Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

günaydın canım hoşgeldinnnn...
cokmu yemiştin canımm..eğer birden yüklendiysen kendine dokunmuştur miğdene..

çok ta yememiştim ama bilemiyorum ne oldu ama varya karnım küçücük oldu hemen iyice halsizleştim neyseki şimdi iyiyim
canım ya 15 haftaık olmuşun karnında çıkmış bayağı gerçekten haftana göre büyük duruyo

aman canim dikkat et yediklerine yaaa ishalin kesildi mi canim? bol bol su içç doktora da git hatta
iyiyim şimdi canım kesildi sanırım
günaydınnn kıslarrrrrrrrrr nasılsınız bakalımm

hatcemmm hiçte toton büyümemiş ama göbüş çıkmışşş çok tatlısınnn inşallah doğurdugun günleride görürüüz
günaydın canım hoş geldin

hahaha kizlar bahar emekliyo :))) ama geri geri gidiyo :))

yerim ben onu ya
idil kızımı hep bahar gibi hayal ediyrum

kızlar bu hafta bitince ben 6 aylıkmı hamile olucam???ama ay olarak hesapladığımda haziran bittiğinde 6 aylık olmam lazım:26:

hoşbulduk canım....bende 24 haftalık olunca 6 aymı oluyo diye şettim

anladım şekerımmm
ee nasılsın bugun bakalımmm
ben dehşet uykusuzumm uzanıcam bırazdannn ama mert kağana ayağımdaa bu aralar azcık huysuzz hırçın benm yakışıklımm

anladım şekerımmm
ee nasılsın bugun bakalımmm
ben dehşet uykusuzumm uzanıcam bırazdannn ama mert kağana ayağımdaa bu aralar azcık huysuzz hırçın benm yakışıklımm

yerim ben o yakışıklıyı...çocuk oluncada dinlenmekte zor desene valla Allah kolaylık versin bende şimdiden bol bol dinleneyim diyorum ama nafile...dün okdr yorulmuşumki bugün hertarafım ham..
iyiyim valla canımmm kızımı büyütmeye çalışıyorum ilk aylar çabuk ilerledi ama şimdi sanki daha yavaş ilerleiyor gibi geliyor...

niye sustunuz kızlarrrrrrrrrrrr

selizzzzzzzzzzz hamilelik nasıl gidiyo kuşummmm prenses tekmeliyo muuu bol bollll.......
merveeeeeeee nasılsın hayatımmm??? yoğunsun herhaldeeee

hemşommmmmmmmmmm doktora git bence hamileyken ishal olmak hayra alamet değil sennn bi gittt kontrole ve bol bol su iç

Merhaba kızlar nasılsınız canlarım...

Benim çok moralim bozuk ya. Benim kaynana beni sinir ediyo.. Bende hafiften kıskanclık krizleri :))))))
yeni gelin geliyo. Neler almıs nelerr. Ona bana bir ignesi yokk.

Aman salla diyom kendime ama gece 3 tü ben hala sinirden uyuyamıyom aklıma geldikce.. :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…