Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar günaydınlar herkese.hayırlı günlerimiz olsun inşallah inşallah.

hatçecim hayırlısı olsun canım. Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.
demek bi paşa daha geliyo ha.:KK64::KK64::KK66::KK66:
sağlıklı olsunda bence kız ya da erkek hiç ama hiiç önemi yok
sağol canım benim teşekkürlerr aminn inşallahh..
kesinlikle katılıyorum sağlıklı olsunda kız erkek hiç önemli değil..

maşalllahı var ama kız bu tontiş resmen:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

günaydın canım..sana katılıyorum bencede farkı yok belki ikincide düşünür insan kız erkek dıye ama helede ılk cocukta ne farkederki..ikisi de evlat kokuyo ...:KK34::emir_bebek:hayırlı ve sağlıklı bir birey olsun yeter ki..
sağol neslicimmm evet dr. amcamızda öyle diyo..ben hiç kilo almamışım beni en mutlu eden şey bu oldu yediklerim (ne kadar cıkarsamda) bebeğime yaramış..allahım sağlıklı kucağımıza aldığımız günleride göstersin..
kız erkek hiç sorun değil helede senin oğluşunla ilişkin cok hoşuma gidiyo inş. benimde oğluşum babadan cok bana düşkün olur:KK1:

ellerine sağlık yeliz teyzeee hemen değiştiriyoruzzz.:KK70:

Günaydın canlar
dün ben acayip hastaydım işe gelemedim, bi türlü grip geçmedi dün akşama kadar yattım resmen ezik vaziyetteydim , insan hasta olunca bi de o kadar çok ilgi bekliyoki anneme ulaşamadım sağolsun kocada unuttu aramadı oturdum ağladım. Gelince tavır aldım güya beyfendinin işleri çoook yoğunmuş, bana büssürü yemek yaptı güya gönlümü aldı ama alamadı kusura bakmasın ...sabahta hiç ççç yüz vermedim oda bana abarttığımı sölüyo ben ona sabah bağırmışım heyheylerim üstümdeymiş oh olsun haketti:KK17::KK17::KK17::KK17:
ooooh iyi yapmışsın canım geçmiş olsun bu arada

:113::113:
benimde niyetiö öyle canım bi daha Allah nasip ederse kolay beri kestirmem zati.
bi düzelsin istedim bir de kıvırcık yaa hadi beki düzelir umuduyla kestiridim aslında.

tamam canım bi ara yüklerim yeni resimlerimizi..
kız kıvırcık işte ne güzel keşkem bende kıvırcık olsam yaaa...çok severim kıvırcık saçı:KK9:
:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: bakalım neler olucak dahaaa ben anlamıyorum ne zararı varsa artıkkkk
:63::63::63::63:evet öle hotmail de açılmıyo mesajlarımı okuyamıyom ama msn açılıyo
canım malesefkiiii erkekler böyle onlar bizim düşündügümüz gibi ince düşünemiyolar flört ederken dünyanın en ince erkegine evlenincede .......... ya dönüşüyolarrr:KK1::KK1::KK1:

aynen vallahi yaa...:KK33::KK33::KK33::KK33:biz de soneri izleriz üstüne de avcumuzu yalarız artık napalım:KK43:

sağol neslicimmm evet dr. amcamızda öyle diyo..ben hiç kilo almamışım beni en mutlu eden şey bu oldu yediklerim (ne kadar cıkarsamda) bebeğime yaramış..allahım sağlıklı kucağımıza aldığımız günleride göstersin..
kız erkek hiç sorun değil helede senin oğluşunla ilişkin cok hoşuma gidiyo inş. benimde oğluşum babadan cok bana düşkün olur:KK1:

rica ederim balım çokkkkk yakıştıııııııııı :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

maşallah tosuna...:nazar::nazar:merak etme erkek bebek anneci oluyor..babasını da sevıyor ama ben çok ayrııııı:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ama acı bır gercek var haticemmm yarın öbür gün bir kız bulacaklar ve biz şapa oturcaz...ay gecen de şanslı masada anne ve oğlu vardı ..oğlan annesıne kız arkadasımla tanıstırcam dedı de kadının yuzu nasıl dustu hayır mete hazır degılsın falan fılan sen benım tek varlıgımsın ...:KK60::KK60:kadın dumur oldu resmen ama ben de çooook kıskanırım hayatta kabullenemem ılk basta ama o kadar caktırırmıyım bılemıyorum:KK60::KK60:

