: :63:
ama elınden pek yemıyor şu anda:KK1::KK1::KK1:
:KK1:kızz bi alemsinn valla:KK1:inş gönlünüzce güzel bir yerler çıkar...bencede kurtulun artık tokattan...buarada egenin babanesiyle anlaşmasına sevindim...ama ananeler herzaman daha çokn sevilio:63:
kızlar selammm
nasılsınız bakalım.
ya sabahtan girdim ama yazamadım birilerinin dikkatini çekmiş sanırsam :KK51::KK51: (baş harfi yeliz :KK1: )
kızlar ya moralim çok bozuk akşam ecrin çok ateşlendi hemen acile götürdük doktor kulaklarına baktı ve ooo çok kızarmış dedi.
sanırım kulakları iltihap yaptı.
yeni bi şişe antibiyotiğe başladık ateş düşürücüler derken.
yine bir sürü ilaç :KK50: :KK50:

ve size bi haber daha bugün itibariyle adetim 6 gün geçmiş durumda akşam hastane dönüşü eczaneye uğradıgımızda bi tanede test aldım ama henüz yapmadım sanırım cuma yada cumartesi yaparım.
öyle pek fazla şüphemde yok ama.... hayırlısı olsun artık ne diyim.
tek korkum bu ay boğazlarım şiştiği için antibiyotik kullandım.
eğer bebiş varsa bişey olur diye korkuyorum

amannnnnnnn canım dikkat et testi ihmal etme bayada gecikmişsin..bebek falan varsa Allah korusun ilaç kullanıyormuşsun..boş yere riske atmaaaa

X