Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ooof ben benim adamla kavga ettım zaten dunden bozuktuk ıyı gıbı olduk eve gelınce o mevzu yıne acılınca açtım agzımı yumdum gozumu aklıma ne geldıyse soledım ..ama çok agır konustum ...sinirlerim boşaldı....rahatladım ama...hatta evden kovdum ama gıtmedi yüzsüz ya...sevmıyom seni artık ...iğrenıyom neler neler dedim..sinirle çıktı hıncımla uzmek ıcın dedım..ama adam da tın yok delırttı benı o sustukça daha da agır konustum böle olmadıgını bılıyor ve yuzume bıldıgını gostererek gulumsuyor ...tabı böle olunca daha da sınırlendım o zaman gıt yanımdan dedım..odaya gıttı aldı kıtabını...oooof ya ...kavga anında esım cok uyuzdur cok sakın takılmaya calısır ben sınırlıysem halbukı oda kopsaydı da rahatlayacaktım....sımdı daha da kınlıyım ıstemıyom gelmesın yanma:KK15::KK15:arkamdan gecerken korıdordan belımden tutuyo kalcama yakın dokunma bana dıye bı bagırdım ama yer yok dıyo gulerek tam yüzsüz yaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

iyi geceler kızlar kimse yok

pc ye virüs girmsıtı kullanamıodum şimdi düzelttik daha

haberleri sabah yelizden aldım ama giremedim topiğe çok üzüldümm :KK43: :KK43: :KK43:

slm kızlar... :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:
karasuyum ve yavyumm canlarım size bugün cvp veremedim kusura bakmayın olurmu:KK43:( konuşacak cvp verecek durumda deildim hiç ama çok saolun beni merak etmişsiniz yanımda olmanız tek tesellimdi:KK43:
haberler iyi deil keseleri göremedik doktorda çok şaşırdı hemen bir kan tahlili daha yapalım dediler sonuç maalesef hiç iyi deil degerlerim normalde 2000 olması gerekiyordu ama 796 çıkmış bu dedi gebeliğin geriledigini embriyoların düşüyor oldugunu rahime tutunamadıklarını gösterir dedi...hala elim ayagım titriyor çok üzgünüm hayırlısı demekten başka diyecek hiçbir şeyim yok :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: pztesi tekrar test yapıcaklar deger sıfıra düşene kadar 2-3 günde bir kan alıcaklarmış benden:KK43:(
ne kadar umutluydum ya hiç olumsuz düşünmüyordum bile olacaklarına o kadar inanmıştımki :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:
bi süre buraya girmemeyi düşünüyorum iyi gelicektir sanırım psikolojik olarak hiç iyi deilim şuan:KK43:(((((
hepinize desteginizden dualarınızdan dolayı çok çok teşekkür ederim...
sizleri gerçekten çok seviyorum...
ama buradan biraz uzak kalmak iyi gelicektir diye düşnüyorum...
kendinize çok iyi bakın olurmu... :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

nanemm çok üzgünüm :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

ama değer çok da düşük değil tek bı kese olarak düşünürsek ama bilemıyorum kı
5-6 haftalık olması lazım dğeilmi Allah ım hayırlısını versin nolur üzülme :KK5:

haberısız bırakma bizi öpüyorum canım kendıen çok iyi bak :KK5:

iyi gecelerrrr kıslarrr..

haberi yelizden aldımm bende cokk ama cokk üzüldümmm:KK5::KK5::KK5:

