Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yelızzz kendıne gel yahuuu
ne gusel bı yere gıdecek onu düşünsenee aaaaa dovcem heeee ne sulugz oldunuzz (dıyene bak )

canım biliorum çok iyi bakılıcak adamla gündüz işe gelicek akşamda eve gidicek ama ben nasıl alışıcm onsuzluga yaaaaaaaaaa kokusuna yaramazlıklarınaaaaaaa

canım biliorum çok iyi bakılıcak adamla gündüz işe gelicek akşamda eve gidicek ama ben nasıl alışıcm onsuzluga yaaaaaaaaaa kokusuna yaramazlıklarınaaaaaaa

alışırsın ınsanlar nelere alışıor buna mı alışamayacaksınnn 1-2gunn sıkılırsın daralırsın ama sonraa alışırsın hayatımm ..ıyı bır şekılde bakılacak unları düşün ıstediğin zaman da gıreceksın ne gusel iştee

Canım biliorum çok iyi bakılıcak adamla gündüz işe gelicek akşamda eve gidicek ama ben nasıl alışıcm onsuzluga yaaaaaaaaaa kokusuna yaramazlıklarınaaaaaaa

canım üzülme yaaa terk ediyor gibi hissetmee alışkanlık çok zordur yani yoklugu bi süre zor olucak ama onda alışırsın canım başka bi uğraş çıkar merak etme sen yeterki kalbini ferah tut güzel bakılıyomu ona bak sen verip te kötü bakarlarsa bideee ozaman kendini kötü hissedersin..üzülme canm

yelizzzzzzz nasılllarrr hadı yorum yapp bu ay aldığım 4.ayakkabımm
kafanı dağıt bıraz zeytın çok mutlu olacak ınan bana

elifim allah kolaylık versin canımmm inşşallah mutlu mesut geçinir gidersinizz

canım allah yardımcın olsun
işallah sag salim yerleşirsin evineeee

cnm bnm allah yenı evınızde sağlık mutluluk huzur getrsın sıze
kalbını gonlunu ferah tut emııı
:80::80::80::80:

sağolun kızlarrr....

kızlarrrrrrrrrrr sanırım zeytinim gidiyoooooooooo cem arkadaşın amcasıyla konuşmuş adam alıp baka bilecegini söylemiş çok kötüyüm şu an

ayyy bi ayrılık haberi daha..çok zor olacak yelizcimm....tahmin edebiliyorumm...
Elif kendine cok iyi bak!!

canımmm çok sağollll....

canım benim ya kıyamam sana inan ne diyeceğimi bilemiyorum
çok ama çok üzüldüm keşke elimizden bişey gelse
dualarımız seninle,Rabbim gönlüne göre versin inşallah..
hakkınızda hayırlısı olsun canım benim
kendine çok iyi bak Allah'a emanet ol,seni çok seviyoruz

Son düzenleme:

canımcım Allah kolaylık versin..yeni evinizde yavrunuzla beraber
sağlıkla,mutlulukla,huzurla oturun inşallah

canım görmedim cidden slmını falan görsem neden cvp yazmayım..evet kızlarda aynı şeyi söylediler nanenin haberine okdr üzüldümki salak salak bakınıyorum çok sağol tavsiyelerin için..bundan sonra bukdr takıntı yapmıcam..
Nane'm duyduğum andan itibaren okdar üzüldümki sana kelimelerle ifade edemem..
aslında sana anlatacak söyelecek okdar çok şey varkii ama biliyorummkii biz nedesek boş...sende çok ümitlenmiştin bizlerde ama tinkerinde dediği gibi herşeyde bir hayır var aslında her şerde bir hayır var demekmiş..biz şimdi bunu şer gibi görüyoruz ama belkide bu senin için çok hayırlı...belki bebek tutanacak ama ileriki zamanlarda düşecekti..baştan oldu..biliyorum tahmin edebiliyorum çokk zor Allahım seni bu imtihanından tez vakitten kurtarır inşallah çok dua ettik bu sefer olmadı inşallah bidahakine tutar ilk denemenizdi neolur hemen pes etme tüp bebek tedavisi zorlu bir süreç ama biliyorumkii sen bebeğine kavuşacaksın istediğin kadar ara ver burayada gelme aklını hiçbişeye takma..rahat olduğun zaman kendiliğinden bile gelebilir bebek...biz herzaman dua edicez sana.senii çokta özleyeceğiz..dilerim Rabbimden;buraya tekrar aramızda döndüğün zaman bebeğinle birlikte dönersin...seni çok seviyoruz nanee...kendine çok ii bak....
neslii ağladım biliyomusunnn nekdrda güzel anlatmışsın....
öncelikle kolay gelsin yeni evinde güle güle otur bebeğinle ve kocişinle inş..kolay değil tabi yepyeni bir hayata geçiyorsun kayınvaldene sakın aldırış etmeboşver kocişine kavuşuyorsun..tadını çıkar..iznede ayrıldın ohh keyfine bak....taşınma işi biraz yoracak seni aman dikkat et...bebeğe ve kendine dikkat et...çok çabuk gel...anlatacaklarını bekliyoruz...görüşmek üzere...

kızlar yaa bu topikte neler yaşandı neler acı tatlı bir çok olaylara şahit olduk...kimimiz hamile kalamadık,kimimiz bebeğini kaybetti,kimi hamile haberlerine sevindik,kimi zaman eğlendik kimi zaman üzüldük...hepimiz bebek aşkıyla bu yolda tanıştık...içimizde bebeğine kavuşan var bekleyen var kavuşamayan var..ama ben inanıyorumki bu topikte herkes bebeğine kavuşmuş olacak...ayşe,merve yeliz ve nanemm...Allahım en yakın zamanda naneme takrardan bebeğini nasip etsin inş yüreğimden öyle içten diliyorumkiii nane tekrar aramıza döndüğünde ben hamileyim busefer bebeğim bana tutundu desin..ogünü bekliyorum ben nane şuan nedesek boş sadece ogünü bekliyorum....

evet canımm..doğruu..eşime kavuşuyorummm...allahın izniylede sonra yavrumaa..bundan daha güzel bişey olamazz..Rabbim sağlık ve huzur versinnn hepimizee...

canım ilahi adalet diyebılırız ama sen o kalbını yıne de bozma bırak ne hallerı varsa gorsunler..sen şimdi toparlanmaya bak...özleyeceğim ama
evet canımm..doğruu..eşime kavuşuyorummm...allahın izniylede sonra yavrumaa..bundan daha güzel bişey olamazz..Rabbim sağlık ve huzur versinnn hepimizee...

gıııııııııııııııııızzzzz gidiyon muşimdi kim titretcek beni sabah msn de.....ooooffffffffff
hadi hadi gitte kocana kavuş arada haberını yolla bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…