Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
[QUOTE=KotuKediSero;19667919]Woouuuuuuuuuuuuuuuuuuuwww biz 14. haftamıza girdik bugüüüüüüüüüüüüüüüüünnn
14 kere maşallah sıpamaaaaaaa

MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH
MAŞALLAH

Son düzenleme:
selammm canlarımmm

ya ben bişiye karar vremedim fikrinizi istyorummm

asyanın bu oto koltugu gibi olan pustelerden var ama küçük daha die oturtamıyorum ona nette gezerende Fisher Price Pembe Titreşimli Ana Kucağı böle bir ürün gördüm acaba alsammı almasammı işe yararmı yaramazmı karar veremiyorum

kızlarrr naberrr..
şaftım kaydııı resmen.. taşındım ben... çok yorucu bişey bu taşınmak... :96: güya ıvır zıvır yok dedim ama...Allahımm..topla topla bitmedi evv...
şimdilik psikolojik olarak iyiymm.henüz bunalıma girmedim yaniii...

yarın dr.a gidicemm..raporumu alıcamm..bakalım beyfendi nekadar olmuşş..bu aralar çocuma hiç iyi bakamıyorumm..çok iştahsızım çok....
neyse hepünüzü öptümmm....

kızzzz hadi gözün aydın :86: taşındın bitti güle güle oturun inşallahhh ama niden bebişe iyi bakamıyosun bakimm ihmal etme lütfen bak kuzenimde son aylarında bi iştahı gitti hiçbişey yemedi bebek çok zayıf doğdu aman dikkat et..artık evdesin bol bol yersin sanırımbuarada facede baktım göbüşüne sanırım orda 7 aylık falansın hiç 7 aylık gibi durmuyor maşallahhhçokta tatlı bir hamiş olmuşsun ama hiç kilo almamışsın

Günaydın kızlaarrr nasılsınız :)

dün face de okudum burayada yazyaım tinker'ın kocaman ege'si,

dünya için küçük ama kendisi için büyük bi adım atmış maşallahh onaa :)

Woouuuuuuuuuuuuuuuuuuuwww biz 14. haftamıza girdik bugüüüüüüüüüüüüüüüüünnn
14 kere maşallah sıpamaaaaaaa

maşallahh sizde canım kem gözlerden korusun Rabbimm :)

haydi hayırlı olsujn yavyum inşallah sinirini bozcak hiçbişey olmaz :)

günaydınnn hayırlı sabahlar ve haftalarrr
eliff canım taşınmışsın hadi gözün aydın darısı bana olsun inşallah

günaydın kızlar güzel bir haftasonundan sonra işe gelmek pek zor oldu geceleri uyuyamadığım için gündüzleri pek sersem gibi oluyorum.sizler nasılsınız
bizim kontrolumuz bua y biraz sarktı normalde geçen hafta gidicektik ama doktorumuz nöbetçiydi onun müsait olduğu günde ben izin almadım sonuç olarak bu çarşamba gününe randevu alabildim özledim kızımı ya bakalım ne kdar büyümüş
bu arada artık 7. aya girdin herkes çantamı hazırlamam gerektiğini söylüyor sizler hazırladınız mı?

canım taşınmışsın gözün aydın.

gunaydın kızlarrr nasılsınızzz
of offfff nasıl uykum var
mert kağan ayağımda canım çıktı yahuuuu
ağla ağla bı hal oluyorrr
artık kendını olduğu yerde dondurup kafasını kaldırıyorrrr allahım yarabbımmm

şuanda ayağımda sallıorummmm kendılerınııı

nanem canım çük üzüldüm, ne olur kendini bırakma inan bu günlerde geçecek nerdeyse birçoğumuz bu süreçten geçtik seni çok iyi anlıyoruz. Inşallah bu günlerde geçecek en kısa zamanda dönmen dileğiyle

günaydın kızlar.........nasılsınız bugün?
biz bir diş daha çıkardıkkkkkk maşallah baharıma hiç ateşi çıkmadı yaaa ne bir huzursuzlukkk ne bir ateşşşş hiç bişey yokkk teker teker çıkarıyo valla kızıma maşallahhh çok rahat yaaaaa
mercandan ne haber doğurmadı mı hala :))

hoşgeldın cnm benmmm
maşallah bahar a yaaa zaten o senı hıç uzmedıkııı
ahh ahhhh benm oğlum varya hayatımda gorduğum en ınatçı bebek sanrıımm

hoşgeldın cnm benmmm
maşallah bahar a yaaa zaten o senı hıç uzmedıkııı
ahh ahhhh benm oğlum varya hayatımda gorduğum en ınatçı bebek sanrıımm

hoşbulduk tatlım....evet yaa hiç üzmediii ilk aylar biraz gazz sorunu vardı geceleri ağlıyodu ama şimdiii maşallah yaniii annesinin kuzusuu yaaaaaaaaa anne sütünü erken bıraktı ama olsunnnnnn 4,5 ay emzirdimmm o da güzelllll.......

tamamıyle mı kestın canım ?

evet tatlım.......ilk zamanlar günde bi kere bile olsa emiyordu şimdiiii o da yokkkk.......mamaya geçtikkkk tamamiyleeee
sen emziriyorsun dimi? aldığı süreceee emzir benceee

anladım hayatımmm
evet ben emırıyorummm
meyve de verıorummm muhallebi de yedırıyorummm mama da verıorumm ama benı de emıyor kuzucuğuımmm gunde 5-6 kere emişiyoruz ama yetmıor sutum anlıorum benn ...hayırlısı olsun gıttığı yere kadar emsın bkalımmm

sen nasılsın neler yapıosunn ...off ben de taşınıcammmm bu ayın sonundaaa nasıl yapıcam halledıcem bımıorum yaaa :26::26:

üzme kendini tatlım ben de ilk zamanlar çok üzüldüm emmek istemiyordu ağlıyordu çığlık atıyordu ama şimdi alıştım :) demekki mamaya geçmek istiyormuş kızım...... yiğenim defne anne sütünü bırakmıyo, biberon almıyo, mamalara alerjisi var, offf yengemin işi zor valla.....

gökceeee kolay gelsin sanaaa taşınmak çooooooook zorrrrrr.........biz çok zorlandıkkkk yaaa.........istanbula mı taşınacaksın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…