nanemmm kuzummm ne denir ne söylenir şuanda bilemiyorumm tek söyliyeceğim allahım sabır vesinn..normal hamile kalmakta belki zor ama tüp bebek gercekten zor ve yorucu bir sürec ve bu sürecin sonunda olumlu olupta sonradan olumsuzlaşması cok daha zor..seni şuan cok iyi anlıyorumm sanki dünya yıkılmış gib ama hayat devam ediyor ben inanıyorum en kısa zamanda toparlanıp tekrardan bu işe başlıcaksınn cünki bir kere o duyguyu yaşayınca insan tekrardan yaşamak için hemen başlamak istiyor eminim seninde öyle olucak sadece birkac gün..
ama nedense içimde hala bir umut var benimm belkide bebeğin teki tutundu o yüzden değerlerin düşük artıyo..ne demişler cıkmayan candan umut kesilmezmiş...
birde şu varki ikinci kan değerinde ben birşeylerin yolunda gitmediğini ama olumsuz düşünmemek adına bişey söylemek istemedim...kuzumm neyse hakkında hayırlı olann o olsunnn...
bak kızlarda söylemiş ilerleyen zamanda kaybetmek gerceketn daha zorr eğer ilerde yaşanacaksa ilk başlarda olması daha iyi...
senii cokk ama cokkk seviyoruzzz herzaman yanındayız ve sana desteğizz..

yavyummm hadi sende koçişine kavuşuyonn..belki seni zor günler bekliyor olabilir ama kocanla olmak herşeye değer..
bizi habersiz bırakmaaa kolay gelsinn..

gıııııııııııııııııızzzzz gidiyon mu:KK43::KK43::KK43:şimdi kim titretcek beni sabah msn de.....ooooffffffffff:KK14::KK14::KK14:
hadi hadi gitte kocana kavuş :63::63:arada haberını yolla bize

yavrukuşum gidiyom ama sizden kopmuyorumkii..hatta daha çok bile görüşürüz...napcam ben izinde evdee...bi başımaa..yine burdayımm....beenden kurtuluş yooooookkk...:KK33:

ooof ben benim adamla kavga ettım zaten dunden bozuktuk ıyı gıbı olduk eve gelınce o mevzu yıne acılınca açtım agzımı yumdum gozumu aklıma ne geldıyse soledım ..ama çok agır konustum ...sinirlerim boşaldı....rahatladım ama...hatta evden kovdum ama gıtmedi yüzsüz ya...sevmıyom seni artık ...iğrenıyom neler neler dedim..sinirle çıktı hıncımla uzmek ıcın dedım..ama adam da tın yok delırttı benı o sustukça daha da agır konustum böle olmadıgını bılıyor ve yuzume bıldıgını gostererek gulumsuyor ...tabı böle olunca daha da sınırlendım o zaman gıt yanımdan dedım..odaya gıttı aldı kıtabını...oooof ya ...kavga anında esım cok uyuzdur cok sakın takılmaya calısır ben sınırlıysem halbukı oda kopsaydı da rahatlayacaktım....sımdı daha da kınlıyım ıstemıyom gelmesın yanma:KK15::KK15:arkamdan gecerken korıdordan belımden tutuyo kalcama yakın dokunma bana dıye bı bagırdım ama yer yok dıyo gulerek tam yüzsüz yaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

aboğğğ..neye sinirlendinn bacımm bu kadarr... :26: benim eşimde bazenn sakin kalır ben car car konuşurumm..anammm daha beter kudururum sen nekadar rahat bi adamsın diyee...:KK53:
bazen oda bağırır çağırır bu seferde nekadar anlayışsızsın derimmmm...:KK53:dengesüüüüzzzzzzzzz....:KK37::KK37:
ayy bizde çok kavga edermiyizki nesliiii.. :26: ben bunalırsam onuda bunaltırımm.ve istemiycem tayinn.iznim bitince dönücem yine oraya der dururum..dermiyimm bence derimm... :18:
eşimde çıldırır......:KK4:

elif gııız nerdesın benım adamı çok pis dövesim varrr ...:KK57::KK57::KK57:

dövseydin bacım..arkandayımm...:63: :KK47:

yavrukuşum gidiyom ama sizden kopmuyorumkii..hatta daha çok bile görüşürüz...napcam ben izinde evdee...bi başımaa..yine burdayımm....beenden kurtuluş yooooookkk...:KK33:

