Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yerim ben siziiii

oyyy oyyy maşallahhhh sizeeeeee
teşekkür ederizzzz canlarımmm..
iyi tatiller canımmm bol bol eğlenin bizim yerimizede..biz nu sene takılı kaldık inş. seneye bebişimizle beraber giderizzz..

oyy maşallah senin oğluşunaaa az kaldı denizi,güneşi görünce beline can gelir daha cabuk yürür...
bu arada cok gecmiş olsunn bu dönemde havalra cok aldatıcı her bebek hasta valla..

oyyyy kuzuma hastamı olmuşşşş çok geçmiş olsun canımmm inşallah çabuk atlatır...buarada seninki yaşına girmeden yürüyecek hehralde

evet 1" aya yürür diyorum ben ama yine de yaşına yaklaşmış olcak 10 yada 11. ay diyom ya ben de 9 .ay yurumusum..ama babası daha yasında yurumemıs bızımkı ortaladı anne babayı...

Günaydın kızlaarr :)

günaydın canım dun resım koymussun bayıldım maşallahevet ya dr da öle söledi...napalımalıştık artık allahtan aşırı atesı omadı bu sefer

evet 1" aya yürür diyorum ben ama yine de yaşına yaklaşmış olcak 10 yada 11. ay diyom ya ben de 9 .ay yurumusum..ama babası daha yasında yurumemıs bızımkı ortaladı anne babayı...

evet evet o potansiyel var egede bencede yaşına girmeden yürüyecekk aman sağlıklı sağlam adım atsındaaa 1 ay sonra yürüsünnolcekk

günaydın kızlar nasılsınız iyimisiniz ben iyiyim mide yanması için şurubumu fln düzenli içtim mi bi sıkıntım olmuyor çok şükür ama kendime göre ağırlaştığım için çoraplarımı fln giyerken pek zorlanıyorum
sizler nasılsınız

günaydın canım dun resım koymussun bayıldım maşallahevet ya dr da öle söledi...napalımalıştık artık allahtan aşırı atesı omadı bu sefer

sağol canım cok teşekkür ederizzzaten en önemliside ateşş cok şükür oda cok olmamış inş. en kısa zamanda iyileşir kuzucuk.

Heee aynen öyle yapıyom valla

günaydınn canımm hoşgeldinn...
ee artık iyice büyüdünüz cok normal corabını giyemem..

günaydınn şekerim hoşgeldinnn

hoşbuldum canımmm..

günaydınnnnnn şekerlerrrr

Günaydın ciciiiiiiiiiiiiiiişşşş göbüşünü gördüm çok tatlııııııııı benimki de seninkinin biraaccık daha büyüğü işte totom büyüdü diyosun ama hiç sırıtmıyo valla benimkini görsen koooccaman oldu valla gören herkes kilo aldın diyo sinirlerimi bozuyolar, ben kilo falan almadım halbuki, sadece genişledim yayıldım yanlara doğru kemikler yayılıyomuş, bebeğe yer açıyolarmış artık, genişlediği için de kilo almış gibi duruyom halbuki hala 50'yim

Günaydın canııııımmm eee kocaman oldunuz artık eğilmekte zorlanırsın tabii

teşekkür ederizzz canım senin göbüşüde merak ediyoruzz en kısa zamanda koyda bakalım..:82:
ayy ne bilim ya bana sanki totom kocaman oldu gibi geliyor..bende hiç kilo almadım hatta cıkartmaktan 2 kilo bile verdim galiba seninde dediğin gibi kemikler acıldığındanmıdır nedir ondan büyüyo.kilo almışsın diyenlerde hiç takılma biz bu şekilde kilo almak için kac yıllardır bekledik.

Ayyyy biz taaaa 25'inde gidecez çok ösledim bebikimiii git gel de en son halinin fotoğrafını getir bize

bende cok ösledimm tamm tamına 3,5 hafta oldukoçişim cok heyecanlııdün rüyasında sabah erkek öğleden sonrada kız görmüşş bakalım bugün ne görecek
ya bizim dr,umuz öyle tam güzel pozundan cekmiyo sinir ediyo beni bakalım bugün nasıl cekicek

hatçee bacım demekki senin herüf öğleden sonralara kadar uyuyo desene

hayırlısı olsun inşallah bugün öğreniriz artık

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…