Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Süpersin canm:KK5: ben annemgile gittiğimde en büyük silahm şekersiz az sütlü neskafedir canm bişe istediginde sarılıyorum kahveye:KK50:
nescafe cok iyiymiş hem tok hissettiriyor galiba ilk defa denedim böyle bir durumda aklımda olacak artık :-) teşekkürler bugunu kurtardım sayende buraya yazinca da bir sorumluluk hissi oluyor insanda:-)

nescafe cok iyiymiş hem tok hissettiriyor galiba ilk defa denedim böyle bir durumda aklımda olacak artık :-) teşekkürler bugunu kurtardım sayende buraya yazinca da bir sorumluluk hissi oluyor insanda:-)

Ne demek canm faydam dokunduysa ne mutlu krize girdiğimde sende beni durdurursun :KK66: (inşallah olmaz öyle bi kriz):KK48:

Doygunluk hissimi kaybettim gören yada duyanların dikkatine
canım şu an bende de var ama oralı olmuyorum yemeğimi de yedim aslında :eek:ama bir kupa yeşilçay ve yanına biraz meyve yersem geçer yada nescafe az sütlü tam sade içemiyorum da bence durmalısın bak cumaya ne kaldı takımını da düşünmelisin:KK12:

önce derin bir nefes aldım bir kocaman bardak su ve 1 bardak nescafe yaptım sonra kitabımı alipkulagima da kulaklık takip olay mahalinden uzaklaştım:-) simdi de spor yapicam az önce yapacaktım ama aklımı meşgul etmem gerekiyordu:-) teşekkürler bu topik iyi oldu buraya yazdım yemeyim diye düşünüyorum şu an:-) hatta aklima bir fikir geldi birkaç komşu çağırıp dolmalari onlara yediricem anneme söyledim bu dolmalar nasıl bitecek arkadaslarini cagiralimda bitsin dedim bayatlamasin yazık dedim:-) artık lahana sarmasını da aksam babam yedikten sonra yarın imha ederim:-) fikir nasıl ama:cool:

Deadline seninle arkadaş olmamamak lazım değil mi?
Arkadaşlarını tombiş yapacaksın. :-)

Deadline seninle arkadaş olmamamak lazım değil mi?
Arkadaşlarını tombiş yapacaksın. :-)
ben bana karşı gelip ay diyet mi yapıyorsun diyenleri tombiş yapacam arkadaşlarımı yapmam :KK53: onları da önce tombiş yapacam sonra karşılarına geçip ay canım diyete ne gerek var böyle çok güzelsin diycem yaşamadan anlamıyorlar bazı insanlar:KK11: arkadaşlarımın arkasındayım hep destek tam destek:KK73:

suan canım neler neler ıstıyor kızlar ah bır bılsenız:KK70::KK70::KK70:suya dayandım ama ıstekler gıtmıyor gozumden

frambuazlı pastalar,kekler , borekler, ahh ahh bı yerde gün olsada gıtsem dıye beklıyorum suan :KK70::KK70: bakalım ne kadar durducam kendımı:KK22:

Ama sen hamilesin çokmu kilo aldın canım yada sekermi var
Ben hamileligim boyunca 16 kilo almıştım :)
Senin ayricaligin var azda olsa ye :kk77::KK22:

Ama sen hamilesin çokmu kilo aldın canım yada sekermi var
Ben hamileligim boyunca 16 kilo almıştım :)
Senin ayricaligin var azda olsa ye :kk77::KK22:
yok canım cok sukur kılo almadım aksıne 10 kılo verdım ama smdı yavas yavas almaya baslıyorum sanırım cunku cıkolataya bı zaafım olusmaya basladı:KK22::KK22:tabı buda hemen kılo olarak yansımaya :KK57:

Kızlar şimdi kendim için değil eşim için yardım istiyorum :)
Saat 8 de 3 çeşit yemek ekmekle hem de
Saat 8:30 yarım kiloya yakın kestane
Saat 9:15 5 6 tane mandalina
Bana topiğe yaz diyo BİRİ EŞİMİ DURDURSUN:-):-):-)
Çok güldük kızlar:rolleyes::rolleyes:
benım esımde oyle canım:KK70::KK70: bı yıyorkı sorma ramazanda bende ona eslık ettımde 1 ayda 7 kılo aldım :KK70::KK70::KK70: ama onda gram oynamadı o kadar yemege dusun :mad::mad:

benım esımde oyle canım:KK70::KK70: bı yıyorkı sorma ramazanda bende ona eslık ettımde 1 ayda 7 kılo aldım :KK70::KK70::KK70: ama onda gram oynamadı o kadar yemege dusun :mad::mad:

evet canım bi ara bende öyle eşime güya eşlik ediydum hızlı yiyerek baktım ne yetişebiliyorum ne de yediğimden haz alıyorum bıraktım hızlı yemeği şimdi eski sistem yemeğimi yarım saate kadar uzatıyorum:KK70:

evet canım bi ara bende öyle eşime güya eşlik ediydum hızlı yiyerek baktım ne yetişebiliyorum ne de yediğimden haz alıyorum bıraktım hızlı yemeği şimdi eski sistem yemeğimi yarım saate kadar uzatıyorum:KK70:
valla canım bende ya su ıcıyorum yanında yada cay tuketıyorum artık yoksa ben hemen klo alıyorum esım almıyor halıyle olan bana oluyor :KK70:

X