aboğğğ..neye sinirlendinn bacımm bu kadarr... :26: benim eşimde bazenn sakin kalır ben car car konuşurumm..anammm daha beter kudururum sen nekadar rahat bi adamsın diyee...:KK53:
bazen oda bağırır çağırır bu seferde nekadar anlayışsızsın derimmmm...:KK53:dengesüüüüzzzzzzzzz....:KK37::KK37:
ayy bizde çok kavga edermiyizki nesliiii.. :26: ben bunalırsam onuda bunaltırımm.ve istemiycem tayinn.iznim bitince dönücem yine oraya der dururum..dermiyimm bence derimm... :18:

keske benımkı yanımda olsada kavga etsek kavga etmeyı bıle ozledım:KK52::KK47:

Ay ben size çok gülüyom yaaaa :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:
Benim kociş de tam tersi, ben sinirlenince sinsi sinsi kötü bi laf ediyim diye bekler, o da sessiz kalır ama onunki pusuya yatmak gibi :KK1: ağzımdan kötü bi laf çıktığı anda "demek öyle..." der, küser hemen :KK1: üste çıkmayı çok iyi biliyo manyak :KK1: ben bi süre daha sabretsem de sonunda yine dayanamam, ben öyle demek istememiştim, kızgınlıkla söyledim diye yanaşmaya başlarım :KK9: :KK9: çok bilmiş kocam yaa, tam tereyağı valla nasıl ne ara üste çıkıyo anlamıyom :KK60: :KK60: :KK60:

kızlarrrrrrrrrrrrrrr zeytin gitmiyoooooooooooooooo çok mutluyum ama birazda üzgünüm onun adına çünkü eger oraya gitse çokkk mutlu olucaktı eminim ama ne yapalımmm adam istedi zeytini çok ama abisi istemedi :63::63::63: kurban olsun o benim zeytinimeeee aşıgım ben onaaaaa işesede s...sada yatamazlıkta yapsa asşıgım işteeeeee:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

bızımkı de çok garıp muzu hıç sevmıorrr şaşırdım vallahııı

yaa canmm aptamıl ın sutlu pırınçlısı varr ben bu akşam onu yapıcam hedıye olarak ıkı tane tek kullanımlık aptamıl gndermiş bana bakalımm yıyecek mı nasıl olacakkk

,artı yoğurduu nasıl mayalayacağız normal sutle mı ? yoksa aptamılın devam sutuyle mııı nasıl olacak hımmm ?

çorba olarak ne yapayım mert e sence bu aydaa 4ay 22gunluk yanı 5bıtecek 6ya gıreceğizzz

ben Rüzgar a aptamılın kasık mamalarını kullandım ama kabız yaptı ve bıraktım sevmıstı aslında oglum ama bebelaca geçtım rahatız yanı kasık maması sadece aksamları verıyorum ben o da her gün degıl bır gün verıyorum kasık maması ertesı gün yogurt verıyorum öle alıstı yavas yavas bırakıcam kasık mamasını bakalım ben günlük şişe sütler ıle mayalıyorum yogurdunu oglumun sütasın şişe sütlerı var onlardan al mayala gayet güzel oluyor devam sütü ıle mayalama yogurt doktorlar önermıyor canım çorba olarak da baslangıçta kabak havuç patates ve pırınç karısımı ıle basla ve her yenı çorba yaptıgında bu karısıma bırde yesıl sebze ekle mesela brokolı ıspanak gıbı semızotu gıbı canım öyle yanı zamanlada çorbalarını degıstırıcen alıssın önce bu çorbaya bakalım tamam görüşürüz canım

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrr biz siftah yaptık kocişimleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn :KK62: :KK62: :KK62: hem de hiç lekelenmem falan da olmadı korktuğum gibi :KK35: ooooohhh bundan sonra daha rahat olacak inşallah çok rahatladım :KK53: :KK53: :KK53: öslemişim kocişimi yafuuuuuu :KK23: :KK12:

