Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
slm kızlar bişey sormak istedim benim normalde 17 haziran gibi adet olmam gerekiyo 32 günde geliyor. 15 mayıs ve 11 nisanda oldum. ayın 12 sinde korunmasız eşimle beraber olduk acaba hamile kalmış olabilir miyim dün ögleden sonra 3 gibi kahverengi akıntım oldu adet geldi sandım bugünde ara ara kahverengi oluyo sizce tutunma lekesi filan mı ben pek hamilelik ihtimali vermedim ancak dünden beri aşırı bel ve kem,k ağrım var yardımcı olur musunuz...

göbek bu kadar erken cıktıgı ıcın erkek dedım :) yanı kzı bebekte 4-5 ayda bıle az az çıakr zayıf bı ınsan ıcın söyluyorum tabı :)
tabıı tahmın bu canım hayırlısı neyse o olsun hiç farketmez :)
iç karnın kucukse doktoruun dediği gibi yer acılıyor oalbılır cunku vücut kendısını ılerkı donemler ıcın sımdıden hazırlıyo bak ne guzel
bazı ınsanların iç karınları kucuk oluyo bırde zamanlı genısleme olmayınca ufak ama önlenebılır problemler yasayabılıyoalr
hersey yolunda dmekkı maşallahh :) amınn canımm :)

ben dediğim gibi iş olayını sağlamlaştırınca denıycem tekrar hem sımdı hamıle kalırsam mart nısana gelıyo son aylarım
doktorum kaçınmamı söyledi...hayırlısı canım gec olsunda güç olmasın hem elif var çok oynaşıyoz onla o buyusun sonra da ben yaparım
sülalden kücuk bebek eksılmemıs olur eheueheue

Gecen gun gittim eve meltem altını deiştiriyo nası bagırarak ağlıodu ıcerı gırdım eliiiff dedim bi kahkahalar atıo
görsen var ya nasıl sevındı benı gorunce herkesi tanıyo artık :) sonra annesı gyınırken bende onu gıydırdım gezmelere gittikk öle iştee

canım ayın 12 de ilişkiye girmıssınız yani regle 5 gun kala çoktaaannn yumurta çatlamış ve

döllenme zamanı gecmıs olur yanı hamıle oldugunu sanmıyorum

ayrıca tutunma kanaması regle en fazla 7 gün en az 3 gün varken gelır ve bır kere gelır devamı olmaz tutunma kanamasının

yanı şekerim sanmıyorum gebelık oldugunu ve o kanamanında tutunma kanamsı oldugunu snamıyorum

ama bellımı olur reglının gecmesını bekle :) Allah ım hayırlı sağlıklı bı bebek nasib etsın ınsallahh

Son düzenleme:
amin inşallah bebiş olur. çok tşk ederim. sitede adete bir gün kala hamile kalanları okuyunca heveslendim sanırım teşekkürler. sizlere bebişlerinizle mutluluk diliyorum...

danışmaa ücretii allalımmm lütfen aişeee kıss sen dr yanına girsenee kıssss işee dr dan çok para kazanırsın ehuehueheuehue

vallahi ikiniz de çok çikinsiniz tamam mı
şerocum vallahi sende kendımı gordum hayatım...benım 6 aylık göbegım esımın kuzenının dogum oncesı gobegıydı..goren sok olmustu bu ne dıye...kocamandı ama tabı en kötü yanı çatlama riski ve de nefes alıp vermede zorluk yasamak..ama goruntu süper ötesi maşallah sana kızzzz...