Günaydın sabah şekerleriiii :)
tinkerrrr bir siz değilsiniz atışan valla kızzzz
sofrayı kuruyorummmm yemekler misss gibiii bi bakıyorum eşim telefonu almış annesiyle babasıyla ablalarıyla (9tane) konuşuyor.....tamam diyorum kızmıycam ama 10dk....15dk....30dk......1saat...... ve nedense hep yemek saatineee denk geliyo .... sofrada bir şey konuşamıyoruz bu yüzdenn.....ve ben sinir oluyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hem yiyo hem telefonda annesiyle babasıyla konuşuyo:KK47::KK47:

ooooh iyi yapmışsın canım geçmiş olsun bu arada

kız kıvırcık işte ne güzel keşkem bende kıvırcık olsam yaaa...çok severim kıvırcık saçı:KK9:

:63::63::63::63:evet öle hotmail de açılmıyo mesajlarımı okuyamıyom ama msn açılıyo

aynen vallahi yaa...:KK33::KK33::KK33::KK33:biz de soneri izleriz üstüne de avcumuzu yalarız artık napalım:KK43:

işte ne kadar saçma dimi .bide msn açılıyomuş allahım yaaaaaa:KK47::KK47:

aynen aynen ama eminim sonerde evli olsalardı bildigin ............ dönüşürdü:KK1::KK1::KK1: bize her türlü avuç yalamak düşüyo sanırsammm:KK1::KK1::KK1::KK1:

sofrayı kuruyorummmm yemekler misss gibiii bi bakıyorum eşim telefonu almış annesiyle babasıyla ablalarıyla (9tane) konuşuyor.....tamam diyorum kızmıycam ama 10dk....15dk....30dk......1saat...... ve nedense hep yemek saatineee denk geliyo .... sofrada bir şey konuşamıyoruz bu yüzdenn.....ve ben sinir oluyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hem yiyo hem telefonda annesiyle babasıyla konuşuyo:KK47::KK47:

tounun köküne kibrit suyu......:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:gitgide de uzaklaşıyor insan işte...analarımız farklımıydı...nıye daha cok annelerımızle yakınız işte bu sebepten erkekler kendılerını soyutlamaya başlıyor gıttıkçe de uzaklaşıyorlar..sonrada kadından hoş sohbet beklıyorlar ...avuçlarını yalasınlar
:113::113::113::113::113:

bu tıckerı gorunce benımkı geldı aklıma ya....:KK43:bir zamanlar ben de hamıleydım...tosunum şimdi yanımda yaşlanıyor muyum ne....:KK50::KK50:bu mutlulugu allah herkese yasatsın ınsallah:KK31::KK31:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: evet evet yaşlanıyosunnn :KK1::KK1::KK1: amin canım inşallahhh.

bu arada geçen cumartesi ayşelerle dolaşırken hatunun teki ayşeyle meloşa ikizmisiniz dedi onlarda yok kardeşiz falan dedilerrrr maşallahhh ne kadar güzelsiniz ve çok benziyosunuz dedi sonrada sende ufak kardeşlerimisin dedi bana :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kadın bilse ben kartım onlara göreee ama nirdeee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

maşallah tosuna...:nazar::nazar:merak etme erkek bebek anneci oluyor..babasını da sevıyor ama ben çok ayrııııı:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ama acı bır gercek var haticemmm yarın öbür gün bir kız bulacaklar ve biz şapa oturcaz...ay gecen de şanslı masada anne ve oğlu vardı ..oğlan annesıne kız arkadasımla tanıstırcam dedı de kadının yuzu nasıl dustu hayır mete hazır degılsın falan fılan sen benım tek varlıgımsın ...:KK60::KK60:kadın dumur oldu resmen ama ben de çooook kıskanırım hayatta kabullenemem ılk basta ama o kadar caktırırmıyım bılemıyorum:KK60::KK60:

