Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

annelerin düştügü en ama en büyük hata bu sanırsam yawwwwwwwww.aslında hatada degilde işte annelik duygusu.ek gıdaya geçtikten sonra ve daha sonrasında çocugu zorlamamak lazımmış ya hatta dün bi arkadaşımla görüştüm bebegine diyet yazdırmış düşünnnn.çocuk acıkınca veya sevmeyince zaten belli ediooo aglıyo falan yaaaa

kız ıdılll nıye knşmuyon sen menımlee hımm
ben kustum sana
eskıden slm verıodun
artık onu da vermıosunn

cnm bnm ben hıçbır şeyı zorla asla vermıorummm
mert ın beslenme saat sure aralıkları 3.3.5 saat zatenn
3.5 saatte bır emıo benı ya da mama verıorumm
meyvesını yıyo vss ben sureklı asla yedrmem o acıktığını bana bellı edıoyorr ve ben de karnını doyuruyorum kuzumun mesela bıraz once uyuyordu baktım ağlamaya başladı yatağındaa hemen 150cc aptamıl mılımul alıorum onu yoıyoo bızımkısı verdım hepsiını emdı ve tekrar uydu düşün yanı acıktığını haber verıo oğlum banaaa ...şimdı saat 6 gbı kendımı emzırıcemm daha snra yıne benı emecekkk gece de mama uyuyacakk duzenı bellı mertişkonun

kızlarrr ben birazdan çıkıcam...izne ayrılıyorum...
yarın Allah izin verirse taşınıyorumm..
neden bilmiyorum içim burukk...
eşime kavuşacak olmanın dışında oraya taşınmak mutlu etmiyor benii..
dilerim herşey güzel olurrr...
dilerimm korktuklarım olmazz....
sanki yeni evleniyor gibiymm..
yeni bir aile ortamına girecek gibiymm....
Rabbim yardım etsinn inşallahhh...
inşaallaahhh herşey çok güzel olurr...
bundan sonra izinliyimmm..
bi süre giremem yerleşene kadar ama ondan sonra maceralarımı dinlersiniz gariii...
hepiniz öptümmmm.....canlarımmbenimmmmmmmm....

cnm bnm allah yenı evınızde sağlık mutluluk huzur getrsın sıze
kalbını gonlunu ferah tut emııı
:80::80::80::80:

canım allah yardımcın olsun
işallah sag salim yerleşirsin evineeee

kızlarrrrrrrrrrr sanırım zeytinim gidiyoooooooooo cem arkadaşın amcasıyla konuşmuş adam alıp baka bilecegini söylemiş çok kötüyüm şu an

kızlarrrrrrrrrrr sanırım zeytinim gidiyoooooooooo cem arkadaşın amcasıyla konuşmuş adam alıp baka bilecegini söylemiş çok kötüyüm şu an

eee ne gusel işte daha ıyı bakılacakk zeytıncık yahuu nıye usuluyosun ıstediğin zaman da gıdıp gorursun pıtırcığıı

yelızz hadı kendıneee gellll şekerım yaaa
zeytını gıdıp gorebılırsın yıneee luten ammmmaaaaaaa
bak sana aldığım son ıkı ayakkabımı gosterteyımmm çekeyım fotodusunu bekleee

Elif kendine cok iyi bak!!
gökce kız niye küstün banaa? selam vermedim diye miiii ama moralim çok bozuldu naneyeee o yüzdenn vermemiş olabilir....kusura bakma tatlım.
Yelizim zeytinnn gidiyo haaa.......üzülme canımmmm ......... her günnn eşin tarafından hırpalanmasından daha iyi bence haaa???? ara sıra gider görürsün zeytinini........ üzülme tatlım..bu arada eşinle sorunlarını konuştun mu hiç? bi değişiklik yok mu???

anladım cnm naneye ben de çok uzuldumm yaaa hakkından hayırlısı olsun onun ıçın ınş. tez zamanda kavuşur bebeğineee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…