.51:

Canımm çoook geçmiş olsun şimdi nasılsın umarım daha iisindir.

hımm anladım canım

hoşgeldizi ve güle güle

ya bende sen gibyim çok hastalandım normald ebu kadar hasta olmazdım ama çok şükür bu sıralar iyiyim aman olmayım yazın hiç çekilmez
kıslar sağolun çok şükür düzeldim biras midem bulanıyor

Nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çabuk msn.e uuuuuuuuuuuuuuçççç
günaydın kıslar şero yaaa koca göbük nereye kaçırıyon tinkeri

kıslar kutuma bakın kutuma ayyyyyyyyyy heycan yaptım çok az kaldıı:26::26::26::26:

Ay evet yaa daha şimdiden yemekten sonra nefes darlığı çekiyorum ben

Günaydın cicişler

şerocum maşallah sana ve bebişine

Günaydın kuşuuumm teşekkür ederiz teyzoooşşşş

Arkadaşlar dünde yazmıştım regl günüm olduğu halde beyaz akıntım devam ediyor die hala da regl olmadım ve dün regl günümde dayanamadım test yaptım maalesef tek çizgi çıktı( regl günü yapılan test sağlıklı mı yoksa yine regl olmazsam tekrarlamalı mıyım nolur yardımcı olun ilk kez böyle bi durum olduğu için testi erkenden yaptım ama şimdi de çok üzgünüm((

günaydınlar.................nasılsınız? şerooooooo çok tatlı olmuşsun yaaaaaaa nasıl çıkmış göbüşün öyleeee yerim yaaaaa maşallahhhh sana ve kızına oğluş demiyorum bak içimden kız diye geçiyor....

ben uyuyamıyorum kaç gündür yaaa çok sıcakkkk sabahın köründe uyanıyorum....

bu arada size bişey anlatmam lazımmm çünkü kaç gündürrr heppp bunu düşünüyorum ya deli olacamm ya katil....
biliyorsunuzki yiğenim hasta...geçen sene ablam kanada'ya götürdü yiğenimi, orda bir tedavi şekli varmış ama seansı 150 euro...düşünün 1aydan biraz fazla kaldırlar orda ve hergünnnn tedaviye götürdü ablam...sağlık sigortası filan da geçmiyoo...yaniii ablamlarrr insanlardan borç almak zorunda kaldııı herkesss para verdi annem babam abim bizz tanımadığımız yabancılar bile verdii....bi tekk ablamın kayınçosu vermedi parası yokmuş tamam anlıyoruz para sıkıntın olabilir, kimse zorla para alamaz senden...AMA..................
pazartesi günü ablam bir arkadaşına gitmişşş (bu arkadaşı da para vermiş ablama) ve arkadaşııı bazı şeyler anlatmış kayınçosu ve eşiyle ilgili....Kayınçosunun Eşi yanii ablamın eltisiii (hatta bana kızının kıyafetlerini verennn kadın) o arkadaşına demişkiiii ''ya siz manyak mısınızz, boşu boşunaa neden para verdiniz?'' BOŞU BOŞUNA??????? ne demek boşu boşuna yaaa........bir UMUTTT.....yiğenim sağlığına kavuşsun diye bir umuttt kanadaya gittilerrr elleri boş döndüler amaaa ablammm götürmeseydiii her zaman içindee ya keşke götürseydimmm kendini yiyip bitirecekti.....en azından içi rahatt... o kadarrr öfkeliyim kiiiiii anlatamam size kızlarrr....küfrediyorummmm bağırıyorum çağırıyorum amaaa öfkem dinmiyoooo......geri zekalı senin de çocukların var....demekki kendileri çok akıllı olduklarından para vermemişler ablamlaraaa boşu boşuna.....ne de olsa iyileşmeyecekkk ne diye paramı savurayım ya offfffffffffffff Allahından bulsunnnnnnnnn.............. böyle kötü insanlara hiç bişey olmaz yaaaa........................

Gerizekalı kadının dediği lafa bak yaa.
Boşu boşuna ne demek yaa kküçücük bi nefes için birazda olda umut varmış. Boşuna ne demek yaa
Yüce rabbim böyle insan kılıgına girmiş mahlukları ıslah etsin ne diyeyim.

vuuuuuuuuuuuuu kocaman olmuşşsunuzzz sizzzzzzzzz ama senin dogum öncesi halini düşünemiorum ben yaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…