evet heryerde aynı kızlar babaya erkekler anneye:KK55:eşime akşam diyomrumki yaşasın erkek olsu ve bana düşkün olucak nasılda kıskanıyo:KK1:
ama işte o acı gerceği hiç düşünmek istemiyorumm onca zaman beklemişim ben onu sonrada büyütüp elin kızınamı vericem:KK19:ayy bence biz cadı kaynana olucaz şimdiden oğlanları kıskanıyozya allah sonumuzu hayır etsin:KK60::KK60:şanslı masayı izledimm cokta güldümmm ve gelecekti bizi yansıtıyoo:KK60::KK60::KK60::KK60:

$YLE-BI~1.JPG

ah soner ahhh senin gibi aşkla bakan erkekler nerdeeeeee:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
(kızgın bir kadının intikam alma yöntemi:KK60::KK60::KK60:)

tounun köküne kibrit suyu......:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:gitgide de uzaklaşıyor insan işte...analarımız farklımıydı...nıye daha cok annelerımızle yakınız işte bu sebepten erkekler kendılerını soyutlamaya başlıyor gıttıkçe de uzaklaşıyorlar..sonrada kadından hoş sohbet beklıyorlar ...avuçlarını yalasınlar
:113::113::113::113::113:

:113::113::113::113::113::113::113::113::113::113::113:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: evet evet yaşlanıyosunnn :KK1::KK1::KK1: amin canım inşallahhh.

bu arada geçen cumartesi ayşelerle dolaşırken hatunun teki ayşeyle meloşa ikizmisiniz dedi onlarda yok kardeşiz falan dedilerrrr maşallahhh ne kadar güzelsiniz ve çok benziyosunuz dedi sonrada sende ufak kardeşlerimisin dedi bana :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kadın bilse ben kartım onlara göreee ama nirdeee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK60::KK60::KK60:canım giyimden fark etmıstır..turban insana bıraz yaş katıyor ..sen de spor gıyındıysen otomatık olarak aldatabılıyor...:KK1:

evet heryerde aynı kızlar babaya erkekler anneye:KK55:eşime akşam diyomrumki yaşasın erkek olsu ve bana düşkün olucak nasılda kıskanıyo:KK1:
ama işte o acı gerceği hiç düşünmek istemiyorumm onca zaman beklemişim ben onu sonrada büyütüp elin kızınamı vericem:KK19:ayy bence biz cadı kaynana olucaz şimdiden oğlanları kıskanıyozya allah sonumuzu hayır etsin:KK60::KK60:şanslı masayı izledimm cokta güldümmm ve gelecekti bizi yansıtıyoo:KK60::KK60::KK60::KK60:

süperdi dimi mete bak canımı sıkma benim diye diye...ben de ege bak bak canımı sıkma benim dicem hayır hazır degılım senı kaybetmeye :KK60::KK60::KK60::KK60:

günaydın ididlimm hoşgeldinnn...:KK16:
ayy bu erkeklerin hepici aynııı.:KK57:

bu tıckerı gorunce benımkı geldı aklıma ya....:KK43:bir zamanlar ben de hamıleydım...tosunum şimdi yanımda yaşlanıyor muyum ne....:KK50::KK50:bu mutlulugu allah herkese yasatsın ınsallah:KK31::KK31:
oyy kıyamammm...
aminnn canım allahım isteyen herkeze nasip etsin..

Eki Görüntüle 210288

ah soner ahhh senin gibi aşkla bakan erkekler nerdeeeeee:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
(kızgın bir kadının intikam alma yöntemi:KK60::KK60::KK60:)

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kızlar dün eşimle egeyi kıskandırma çalışmaları yaptık eşim beni seviyor ben onu cici oooh diye diye öptük birbirimizi yıne ...(bunlar tartısmadan once)ege emekleyerek geldı yıne ama yuzunde hayin bir güllümseme babasına ağır darbelerle uzaklaştırdı ve bana sarıldı..ben onu öptukçe o da aklı sıra ısırarark sevgısını gosterdı....:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kahretsin oğlum bana daha düşkün ....:63:

X