Aboğğğ..neye sinirlendinn bacımm bu kadarr... :26: Benim eşimde bazenn sakin kalır ben car car konuşurumm..anammm daha beter kudururum sen nekadar rahat bi adamsın diyee...:KK53:
Bazen oda bağırır çağırır bu seferde nekadar anlayışsızsın derimmmm...:KK53:dengesüüüüzzzzzzzzz....:KK37::KK37:
Ayy bizde çok kavga edermiyizki nesliiii.. :26: Ben bunalırsam onuda bunaltırımm.ve istemiycem tayinn.iznim bitince dönücem yine oraya der dururum..dermiyimm bence derimm... :18:
Eşimde çıldırır......:KK4:

Dövseydin bacım..arkandayımm...:63: :KK47:
yok dövmedim ya...zaten odasına kapandı korktu benden..sabahta erkenden cıktı börek alcam dıye bana gül almış ...özür diliyo ...ben tabi hemen yumusayıverdim....:KK16::KK16::KK16::KK16:
ay ben size çok gülüyom yaaaa :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:
Benim kociş de tam tersi, ben sinirlenince sinsi sinsi kötü bi laf ediyim diye bekler, o da sessiz kalır ama onunki pusuya yatmak gibi :KK1: Ağzımdan kötü bi laf çıktığı anda "demek öyle..." der, küser hemen :KK1: üste çıkmayı çok iyi biliyo manyak :KK1: Ben bi süre daha sabretsem de sonunda yine dayanamam, ben öyle demek istememiştim, kızgınlıkla söyledim diye yanaşmaya başlarım :KK9: :KK9: çok bilmiş kocam yaa, tam tereyağı valla nasıl ne ara üste çıkıyo anlamıyom :KK60: :KK60: :KK60:

yavrukusum o zeytınyağı değilmiydi ama sen tereyagı dıyorsa tereyagı olsun madem:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:senın adam ipleri almıs elıne oooooh ....:KK33:

ay ne güzelmiş bu otel böyleeee :21: Süpper bi tatil olacak size valla :KK64: Bizim için de tadını çıkarın :82: Biz bu yaz eve kapanıyoz :KK50:

evet guzel gercekten ..biz buraya aqua parkı için gidiyoruz günü birlik acayıp eglenıyoruz ogun..yunuslarla falan da yuzme ımkanı var...raftıng yapabılıyorsun yapay havuzda cok guzel...:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

ben Rüzgar a aptamılın kasık mamalarını kullandım ama kabız yaptı ve bıraktım sevmıstı aslında oglum ama bebelaca geçtım rahatız yanı kasık maması sadece aksamları verıyorum ben o da her gün degıl bır gün verıyorum kasık maması ertesı gün yogurt verıyorum öle alıstı yavas yavas bırakıcam kasık mamasını bakalım ben günlük şişe sütler ıle mayalıyorum yogurdunu oglumun sütasın şişe sütlerı var onlardan al mayala gayet güzel oluyor devam sütü ıle mayalama yogurt doktorlar önermıyor canım çorba olarak da baslangıçta kabak havuç patates ve pırınç karısımı ıle basla ve her yenı çorba yaptıgında bu karısıma bırde yesıl sebze ekle mesela brokolı ıspanak gıbı semızotu gıbı canım öyle yanı zamanlada çorbalarını degıstırıcen alıssın önce bu çorbaya bakalım tamam görüşürüz canım

tmm teşekkur ederımmmm cnm çok saol oyle yapayımmm
aptamıl muzlıu pırınçlıyı ben de 8 gbı verıorum sonra azcık su vee ardından benı emzırıyorujm uykuya dalıo yavrumm
ama bunu begendıııı bakalım alıcam bır muddett :KK55::KK55::KK55:

Woouuuuuuuuuuuuuuuuuuuwww biz 14. haftamıza girdik bugüüüüüüüüüüüüüüüüünnn :KK9: :KK9: :KK9:
14 kere maşallah sıpamaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

X